|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: opazovanje materničnega vratu in zanositev
15.1.2010 16:18:58   
barbara_s
baguSka,

mogoče je pa pri tebi MV tako visoko, da ga v bistvu ne dosežeš? Jaz ga pred porodom nisem mogla zatipati, zdaj pa nimam več teh problemov....

isobel,

z ovulacijo je pa tako: če znaki nakazujejo, da je ovulacija bila, potem je res bila. Če pa znaki nič ne povejo... sta pa dve možnosti: ali da stvar enostavno "ne deluje" (torej so bili znaki premalo izraziti, da bi se kaj pokazalo), ali pa ovulacije ni bilo.

Če se prav spomnim, ti opazuješ sluz (in MV). Pri sluzi ni nujno, da se pojavi tista beljakasta, prozorna sluz - dovolj je že to, da lahko določiš vrhunec sluzi (torej dan, ko je sluz "slabša" kot dan pred tem) in potem še 3 zaporedne dni, ko se ne pojavi več sluz enake (ali boljše) kvalitete kot na dan vrhunca. Sicer pa jaz najbolj zaupam obema znakoma - sluzi in temperaturi.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: opazovanje materničnega vratu in zanositev
15.1.2010 17:04:40   
isobel
Jaz opazujem sluz, slino (estrogen) in MV. Zapisujem si tudi, kdaj me začne boleti križ, ker sovpada z odprtim in mehkim MV ter kdaj me začnejo boleti prsi. Sluzi ni bilo, estrogena tudi ne, MV ves čas v nespremenjenem položaju, križ me ni bolel, le prsi me bolijo. Lahko pa je ovulacija tudi bila, a zaradi stresa nisem imela izrazitih telesnih znakov ali pa ravno zaradi stresa ovulacije sploh ni bilo. Itak me pa najbolj zanima le rezultat ob koncu ciklusa. user posted image

(odgovor članu barbara_s)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: opazovanje materničnega vratu in zanositev
22.1.2010 16:42:55   
Anonimen
isobel: sem na eni drugi temi prebrala, da ti je uspelo in da si srečka nosečka. user posted image  
Torej je tvoja O kljub temu bila. user posted image

Želim ti lepo nosečnost!



(odgovor članu isobel)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: opazovanje materničnega vratu in zanositev
22.1.2010 20:17:49   
isobel
Ja, več kot očitno je, da je ovulacija bila. user posted image Sicer mi res ni jasno, zakaj je MV bil ves čas v nespremenjenem trdnem stanju, ampak če ne drugega imamo sedaj vsaj dokaz, da se semenčice prebijejo tudi skozi to bariero. user posted image Sluz sem pa mogoče spregledala ob vsej tisti user posted image . Je pa vse skupaj zelo podobno moji prvi zanositvi, ko sem si merila BT in sem imela takšno obliko grafa, ki je značilna za neploden cikel, pa me je na koncu tudi presenetil user posted image . Zgleda meni te meritve ne ležijo najbolj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: opazovanje materničnega vratu in zanositev
19.11.2010 16:11:28   
Anonimen
Punce,
a mogoče katera ve kako globoko se maternični vrat nahaja? Jaz ga namreč zelo hitro začutim (na dolžini pol prsta) in se mi zdi to pa ful ne preveč globoko. Upam da se vam vprašanje ne zdi čudno sam me res zanimauser posted image

lp

(odgovor članu isobel)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: opazovanje materničnega vratu in zanositev
25.11.2010 10:18:11   
jolika
Odvisno v kakšnem položaji si, ko ga zatipaš. Meni se tudi spreminja. Ko nimam ovulacije, ga zatipam takoj, recimo na 3/4 prsta, je tak velik trd čep, ne moreš zgrešit, med ovulacijo pa ga skoraj ne dosežem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?