|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A katera že pozna tele KT?
28.10.2009 20:41:15   
lukec
http://www.naravna.com/

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A katera že pozna tele KT?
29.10.2009 6:37:52   
punci
prvič vidim. Jaz sem 6 let jemala Logest pol pa sem pred cca letom in pol prenehala ker saj počutje pa menstra to je bilo vse ok, samo glavobole sem imela pa nenormalne in ko me je zagrabilo me je 3 dni držalo. Bi pa probala katere druge, ker sem že naveličana tehnike "paziimo" ampak mi je ginekologinja rekla da me bo glava verjetno pri vseh bolela user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A katera že pozna tele KT?
29.10.2009 8:07:11   
veselka
ni nujno, da te glava pri vseh boli, ker mene je samo pri Logestu. ampak sem z njimi tud končala kariero KT, ker sem pri vsakih imela kak neprijeten stranski učinek user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A katera že pozna tele KT?
29.10.2009 8:29:47   
lukec
Sej sama sem tud jemala yasminelle in sem jih super prenašala, žal pa imam mal problemov s pritiskom in jih več ne smem. Izbira so Cerazzette, ki jih že imam doma pa se nekako ne morem odločit, da bi začela.
Sem mislila, da je kaj takšnega, kar bi tud jaz lahko jemala.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A katera že pozna tele KT?
29.10.2009 8:34:04   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: punci

prvič vidim. Jaz sem 6 let jemala Logest pol pa sem pred cca letom in pol prenehala ker saj počutje pa menstra to je bilo vse ok, samo glavobole sem imela pa nenormalne in ko me je zagrabilo me je 3 dni držalo. Bi pa probala katere druge, ker sem že naveličana tehnike "paziimo" ampak mi je ginekologinja rekla da me bo glava verjetno pri vseh bolela user posted image


A 6 let si trpela glavobole po tri dni skupaj?? ajoja

jaz sem mela Logest samo tri mesece in ker sem mela po 48 ur glavobol, sem prenehala in menjala na yarina, pa so mi tudi tej delali migrene, je blo še hujše in sem zdej na Mireni. Imam pa še vedno probleme z migreno. Zdej počakam še par mesecev, da vidim, če se morda telo navadi, če ne pa si jo bom dala ven.

Se mi res ne zdi zdravo, da se jemlje kontracepcijo tolko let, če ti telo samo pove, da nekaj ni ok, npr. z migrenami.

Jaz prej še navadnega glavobola nisem mela, kaj šele migrene. Bomo vidli kako bo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
29.10.2009 10:02:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A katera že pozna tele KT?
29.10.2009 10:03:36   
Šaki
jaz jih po prvem porodu ne jem več.
tableta je tableta.
ko je.be še to.



_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A katera že pozna tele KT?
29.10.2009 18:02:09   
lukec
O.K., ampak mene še zmeraj zanima, če pozna katera tole, kar naj bi bilo naravno ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A katera že pozna tele KT?
29.10.2009 18:06:08   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

O.K., ampak mene še zmeraj zanima, če pozna katera tole, kar naj bi bilo naravno ...


kako točno so lahko hormonske kontracepcijske tablete naravne?! resno? a ženskam hormone jemljejo in jih dajejo v tablete? al živalim?
edini naravni zaščiti sta 'pazi' in abstinenca...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A katera že pozna tele KT?
3.11.2009 4:51:26   
punci
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: punci

prvič vidim. Jaz sem 6 let jemala Logest pol pa sem pred cca letom in pol prenehala ker saj počutje pa menstra to je bilo vse ok, samo glavobole sem imela pa nenormalne in ko me je zagrabilo me je 3 dni držalo. Bi pa probala katere druge, ker sem že naveličana tehnike "paziimo" ampak mi je ginekologinja rekla da me bo glava verjetno pri vseh bolela user posted image


A 6 let si trpela glavobole po tri dni skupaj?? ajoja

jaz sem mela Logest samo tri mesece in ker sem mela po 48 ur glavobol, sem prenehala in menjala na yarina, pa so mi tudi tej delali migrene, je blo še hujše in sem zdej na Mireni. Imam pa še vedno probleme z migreno. Zdej počakam še par mesecev, da vidim, če se morda telo navadi, če ne pa si jo bom dala ven.

Se mi res ne zdi zdravo, da se jemlje kontracepcijo tolko let, če ti telo samo pove, da nekaj ni ok, npr. z migrenami.

Jaz prej še navadnega glavobola nisem mela, kaj šele migrene. Bomo vidli kako bo.


vbistvu sploh nisem vedla da je od Logest. res ne user posted image Ker sem v tistih 6 letih ravno končala srednjo šolo, potem prva služba pa selitev od doma, pa spet nova služba, novo okolje, opremljanje stanovanja, pa skoz študij ob delu. In sem mislila da imam glavobole ker sem pod stresom in non stop "v gužvi s časom" in da sem kao preobremenjena. Potem pa enega dne nekaj debatiramo s sestrami in odkrijemo da smo bile vse 3 na isti kontracepciji in da smo imele vse tri iste težave, ampak ena sestra jih je prenehala jemat, druga pa je zamenjala "znamko". Šele takrat mi je potegnilo da je to to in sem šla na posvet ginekologinji in je rekla da me bo verjetno glava po vseh bolela, sem pa kr nehala jih jemat. Sicer priznam da sem že naveličana da sedaj vedno paimo, ker moj ne bi s kondomom, ampak ker nameravama čez kako leto začet delat na dojenčku ne vem če je sploh smotrno jih sedaj začet spet kakšne nove jemat

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
3.11.2009 12:23:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Izobrazba
nina42

Katero izobrazbo imate?

Srednjo poklicno (31%)

Gimnazijo (8%)

VIšjo (15%)

Visoko (23%)

Univerzitetno (19%)

Podiplomsko (4%)


Število vseh glasov: 165

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!