|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktobrski lumpiji 08
22.2.2010 18:31:33   
coccinella
hey punce!

ampak...proti čem pa se cepijo pri letu in pol?

(odgovor članu Tejčika29)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: oktobrski lumpiji 08
22.2.2010 20:22:06   
mbd0411
Eh,samo komentiram,da ni nobene več,ki bi organizirala kako srečanje...
Prvi prvem nisem bila,pa mi je žal...Tiste,ki ste bile pa ??? Se nič ne dobite??Vsaj v bližini vaših krajev??
Pogrešam cel kup mamic,ki so prej redno čvekale..Janjaa?????
Saj vem,delamo in ni časa več toliko..
Jaz načrtujem z mojimi en da v živalskem vrtu,nekje poleti...pa morda??Kdo ve??
Glede ceplejenja pa ne vem kaj cepijo pri letu in pol..


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: oktobrski lumpiji 08
22.2.2010 21:46:56   
coccinella
Evo sem našla! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Razpored cepljenj: http://www.spm.si/aktualne-teme/cepljenje/cepljenje-otrok

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: oktobrski lumpiji 08
24.2.2010 7:00:55   
sončnica24
Hojla še malo pa bomo odjadrali na 3stran. Uživate v lepem vremenu, mi smo bili včeraj skoraj do teme zunaj, ker ga nismo mogli noter spravit se je začel jokat da je bilo kar groza. On bo zunaj pa konec, komaj čakam tam enih 15 stopinj, da bomo lahko zunaj, ker meni sonček že tudi manjka.

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: oktobrski lumpiji 08
24.2.2010 8:12:37   
afnica mala
Dobro jutro

a še katero daje mislim da spomladanska utrujenost? Čez dan sem ok, zvečer pa sem koma že okoli 19h. In to traja že 14 dni. Včeraj sem šla spat ob 21h, drugače pa na kavču zaspim takoj za Neli, ob pol osmih.

Drugače smo fajn, vsi smo zdravi, me zanima kako bo drugo leto, ko bo v vrtcu. Je pa Neli ena nežna punčka, od jutra do večera lupčka vse po vrsti od ljudi, do pajackov in osrečuje ljudi okoli sebe.
Včeraj smo lovili urin, ampak ni šlo. vrečkam je že zamerila, na kahlici pa ni nič priteklo. Moram danes v lov za nižjimi sterilnimi lončki, ker te, ki jih imamo so tako visoki, ko ga postavim v kahlico, ji pride do ritke in ji reže v kožo.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: oktobrski lumpiji 08
24.2.2010 12:07:40   
coccinella
IZVIRNO SPOROČILO: afnica mala

Dobro jutro

a še katero daje mislim da spomladanska utrujenost? Čez dan sem ok, zvečer pa sem koma že okoli 19h. In to traja že 14 dni. Včeraj sem šla spat ob 21h, drugače pa na kavču zaspim takoj za Neli, ob pol osmih.

Drugače smo fajn, vsi smo zdravi, me zanima kako bo drugo leto, ko bo v vrtcu. Je pa Neli ena nežna punčka, od jutra do večera lupčka vse po vrsti od ljudi, do pajackov in osrečuje ljudi okoli sebe.
Včeraj smo lovili urin, ampak ni šlo. vrečkam je že zamerila, na kahlici pa ni nič priteklo. Moram danes v lov za nižjimi sterilnimi lončki, ker te, ki jih imamo so tako visoki, ko ga postavim v kahlico, ji pride do ritke in ji reže v kožo.


hmmmmmm....mislim da je pomladansko utrujenost še prezgodaj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: oktobrski lumpiji 08
24.2.2010 13:56:28   
afnica mala

IZVIRNO SPOROČILO: coccinella

IZVIRNO SPOROČILO: afnica mala

Dobro jutro

a še katero daje mislim da spomladanska utrujenost? Čez dan sem ok, zvečer pa sem koma že okoli 19h. In to traja že 14 dni. Včeraj sem šla spat ob 21h, drugače pa na kavču zaspim takoj za Neli, ob pol osmih.

Drugače smo fajn, vsi smo zdravi, me zanima kako bo drugo leto, ko bo v vrtcu. Je pa Neli ena nežna punčka, od jutra do večera lupčka vse po vrsti od ljudi, do pajackov in osrečuje ljudi okoli sebe.
Včeraj smo lovili urin, ampak ni šlo. vrečkam je že zamerila, na kahlici pa ni nič priteklo. Moram danes v lov za nižjimi sterilnimi lončki, ker te, ki jih imamo so tako visoki, ko ga postavim v kahlico, ji pride do ritke in ji reže v kožo.


hmmmmmm....mislim da je pomladansko utrujenost še prezgodaj user posted image user posted image user posted image user posted image




Mam tako zgodno, jeseni in zgodaj spomladi (al na koncu zime)-včasih bolj, včasih manj. Npr. jesenska me je lani prijela konec avgusta. Sto ljudi, sto čudi user posted image

(odgovor članu coccinella)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: oktobrski lumpiji 08
24.2.2010 20:14:19   
jolly123
Afnica ne se sekirat vsaj veš da mine. Jaz že celo življenje hodim ob 8 spat, včasih že prej dol padem user posted image user posted image Kakšna utrujenost je pa to user posted image  user posted image

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: oktobrski lumpiji 08
25.2.2010 7:19:06   
sončnica24
Dobro jutro, no kakor za koga.

Danes bi najraje celo mariborsko porodnišnico nekam poslala, je od sodelavke snaha šla včeraj rodit pa danes reva leži v intenzivni negi in ne vejo kaj bo zanjega, zato ker tem p* zdravnikom ni v interesu carski rez user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Šele sedaj se zavedam kakšno srečo sem imela da sem poznala babico in da je bila dežurna zdravnica, ki ji ni problem carskega reza naredit ker se danes sprašujem če bi sploh poznala svojega Nika in hodla po tem ljubem svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: oktobrski lumpiji 08
25.2.2010 7:48:38   
afnica mala

IZVIRNO SPOROČILO: jolly123

Afnica ne se sekirat vsaj veš da mine. Jaz že celo življenje hodim ob 8 spat, včasih že prej dol padem user posted image user posted image Kakšna utrujenost je pa to user posted image  user posted image


ej, jolly, sekiram se ne, samo vseeno bi rada skrajšala. A veš kolk knjig imam doma za prebrat?user posted image No, včeraj ko sem šla na body combat, pol pa še na čvek, sem šla pa ob 11h spat. Pa preden sem šla sem si rekla, da je zadnjič, no, ko sem tam mi je pa tolk fajn, da si rečem, ziher spet pridem, ko pa je naslednjič ura pol osmih, bi šla pa raje v posteljo kot v avto.user posted image

jolly- kolk ur pa pol spiš? 10?

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: oktobrski lumpiji 08
25.2.2010 7:50:29   
afnica mala

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Dobro jutro, no kakor za koga.

Danes bi najraje celo mariborsko porodnišnico nekam poslala, je od sodelavke snaha šla včeraj rodit pa danes reva leži v intenzivni negi in ne vejo kaj bo zanjega, zato ker tem p* zdravnikom ni v interesu carski rez user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Šele sedaj se zavedam kakšno srečo sem imela da sem poznala babico in da je bila dežurna zdravnica, ki ji ni problem carskega reza naredit ker se danes sprašujem če bi sploh poznala svojega Nika in hodla po tem ljubem svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .




tega pa ne razumem. Zakaj je v intenzivni? A sta v življenski nevarnosti? Pa ne naredijo CR?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: oktobrski lumpiji 08
25.2.2010 8:51:04   
jolly123
Afnica spim tam ene 9 ur ziher. No jaz bi še šla ob 8-ih spat samo ne rata vedno user posted image No danes sem recimo spala samo 2 ure, ker naš Taj nonstop kašlja.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: oktobrski lumpiji 08
25.2.2010 9:49:47   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Dobro jutro, no kakor za koga.

Danes bi najraje celo mariborsko porodnišnico nekam poslala, je od sodelavke snaha šla včeraj rodit pa danes reva leži v intenzivni negi in ne vejo kaj bo zanjega, zato ker tem p* zdravnikom ni v interesu carski rez user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Šele sedaj se zavedam kakšno srečo sem imela da sem poznala babico in da je bila dežurna zdravnica, ki ji ni problem carskega reza naredit ker se danes sprašujem če bi sploh poznala svojega Nika in hodla po tem ljubem svetuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



OMG...ne morem verjet...upam, da bo vse ok!!

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: oktobrski lumpiji 08
25.2.2010 9:51:23   
Lucka1
IZVIRNO SPOROČILO: afnica mala
ej, jolly, sekiram se ne, samo vseeno bi rada skrajšala. A veš kolk knjig imam doma za prebrat?user posted image No, včeraj ko sem šla na body combat, pol pa še na čvek, sem šla pa ob 11h spat. Pa preden sem šla sem si rekla, da je zadnjič, no, ko sem tam mi je pa tolk fajn, da si rečem, ziher spet pridem, ko pa je naslednjič ura pol osmih, bi šla pa raje v posteljo kot v avto.user posted image

jolly- kolk ur pa pol spiš? 10?


kaj pa bereš? Tudi jaz bom mogoče rabila kako idejo to leto user posted image
sicer imam kar nekaj strokovne literature za prebrat, pa vseeno za vmes poleg
brezveznih revij bi kaka knjiga prav prišla user posted image

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: oktobrski lumpiji 08
25.2.2010 11:18:24   
afnica mala

IZVIRNO SPOROČILO: Lucka1

IZVIRNO SPOROČILO: afnica mala
ej, jolly, sekiram se ne, samo vseeno bi rada skrajšala. A veš kolk knjig imam doma za prebrat?user posted image No, včeraj ko sem šla na body combat, pol pa še na čvek, sem šla pa ob 11h spat. Pa preden sem šla sem si rekla, da je zadnjič, no, ko sem tam mi je pa tolk fajn, da si rečem, ziher spet pridem, ko pa je naslednjič ura pol osmih, bi šla pa raje v posteljo kot v avto.user posted image

jolly- kolk ur pa pol spiš? 10?


kaj pa bereš? Tudi jaz bom mogoče rabila kako idejo to leto user posted image
sicer imam kar nekaj strokovne literature za prebrat, pa vseeno za vmes poleg
brezveznih revij bi kaka knjiga prav prišla user posted image



jaz sem odvisna od knjiguser posted image . Berem res skoraj vsak dan. Npr. v soboto sem od8h do pol destih zaspala na kavču, pol pa tuš in postelja, sem brala knjigo do pol enih ponočiuser posted image
jaz imam poseben zvezčič in ko zasledim kako knjigo (na spletnih straneh založb, knjigarnah), ki bi jo rada prebrala, si jo vpišem in potem naredim rezervacijo v knjižnici in ko jo dobijo, mi pošljejo mail, naj jo pridem iskat.
Zdaj sem odkrila Jamesa Rollinsa. Prva knjiga mi je bila zelo všeč (na način Dana Browna-sam mi je boljša), danes me že čaka nova knjiga v knjižnici, s tem, da imam doma ziher ene 7 knjig, od tega 2 prebrani, ampak bodo v naslednjem tednu ziher vse, pa od Sandre Brown so mi všeč, pa Nicolas Sparks,Jill Mansell, pol so pa tu razne limonadaste od Garwood, Nore Roberts, fulll so mi všeč od Cliva Cusslerja,Tess Gerritsen, Connelly-a; torej predvsem kriminalke, pa seveda Patterson - razen Rollinsa, ki sem ga odkrila prejšnji teden, od ostalih naštetih sem prebrala vse knjige, ki so v naši knjižniciuser posted image al pa bolj user posted image , ker bi še kaj od njih prebrala.
No, to je to, ne vem pa kaj bi ti brala? Aja, zgodovinske (francoska zgodovina mi najbolj sede) sem pa že zdavni dala čez, pa ne vem naslovov, ampak so fajn, potopisne so mi pa najboljše od Šeruge- so bolj populistične, jaz sem jih pa rada prebrala.

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: oktobrski lumpiji 08
26.2.2010 11:55:17   
sončnica24
Hojla, no že boljše volje. Mogoče sem zadnjič malo bolj nerazločno pisala ker sem bila v totalnem šoku. Z otrokom je vse vredu. Mamica pa je med carskim rezom bruhnila in v šoku vse nazaj v sebe potegnila in so se pluča utapljala (tako kot da se utopiš v vodi), pa so jo hitro na intenzivno nego odpeljali, ampak je sedaj že v redu je že tudi hčerko vidla obstaja samo možnost pljučnice ampak upajo da je ne bo.

V glaven cel ponedeljek so jo pustili da se je mantrala in je seveda bla na koncu že čisto adijo so ji tali najprej gel pa umetne popadke pa še vedno nič, no čisto na koncu so se odločili za CR.

Tako upam da je kaj bolj razumljivo čeprav sem spet komplicirala.

Lep vikend vam želim, upam da se vreme porihta danes je takšno oblačno nič prijetno, no pa saj pravijo da bo v naslednjih dneh boljše upam samo da ne bo vetra, danes je zjutraj tak pihalo da adijo.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: oktobrski lumpiji 08
26.2.2010 13:16:42   
jolly123
Ojla bejbe. Evo nas po krajšem premoru. Sem imela norišnico ene butaste bilance. Pa še Taja v varstvo peljat k našim pa nazaj pa mi vzame en kup časa. No danes sva šla KAO na kontrolo, pa mal zatežit zarad kašlja in ugotovimo, da ma levo uho vneto user posted image user posted image In mamo spet antibiotike Đizus ej...nikol konca.

Za kašelj je pa rekla, da prav veliko nimam kaj naresti, tiste standard zadeve kar itak že vse vemo in jih uporabljamo, da pač pljuča rabijo 6-7 tednov da se spucajo po prehladu, zdej pa če je nonstop prehlajen, pa se nima časa spucat user posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: oktobrski lumpiji 08
26.2.2010 20:42:08   
PikicaStonoga
Evo tud mene po krajšem premoru! Smo bli 14 dni bolni in doma! :( Zdaj recimo, da smo zdravi in v PON nazaj v službo, varstvo.

afnica mala - tud jaz sem bila nekoč odvisnica od knjig, žal je zdaj tako, da moram bit odvisnica od strokovne literature, se bo pa upam, to kmalu spremenili in takrat tm enkrat na jesen pridem k tebi in prepišem tisto tvojo beležko :P 

lučka! čestitke čestitke za miško Nano! In pošiljam objemčke za Vala! Pa za vaju z moćekom, da bosta dala to skoz, sej bo hitro minilo in bosta otročka zdrava in malo večja! :) Nisem vedla, da si imela CR, se miška ni in ni hotla obrnit ha ....že zdaj samosvoja :P

cepljenje ...naša še pri enem letu ni bla ker mso skoz nekej bli bolni ...mormo zdej ta teden al pa naslednjega!

mbd ...pa veš da je zdej zima, bomo spomladi razmišljale o srečanju in se dobile :))a je problem? :) :P

gogabojan  in sončnica moje sožalje :(

jolly pošiljam objemčke za Taja! A se kej vidmo? Ste še dolžni obisk! :P

nič, ime jte se lepo, lep vikend in se beremo!!! :)

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: oktobrski lumpiji 08
28.2.2010 10:18:09   
mbd0411
Joj,Pikica,saj je logično da ko bo toplo.A nisem napisalauser posted image ,seveda maja,junija kaj pauser posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: oktobrski lumpiji 08
1.3.2010 14:11:32   
jana84
ojla mamice!

Mi ne uspe priletet na ta forum, pa če se obrnem na glavo! Stalno nekaj. Zdaj ko se je lepo vreme nardilo pa sploh; okoli hiše mal za spucat zimsko navlako, pa stanovanje je tudi že potrebno spomladanske čistilne akcije (ok, se moram malo pohvalit da sem že skor 3/4 spucala)...
Jakob itak zahteva tolk pozornosti, da je ojoj. V vrtcu je tako zelo rad, da ni za verjet. Zjutraj kar zleti v igralnico. Pol se ustavi sredi prostora in pogleda naokrog, kao poglejte me, tukaj sem! Popoldan pa ne domov. On bi se igral in igral in sploh se ne zmeni, če ga je kdo prišel iskat. Pa mu reče vzgojiteljica: 'Jakob, poglej kdo te je prišel iskat.' On pa sam pogleda in se igra naprej...Groza user posted image

HB smo zdej zdravi, prehlajen ni, tako da tud ponoči boljše spimo. Zobki pa mu rinejo ven sto na uro: ravno večraj mislim, da sem začutila spodnjo desno štirico...Bomo videli danes ko pride iz vrtca kaj je pridelal čez dan.

Lulamo na kahlico ko nam pač uspe. Vsakič ko se zbudi in prej ko gre spat, ga damo na kahlico, pol pa se prepričujemo da bi na njej tudi ostali...Včasih nam uspe kakšno lužico naredit, včasih tako lepo vstane in se napoti proti vratom, pol pa postoji na tepihu in evo ,je že lužica na tepihu! user posted image lumpi mali! Smo pa uvedli sistem nalepk, vsakič ko se polula dobi modro naleko na omarico v kopalnici, ko pa se bo še pokakal bo pa dobil zeleno...Ampak do tega pa mislim, da je še daleč. Ampak vztrajnost je lepa čednost, kaj ne?

Cepljenje: mi smo bili cepljeni pr enem letu in zdej pri 18 mesecih bo spet - je dobil že pri enem letu datum za cepljenje.

Hja, govori še ne kaj dosti: mama, tata (ko se ne heca in tudi njega kliče mama), taja (reče sam sebi), teja (vzgojiteljica Mateja), aja (vzgojiteljica Maja), teta (za kakšno teto, žensko...), dudu (vsi razumemo za kaj se gre), papa (vsakič ko vidi kakšno premikajočo se stvar)...

Z atopijskim dermatitisom se itak borimo vsak dan, ampak zadnje čase je kar v redu: smo odkrili neko fajn kremo, ki mu zelo pomaga...Pa tem "alergenim" stvarem se poskušamo izogibati (orehi, lešniki ,arašidi,...morski prašiček in podobni glodavci, cvetni prah leske) ampak kako naj se človek spomladi izogiba cvetenju leske, če pa so leske vsepovsod naokrog. Ok, ravno v vazo jih ne bomo dali!

Tako, jaz se postopoma učim za izpite...In to je to!

No, da ne pozabim izreči vseh čestitk Lučki, pa da bi čimprej okrevala po CR in da bi se vajina otroka čimlepše razumela!
In mojih sožalij gogabojan in sončnica ob vajini izgubi...

< Sporočilo je popravil jana84 -- 1.3.2010 14:12:53 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.3.2010 7:16:47   
sončnica24
Hojla, kako ste predvidevam da veliko zunaj glede na lepo vreme, čeprav za vikend napovedujejo mrazuser posted image . Tudi jaz sem cele popoldneve zunaj včeraj smo že nekaj rož prestavljali, pa trto rezali uf je še dela zunaj me sploh noter ne vleče, Nik pa tudi zunaj uživa tako da ga je problem še previt it noter, on bi bil kar zunaj, smo včeraj do 6ih zunaj vstrajali potem pa smo mogli not ker se je že tema začela delatuser posted image .

Danes imava prvi pregled pri zobozravniku, pa morama ščetko prinesti s sabo, pa me nekaj zanima, si že vsi zobe umivate, midva se trudima kak dan pusti lepo in prav kak dan pa usta zapre dol in jih ne odpre pa da je ne vem kaj. Imava pa 2ščetki ker si seveda naš fant mora sam tudi zobe umivat, je pa prav posrečenuser posted image .

Tako toliko za sedaj zdaj pa veselo na delo me cela gora papirjev čaka.

Lepo se mejte

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.3.2010 8:10:25   
afnica mala
Dobro jutro

mi smo šli pa včeraj pričakat Petro Majdič, pa je nismo dočakali. Smo šli ven že ob 16h, napovedano je blo, da pride ob 17h, pol smo mal pred 18 šli domov. (Petra je iz sosednje vasi, tako, da smo imeli 10 minut peš) Sva se pa z Neli naplesali, naigrrali (zraven je malo igrišče), fajn je blo.

Včeraj je pa mala prvič rekla TUBA. Glih sva v avtu poslušali pesem Tuba luba od Kranjčanove in reče na ves glas tuba. Pol sva pa hotle očiju pokazat, pa ni hotlauser posted image . R še ne reče, tako da je riba , iba in podobno.

Danes pa sem na trnih, čakam izvide Nelinega urina. Zdaj lula v kahlico 2-3x dnevno, no včeraj jo je še mami dala, tako, da je bilo 4x. Čakamo poletje, da bo šla večkrat. Kdaj otroci povejo, da morajo lulat? Da jih tišči? Kakala pa je 1x- sem jo glih ujela pred kakanjem.

pitje- čez dan pije po slamci ali iz kozarčka, po flaški skoraj nikoli, ker noče, samo grize cucelj, edino pred spanjem pride v poštev.

Je pa tudi kar pridno, tudi zeleno solato (bolj malo), koruza v solati je njami, če ji dam pa npr. za jesti salamo, sir in kruh, zmenjka oz, v usta nosi samo salamo, jaz ji pa potem uturavam skupaj s salamo še kruh, sir ima tudi rada, ampak če je salama....

Čakamo še malo toplejše vreme, da začnemo z delom na vrtu, da naštimamo peskovnik...... user posted image

imejte se fajn


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: oktobrski lumpiji 08
2.3.2010 9:49:32   
jana84
Sončnica24...Glede zobkov. Naš nagajivček si jih tud ni hotel umivat, oziroma ni hotel ust odpret. Pol pa sem mu narisala enega takega zajčka, ki drži zobno ščetko v roki in vsako jutro in večer lepo pokažemo zajčku kako si je treba zobke umivat in zaenkrat kar uspeva, da ni problemov. Tud zdaj ko mu zobki ven tolčejo dovoli umivat...Ko ga zvečer al pa zjutrj preoblačmo iz pižame al pa v pižamo in te vsakodnevne rituale, že kar kaže na zajčka in zobno ščetko...Pol itak še on zajčku zobke umiva, tako da je risbica že čist mokra, jo bom morala s folijo čez zalepit, da ne bo razpadla user posted image ...

Sem nekje slišala, da je s temi slikicami in nalepkami in takimi forami ful enostavno otroke v marsikaj prepričat...Poskuste tud vi, mogoče bo učinkovalo tud pr vas...
No, mi imamo tegale zajčka za zobke umivat, pol miško za noska spucat (moramo miške iz noska pobrat pa jim dat k miški ninat la kaj podobnega), pa ene manjše nalepkice (jih kar sama izrežem iz šeleshamerja, pa salotjep in smo zmagali) za kahlico! Zaenkrat šiba, upamo da bo čimveč časa...Vmes bo treba verjetno kaj zamenjat, pa ni panike...

Afnica Mala mi tud čakamo na lepo vreme, da začne mož delat latnik za trto, kamor bomo tud gugalnico zmontirali...Upam da bo fajn ratal...Peskovnik imamo pa na vikendu, tako da lahko tam po mili volji packa in rije...Žal je zdaj tam še sneg user posted image , ampak poleti bo pa super user posted image ...Se že pogovarjamo, kako bo mož kasneje hodil delat, da bo lahko Jakoba v vrtec peljal dopoldan, popoldan pa žurka na svežem zraku...Ker ga nočemo več kot en mesec met iz vrtca, ker pol bo panika za nazaj...

< Sporočilo je popravil jana84 -- 2.3.2010 9:52:04 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: oktobrski lumpiji 08
3.3.2010 23:08:10   
gogabojan
Čerrrrrrr.

Hvala za info, o ceplenju.

Mam še eno vprašanje. Koliko so kaj veliki in težki vaši malčki in malčice????? Zanima me, koliko smo nad povprečjem. Thank you.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: oktobrski lumpiji 08
4.3.2010 7:20:30   
sončnica24
Hojla, moram povedat koako smo se včeraj nasmejali pri večerji smo skoraj vsi pod stole popadali. Lepo smo pri mizi in imamo večerjo pa je Nik keksolino in imamo vklopljen radio v kuhinji nonstop in on kar naenkrat začne pet lalala in sploh ni nehal pa se zibat zraven je bil tako posrečen, nam je lepo popestril večer, škoda samo da ga nisem posnela da bi vidle kakšen hec je to biluser posted image user posted image .

Kaj je novega: zdaj ko sma bila pri zobozdravniku je včeraj zvečer tako usta odprl da sem mu brez problema zobe umila, mogoče si je malo zapomnil tiste ta večje otroke ker sma jih gledala kako si zobe umivajouser posted image - bom probala s slikico je dobra ideja - hvala.

Na kahlico še ga nisem probala dat sicer pa jo doma že imava - to bova verjetno poleti začela probavati malo potem pa tako v vrtcu nadaljujejo pa bomo vidli.

Gogabojan - nik je težki nekje ok. 10kg se mi zdi bolj točne podatke bom imela maja ko imava posvetovalnico pri 18 mesecih. Velik pa se mi zdi da tudi ok. 80cm, ker so še mu vse hlače od 9-12 mesecev prav edino majčke več ne, bodiji pa tudi brez problema. Smo zgleda med malo manjšimi, no saj tudi midva nisva velika.

Zanima me še nekaj so vaši otroci kaj na miru. Naš ne mora ma niti 1min bit na miru, nonstop v gibanju, tako da zvečer že midva oba prej spima ko on.

Lep deževen ali snežni dan vam želim.user posted image

(odgovor članu gogabojan)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?