|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 6:40:34   
Reby
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

user posted image user posted image
user posted image  



Mucek naš lepi, lej kakšne kravžlčke ma na taspodnji sliki user posted image

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 6:56:48   
Anonimen
Jutro..

danes vam še jaz postrežem s kavico, da pridete k sebi user posted image   in pa enim sendvičem, da se malo pripravite na dolg dan. user posted image

mismis, slabe misli na stran - itak, da boš naredila izpit. Saj si se ja tok pridno učila.user posted image Joj, vidim, da ti tale izpit res škodi. user posted image   user posted image user posted image Daj, drugič pejt raje spat, kot da pesmice pišeš, čeprav jo je luštno prebrat. user posted image

dysan, ne skrbi, jaz res verjamem, da  bo naslednji UZ pokazal par foliklov.

bebiii, pa ne no.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Si 100%, da je to to?user posted image

arneja, kje si sedaj s tistim velikim pluskom??user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 30.9.2009 6:57:33 >

(odgovor članu Reby)
  Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:06:45   
arneja
Punčke, mi ne znamo dveh črtic nalulat user posted image user posted image user posted image . Bi lahko pestke sam Obama pa Berlusconi pa še Sarkozy držali pa ne bi nič nalulali user posted image . No, recimo, da zavesa še ni čisto padla, ker računamo na false negative minusek, čeprav ... Lulat sem šla pa že ob 3-h zjutraj, ker me je tiščalo, sem pa potem do zdajle nazaj zaspala. Pa glava me je seveda začela boleti user posted image . Ma, ja ...

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:07:43   
arneja
Gloria, milijonkrat hvala za slikce user posted image , si mi srčka spet malo v pogon spravila user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:16:58   
arneja
Sonček, sem mislila, da si ti Štajerka, sem malo pomešala. Še čudno, da glede na svoje poreklo, kakšno slikco mi privoščiš user posted image .

Bebi, super, da si tako močna, jaz pa že vidim, kako me bo vse skupaj spet sesulo user posted image .

Gloria, kakšne lepe laske ima mali Nikec user posted image . Pa tale topel september vam super paše, kaj user posted image ?

Tanja, jaz svojemu ravno dopovedujem, ki še kar upa, da bi sigurno začutila, če bi bila nosečka, ne pa, da ni čisto nič drugače z mano. Kot pravi on, katastrofa, jaz dodajam, ta velika, svetovna user posted image . Kako se meni ne da več trudit ...

Haha, Mismiska, ob polnoči pa ravno še nisem lulala user posted image . Pa hvaaaala za pesnitev, si mi usteca v nasmeh spravila user posted image .

Pika, kva nalagaš, sigurno si morala biti že ob 6-h v službi user posted image . A je tečka že prišla?

Rebika, smo lulali, smo, samo brez ta druge črtice user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:18:37   
arneja
SS, danes pa je enega futra tu gor, je že Rebika prej limala, se vidi, da ne častijo naše Gorenjke user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:19:55   
n74
Arneja, jaz še vedno nisem izgubila upanja zate, močno držim pesti še za naslednji test v sobotouser posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:20:31   
arneja
Bibek, nič ne bo s skupnim izletom na Fernetiče user posted image . Do sobote počakam, potem grem pa Žanu po mailu težit. 

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:20:36   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Punčke, mi ne znamo dveh črtic nalulat user posted image user posted image user posted image . Bi lahko pestke sam Obama pa Berlusconi pa še Sarkozy držali pa ne bi nič nalulali user posted image . No, recimo, da zavesa še ni čisto padla, ker računamo na false negative minusek, čeprav ... Lulat sem šla pa že ob 3-h zjutraj, ker me je tiščalo, sem pa potem do zdajle nazaj zaspala. Pa glava me je seveda začela boleti user posted image . Ma, ja ...

Lubek moj, tole bo false negative. Imaš pa ultra zgodnje metodeuser posted image Te čakamo že od 6.00 dalje, ti se pa kar ob nočni 3 prešvercaš. Je bilo pa tudi vobče res malce zgodaj...saj veš, malo nas dobi tako mlade-mlade pikice, pa Reško ima tudi še malo kasneje plan. Ej, drži se pupika, stisni zobke, pa v petek jovo na novo.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:22:08   
arneja
Očitno se tale Merkur ravno še danes nazaj obrača user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:22:36   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Bibek, nič ne bo s skupnim izletom na Fernetiče user posted image . Do sobote počakam, potem grem pa Žanu po mailu težit. 

Heeeeeeeeeeeeeej, Arnejček, pa ti nimaš pojma, kako imenitna družba je Bibonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ti povem, že zaradi skupnega izletka boš v petek nalulala en ogromen plusonuser posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:27:34   
arneja
Bibek, sploh ne bom več lulala, bom čakala, da butasta tečka pride. Če je pa tam do ponedeljka ne bo, se pa v lekarno spravim. Pa potihem sem vedela, da ne bo nič, čeprav tako na veliko kot zdaj še nikoli nisem upala. Edino v soboto me je Pikina novička sesula.  

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:28:53   
arneja
N74, hvala ti pa pestke, čeprav dvomim, da bodo pomagale. Jaz bi tistega tam zgoraj, ki se igra z mano, kar na gobec počila, če bi ga kje srečala user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:30:26   
arneja
Bibek, jaz vem, kakšna fina družba si ti, saj zato sem tako upala, da bova lahko vozičke skupaj furali user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:30:53   
zup2
Dobro jutro!

Arneja mogoče si res testek prekmalu delala in bo v soboto pokazal user posted image user posted image Držim pesti!

Reby in SS hvala za mamljive kavice in slasten sendvič

Bebii ali si bila mogoče tudi ti malo prehitra? Drugače pa user posted image za optimizem in nove boje.

Lep dan vsem skupaj.

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:35:23   
metuljci
arneja bebi držim pesti, da se je test zmotu user posted image

(odgovor članu zup2)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:37:44   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Bibek, sploh ne bom več lulala, bom čakala, da butasta tečka pride. Če je pa tam do ponedeljka ne bo, se pa v lekarno spravim. Pa potihem sem vedela, da ne bo nič, čeprav tako na veliko kot zdaj še nikoli nisem upala. Edino v soboto me je Pikina novička sesula.  


Akhem, kaj pa Prometrium? Pa ga ja ne boste nehali jemat? Ampak ta odlaga tudi M....no, zdaj je pa Bibon čisto zmedenuser posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:42:06   
gospodarica
arneja tudi jaz držim pesti zate,naj umanje umre zadnje....dokler ni user posted image  je še vedno možnost da test ne kaže prav.

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:46:31   
arneja
Zup in Metuljci, tudi jaz na veliko upam, da je bilo ali prekmalu ali da se je test zmotu user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu metuljci)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:47:04   
blanč
Arneja saj veš, upanje umre zadnje. Glavo pokonci, še kakšen testek polulat drugače pa še enkrat v boj. Ima da enkrat ratauser posted image user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:47:28   
arneja
Bibek, bom nehala s Prometriumom, ja. Naj pride, če že mora priti, komunistka rdeča user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:47:55   
blanč
Arnejč, kateri testek si pa polulalauser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:49:35   
arneja
Hvala, Gospodarica, za tolažbo user posted image . Blanči, tudi tebi user posted image . Zdaj že petkrat ni ratalo, pa tistega postopka s Klomifenom, ko sploh ni bilo celice, sploh ne štejem user posted image . Res veliko truda že za prazen nič. Blanči, kaj tvoja cukra zdajle počneta user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:51:04   
arneja
BC mini, a ne zazna ravno ta ta najmanjšo količino hormona? Čeprav sploh nimam drugih znakcev za nosečnost, samo joškice me ob pritisku zaradi Prometriuma bolijo. Pa tale migrena zdajle je verjetno znak za prihajajočo user posted image , čeprav jo je pa sigurno še razočaranje spodbudilo. 

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Avgust-September 2009 IVF/ICSI
30.9.2009 7:53:05   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Bibek, bom nehala s Prometriumom, ja. Naj pride, če že mora priti, komunistka rdeča user posted image .

Nenene Arnejči, evo, politkomisarsko, to ne valja. Do nadaljnjega 3xprometrium/dia!!!! Bomo organizirale referendum, ti štrajhbreharuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?