|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   papirčki, papirčki............
14.6.2005 22:54:54   
benika
Drage punce,

sem prvič noseča in temu primerno tudi 'butasta' kar se tiče papirologije. Sem nezaposlena, z očetom moje pikice pa ne stanujeva skupaj (ker zaenkrat enostavno ni možnosti), PDP pa imam 15. septembra. Zdaj pa me zanima sledeče............

1. katere papirje moram urejati pred porodom na CSD?
2. koliko časa prej se ti papirji urejajo?
3. očetovstvo baje lahko oče prizna že pred porodom. Kje pa?Na matičnem uradu ali na CSD?
4.predvidevam, da bom vse potrebne papirje, ki jih izda G dobila v juliju. Kateri papirji so to in kam naj jih odnesem?
5. Sem pozabila še kaj pomembnega, kar je potrebno uredit pred porodom?

Iskreno se zahvaljujem vsem, ki boste našle čas in pomagale meni pa verjetno še kakšni drugi.

Naj vas vse dni spremljata sreča in veselje.

Katja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   papirčki, papirčki............
14.6.2005 23:19:53   
Gina
G ti bo dala papirje, ki jih odneseš tja, kamor ti pove. Sem že pozabila, ampak mislim, da ene na CSD, druge pa v službo. Na CSD-ju ti pa itak vse razložijo, tako da sploh ni panike. V bistvu boš ti urejala samo za starševski dodatek, pa ko se otrok rodi, v roku treh mesecev po porodu za otroške dodatke. Lahko pa zaprosiš, če tvoj :love: tudi ni zaposlen, še za socialno pomoč.

Očetovstvo ponekod lahko urejaš pred porodom, drugod pa ne. Ker v bistvu moraš povedati ime otroka. Komu je on oče. To greš urejat na matični urad. Jaz sem to urejala po porodu.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   papirčki, papirčki............
15.6.2005 8:12:57   
KiSsMyAsS
Mene pa zanima kako je s papirji pri studentkah? A vela za nas isto, kot za zaposlene? Pa a mors G rect za te papirje, al ti jih sama da?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   papirčki, papirčki............
15.6.2005 9:28:27   
Gina
Po moje ti jih sama da, saj jih vsi rabimo. Sploh, ker je vsaka mamica upravičena do določenega nadomestila, vsaj starševskega.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   papirčki, papirčki............
15.6.2005 9:44:50   
Špacka

Prvič smo bile večinoma mal butaste, kar se tiče papirologije, tako da...
Pri G boš dobila samo potrdilo o PDP in kdaj nastopiš porodniško, ja to bo nekje v juliju, lahk tud prej, name je sestra pozabla, tako da sem jo sama spomnla.To potem neseš na CSD, kjer boš dobila en kup papirjev, pa tam ti bodo več povedali, kam kaj neseš, nimam pojma kako je s tem pri nezaposlenih, partnerja ne živita skupaj...
Očetovstvo se lahko prizna že pred porodom, pri nas je to možno samo na matičnem uradu, na CSD pa ne, tako da se pozanimaj...

Upam da sem vsaj mal pomagala...

Lp


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   papirčki, papirčki............
15.6.2005 22:19:53   
benika
Hvala vsem za pomoč:bravo::bravo::bravo:

lp

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?