|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako ga obleči za v vrtec?
5.11.2009 20:26:38   
žab*ca
Ma vsako jutro sem v dilemi,koliko ga zjutraj oblečt za vrtec.Še ne hodi in je večinoma na tleh,kjer je menda talno gretje.Zato mu oblečem žabce in žametke,ali podložene hlačke.Goraj pa tudi v dva tanka dolga rokavčka.
Vzgojiteljica pravi da zna zjutraj biti še kar hladno,vendar ko ga pridem iskat imajo notri kar vroče.
Mali je pa itak siten in jokav,ker sva še na uvajanju-vendar to je že druga zgodba.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 5.11.2009 21:47:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ah to oblačenje
5.11.2009 20:29:54   
ledenaa
Moje mnenje: nogavičke,hlače,bodij z dolgimi rokavi in kakšen puloverček
Ko prideš v vrtec puloverček slečeš in je v bodiju z dolgimi rokavi ter hlačami

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ah to oblačenje
5.11.2009 20:34:32   
tintin
tanke žabice in normalne hlače...gor pa body in majčko. Ko pridemo v vrtec dam dol hlače in majčko in je v igralnici v žabicah in bodiju.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ah to oblačenje
5.11.2009 20:38:56   
žab*ca
ampak ali ni malo,da je gor samo v bodiju,glede na to da se plazi,da ne hodi.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ah to oblačenje
5.11.2009 20:41:03   
ledenaa
Saj se premika ni na miru

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ah to oblačenje
5.11.2009 20:43:07   
žab*ca
Vem vem,samo je na tleh s trebuščkom.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ah to oblačenje
5.11.2009 20:48:40   
ledenaa
NIma veze
mrzlo ji ne bo

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ah to oblačenje
6.11.2009 9:26:00   
koala
Moj sicer hodi ampak v vrtcu imajo noro toplo, jaz bi rekla da že vroče. Zato mu zjutraj sicer oblečem žabice pod hlače, ampak mu jih v vrtcu slečem, žabe namreč. Zgoraj pa ima ponavadi ali body z kratkimi rokavi in majičko z dolgimi, al pa body z dolgimi rokavi in preko majčko z kratkimi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ah to oblačenje
6.11.2009 9:28:05   
tintin
ja, če te skrbi, da bo otroku premrzlo, obleči body dolg rokav in preko majčko s kratkimi/brez rokav ali pa body s kratkimi in majčko z dolgimi čez.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako ga obleči za v vrtec?
6.11.2009 9:45:06   
dalara
Body brez rokavov, tanko bombažno majčko, spodaj pa žabice in normalne hlače, ki jih slečeš preden otroka oddaš v igralnico. Će bodo šli ven, mu vzgojiteljica samo hlače obleče gor, pa je. Ker se user posted image veliko igrajo na tleh, imajo v igralnici verjetno kakšno preprogo ali blazino, tako da jim  v samih žabicah ni hladno na tleh. Tako je vsaj pri nas.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako ga obleči za v vrtec?
6.11.2009 12:43:39   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Ma vsako jutro sem v dilemi,koliko ga zjutraj oblečt za vrtec.Še ne hodi in je večinoma na tleh,kjer je menda talno gretje.Zato mu oblečem žabce in žametke,ali podložene hlačke.Goraj pa tudi v dva tanka dolga rokavčka.
Vzgojiteljica pravi da zna zjutraj biti še kar hladno,vendar ko ga pridem iskat imajo notri kar vroče.
Mali je pa itak siten in jokav,ker sva še na uvajanju-vendar to je že druga zgodba.

Saj ni preveč oblečen, po mojem. Je pa res, da  ima plenico-v ritko ga ne more zebst. Naš že hodi in  je v "razredu" manj oblečen- tanka trenirka, dokolenke, spodnja majčka in majčka. In je siten in jokav, ker je na uvajanju, itakuser posted image .


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako ga obleči za v vrtec?
6.11.2009 17:35:38   
botrca
V vrtcih ful kurijo in ni šans, da jih zebe. Ne ga preveč oblečt, ker to zna bit ful moteče...pojdi od sebe.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako ga obleči za v vrtec?
6.11.2009 21:29:29   
onur
moja tudi še ne hodi, temveč kobaca po vseh štirih (se ne plazi). oblečem jo v dokolenke hlače od trenirke, bodi z dolgimi rokavi in še eno dolgo majco čez (v vrtcu jo slečem, da je samo v bodiju z dolgimi rokavi) ali pa kratek bodi in dolgo majico čez. v vrtcu je full vroče in če bi jo zeblo, pustim v garderobi itak za obleč in jo lahko oblečejo.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
6.11.2009 23:39:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu onur)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako ga obleči za v vrtec?
7.11.2009 19:44:38   
pelin
Žabice in podložene hlače so definitivno preveč...v vrtcu so včasih nenormalno visoke temperature in otrokom je hitro prevroče...mali pa so , tudi če je že uvajanje mimo, v prevročih oblačilih precej slabe volje. Verjetno bi bila tudi ti, če bi se v žabicah in podloženih hlačah igrala in plazila pri npr.21. stopinjah.(žal se nemalokrat res toliko segreje....ponavadi je vzrok veliko število otrok v prostoru, dotrajai radiatorji, termostati, pokvarjena okna, ki onemogočajo zračenje....žal tudi brezbrižni zaposleni, ki v takšni vročini hodijo v kratkih rokavih, za ostalo pa jim dol visi...).
To je moje mnenje, drugače pa so ti nekatere po moje  že kar vredu svetovale....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako ga obleči za v vrtec?
7.11.2009 21:59:00   
Massa26
Meni se pa 21° ne zdi taka grozna vročina. Mi imamo doma približno toliko, še malo več, pa se mi zdi čist normalno.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako ga obleči za v vrtec?
7.11.2009 22:56:06   
pelin
Samo po sebi se 21 stopinj ne zdi veliko, še posebej, če bolj posedaš in nisi oblečen v žabe in podložene hlačeuser posted image .Vendar so otroci v vrtcu precej telesno aktivni, pa naj so to najmlajši, ki se ob plazenju ravno tako razgrejejo, kot večji ob tekanju in skakanju.To temperaturo sem navedla kot primer (najpriporočljivejša temperatura v igralnici je nekako 19 stopinj), žal pa je nemalokrat še višja.Poleg tega je tu še dodaten problem precej suh zrak v igralnici predvsem zaradi previsokih temperatur, ki še dodatno povzroča, da malčke vsa odvečna oblačila motijo. S tem mislim na srbenje ki še posebej muči tiste preveč oblečene otročke , ki imajo kakšne težave s kožo (alergije, dermatitisi). No pa to je že druga tema...user posted image .Mislim, da vsak starš po svoje ve, kaj je za njegovega otročka najbolje.Tako kot smo odrasli različno občutljivi na mraz, so tudi otroci....Žal pa starši v svoji preveliki želji, da bi otroke zaščitili, delamo seveda tudi napake.

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako ga obleči za v vrtec?
8.11.2009 10:08:44   
Massa26
Ja, to je pa res, da se doma ne plazim v žabah in podloženih hlačah user posted image .

A 19°? Očitno imamo res malo napačne predstave, jaz bi rekla, da je to že malo premalo, pa v bistvu verjamem, da je ob aktivnostih čisto dovolj.

Naša ima (2 leti) žabe, kratek bodi in dolgo majico, za ven pa še čez hlače, jopico in jakno. Pa se kar obnese.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako ga obleči za v vrtec?
9.11.2009 20:07:00   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: dalara

Body brez rokavov, tanko bombažno majčko, spodaj pa žabice in normalne hlače, ki jih slečeš preden otroka oddaš v igralnico. Će bodo šli ven, mu vzgojiteljica samo hlače obleče gor, pa je. Ker se user posted image veliko igrajo na tleh, imajo v igralnici verjetno kakšno preprogo ali blazino, tako da jim  v samih žabicah ni hladno na tleh. Tako je vsaj pri nas.


Mi se popolnoma isto oblečemo za v vrtec.

(odgovor članu dalara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?