|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08
6.5.2010 8:18:28   
sončnica24
Očitno ste resno vse pobegnile user posted image

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: oktobrski lumpiji 08
6.5.2010 9:26:13   
jana84
nene sončnica, jaz sem še tukaj, sam kaj ko zgleda da nobene druge ni?!
Nas naši oktobrčki preveč zaposljujejo user posted image

No, mi smo kolkor tolk v redu...Vsake tolk ostane doma ker malo zboli, drugače pa je sve v najlepšem redu...Končno mu je še en zobek zrastel in sicer spodnja leva dvojka...Zdej mu manjka še desna dvojka in smo na konju pripravljeni na trojke!!! Jupi!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: oktobrski lumpiji 08
9.5.2010 8:24:42   
mbd0411
Jaz sem tudi občasno tu in malo kukam če je kaj napisano...pa ni...
Res nas naši zaposlujejo,pa še služba...
Se zvečer malo usedem za rač...in malo pregledam FB..tam nas je več..
Rastemo,smo lumpi,res veliki lumpiuser posted image
Kako ušpičimo,se smejemo,jokamo...user posted image
V vrtcu pridni,jemo vse po vrsti...user posted image
Razmečemo,in tudi pospravimo...user posted image
Zakon so telebajski,bombažki in nodi..user posted image
Kahljico si povezemo na glavo,hb da prazno,za drugo še ni zanimanjauser posted image user posted image
Ja,takle mamo...
Lepo sončno nedeljo vsem lumpomuser posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.5.2010 13:34:04   
freha
Ojla oktobrčki, tudi jaz vsake tolk pokukam kako ste kej.
Imam vprašanje, naša lumpika je že drugič nekaj prehlajena včasih se tolče po ušesih, iz nosa ji teče. Izgleda da ni kaj hujšega saj lepo spimo, jemo še kr, pa zobi nam rastejo.
Kaj daje katera kakšne multivitaminske pripravke našim lumpije? Se mi zdi kar zgodaj vendar mogoče bi pa pomagalo proti tem prehladom.
LP!

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: oktobrski lumpiji 08
10.5.2010 13:41:36   
freha
pa še nekaj, rada se vleče za lase, ma še kdo tak pojav?

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: oktobrski lumpiji 08
11.5.2010 10:27:14   
freha
zgleda da res ni nobene več tu :(
enyvej zvedela sem da to vlečenje za lase pomeni da se na ta način sprošča...

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: oktobrski lumpiji 08
11.5.2010 22:09:07   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: freha

pa še nekaj, rada se vleče za lase, ma še kdo tak pojav?


Tudi naš se vleče za lase.Če je kaj kregan,pa se tepe.Ne vem od kje,samo zdaj smo pozorni in ga božamo,pa sebe tako,da je bolje.
Trmast je,zato se tudi kar na tla vleže kjerkoli,pa kar je imel v roki,to vrže.user posted image
Bo minilo...upam...Drugače pa je vesel razigran fantek.
Dodajamo nič vitam.pripravkov,le veliko sadja,tekočine...aja,mi inhaliramo,ko se pojavi svečka iz nosa in je takoj bolje...


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: oktobrski lumpiji 08
15.5.2010 22:27:03   
PikicaStonoga
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411


Trmast je,zato se tudi kar na tla vleže kjerkoli,pa kar je imel v roki,to vrže.user posted image



Uf tole pa poznamo ...pa ne vemo, kako se ega znebit ;)

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: oktobrski lumpiji 08
17.5.2010 12:47:23   
jana84
hejla mamice oktobrskih lumpijev, kako?

Pr nas ni nič kaj novega: zobki še vedno rastejo. Se upala, da mu najprej zrastejo dvojke, šele nato da se začnemo boriti s trojkami, pa je zgornja desna trojka začela veselo bunkati in boleti...Non stop ima nekaj v ustih in žveči tam kjer mu raste trojkica...Ubožček...Drugače pa HB zdravi, OK prehlajeni malo, pa ni panike. Včeraj je spet po dolgem času nekaj začel kašljati - tak bolj suh kašelj, pol pa itak vse zbruhal, dvakrat! Seveda to potegne s sabo veselje ob pranju posteljnine in tako naprej in nazaj...Pa imamo HB sušilca, da veselo posuši vse skupaj, ker drugače ne vem kako bi sfolgali (verjetno s 5kompleti posteljnine).
V vrtec še vedno rad hodi, domov iz njega malo manj, pa kaj hočemo, tako je življenje user posted image
Zdej se počasi opogumlja da tud kakšno pove - sicer mora človek poznati njegov slovar na pamet, če želi kaj od njega izvedeti...Me je akr strah kaj bo ko bo začel resno govoriti, pol pa ga ne bo za ustavt...Ker on bi ful rad povedal veliko stvari, pol pa ne gre z besedami ravno prav, oziroma ga mi ne razumemo bolje povedano, pol pa raje pokaže kaj želi ...

Spanje je še vedno "veselje", ko ga spravljam sama spat je to proces tud skor eno uro dolg - šrejšen teden je blo dvakrat po skor dve uri veselega skakanja po postli in po mami...No, da ga ne bom preveč kritizirala, včeraj je zaspal pa v 5minutah...Nekaj časa spi v svoji sobi, potem se primaje k nama na sredino in spi lepo do zjutraj ko je treba v vrtec pri nama...

Komaj čakamo da se vreme zrihta, da bomo lahko kaj zunaj, ker notri ga prav "depresija" daje...on bi šel ven kaj ustvarjat in razbijat, pa po zemlji in maminih rožicah brskat... user posted image

To je zaenkrat to...Lepo se imejte še naprej, pa da ne bi slučajno preveč čvekale user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: oktobrski lumpiji 08
17.5.2010 21:43:44   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411


Trmast je,zato se tudi kar na tla vleže kjerkoli,pa kar je imel v roki,to vrže.user posted image



Uf tole pa poznamo ...pa ne vemo, kako se ega znebit ;)

No,potem nisem edina...res kako se tega znebit,ker je tečno...najbrž prerastituser posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: oktobrski lumpiji 08
18.5.2010 11:00:23   
jana84
pr nas je tako: če preveč meče igrače po tleh, ali pa jih noče spravt kljub neštetim opozorilom in ponudbi, da mu še mi pomagamo zraven, gredo igrače v kazen na vrh omare - da vidi kje so in da ve zakaj so tam! Tam so kakšen dan dva, da se trma malo pohladi. Je blo en teden nazaj, ko ni in ni hotel pospravit igrač zvečer, pa niti ni hotel slišati, da bi mu jih pomagala pospravt. Pa sem mu lepo povedala, da če jih ne bo on pospravil, da jih bom jaz in to na vrh omare in bodo v kazni. In večina jih je še vedno tam, ker jih sploh ne pogreša. Nazaj je dobil gasilski avto in ene dve živalci, ter knjigico. To si je izbral. Ostalo pa je lepo na omari, je vsaj malo bolj pospravljeno! user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 511
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?