|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 11:41:06   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: zband

ga brišemuser posted image



saj je tud ta lepuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 11:45:28   
ključek
turoben jesenski dan je zunaj.....ravno prav za spanje..........user posted image user posted image




















samo škoda, ker imam danes čistilni dan..............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 11:52:22   
Lara Croft
.nazadnje se je še pobruhala od kašlja, ko je pojedla flaško,


Pri vrabcu no.. pa zakaj še vedno futraš ponoči? user posted image Če se zbuja, se sigurno ne zaradi lakote... pomoje, no... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 11:55:44   
Lara Croft
.lara, pa MTY....eno vprašanje kako dobiti soseda pr zabaviščnem parku???


Lara nima pojma..... lara ne šteka tega parka... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 12:01:25   
Lara Croft
Tista tanka (ko imata še dve septembrki enako user posted image ) se mi zdi čisto dovolj.


Uf, Laro je že zdavnaj začelo zebsti v njej... Zdaj je še v tisti zimski od lani, ma ima nogice že čisto na dnu... sem že kupila eno veeeliko, ma nima rokavov.... si bom en večer vzela cajt in rokave s ta stare nekak prišila na tanovo... magari z ježki, da bo šlo spomladi enostavno dol... Se pa naša Lara nič ne premetava ponoči.. večinoma jo zjutraj dobim prav tako, kot je zvečer zaspala... ampak, če ne bi bila v vreči in bi se obrnila, potem bi se odkrila... Vreča je zakon.. user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 12:06:35   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Mi se v soboto odpravljamo v Postojnsko jamo. Pa sem še malo v dvomih, al naj bubiko zraven not vzamem al ne user posted image  

Saj ne bi sama veni čakala user posted image user posted image user posted image , bi ji varstvo zrihtala.


JA PRIpelji jo k meni in Lari v Sežano.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 12:14:11   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

.nazadnje se je še pobruhala od kašlja, ko je pojedla flaško,


Pri vrabcu no.. pa zakaj še vedno futraš ponoči? user posted image Če se zbuja, se sigurno ne zaradi lakote... pomoje, no... user posted image



Pa se veš. ker sva že probala ne ji dat flaške oz. samo čaj, pa ni šlo. se je čist zbudila, se jokala in samo ama ama. malo verjetno navajena, malo mogoče lačna. ne vem. saj nama ni težko. mi je pa fajn , ker v vrtcu imajo zajtrk šele okrog 8.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 12:35:17   
KAHLO
uffff. danes je pa tako vreme da se bomo doma stiskaliuser posted image user posted image user posted image

Saj v Postojnski jami so lučke drgače ne vidiš kapnikov....nevem no....user posted image drgače pa hvala bogu naša ROnja s temo nima težav, kvečjemu je tako da mora večer k gre spat biti čista tema....če ne se pritužuje in je nemirna!user posted image


Nevem kaj se pa flaške čez noč tiče, je pa meni lih zadnič razlagala...(pa sem ji trikrat rekla da naša Ronja flaško itak zavrača), pediatrinja da hranjenja ob tej starosti ponoči ne podpira, prvo ne zaradi zobkov, drugo pa da se mi tudi ponoči ne prebujamo zato ker smo lačni, tako se ti mulčki kao ne....ampak se prebujajo če jih kaj napenja al pa so se navadli na cucl....nevem....jaz tukaj ne bom pametna....ker s flaškami mi res nimamo izkušenj....od kar se pa ronja ne doji pa itak ponoči nič ne dobi.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 12:59:51   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

aja pa mobitel....


Pa si kupi simobil... user posted image





user posted image ....saj ga imam

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 13:01:19   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish


..poleg vsega me zdaj še skener nekaj zezauser posted image user posted image user posted image , aja pa mobitel.....baterija se mi prazni nenormalno...., jutri ga nesem na servis ....je še več kot leto dni v garanciji... pa da mi dajo tačas nadomestnega....enga fajnega....

....včeraj smo imeli testno kugo doma....mi je všečuser posted image ...bi kar menjala....

eh nič, zdaj pa res grem.....

nočka vsem prisotnim....

...na mirno noč, brez vstajanjauser posted image



mmmmm, ta avto je pa meni tok lep.user posted image


meni tudi...komaj čakam januar...samo v tem oziruuser posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 13:02:59   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Dobro jutro pupeeeeeeee!!!

Fishi držim pesti da ti odobrijo 5 dni ld.....jaz bom tud dala....da vsaj to dobimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa sporoči kako bo??

user posted image user posted image user posted image user posted image



ja, samo ti rabiš najprej podaljšano, potem pa še eno drugo odločbo...na osnovi katere ti odobrijo...ne pozabi...več o tem boma rekle na zs al po mailu

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 13:08:12   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

aja pa mobitel....


Pa si kupi simobil... user posted image





user posted image ....saj ga imam


Kakšen mobitel pol? Mobitel je firma.... telefonček pa ni mobitel....... user posted image Matr, kok sem picikata... hahaha


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 13:19:49   
KAHLO
Fiši.........sem bla na kadrovski seznanjenauser posted image user posted image user posted image škoda da nisi že prej napisalauser posted image user posted image user posted image no sem pa pol tam barve spreminjala k mavricauser posted image so mi punce rekle da naj še malo počakam da dobim odgovor glede pritožbeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za dogovor pa hvalaa......ko bom rabla te bom ziher pokontaktirala.....a si vidla da še ti marsikaj pripada.....no bova na zsuser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 14:36:40   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Mi se v soboto odpravljamo v Postojnsko jamo. Pa sem še malo v dvomih, al naj bubiko zraven not vzamem al ne user posted image  

Saj ne bi sama veni čakala user posted image user posted image user posted image , bi ji varstvo zrihtala.


JA PRIpelji jo k meni in Lari v Sežano.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



uh, za to pa ne bo časa. Imamo natrpan urnik v soboto user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 14:38:08   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

.nazadnje se je še pobruhala od kašlja, ko je pojedla flaško,


Pri vrabcu no.. pa zakaj še vedno futraš ponoči? user posted image Če se zbuja, se sigurno ne zaradi lakote... pomoje, no... user posted image




niso vsi otroci enakiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 14:38:53   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Kakšen mobitel pol? Mobitel je firma.... telefonček pa ni mobitel....... user posted image Matr, kok sem picikata... hahaha




user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 14:43:53   
Čarli08
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

.nazadnje se je še pobruhala od kašlja, ko je pojedla flaško,


Pri vrabcu no.. pa zakaj še vedno futraš ponoči? user posted image Če se zbuja, se sigurno ne zaradi lakote... pomoje, no... user posted image



Pa se veš. ker sva že probala ne ji dat flaške oz. samo čaj, pa ni šlo. se je čist zbudila, se jokala in samo ama ama. malo verjetno navajena, malo mogoče lačna. ne vem. saj nama ni težko. mi je pa fajn , ker v vrtcu imajo zajtrk šele okrog 8.


Ob kateri uri se ti pa zbuja? Jst imam pa glede tega ful srečo. Ko je bil star dobrih 5 mesecev, je prespal vso noč inod takrat naprej smo imeli samo dvakrat malo pestro, pa še to ni bilo neke hude panike.
Poskušaj jo odvajat.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 14:44:01   
arabela*
najedla sem se,kolikor je pač šlo,me še od včeraj tak v zobu boli,da sem morala nalgesin vzet .. user posted image
sedaj pa kavico pijem pa en fim na kanalu A gledam,potem pa v šolo user posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 16:04:01   
Olivija*
joj, komaj sem vas še ujela na tem delu...bo treba kmalu novega odpret user posted image
js zadnje čase nimam časa niti v službi niti popoldne...z branjem sem tudi nekje zadaj ostala...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 16:12:21   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Mi se v soboto odpravljamo v Postojnsko jamo. Pa sem še malo v dvomih, al naj bubiko zraven not vzamem al ne user posted image  

Saj ne bi sama veni čakala user posted image user posted image user posted image , bi ji varstvo zrihtala.


ni malo premrzlo za njo? user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 16:14:04   
zband
premrzlouser posted image

pa saj je tako sončno

_____________________________

dnevi sreče
dnevi žalosti
se prepletajo v življenju vseh ljudi

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 16:16:03   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

aja pa mobitel....


Pa si kupi simobil... user posted image





user posted image ....saj ga imam


Kakšen mobitel pol? Mobitel je firma.... telefonček pa ni mobitel....... user posted image Matr, kok sem picikata... hahaha



pa ja, saj maš prav, samo jaz ponavadi kar mobitel iščem povsoduser posted image ...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 16:18:43   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

Fiši.........sem bla na kadrovski seznanjenauser posted image user posted image user posted image škoda da nisi že prej napisalauser posted image user posted image user posted image no sem pa pol tam barve spreminjala k mavricauser posted image so mi punce rekle da naj še malo počakam da dobim odgovor glede pritožbeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za dogovor pa hvalaa......ko bom rabla te bom ziher pokontaktirala.....a si vidla da še ti marsikaj pripada.....no bova na zsuser posted image



vidla, vidla......

..jaz zdaj čakam, baje da pri nas ni 5 dni, pa še dir. je službeno odsotna do konca meseca.....

.... no ostalo na zs...

če boš kaj rabila...vprašaj..jaz že obvladamuser posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 16:20:10   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: zband

premrzlouser posted image

pa saj je tako sončno


mislila sem postojnsko jamouser posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Septembrski sončki 2008 - 1.del
22.10.2009 16:21:24   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: zband

premrzlouser posted image

pa saj je tako sončno


pri nas na štajerju ni nič sončno....je že škropilo prej...no pa zdaj tud že spetuser posted image ...


(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?