|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najkrajši in najdaljši porod
12.6.2005 17:45:59   
Anonimen
prvi popadki ob 13 uri
prihod v porodnišnico okrog 17.30
predrtje mehurja 20.00
rodila 23.15

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   Najkrajši in najdaljši porod
12.6.2005 19:25:57   
mika
Od prihoda v porodnišnico do poroda 17 ur.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Najkrajši in najdaljši porod
12.6.2005 22:09:00   
BlankaT
Prvi popadek ob 23.00 ponedeljek, ki so trajali do 7.30 in bili zelo neredni, nato pa so minili. Nato dnevna klinika,kjer mi je zdravnik rekel, da naj počivam in evo novi popadki ob 16.00 (torek), popadki pa niso bili prehudi, ob 20.30 sem odšla v porodnišnico, ker se mi je odluščil čep, odprta samo 1 cm, nato pa sem imela popadke na 3 minute pa ponovno na 5 minut in ob 2.00 zjutraj (sreda) sem bila odprta za 3 cm. Popadki so bili dokaj močni ampak na žalost se jaz nisem odpirala. Ob 7.00 zjutraj so mi dali umetne popadke in takrat se je začela prava muka. Ob 8.00 so mi predrli mehur, no ob 12.30 sem držala svojega Žana v naročju.

Čeprav je bil porod dolg in zelo naporen, brez svojega dragega ne bi zmogla, sem v trenutku, ko je mali zajokal pozabila na vse bolečine in v meni je bila ena sama velika sreča.

Lp, Blanka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Najkrajši in najdaljši porod
13.6.2005 7:39:59   
al1*
Prvi porod: dooooolg - 10 ur

Drugi, 14 dni čez rok, sprožen. Od prvega popadka do rojstva 50 minut. (mož je komaj uspel priti pravi čas).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Najkrajši in najdaljši porod
13.6.2005 8:52:35   
žabica
Imela sem sprožen porod:

- sreda tabletka za sprožitev
- sreda 10.45 porodna soba - umetni popadki
- četrtek 07.00 predrtje mehurja
- četrtek 10.15 rojstvo moje pikice

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Najkrajši in najdaljši porod
13.6.2005 12:54:20   
Pia73
Ponoči mi je odtekla voda, ko sem pogledala na uro je kazalo 00.15. Ob 4.10 sem v rokah že držala našega :duda: Šlo je za prvi porod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Najkrajši in najdaljši porod
13.6.2005 13:02:12   
Anonimen
Imela sem samo umetne popadke, vse skupaj je trajalo 5,5 ur.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   Najkrajši in najdaljši porod
13.6.2005 14:48:01   
ma-ja
1. otrok okrog 5 ur z umetnimi popadki, zadnji dve uri sta bili krizni. Potem pa še šivanje do nezavesti (hujše od poroda)
2. otrok 1 uro. Šla v porodnišnico brez popadkov, ker sem imela zadosti in sem bila 4 dni čez rok. Z dvema umetnima popadkoma sem rodila v 5 min. Brez šivanja, vendar z razmakom medeničnih kosti. Baje je bila tamala prevelika (skoraj 4 kg).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Najkrajši in najdaljši porod
13.6.2005 17:25:42   
Lunca1
Jaz sem imela umetno sprožen porod. Umetne popadke so mi dali ob 11h, rodila sem pa ob 17.10. Pri sprejemu pa sem bila odprta 2 prsta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Najkrajši in najdaljši porod
13.6.2005 19:27:19   
Ro-La
od predrtja mehurja pa do poroda 3h in 52min

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Najkrajši in najdaljši porod
14.6.2005 0:41:18   
Anonimen
Lep pozdrav!

Ob 21-ih sem bila še na kavici pri kolegici, ko me je nekaj čisto malo špiknilo v trtici...
Ker je bila to moja prva nosečnost, sploh nisem vedela, za kaj gre, pa sem rekla možu, naj me odpelje v porodnišnico samo na pregled...
Takrat nisem niti pomislila na to, da bi bilo možno, da rodim en dan pred rokom...
Pred pol deseto zvečer sva bila v porodnišnici...
Pregled v sprejemni, kjer so mi rekli, da sem odprta 3 cm in da bom še to noč rodila...
Meni ni bilo nič jasno, ker mi ni nič bilo...
Brez klistirja in tuširanja so me poslali v porodno sobo...
Ob 22:21 je rojen moj Jan...
V bistvu ne vem, kdaj sem rodila, tako hitro je bilo mimo...
Pa je bil moj prvi porod...
Zato me zdaj, ko sem drugič noseča, kar pošteno skrbi, da bom tega že po poti izgubila, saj naj bi bil drugi porod hitrejši...

Pa-pa!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   Najkrajši in najdaljši porod
14.6.2005 12:04:35   
Erdbeere
Prvi popadek ob 4 zjutraj....potem do 6-ih nič nakar se je začelo...ob 9-ih v porodnišnici sprejeta....ob 11.40 v porodni ob 13.54 sem imela pa princesko pri sebi men se je zdelo ful hitro 9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Najkrajši in najdaljši porod
14.6.2005 12:28:41   
Pajaca
Prvi popadek ob cca 23.00, okol 7.00 sem bila v porodnišnici, 8.00 v porodni (se je ravno zamenjala izmena), 11.00 smo se že crklali.

Je bila pa zraven mene v sobi punca, ki je imela dva super hitra poroda.
Prvič je doma začutila da je nekaj čudnega, šla v porodnišnico (stanuje 15min stran) in rodila v sprejemni, čeprav so jo skor domov poslal, ker ji niso verjeli, da se nekaj dogaja. Drugič je doma opazila eno rdečo črtico na sp.hlačkah letela v porodnišnico, čez 19 min rodila (tokrat so jo direkt šibal v porodno in za čuda verjeli). Ima pa tako visok prag bolečine, da popadkov sploh ni čutila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Najkrajši in najdaljši porod
14.6.2005 12:43:53   
Ani5
Prvi:3 dni čez rok šla na pregled v porodnišnico,ker je bilo malo plodovnice so me dali na oddelek in dobila sem tabletko za mehčanje materničnega vratu ob 10ih.Blagi popadki so se začeli,vendar sem naslednjo tabletko dobila okrog 17.Po tej pa so bili popadki močnejši,do 20 sem bila na oddelku,kjer sem se lahko sprehajala,potem pa ob 20 v porodno.Dobila klistir,britje,tuširanje,v porodni sem bila ob 20.45 ob 23.45 pa sem rodila prvo princesko.

Drugi:prvi popadek ob 3 zjutraj,potem na pol ure do sedmi.Ob 8 sem imela popadke na deset minut.V porodnišnico sem prišla ob 11,so me pregledali in ugotovili,da sem odprta že 8 prstov.V porodno ob 12,12.26 se je rodila druga.

Tretji:en teden čez rok,zjutraj ob 8 v sprejemni,potem ob 9 na oddelku dobila tabletko.Ob 11.15 sem šla v porodni blok,v sobo sem prišla ob 13.,kjer so mi predrli ovoj.rodila sem ob 15.30.

Četrti:Zelo podobno kot tretjič,bila sem 9 dni čez PDP,odprta 4 prste,tako da sem šla v porodno,kjer so me kako uro pustili priklopljeno na CTG,da bi videli kaj se dogaja.Popadki so bili slabi tako da so mi okrog 12.30 predrli ovoj,potem pa spet kako uro čakali.ob pol treh so mi dali umetne popadke ob pol štirih sem rodila.

Peti:prvi popadek okrog polnoči,sledilo je tuširanje.Ob pol dveh sva odšla v porodnišnico s popadki na 5-7 minut.Ko sem prišla v sprejemno sem bila 7 prstov odprta,šla na klistir in ob 4.45 rodila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Najkrajši in najdaljši porod
14.6.2005 13:52:15   
Gina
O, Ani5, a ti jih imaš pa toliko? :bravo::bravo: Koliko so pa stari?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Najkrajši in najdaljši porod
14.6.2005 15:08:31   
BlankaT
Ani5 čestitam, še več takšnih. :duda::bravo::duda::bravo::duda:

Blanka:nosecka::sloncek:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Najkrajši in najdaljši porod
14.6.2005 23:06:59   
Lorian
Prvič sem ob 10 uri zjutraj dobila žele, so me dvakrat priklopli na CTG pa nič.Okoli 16 ure me je začel boleti križ, so me dali še enkrat na CTG in hitro v porodno ob 17.25 je bil sine zunaj.
Drugič mi je ponoči začela počasi odtekati voda, sem se stuširala oprala glavo in se ulegla, ker popadkov nisem čutila ob 6 uri sem se zbudila, ker me je nekaj špikalo, so bili rahli popadki na 10minut.Sem zbudila dragega in rekla da greva. Ob 7 sem prišla v bolnico okoli 7.30 so me dali na CTG, tam mi je odtekla voda, potem pa je začelo boleti (mene so manj boleli umetni popadki) ob 9.03 je bila pikica zunaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Najkrajši in najdaljši porod
15.6.2005 8:34:32   
Ani5
;)Gina,stare so 12,10,6.5 ,4.5 in 3 leta

Lp,Ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Najkrajši in najdaljši porod
15.6.2005 14:00:08   
Anonimen
Porod so mi umetno sprožili 9 dni po roku, pred tem sem bila odprta 2 cm. Prvi popadek ob 8.42, ob 16.40 sem bila 10 cm odprta, potem smo poskusili nekajkrat roditi, ob 18.20 se je zdravnica odločila za carski rez, ob 18.45 se je rodil naš piškotek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
15.6.2005 14:26:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   Najkrajši in najdaljši porod
16.6.2005 14:32:14   
kimi
Meni so se popadki začeli ob 1 zjutraj in to taki da sem imela občutek da bom kakala in tako sem se zbudila ob 2 in šla spet sedet na wc-bolečine nisem imela nobene in ob 3 zjutraj. Potem pa od 4 močni popadki in malo krvi...tako j v porodnišnico ob 6 zjutraj so me pripeljali v porodno sobo 6.17 sem rodila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Najkrajši in najdaljši porod
16.6.2005 14:42:03   
Anonimen
Jaz nisem imela popadkov, mi je pa mehur počil v ponedeljek zjutraj, tako da sem takrat šla v porodno. In sem bila tam, z manjšimi presledki, z raznimi geli in tabletami za v nožnico, z umetnimi popadki..., do srede do 16. ure.
Torej v porodni od ponedeljka od 8. ure zjutraj do srede do 16. ure popoldne. Takrat so mi končno naredili CR.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   Najkrajši in najdaljši porod
17.6.2005 10:10:15   
lacoste7
Prvič: (en teden čez rok) voda mi je odtekla ob 21:00 zvečer, rodila ob 7:08 zjutraj (zadnjo uro so mi dali umetne)
Drugič: (5 dni prej) ob 10h so mi predrli mehur, ob 11:30 sem prišla v porodno, 12:18 pa že rodila.

Moja cimra pa je bil tretjič in je s kar močnimi popadki prišča v porodnišnico. V sprejemni sobi so jo pregledali in rekli da bo kmalu, hitro je po prstih letela v porodno sobo, počakala na popadek in rodila (v porodni je bila pred porodom 1 minuto). To je res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?