|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aprlički/ majčki 2004
23.10.2009 21:28:14   
j04
odpiram novo temo - dobrodošle !  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aprlički/ majčki 2004
23.10.2009 21:47:50   
melanija
Pozdravljena!

(odgovor članu j04)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aprlički/ majčki 2004
24.10.2009 7:58:20   
j04
O, pozdravljena ! Me veseli, da nisem sama. Ko takole berem ta forum, so mamice lepo "pokupčkane" glede na rojstvo otroka, nikjer pa nisem zasledila starejše od 2005.  Bala sem se, da ne bo odgovora in da so na forumu samo mamice mlajši otročičkov ali šolarjev. Zato Dobrodošla še enkrat.
Iz kje si ? Fantek - punčka?


(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aprlički/ majčki 2004
24.10.2009 9:57:10   
nadka30
pozdravljeni punci, jaz glih ne spadam med vaju, ker nimam ne aprilčka ne majčice 2004 ampak avgust 2004, upam da vaju ne moti da sem se malo prislonila temi.Mi imamo punčko nadjo skoraj ne morem verjeti da gremo drugo leto že v šolo, sedaj je v vrcu c kater uživa sto na uro, včasih ji sploh ni za domov.
lp

(odgovor članu j04)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aprlički/ majčki 2004
25.10.2009 10:51:35   
j04
Pozdravljena Nadka30 !

Dobrodošla med nami ! Jaz imam fantka - razgrajača in res si ne morem predstavljati, da gre kmalu v šolo. Niti sekundo ne more biti pri miru - tudi med kosilom ne - da ja ne bo kaj zamudil. Res pa je, da ga zanima vse ! Ima nešteto vprašanj (zakaj piha veter, kako nastanejo oblaki,...) tako da se tudi jaz med iskanjem odgovorov, kaj naučim.
Pravijo, da so punčke bolj "pridne"... user posted image

lp

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aprlički/ majčki 2004
31.10.2009 11:01:01   
nadka30
Moja je prava navihanka, miga sto na uro, včasih je skoraj hujš kot kak fant ampak je ok samo da je zdrava. Ja kdo bi si mislil da bo tako hitro minilo teh pet let in da bo drugo leto že šolarka.Imaš še kakšnega otroka, mi delamo na tem, samo sem imela prejšni mesec ss v 11 t.
lp

(odgovor članu j04)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aprlički/ majčki 2004
23.12.2009 14:49:35   
Mala_princeska
Evoooo , tukaj aprilka 2004,

navihanka Nina, 24. 04. 2004

Noooo a bomo kaj čvekale, pa upam, da se še katera pridruži.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aprlički/ majčki 2004
23.12.2009 14:50:35   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: j04


Pravijo, da so punčke bolj "pridne"... user posted image

lp


Haaa haaa haaa user posted image user posted image user posted image Moja je včasih ta prav razbojnik.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu j04)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aprlički/ majčki 2004
23.12.2009 14:52:10   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

Moja je prava navihanka, miga sto na uro, včasih je skoraj hujš kot kak fant ampak je ok samo da je zdrava. Ja kdo bi si mislil da bo tako hitro minilo teh pet let in da bo drugo leto že šolarka.Imaš še kakšnega otroka, mi delamo na tem, samo sem imela prejšni mesec ss v 11 t.
lp



Tudi jaz ne morem verjeti, da gre čas tako hitro.....

Ja, letos je dobila sestrico....24.06.

Nadka30 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bi čimprej uspelo še enega user posted image pridelat.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?