|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
30.9.2009 22:42:07   
žanek
Teta beta, greš mogoče v soboto k Jančiki mimo naše hiše? Če ja, se lahko zraven peljem, bi te spodaj pri cesti počakala.
Gre katera druga še mimo nas mogoče?

Huanita, Naty se je res potrudila, pa žal ni bilo odziva.


< Sporočilo je popravil žanek -- 30.9.2009 22:46:08 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
1.10.2009 1:40:41   
smrček
ojla, ženske moje
Jančika, hvala za povabilo, če mi kakšna višja sila ne prekriža načrtov pridem. Sicer mi ga Ančika zdajle nekaj sračka in ne more spat, ampak to bo verjetno hitro minilo.

Teta beta jst imam doma en "pojerban"in orto star sintisajzer in ti ga lahko posodim. Mislim, da me boš čez par dni prosla, če mi ga lahko nazaj pripelješ, da si boš malo odpočilauser posted image

Če se prej ne beremo, se vidimo v sobotouser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
1.10.2009 9:28:22   
Naty*Taja
Zdej sem se pomnila, da sem jaz tudi imela še sintesajzer doma, zdej pa ne vem, če ga niso stran zabrisaluser posted image Me niso nič obvestili, da pospravljajo, da bi šla svoje stvari iska! ****ti sem jezna, Pa sem imela še kr nekaj stvari v sobi. Naša mati je namreč hišo prodala... Eh, ta žlahta raztrgana plahta! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
1.10.2009 20:08:04   
teta beta
Žanek, praviloma se tam mimo ne vozim, ker grem vedno pa avtocesti, ampak lahko pridem tudi okoli in te poberem, če ne bo nobena druga prišla tam mimo. Se bova zmenile, ni problema.

Smrček, ja, bi te prosila, če mi ga posodiš. Če prideš v soboto k Jančiki, mi ga prinesi kar tja, sicer pa se oglasim do tebe. Kakor ti je ljubše.

Naty-taja, to pa res ni bilo najbolj lepo... Jaz imam doma še ogromno stvari. No, to je skor logično, saj tukaj niti nimam placa kam dat. Ma, še moj brat ima doma svojo sobo, čeprav ima svojo veliko hišo. Sicer se zdaj not nabira svega i svašta, ampak vseeno.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
1.10.2009 21:11:08   
Janeja
Evo me na najinem računalniku user posted image . Nama ga je najin računalničar spravil nazaj v življenje ampak z eno napako - nič ni gor ostalo. Pa sam da še ni treba novega kupovat. Podatke sva si pa tako vse že prej na Janov računalnik skopirala, tako da izgubljeno ni nič. Je pa kar mal čudno takle prazen računalnik imet user posted image . Bo res samo za po netu mal brskat, ker če ga spet nafilava, bo kmalu mrknil. Je pa svoje že odslužil, tako da ga nič ne kregam... user posted image

Srečanje: V soboto se vidimo. Komaj čakam, ker sem zadnje srečanje manjkala in naše čvek večere že kar mal pogrešam. Kdaj se pa dobimo? Standardno - okrog 20.30?

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
1.10.2009 21:58:46   
Jančika_
Pričakujem vas od osmih naprej recimo. Lahko zvonite pri glavnih vratih, ker ne bo otrok doma.

Žanek, kaj pa, če te tvoji pripeljejo, potem te pa Joe domov pelje? Nekak te bomo že spravili v obe smeri, brez skrbi!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
1.10.2009 22:30:45   
teta beta
Jančika, saj pravim, da grem jaz po njo user posted image (a sem bila prej nerazumljiva?) in za nazaj tudi, pač uberem drugo pot, to pa res ni noben problem. Se bova že midve z žanek zmenile, kdaj se dobiva. Žanek, imam tvojo številko in te pokličem v soboto, ok.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
1.10.2009 22:52:59   
žanek
Zadnji čas, da se spravim izpit za avto delat, da ne bom več odvisna od drugih a ne  user posted image .
Če ne bo šlo drugače, bi te pa res prosila teta beta, če me lahko pobereš, se slišiva prej. Hvala ti!!

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 7:37:26   
teta beta
Žanek, saj tudi če bi imela izpit, bi se lahko zmenile, da greva skupaj. Saj veš, ekologija pa to... pa še ena od naju bi se ga lahko napila user posted image


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 8:39:09   
Jančika_
Ne ne, teta beta, saj sem razumela, samo prej sva se z Žanekom menili, pa je nekaj omenjala, da bi jo njeni peljali, jaz sem pa rekla, da bi se Joe tudi z veseljem kaj peljal naokoli z novim avtom. Tako da sem to pač kot še eno možnost omenila. Itak je najboljše, da gresta vidve skupaj.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 11:25:47   
žanek
Hehe teta beta, to pa tudi drži user posted image .

Jerebica, imaš ZS.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 14:13:15   
skuštrana
punce uživajte jutri user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 18:54:33   
m_m
O katastrofa danes...
Js se odpravim ob 6 na pot, da bom pravi čas, pa ravno zavijem na avtocesto in čakam... skor 3 ure, da sem nardila 3km. Baje je huda nesreča, k sreči sem mela malco s seboj. Pijan voznik vozil napačno smer, 3 mladi mrtvi, ene 5 vozil ponesrečenih, pa še v nasprotni smeri 7avtov v naletu. Pol pa še vidiš bedake, ki vozijo po odstavnem pasu mimo. Kak me to raz*** če vsi čakamo, čakamo vsi. Tam je nekdo ostal brez otroka, ker umira, enim se pa gre da bojo čimprej iz gužve. In še rešilc ne more do ponesrečenih glupani debilni. Oh kak me razkuri....

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 20:29:00   
Jančika_
M_m, tole danes je bilo res grozno. Neverjetno, kako je folk neumen, to mislim one, ki so zabili odstavni pas, da rešilci niso mogli mimo. Jaz sem šla dopoldan v Velenje in nisem niti vedela, kaj se dogaja, šele potem sem slišala po radiu. In spet me grabi paničen strah, da kdo od nas naleti na enega takega kretena...pa da to naredi mojim otrokom...moji družini...lastnoročno ga grem fentat, pa mučit prej. Prav bes me zgrabi ob misli na to.

Meni bi se zmešalo v tisti gužvi, na 15 hodim lulat, vsaka čast, da si zdržala tri ure. 

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 20:50:06   
m_m
Ja, zdržim če je treba, sem pa že iskala lončke po avtu, če bi blo treba... Iz avta ne grem na avtocesti drugače ko če avto crkne. Pa da maš otroke s seboj v taki situaciji... k sreči mam vedno kaj za pit pa za jest.

ej me je kar mrazilo, če pomislim, da bi se mi začel kej dogajat in če ti odteče slučajno voda, niti avta ne morem vozit, kak bi me rešilc odpelu, ne vem... al pa da kerga kap v avtu v koloni. Odstavni pas je tam z namenom. Sem gledala prej posnetke, ko so eni rikverc vozli po odstavnem pasu (isto kot oni ko je nesreču povzročil), rešilc pa zadaj čakal... me prime jeza, da bi kar roke sekala takim.
Na nasprotnem pasu je pa prišlo do nesreče čisto po neumnem. So firbcali in ustavljali. Sreča da ni blo še kaj hujšga.
Je pa tragedija za 3 družine, pravzaprav 4, ker je ena potnica hudo poškodovana.

_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 21:09:43   
Janeja
Sem brez besed ob današni nesreči. user posted image Kakšne norce imamo na cestah user posted image . Pa ni mi jasno, kakšen človek je lahko pijan v petek ob 5h zjutraj? Pa folk res ni normalen no...

Žanek, Huanita - imata ZS!

Jaz sem pa iz današnje fešte kar med prvimi ušla domov, da bom lahko jutri dlje ostala. user posted image   Je bil pa danes res izjemen dan - ob 12h smo zaprli firmo in šli na fešto. Razlog - prvi šefov sodelavec, ki je bil z njim 37 let je šel v penzijo, šefov sin pa je naredil mojstrski izpit. Imeli smo se super, nažrla sem se ko user posted image , pa še za domov so mi spakirali. Ampak sem imela dost, pa še otroke sem hotla vsaj spat dat, če ju že cel dan nisem videla.
Večerni oziroma nočni del me pa jutri čaka user posted image

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 21:12:52   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja
Imeli smo se super, nažrla sem se ko user posted image , pa še za domov so mi spakirali.

Šajbeznuser posted image ! A si mela vrečko s sabo, ha?user posted image

Punce, jutri nas bo kar nekaj, če boste prišle vse najavljene. Se že ful veselim!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 21:18:29   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Šajbeznuser posted image ! A si mela vrečko s sabo, ha?user posted image



Ne, smo bili bolj nobel - sem dobila vse na plastičnih krožnikih pa s folijo zavito. user posted image

Sta se tamaladva basala s pečenimi faflami, za posladek pa še torto.

Komaj čakam na jutri, da vsa spet vse vidim po dolgem času. user posted image
Jančika, kaj naj prinesemo. Saj vem, da si rekla da ti častiš, samo vseeno. Kakšno malenkost, da ne bo vse tvoj strošek. Saj ti častiš že prostor, ostalo si dajmo pa razdelit.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 21:19:02   
žanek
Janeja, nič nisem dobila user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 21:26:18   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Janeja, nič nisem dobila user posted image


user posted image Sem ti še enkrat poslala. A si dobila?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 21:31:53   
žanek
Ne, nič user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 21:42:04   
žanek
Janeja, še vedno nič! Pošlji mi na e-mail.

Gre katera jutri v ZOO Ljubljana. Full se bo dogajalo http://www.zoo-ljubljana.si/index.php?id=217. Mi bomo tam, da zmatram otroke, da lahko pridem zvečer na čvek user posted image .


< Sporočilo je popravil žanek -- 2.10.2009 21:43:58 >

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 21:59:16   
žanek
Janeja, zdej sem pa dobila. Tudi ti imaš ZS! Zadnje čase pa full štrajka tale RR user posted image

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
2.10.2009 22:28:44   
Bonnie_RR
Hellou!

Par besed, preden se prestavim v višje sfere na mehko podlago...user posted image

Kako smo kej?
Js sem prejšnji teden prebolevala neko blago vnetje (razen slabega izvida na sistematskem, nisem imela nobenih problemov), zdaj sem menda že čist ok.
Nik je pa ta teden nekaj pokašljeval in sem mislila, da bo treba že doma ostat, ampak se je nekak pobral (TRKAM!). Vsak dan mu dajem tist sirup iz smrekovih vršičkov in medu in je ful boljše. No, poleg tega (sicer včasih nekaj negoduje, pa vseeno ni nekega problema) ima pa obdobje medu. Bi ga jedel kar na žlico, št. žlic po njegovem izboru bi blo pa tud... Tumač! No, verjetno gre spet za (še) eno "obdobje"...

V sredo sva bila na sistematskem pregledu (med mojo malico). Najprej do sestre, potem k zdravnici, potem v laboratorij, nazadnje pa še k sestri na tist d. test. No, razen laboratorija, ko smo se skoraj dvobojevali (od trenutka, ko je videl kri na svojem prstu), ker je že ful močen in sva ga komaj obvladali do tem mere, da ji je uspelo nabrat dovolj krvi za analizo, je bilo vse fajn. Priden, ubogljiv, vse. Vse je ok, razen spodnje vrstice z liki ni dobro videl, zato sva dobila napotnico za okulista, pa zaradi kožice na lulčku bomo morali obiskati še urologa. No, ta teden nisem uspela klicati in ga naročiti, si moram zabeležit, da bom to naredila naslednji teden.
Po tem sem Nik peljala k moji omi in dediju, js pa šiht. Po šihtu sem imela pa še roditeljski sestanek v vrtcu. Vse fajn, zanimivo, sta res vredu vzgojiteljici, ful veliko ustvarjajo, prepevajo, telovadijo... Niku je tud super...
No, kot da še ni bilo dosti za en dan, sva šla po roditeljskem na hitro še v knjižnico vrnit knjige in si sposodit druge. Domov sva komaj prispela - oba čist uničena, Nik je bil še ful lačen, po obilni večerji, je pa skoraj stoje zaspal. Js pa tud!

No, včeraj sva bila pa spet na telovadbi (na Rošu, v Sl. Bisrtici je poteka 2x na teden ob 15.15 - nemogoča ura!user posted image ) in je Nik spet na veliko migal... Se je kar namučil, ker je celo sam izjavil, da je ful utrujen! Kar verjet nisem mogla...

Danes je prišel siolovc pogledat, kaj je narobe z našim siolom, da resnično skoz (konstantno vsak dan) nekaj šteka televizija (no, potem itak še internet ven vrže), pa potem traja celo večnost, da se spet vzpostavi vse skupaj. Je J. včeraj že ornk popizdil in so danes kar prileteli... No, tip ugotovil ni kej velik, bo na centrali še poskusil neke meritve pa ne vem kaj... Eh... Aja, zanimivo je še to, da noben od sosedov (vrstne hiše) nima problemov s tem...user posted image user posted image

V torek je ena moja kolegica (v drugo, od prej že ima punčko Julijo, staro toliko kot NIk) rodila fantka Tomaža! Joj, sem bila vesela. Pa slikco sem tud že dobila in je mali tak cukrček. Sem ji že povedala, da ga bom, ko se kej vidimo, čist prežulila... Ga ne bom hotla dat nazaj... Hehe


No, zdej pa že težk pišem... Me prsti nekak ne ubogajo več... Dost kompjutra za ta tedn...user posted image

Lep vikend vsem!


p.s.: Vidim, da se jutri dobite... Uživajte!user posted image

p.p.s. Današnja nesreča... Nimam komentarja! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 2.10.2009 22:30:18 >


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
3.10.2009 7:58:11   
marjanaR
Ojla! kak ste kaj? Sem uspela celo zadnje dve strani prebrat ... K J. pridem tudi jaz (če ne bo višje sile), tako da si lahko še katera premisli user posted image .

Lepo se imejte.


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
Med poletjem se z otrokom pogovorite o nas...
Zadnje šolsko leto je zaznamovala prva grožnja s strelskim pohodom v Sloveniji. Med temi poletnimi počitnicami se zato s...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?