|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zatekanje
16.6.2005 12:48:51   
rozi81
Kdaj je treba paniko zganjat zaradi zatekanja? So nam v šoli rekl da pretirano zatekanje ni zdravo in da se je bolš pridt pokazat. A ni glih bobek šla rodit zaradi tega? Uglavnm moji podplati so k žoga sploh jih ne čutm k da bi po blazincah hodila:zmeden::zmeden::zmeden:.


Lp S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zatekanje
16.6.2005 13:02:46   
LONA13
Poklič g. pa ti bo povedala.
Men je moja rekla, da takoj ko bom začela zatekat naj pridem. Jest mam pa zmeraj še mal bakterij v urin, pa ful sm se zredila v nos.
Edino kar je mam ful nizek pritisk in zato tud nimam nč nog zatečenih.


Pokliči jo!!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zatekanje
16.6.2005 13:33:23   
Lidija-S
Oj

ti priporočam, da greš na pregled k svoji G. Ena moja kolegica je zaradi zatekanja morala predčasno roditi (1 mesec prej). Z otročkom je vse v redu in tudi ona se zdaj super počuti.

Čimveč počivaj z dvignjenimi nogami in pusti, da te carkljajo čim bolj. Pa pij veliko tekočine, saj pravijo, da več ko je popiješ, je tudi več izločaš in se tako manj nabira v telesu.
Meni zaenkrat noge še ne otekajo, me pa proti večeru tako bolijo, da je kar groza.

Lepo se imaj :rozica:

Lidija-s (28T)

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zatekanje
16.6.2005 13:33:52   
pravljica
rozi, danes jaz tudi o tem razmišljam...od včeraj mam tud ful zatečene noge...samo noge, od gležnjev dol...men pa ni noben nič rekel naj kam grem zato :zmeden:
mene kr boli ko hodim, kot da bi mi hotlo prste raznest

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zatekanje
16.6.2005 13:41:05   
rozi81
Pravljica tut men se dons to prvič dogaja. Sej sm že mela zatečene noge sam bolj zvečer dons je pa noro. Pri palcu na pregibu se mi je naredila kar modra črta. Noro. Na podplatih mam pa tak občutk k da bi si vodni balonček gor naštimala. Parv težke noge mam. Tako kot si rekla od gležnjev navzdol, čeprav gležnjev pa glih ne najdem zdele in ne vem od kje navzdol bi lahko rekla:)-. Zato pa to sprašujem ker so nam v šoli rekli da ni dobr.Moja G pa še ne dela in sem se kar na RR obrnila, da vidm kaj boste povedale.

Lp S

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zatekanje
16.6.2005 14:08:25   
Tiamo
A v moj album buhtli ste pogledale???

Take so moje noge zvečer oz popolne so že skor take, pa mi je G rekel, da ni panike, ker imam urin in pritisk uredu :zmeden::zmeden:

Meni nič ne pomaga, ne noge v luft, ne masaže, ne brez soli, ne nacejanje z vodo,....


Kupila sem si pa kompresijske dokolenke in je občutno bolje, manj zatekanja...

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zatekanje
16.6.2005 15:12:10   
eva1
Jaz sem bla tut vsa zabuhla, sem 4 dneh po porodu šla 16 kg dol, tok je blo vode v men!
Če imate pritisk in urin OK, potem ni panike, drugeče pa hitro h G!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zatekanje
16.6.2005 15:37:04   
Anonimen
Tia74, hahaha, ko sem pogledala sliko v albumu, je kot da bi svoje noge gledala!! Včasih se jim kar načuditi ne morem, tako izgubijo svojo obliko. Kot kakšni vegasti mega krompirji.

(odgovor članu rozi81)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?