|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.9.2009 12:18:08   
skuštrana
Janči, mene ne bo, žal...

Žanek, super da ste zrihtali user posted image

Teta Beta, če bo vreme lepo- sonce, se boste komt kopali, mi se še vedno lahko, samo se nam ne da , ker smo lenobe user posted image Morje je malo bolj hladno, ampak ima še vedno kakaih 22 stopinj.


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 25.9.2009 12:19:24 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.9.2009 12:38:42   
Janeja
No evo, sem izvedela: nastop imajo ob 11.50 na glavnem odru ob jezeru. Baje greš čez restavracijo in si tam.

Žanek
, kje pa naj pridem do restavracije - najboljša pot po možnosti s parkingom blizu?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.9.2009 15:42:08   
žanek
Janeja, sem ti zdejle poslala ZS (sem cel roman napisala user posted image ), pa mislim da nisi dobila user posted image . Se mi je tamala zdejle zbudila, tako da ti bom zvečer zopet napisala pot, ok.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.9.2009 20:17:39   
Janeja
Žanek, res nisem nič dobila. Čakam na navodila - važno da jih dobim jutri do 10h. Pa tudi brez bi se verjetno znašla, samo ne vem kako daleč bi potem kaj parkirala.
Če prav mislim, potem moram pri rdeči dvorani naravnost čez krožnega, do naslednjega semaforja, tam pa desno. Malo u hribček pa do naslednjega krožnega, dol na ... 2. ali 3. izvozu? Pol pa še mal naravnost, pa sem že tam blizu, a ne?

Glede barve fasade: zdaj smo si že (skoraj) premislili in je namesto rdeče v igri zelena v kombinaciji s sivo. Odtenek neki takega kot je tale Žanekova žaba oziroma bolj zeleno-rumena varianta. Komentarji... ?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.9.2009 20:51:17   
Jančika_
Janeja, malo težko si predstavljam to kombinacijo..kar pa ne pomeni, da ne more bit vredu, itak.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 25.9.2009 20:52:17 >

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
25.9.2009 22:27:03   
žanek
Janeja, imaš ZS.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.9.2009 11:22:29   
Meggi
Jerebica, imaš zasebno sporočilo. Če utegneš. hvala za odgovor.

Lp vsem!

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
26.9.2009 23:28:12   
HuAnita
Janeja,
jaz sem pa letos junija povezovala zaključno prireditev Superstars, pa so toliko kjut - ful dobro deco je to za deco, take fajne plesne učiteljice - je bila pa vodja, Cvetana, noseča...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
27.9.2009 10:11:49   
Janeja
Huanita, saj Cvetana je še vedno noseča. user posted image
So pa res take cartke tele male plesalke. user posted image Smo se kar topili pod odrom user posted image . Škoda, da so prišle samo 4 najmlajše, v ostalih skupinah jih je bilo pa kar nekaj. Super je bilo.

Če boš povezovala prireditev tudi naslednje leto se pa vidimo. Bo Lea takrat tudi med nastopajočimi.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
27.9.2009 10:59:26   
žanek
Janeja, je bil opis poti vredu, sta našli takoj? Nisi nič poklicala. Kako dolgo sta pa bili tam?

Jerebica, so zdej stvari vredu?

Janči, tebe sem tudi pozabila vprašat, je prevleka ok, ali jo bova popravili?


< Sporočilo je popravil žanek -- 27.9.2009 11:00:32 >

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
27.9.2009 21:03:19   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Janeja, je bil opis poti vredu, sta našli takoj? Nisi nič poklicala. Kako dolgo sta pa bili tam?



Ja, seveda smo takoj našli. Saj sem približno že sama vedela, samo tisti ciljni ovinek mi je falilv spominu. user posted image

Bilo je super, tam smo bili pa samo do 13h. Itaksmo prišli z dvema avtomobiloma, ker sta bila P in Jan prej v Celju na fuzbal tekmi, potem sta pa prišibala za nama še ravno pravi čas za Lein nastop. Potem smo bili pa že vsi lačni in smo šli na kosilo. Na hitro smo si pogledali Lumpije pa malo okoli delavnic in smo šli. Zato tudi nisem nič klicala, ker nismo nameravali ostat...
Kdaj ste pa vi prišli. Verjetno kasneje, a ne?

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
27.9.2009 21:07:01   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Janči, tebe sem tudi pozabila vprašat, je prevleka ok, ali jo bova popravili?


Fajn bi jo bilo zgoraj malo bolj pritrdit, mogoče kar celo zašit na podlogo. Ker mali si jo zgužva v eno kepo, jaz ne vem, kaj delauser posted image . Ob priliki, nisem še sploh razmišljala o tem. Ker zdaj smo sredi kupovanja avta in na drugo sploh ne morem mislit...

Janeja, si kar predstavljam, kako mora bit, ko gledaš svoje otroke, ko nastopajo. Lani v vrtcu na zaključku sem videla Vasjo pet in plesat, pa so mi kr solze tekle.

Mimogrede se zasledila, da je Barika rodila fantka, da sta že doma, več pa ne vem. Upam, da se bo kaj javila.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
28.9.2009 10:15:04   
Meggi
Pozdravljene!

Za vse ki ste bolj informirane, imam eno prošnjo.  Jerebico, bi rada nekaj povprašala. Ali mi lahkop katera posreduje njeno cifro na zs. Na poslan zs se ona je odziva.

Najlepša hvala!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
28.9.2009 22:20:33   
žanek
Janeja, mi smo prišli tam po 13 uri, punci sta šli prej domov, mi smo pa "zabluzili" do 19 ure user posted image .

Janči, ti kar pridi, bova zrihtali, da bo vredu.

Meggi, si že dobila cifro, drugače ti jo pošljem.

< Sporočilo je popravil žanek -- 28.9.2009 22:21:59 >

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
29.9.2009 9:04:24   
m_m
jančika moram se pohvalit da sem zdilala kimono za 15€ user posted image  malo je še velika, bo potrebno na roke zarobit ampak varno spravljena za tega navdušenca al pa morebitna druga dva user posted image  veselje še ni pojenjalo in opažam da si upa že malo več in ni tak boječa.
a ti to vsak dan ješ magnezij? js sem ravno nabavla en štos ker mam nenormalno trd trebuh, danes mam G pa bom vidla kaj bo rekla. sem vidla da gor piše za pomirjanje...
jah js tut odlašam do zadnjega. če ne bo že možek prepral pa komplet iz P skup spravu. kaki avto pa imate v mislih?
ja rs je razlika med nosečkami prvič in n-tič. men se niti ne da debat brat, mal pogledam kak grejo drugim kilce gor, in js jih kar lepo šišam user posted image   pa kaj se mora vse nardit, o vozičkih in cotkah pa spoloh ne zgubljam časa...
hvala za vabilo, mogoče se pa res najde čas, ker atija pošljemo za 1m adijo in ne mislim cele vvikende pospravljat user posted image

naty dva pralna stroja na dan user posted image  user posted image  ojej. js perem sam za vikende pa se mi zdi da sam perem. nanese pa na 4 do 5. komplet za iz P... eh, nekaj bomo že gor nabulali, da ga ne bo zeblo user posted image  sploh nimam namena kaj kupovat, ker mam itak dost rumenga in modrega. smo mel bolj fantovske punce user posted image  tole s podaljški za pas pa ni slaba ideja, sporoči če kaj najdeš. js si bom sam roko ogulila ko bom lupinico not dajala, če bojo vsi trije skupaj zadaj. ampak ne kupim izifiksa, če sem dva zdržala, bom tut tretjega, škoda dnarja.
ej za vrtec ne... nam so rekli da ne hodijo otroci v vrtec, če imajo vročino, če bruhajo, če imajo drisko in če imajo vnete oči. curljanje iz noska sploh ni problem. čeprav sem js taveliko pol zime doma mela, čez vikend se je pozdravila, dva dni vrtca in smrkast nos, 3 dni doma in tak vsak teden. zdaj si ne morem tega privoščit in hodijo otroci ki zelo kihajo kašljajo in še bolj smrkajo. mislim da smrkanje ni problem sploh pri tako velikih, ko že znajo sami nos obrisat.




_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
29.9.2009 9:19:54   
Jančika_
Žanek, Meggi sem jaz poslala cifro. Kupili smo avto, v sredo gremo ponj. Zafiro smo vzeli, malo več placa pa bo zdajuser posted image . Se pridemo kaj pokazat, pa sedež pripeljem, samo da dobim rezervo od mame.

M_m, fajn, da si dobila kimono za tak denar. V soboto pa kar pridi, ti bom poslala opis poti na ZS.

Ja, magnezij jem vsak dan, no zvečer pred spanjem ga vzamem. Imam tablete iz DM-a, dve sta dnevna doza za nenoseče ljudi, jaz vzamem tri do štiri, odvisno, če me kaj ščipa v mečih. Pa še prebava je super zaradi tega. Trebuh mi pa tudi praktično nič ne otrdeva.

Zdaj sem ugotovila, da so konec meseca jesenske počitnice in upam, da bo mož imel kaj fraj, tako da računam, da bova takrat malo porihtala sobico in cotke. Zdaj moramo najprej garažo izpraznit, da bomo lahko novo makino parkirali not. Papirje bom pa že začela rihtat, najprej moram poslat prijavnico za odvzem popkovnične krvi (dala jo bom v javno banko).



(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
29.9.2009 9:21:41   
Jančika_
Aja, perem pa tudi jaz kar naprej. Že zdaj perem za pet ljudi (še za tasta) in sem več kot vesela, da imam dva stroja (en je pralno-sušilni). Sigurno operem najmanj 8 rund na teden. Rekord je pa 15 rund v enem tednuuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
29.9.2009 11:38:50   
žanek
O Janči, fajn za avto. Ko ga dobite se pa le pridite pokazat.

Pranje user posted image , odkar je Ž. v vrtcu, na dan operem po dva stroja, likam pa res najnujneše!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
29.9.2009 12:46:50   
skuštrana
Hojla...

Janči, a je Zafira? Kaj pa je presodilo? Matične celice sem pa jaz tudi dala v javno banko, nimam pa pojma če je usperlo glede na moj poroduser posted image se je šefe mučil da bi kaj dobil in nekaj je bilo, ampak ...mi je g na poporodnem pregeldu razlagala kakšna atrakcija jim je bil moj porod in vse okoli njegauser posted image

Pranje, jaz tudi perem vsaj enkrat na dan. Že res da perem še racamnke, ampak cot je pa tud celo goro..

Pika, super je bilo...user posted image

Še jutri pol pa gre Liza po 4 mesecih nazaj v vrtec...odštevamo...odštevamo...Pol se bom pa mogoče malo bolj znašli, trenutno mi je gospodinjstvo v razsulu in bi morala sedajle kaj pospravit ampak nima smisla, ker bo čez 5 min že spet vse v razsulu...






_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
29.9.2009 15:07:16   
Jančika_
Ja, Zafira je. Joe je imel pri Toyoti pomisleke glede mašine pri konkretnem avtu, ne vem točno, kaj ga je motilo. Pa dolgoročno je Opel cenejši za vzdrževat, Toyotini deli so dragi ko pes. Tisti zici zadaj - sva pregledala vso dokumentacijo in vse, pa nikjer ne piše, da se ne bi smelo dat tja otroških zicev. Tako da sem se potem vdala, ****t ga, sicer nisem ravno skakala v luft od sreče, ker sem se v Toyoto pač totalno zaljubila, ampak je bila pa tole bolj razumna odločitev. Če bo kaj narobe z avtom, vsaj ne bom jaz kriva, hahaha. Naslednji avto bo pa Toyota, majke mi!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
29.9.2009 20:39:22   
teta beta
Evo, mi smo v nedeljo ponoči prišli z morja in bilo je super. Lepo vreme, nobene gužve, voda pa bolj za hrabre (midve z Dašo sva se kopale, tamali nekaj smrka in smo mu samo noge namočili, ati pa ni hotel zaplavati). En sosed je prav posrečeno izjavil, da je v vodi zdaj kot v kupleraju - neugodno ti je, kad ulaziš, prijatno kad si unutra i neugodno kad izlaziš. Imeli smo se fino, malo smo pospravljali, malo se igrali, malega smo prvič postrigli, shodil še pa vedno ni. No, naredi tudi po 8 korakov naenkrat, ampak skoz še išče oporo, roko ali pa gre na rit in po štirih. Saj ne vem, kakšna je pravzaprav definicija, kdaj otrok shodi,ampak za mene še to ni to, ker še ne hodi samostojno. Pa je že en mesec, odkar je naredil prve samostojne korake.

Jančika, meni ni treba pošiljat opisa poti, samo zadnji del okoli cerkve. Ali pa opis hiše ali kje točno ste glede na cerkev.

A ima slučajno katera za posodit sintisajzer za kakšna dva meseca ali še malo manj?


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
30.9.2009 8:55:59   
m_m
jančika hvala za povabilo, se še slišimo user posted image
kako je bilo pri logopedu? Zakaj ga je pa dobil? Uf to je pa veliko magnezija. Js mam ene od Sensilaba pa majo 200mg v eni tableti. Sem jo včeraj popoldan vzela in sem mela zvečer spet trd trebuh. Pa je kao 1 na dan...
15 pralnih? user posted image  marička

IZVIRNO SPOROČILO: teta beta
En sosed je prav posrečeno izjavil, da je v vodi zdaj kot v kupleraju - neugodno ti je, kad ulaziš, prijatno kad si unutra i neugodno kad izlaziš.


user posted image  user posted image  user posted image

ej punce a katera od vas zbira Lumpi nalepke iz Mercatorja?
user posted image





_____________________________

* Čas je najboljši učitelj, a kaj ko na koncu ubije vse svoje učence.
* * Ni bogat tisti, ki ima največ, ampak tisti, ki najmanj potrebuje.
* * * Če mislite, da zmorete ali da nečesa ne zmorete, imate v obeh primerih prav.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
30.9.2009 9:43:08   
Naty*Taja
Oj babike! Meni kronično primanjkuje časa. Še prebrat vas ne uspem! Vidim da se vam kr dogaja. Janči - fajn avto pa tvoj ima kr prav glede odločitve! Po izkušnjah drugih!

Jaz imam še tale teden kr fajn gužvo, pa v soboto Ig pa v nedeljo tekmovanje...mali bo itak shiral. user posted image Kaj češ se mora sprijaznit že zdej, da ima turbo mamo.
user posted image

Huanita - kot sem rekla, je bila zadeva s Svizcem kr malo nesprejeta. Sej mi bi jih prijavli, če pa ni blo nobenga drugega za! Za tri pa res ne more hodit tja, a ne? Sem se pa z vodjo vrtca včeraj pogovarjala - baje se tudi poznate in tudi v Štorah ni blo povpraševanja. Je že res, da smo na deželi in ni potreb po takem miganju. Žal no, se ni izteklo. Vas pa poznajo, tak da če bo kak interes vas bodo našli!

Zdej se pa zakopljem v cote, sem v orng zaostanku!!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
30.9.2009 13:02:40   
Jančika_
Teta beta, mimo cerkve, prva ulica levo, prva hiša desnouser posted image . Saj vas bom še vse poklicala, tiste, ki ste rekle, da pridete, samo danes sem čisto razštelana in jezna na nov telefonuser posted image (klinc, pa tehnika), tako da bom jutri.

M_m, logoped je v okviru sistematskega pregleda pri petih letih, nič posebnega v bistvu. Je bilo pa menda vredu, Joe je šel z njim. Je lepo sodeloval in vse. Velika razlika od sistematskega pregleda pri treh letih, ko ni hotel nič sodelovat, ni povedal, kaj vidi na steni pri pregledu vida, tako da sva morala it še enkrat, ni hotel risat, skakat, ničuser posted image . Na srečo smo imeli psihologa potem šele pol leta kasneje, takrat se je pa že unesel in je ful lepo sodeloval.

Jaz vzamem 450-600mg magnezija. Z manj kot 450 ni šans, da preživim noč brez krčev v mečih. Probaj vzet več, saj boš videla, če ti bo ustrezalo (če ne boš dobila driske ali kaj). Škodi pa itak ne. Nalepk pa ne zbiramo, v bistvu skoraj nikoli ne kupujem v Mercatorju.

(odgovor članu m_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Celjske in okoliške čveke, 2. del
30.9.2009 14:42:13   
HuAnita
Mi pa danes praznujemo 5. RD... Še malo, pa grem domov po deco...


Natika - tako je to, vidiš... Eni starši bi kaj imeli, potem pa večina preglasuje... Ni panike, bo pa ati več doma, bo tudi dobrodošlo... Je pa zanimivo, ker ponavadi ravno taki vrtci vse dodatne aktivnosti z odpritmi rokami sprejmejo... Hvala vseeno za pobudo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?