|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: voziček Implast Clipper
29.9.2009 19:15:33   
smeshka
ok, nevem zakaj mi je zdaj 3x odgovorilo... Pardon user posted image

(odgovor članu smeshka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: voziček Implast Clipper
30.9.2009 8:21:27   
lunka1
smeshka: rok imam 15.3., ja je še kar daleč. ampk sem precej "ziheraš" in imam rada vse prej pripravljeno user posted image . pa tudi dvomim, da bom do marca našla drug vozek, ki bi mi bil bolj všeč kot tale user posted image .

res je čudno, da ne bodo kolekcije izdali prej, ponavadi kolekcije za naslednje leto pridejo ven konec starega leta user posted image

(odgovor članu smeshka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: voziček Implast Clipper
30.9.2009 17:29:58   
smeshka
Lunca, pol sma pa kar blizu user posted image Jaz mam še malo kasneje, uradno 29.3, vse pa kaže da bom tam okoli prvega aprila.user posted image

Hehe, pol si približno isto ko js glede tega ziheraša. Jaz samo razmišljam al bi počakala do januarja al ne, ker po drugi strani lahko pa na naših spletnih straneh vzameš tudi na obroke, kar je pa finančno malo lažje.
Ma ne vem, bomo vidli. Jaz mislim, da bo tale voziček tudi moj, ker drugih tud niti gledam ne več pa mislim, da jih tudi ne bom. user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: voziček Implast Clipper
19.10.2009 21:23:01   
biene80
Evo danes sem dobila voziček implast clipper3 barva 222
s Poljske. Vozek je- ZAAKOOON!! Nisem še videla lepšega, boljšega,
tako funkcionalnega vozička kot je ta. Pa še preko poljakov se to splača naročiti, saj
privarčuješ kar preko 100 evrov, kot bi ga preko naših nabavil.
Tako da ga vsem, ki razmišljate o nakupu tega vozička, toplo priporočam.
Ne bo vam žal.

Uh, sem vesela zanj!user posted image

(odgovor članu smeshka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: voziček Implast Clipper
20.10.2009 13:25:05   
Nikita_
Tiste, ki ste ga naročile direkt iz Poljske...Koliko časa pa se čaka na voziček če ga naročiš direktno iz Poljske? Kaj pa način plačila, a kreditne kartice (visa, Mastercard) veljajo?

(odgovor članu biene80)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: voziček Implast Clipper
20.10.2009 16:17:55   
andrejka28
Ojla!

Tudi ja se zanimam za nakup vozička Implast Clipper 3, barva 222. Kupila bi tudi avtosedež, zato me zanima s katere spletne strani ste punce naročale, glede na to da ste prišparale tudi po 100 EUR.

Jaz sem ga namreč gledala na poljski spletni strani BOBUS, kjer je cena 369EUR + avtosedež 96 EUR + poštnina mislim da za vse skupaj znese ca. 45 EUR??? SKUPAJ: 510 EUR
Prosim če tiste ki ste ga že naročile potrdite če to drži?

Pri nas pa stane 469 EUR (30 EUR popusta pri naslednjem nakupu) + avtosedež 139 EUR (-30 EUR popusta), brez poštnine. SKUPAJ: 580 EUR

Torej po mojem izračunu je razlika največ 70 EUR, razen če ga je katera na poljskem našla kje ceneje oz. če je kje poštnina cenejša. Lepo prosim če se oglasijo punce ki so ga že nabavile in mi pomagajo z svojimi izkušnjamim, ker bi ga res rada imelauser posted image !!!

Hvala že vnaprej!

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: voziček Implast Clipper
20.10.2009 17:58:01   
lunka1
verjetno je tistih 30€, ki jih dobiš kot popust za naslednji nakup, mišljenih, da pride 100€ razlike. ko sem jaz gledala za tale vozek na naši strani, še ni bilo omenjenega popusta user posted image . drugače pa za 70€ na tej strani dobiš še kup posteljnine, ki je prav tako precej ceneje, kot pri nas.. no ja, počakajmo, da se javi katera, ki je že naročevala user posted image

(odgovor članu andrejka28)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: voziček Implast Clipper
26.10.2009 18:34:05   
biene80
Nikita, lahko plačaš s kreditnimi karticami. Midva sva plačala preko
bančnega transferja. Pošiljka je potovala pet dni, vključno s soboto in
nedeljo. Plačala pa sva  z jajčko vred in poštnino 517 Eur.

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: voziček Implast Clipper
19.2.2010 20:26:44   
zlicka
Punce, jaz sem se tudi zaljubila v ta voziček :)

Zdaj ga ve že en čas uporabljate, kako je? je fajn? fajn vodlij, lahek..itd? Ima katera barvo 222 ali pa 221? kako je z pranjem oz. a se hitro zamaže??? ker ne vemo kaj bomo imeli, bi kar enega od teh vzeli :) samo ne vem kako je kaj:)

Hvaležna vam bom za vse informacije čim prej:)))


Uživajte zraven svojih sončkov :)

Lp

(odgovor članu biene80)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: voziček Implast Clipper
4.3.2010 17:41:03   
tanja26
Živijo,

Prosila bi če mi lahko katera uporabnica tega vozička pove če je športni del kej preozek. Ker na pogled se mi zdi izredno majhen.

Hvala in lp

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: voziček Implast Clipper
18.4.2010 18:44:02   
kalypso
športni del je čist fajn velik, naš tamal sedi noter kot grof...
mene samo malo moti ker se mi zdi, da ga tok gunca pa mal vleče na stran user posted image v bistvu tako, kot da bi zadnji dve gumi bli slabo gor našraufani, a kateri tudi dela tako, ker me skrbi, da ni kej dober naštimano oz. da je kej fuč.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno lahko utišam to kozo s piškoti. (Neznana avtorica)

(odgovor članu tanja26)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: voziček Implast Clipper
28.7.2010 20:51:10   
mob4you
Pozdravljene! Če je katera zainteresirana mi prodajamo zelo dobro ohranjenega clipperja saj smo dobili 2 :)

več info na :

http://www.bolha.com/implast-vozicki/implast-clipper-3-oglas1272300766


(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: voziček Implast Clipper
17.9.2012 14:58:21   
mazonkla
Mene pa zanima kako ste kaj zadovoljne z vozičkom po določenem času in ali se športni del obrača v obe smeri? razmišljam, da bi ga kupila, ker mi je vozek res lep. Upam, da se katera javi in poročauser posted image

(odgovor članu mob4you)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: voziček Implast Clipper
13.10.2012 14:08:00   
mam92
Pozdravljene,
mene pa zanima če katera mogoče prodaja ta voziček rabljen, ker mi je res zelo všeč, a kot je videti, ga ni nikjer več za kupit.user posted image Po možnosti kar z lupinico vred, če pa je ni pa tudi nič hudega. Lp

(odgovor članu mazonkla)
Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?