|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ribe
17.6.2005 22:40:25   
bauci
Mamice, zanima me kdaj ste začele vašim malčkom dajati ribe, mislim predvsem sveže, morske. LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ribe
18.6.2005 7:34:31   
snorlax
Ribe se odsvetujejo do 1 leta.

L.p.:)

(odgovor članu bauci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ribe
18.6.2005 10:18:06   
urši77
Do enega leta se odsvetujejo morske ribe (zaradi vse večje vsebnosti težkih kovin), ostale pa lahko že prej:)

(odgovor članu bauci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ribe
18.6.2005 10:21:24   
Anonimen
Okrog 1 leta.

(odgovor članu bauci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ribe
18.6.2005 19:47:58   
frutka_
Jaz sem mu ribice začela dajati preden je sploh poskusil drugo meso (perutnino ali govedino). V bistvu nisem vedela, da odsvetujejo in ker sva z možem prava uživalca morske hrane sva malemu tudi dala. Na srečo ni imel nobene reakcije tako da sva nadaljevala. Šele tukaj na forumu sem zvedela da ni priporočljivo.
Zelo rad ima rakove klešče, osliča, ribice....v bistvu še samo mehkužcev ni poskusil.

Satr je bil dobrih 7mesecev, pripravila pa sem mu za prvi "mesni" obrok osliča s krompirčkom. Njami!

(odgovor članu bauci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ribe
18.6.2005 20:54:03   
bauci
To, da se ribe odsvetujejo do 1. leta starosti sem tudi sama nekje zasledila, nisem pa vedela zakaj. Pa mislite, a sveže ulovljene iz hrvaškega morja (orada, brancin, ovčica, frater,...) ne bi smela jesti naša Lana pri sedmih mesecih? Kmalu greva na morje, pa mislim da bo dedi zelo užaljen ko bo prišel z ulovom samo zanjo pa bo mama rekla, da Lana pa tega ne bo jedla. Kaj mislite ve?

(odgovor članu bauci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ribe
19.6.2005 9:50:01   
PIAF
Jaz sem mu tudi že dala ribe, osliča s krompirčkom, pa mi je zdravnica rekal, da lahko!

(odgovor članu bauci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Število otrok!
Alter_ego

Koliko otrok imate?

0 (16%)

1 (41%)

2 (28%)

3 (9%)

4 (3%)

več (2%)


Število vseh glasov: 457

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!