|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 23:02:04   
kora33
pol bo itak...js samo upam, da bo morda res to kar je rekla en zelo dobra zdravnic, ki pa je danes nisem dobila na telefon, da bi se posvetovala...ko bo bo trajalo 4-5 tednov...upam, da res, da se izognemo če se le da in se situacija umiri, ko naše lepe pikice privekajo...
hvala punce...ste mi ful pomagale in me pomirile....zdaj moram samo še mojega osemletnika pozdravit pa bo svet spet lep....
nočko

_____________________________

sreča je

(odgovor članu elaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 7:46:33   
Aja1
Jutro...že od 6.30. user posted image

Mene je tudi strah te nove gripe. Upajmo le, da nas bo obšla.....



_____________________________




(odgovor članu kora33)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 8:28:41   
zvesta
Dobro jutro...

lorelai, dobrodošla tukaj... se te spomnim iz pričakovanja, pa sem vesela, da sva se tukaj zdaj našli....


naše dete pa še spi? mesec dni vstajanja ob 6h.... danes pa vleče dolge ture... le kaj mu je? ampak je pasalo tudi meni... sem poležala do 7.30... pol sme pa morala lulat....

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 8:34:00   
punsha
Dobro jutro
kakšna noč...
začelo se je ob enih pooči. Otrdevanje trebuha, krči, ampak boleči, na 5 do 10 minut. Nato obiski wc-ja, v pol ure 6x na blato. In seveda strah kaj je to, ko po netu bereš, da se telo pripravlja na porod med drugimi tudi s tem, da se izprazni. Sem vzela buscopan, tako da se je malo pomirilo, zmanjkalo mi je pa magnezija. Tako sem se ob 3 ponoči le spravila spat. Mož in brat pa zraven vsa prestrašena, a je s tabo vse vredu? No pa me po eni urci zbudi močna bolečina v križu. V trenutku sem bila vsa mokra... a to je lahko še en znak? Sledilo je še nekaj krčev, le da se je čas med njimi začel daljšati. Jaz sploh nimam pojma, kdaj je potrebno v P. Saj bom gotovo vedela, ko bo...No sedaj sem pa pokonci. In takooo vesela, da se je pomirilo. Res se mi je kar kamen odvaliluser posted image

Lepo jutro vsem skupaj!

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 8:36:45   
zvesta
joj, punsha.... grozno... ne prehitevaj... zdrži še vsaj 4 tedne, no...

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 9:19:52   
lorelai28
hvala za dobrodošlicouser posted image

zvesta, nama je le uspelo a neuser posted image

glede nove gripe, tudi mene na trenutke zagrabi "panika", ampak cepit se ne mislim, ker lahko cepivo naredi več škode kot koristi. razsaja pa vsepovsod, zaenkrat si ne upam k mojim domačim, saj sestra ravno preboleva to gripo, mami je učiteljica in imajo potrjene primere...sicer pa če mi je namenjeno da jo fašem, jo res lahko kjerkoli, tudi od mojega ki je v stiku s študenti, pa menda se na bankovcu 2 dni obdrži virus itd....pač umivam si roke če kam grem, skušam se ne dotikat obraza, če kdo kašlja/kiha se umaknem nekje 2 metra stran, ter jem sadje...pa na sprehod, če se dobro počutim, za ene pol urce. več pa mislim da ne morem naredit.user posted image

punsha, upam da se ti tole umiri! meni trebuh tudi otrdeva že, ampak večinoma ni boleče. me pa mali brcne včasih tako, da me kar zapečeuser posted image . važno da je živahen, upam da se bo obrnil na glavo ko bo čas, za zdaj je na ritki. glede obiskov wc-ja piše nekje, da če je več kot 3x v pol ure, da naj bi šli k zdravniku? lahko da si kaj takega pojedlauser posted image ? no upam da se to ne ponovi več.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 9:26:16   
zirafa76
dobro jutro...user posted image

Jaz sem imela včeraj pregled, zaenkrat vse vredu...zaprta, imam sicer rahlo anemijo, zato sem začela jemati železo ter neke bakterije, ki jih zdravim z tabletami....mah, se zgodi....user posted image ..bomo preživeli..

Drugače pa imam naslednji pregled že čez dva tedna, sedaj me bo gledal na dva tedna, ker je to v navadi tukaj od 32 t.naprej in ker sem v prvo imela CR...po besedah mojega g. me verjetno tudi v drugo čaka CR, v bistvu sva imela malo debato o tem, kaj bi si želela, pa sem povedala, da mi je dejansko vseeno, samo da bo vredu potekalo in da bo varno zame..Konec koncev se ne bojim še enega CR, v bistvu me je bolj strah naravnega poroda, zaradi možnosti poškodbe reza od prejšnjega CR..mi je povedal, da je kar dostikrat videl, kako to pokne, pa potem rešujejo..sicer imajo že prakso, pa vendar ni prijetno, ker nekatere želijo za vsako ceno roditi v drugo normalno, čeprav obstaja visoko tveganje..Torej, če bom imela izbiro, mislim, da bi izbrala CR..mah, kaj pa vem...imam še malo časa...upam..user posted image

PUNSHA.....če ti kaj pomaga, se je meni to enako zgodilo dva tedna nazaj...Nisem vedela, če naj pokličem sredi noči rešilca ali..no, kasneje se je umirilo, sem pa nato naslednji dan takoj poklicala mojega g., ki me je tudi takoj vzel in pogledal ter potrdil, da je vse vredu in da je verjetno šlo za kompletni obrat user posted image , pa še nekaj smo delali dva dni pred tem,....tako da sem bila pomirjena.
Mi je pa povedal, da bolje poklicati in se priti pokazati, da se vidi če je vse vredu, kot pa ostati doma in živčen čakati kaj bo...

če te res skrbi, kar mislim, da te in boš samo živčna, pokliči ali pojdi direktno do bolnice, kjer te morajo vzeti danes, jutri, nedeljo, praznike...si noseča in to je to...Te bodo pregledali in če se res kaj dogaja, boš vsaj vedela....in če se ne, boš lepo pomirjena odšla domov..

DRŽIM PESTI...user posted image


KORA...meni so dosedaj čisto vsi zdravniki odsvetovali cepljenje...moj g., g. v Sloveniji in osebni zdravnik...enostavno cepivo ni preverjeno..Kot sta ti povedali že Zimska in Elaa, se tu di jaz pridružujem temu, da je v prvi vrsti potrebno poskrbeti za preventivno zdravje, torej imuniteto, pa bo bolje...Jaz imam letos Izabelo doma, ravno zaradi razloga, da mi ne nosi kar naprej teh bolezni, poleg tega se izgibava shopping centrov, predvsem popoldan in ob vikendih itd.....pa upam, da bomo preživeli brez tega...zaenkrat potrkam, še gre...naj tako tudi ostane...user posted image


Nič, grem počasi.....sem naredila zajtrk, kot zadnjič iz neke slike..user posted image jajca s slanino, to hrustljavo, angleško, paradižnik, juice, kava..mnjam..pol pa kuhat nekaj...user posted image




Držite se...papauser posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 9:31:22   
Jada82
Lorelai28, dobrodošla! user posted image user posted image user posted image Lepo, da imamo še eno nosečko user posted image

Punsha, ne nas strašit .... mogoče pa je le kaj s prebavo, glede na to, da si tolikokrat šla na wc in da te je včer želodec bolel .... pa glede na to, da se je sedaj umirilo, najbrž ni kaj hujšega, a? Še en mesec noge skup, potem pa bo, ane? user posted image Itak pa vsi držimo pesti, pa user posted image user posted image user posted image user posted image

Hm, jaz pa sem imela včeraj tak čuden dan, sem tudi že zapsihirala - že ene dva dni me boli v trebuhu na levi strani - najprej je začelo nad sramno kostjo, malo levo, najprej ponoči, potem sem šla na wc (občutek, kot bi bil mehur poln in že začne bolet), pa ni bilo bolje, potem se je bolečina nadaljevala dol proti nožnici, ne vem, ali pa po sečevodu??? No, potem se je vse skupaj že preselilo bolj gor levo, proti ledvici, pa tudi čez dan bolelo ...user posted image Tako da sploh nisem mogla ravno stati, ker je preveč bolelo, sem morala biti vedno malo sklonjena, kot kakšna stara mama. Potem, če sem počivala v takem položaju, ki mi je pasal, negibno, je bilo bolje. Pa vsakič, ko sem vstala, spet ... no, sedaj se mi zdi, da je bolje. Sem se pa potem še ustrašila, ko sem šla na wc, se obrisala in je bilo polno belega toka, ampak drugačnega - gostega, belega, sem se ustrašila, da je šel čep?!?! user posted image Ker takega še nikoli nisem imela, pa ful ga je bilo. Glede na to, da sem ravno jemala globule proti vnetjem, ga ne bi smelo bit ... potem spet normalno. Hm, sem bla že vsa panična.
Prav tako, ker je tudi zame prvič, nimam pojma, kdaj sploh poklicati ginekologa, da ne bom preveč vsiljiva in hipohonderska .... Bojim se tudi, da imam kakšno vnetje sečil? Ne vem, bom še malo počakala, če bo ok, ne bom klicarila, če bo slabše pa bom.

No, kot pravite, danes je nov dan .. tako da ... gremo spet veselo naprej!

Sicer pa gripa .. mah, ne vem, jaz se je ne bojim toliko, saj v večini primerov je zgolj navadna gripa, zakomplicira se le pri parih. Res da jo lahko katerikoli od članov prinese domov, ampak ne vem, s tem se še ne obremenjujem ... Upam pa, da je nobena od nas ne dobi oz. da nobena od nas kakorkoli ne zboli!!!!

Pazite nase in na svoje user posted image !
Prijetno nedeljo vam želim!

(odgovor članu lorelai28)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 9:50:07   
lana08
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Dobro jutro
kakšna noč...
začelo se je ob enih pooči. Otrdevanje trebuha, krči, ampak boleči, na 5 do 10 minut. Nato obiski wc-ja, v pol ure 6x na blato. In seveda strah kaj je to, ko po netu bereš, da se telo pripravlja na porod med drugimi tudi s tem, da se izprazni. Sem vzela buscopan, tako da se je malo pomirilo, zmanjkalo mi je pa magnezija. Tako sem se ob 3 ponoči le spravila spat. Mož in brat pa zraven vsa prestrašena, a je s tabo vse vredu? No pa me po eni urci zbudi močna bolečina v križu. V trenutku sem bila vsa mokra... a to je lahko še en znak? Sledilo je še nekaj krčev, le da se je čas med njimi začel daljšati. Jaz sploh nimam pojma, kdaj je potrebno v P. Saj bom gotovo vedela, ko bo...No sedaj sem pa pokonci. In takooo vesela, da se je pomirilo. Res se mi je kar kamen odvaliluser posted image

Lepo jutro vsem skupaj!


Punsha kaj pa če bi šla v P, naj ti vsaj ctg naredijo in pomirijo. Upam da res čimdlje zdržiš 2 v 1

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 9:55:19   
dskubin
joj punsha, grozno, upam, da se umiri in si res samo kaj takega pojedla! Ker skor tko bi jaz lahko opisala moj odhod v porodnišnico v drugo, samo popadki so bli pogostejši in rodila sem pol v 50 minutah. Ampak meni se ni nič ponavljalo, nikoli nisem imela popadkov prej, milsim, pri obeh porodih sem rodila tisti dan, ko so začeli popadki - nisem imela prej lažnih ali kaj podobnega.

Jada, meni je v prvo padel čep, zgledal je pa gosta gosta sluz, tko nekako kot en žele,prav okrogel in se skupaj drži, ga ne moreš dat narazen, prozoren ampak tak roza, krvavkast, premera ene cm in tudi debel kak cm. Tko da to tekoče po moje ni čep, je res samo beli tok. Mah kaj pa vem - jaz sem imela 2 tako različna poroda, kdo ve, kaj me čaka v tretje. Se mi zdi, da nisi nikoli pripravljem ;)

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 10:23:13   
ninček1
Jutro!

Dobrodošla Lorelei!Če želiš bit na seznamu pregledov in pdpjev, mi daj datume.
Hvala Rožca!Mislim, da bom zdaj znalauser posted image .

Jada, jaz imam tudi enkrat na mesec taki čudni beli tok, ogromno ga je, pa prav trd postane, nazadnje je bil oranžno rjave barve, zgleda tako, kot da bi mi canesten vaginaleta po kosih priletela ven, s tem, da ne vzamem nobene vaginalete...Pol mine.Imam te boraks glicerol globule in po potrebi pač vzamem eno.Zdaj mam mir že kar nekaj časa.Nimam pa več tako redkega belega toka, da bi bila v dvomih zaradi odtekanja plodovnice, očitno je minlo to obdobje.

Punsha, samo, da se je vse pomirilo.

Naš mali pa ima novo finto in sicer brcanje pod rebra in to tako, da me prav zaboli.Zdaj sem že dvakrat čutla kako se mi celi trebuh strese, kot potres, baje, da je normalno to, sem brala pri Pušenjaku.

Sicer pa se že počutim kot en kit.Včeraj sva hodla malo po trgovinah in sem v vsaki trgovini iskala stol, da sem si lahko malo spočila, pa vmes sem si 2x letela po pol litra vode.Težka postajam-pravi dragi-tako in drugačeuser posted image user posted image user posted image .



< Sporočilo je popravil ninček1 -- 22.11.2009 10:33:26 >


_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 12:37:39   
Lara73
ojla,
vidim, da je danes dan strahov.

danes predeta mami in njen možiček na kosilo in kuham ža eod zjutrj. sem že orenk utrujena. Grem mal počivat, čez pol ure pa prideta. čao.

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 13:24:02   
dskubin
Mi pa dobivamo same lepe novičke. 2 prijateljici sta ponoči rodili fantke, obe že drugega sinčka user posted image - joj, sami fantki se rojevajo zadnje čase okoli nas - no ja, bo imela vsaj naša pupa velik izbiro ;)

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 13:57:14   
ninček1
Mi tudi dobivamo lepe novičke....kot zgleda bodo skoraj vse moje kolegice zibale..malo prej zvedela, da še ena pričakuje in to dvojčke, tako, da bo leto 2010-v znamenju dojenčkov...........

_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 14:01:44   
ninček1
punce še 2 strani pa pičimo na drugi deluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 14:07:56   
protina
Pozdravček!

Včeraj smo tako utrujeni prišli iz Mb, da se mi ni dalo niti pisat. Sem vas prebrala, z možekom pogledala dober film in spat.

No voziček sva izbrala, šla sva gledat implast bolder pa sva se na koncu odločila za ABC Design kolekcija, ki bo na voljo februarja. Tako da pred februarjem ne smem it v Puser posted image .

Zdaj pa poležavamo in gledamo risanke, ke je zunaj megla pa še dež je začel.
No se tipkamo kaj zvečer,LP.

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 15:12:51   
Jada82
Joj, jest mam pa pomoje mehur vnet ali ene težave z njim. Me je zdaj tako začel pečt, po tem, ko sem šla lulat, da je noro ..... prav peče in boli in krči. Mislite, da bi bilo lahko nevarno za user posted image ?
Bom jutri klicala zdravnico - saj sploh ne vem, ali ginekologinjo ali splošnega zdravnika?

Drugače pa hvala za odgovore glede čepa ... potem najbrž ni to to. Uf, sploh ne bom več razmišljala o tem.

Lep dan še naprej! Upam, da me neha bolet ...

(odgovor članu protina)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 17:15:15   
smuki
Hej, pa kaj jaz to berem... da ne bi res katera kaj prehitevala.... noge skupaj!!!
Saj je mene tud skoz strah, da bi kaj naša sonček prehiteval in kr štejem dneve, da bo vsaj polnih 7 mesecev. Mi pa grejo nekateri na živce, ko mi začnejo razlagat, kak je pa njihova ali pa ena pač, vse delala med nosečnostjo, jst se pa pač mal šparam in delam kolikor morem.. oz. kar se mi zdi, da mi ne morem škodit.
Moram se pa mal pohvalit, da smo danes končali s fasado in da sem kr utrujena, ker sem dva dni po cele dneve kuhala za delavce (za vsak dan sem mislila, da bo konec in sem jih hotela mal pocrtat, potem pa se je tole cartanje zavleklo na dva dni...).
Zdaj pa se bova lahko počas lotila tudi dokončanje notranjih prostorov... sploh sobice user posted image .

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 18:26:14   
valentinčica30
Samo, da vas malo pozdrevim in zaželim lahko noč. Punce noge in rite v zrak, da nam kej ven ne padeuser posted image user posted image user posted image , pa počivat.
Smuki, čimveč užitkov pri urejanju sobice.
Lorelei dobrodošlauser posted image user posted image user posted image .

A ker ve kak je Twiksi?

Uživajte v novem tednu.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 18:34:21   
Lara73
ja Lorelai dobrodošla!

tudi mene zanima, kako je s Twixi...

kosilo uspelo, utrujena za znoret, zdaj grem dat noge pa rito v zrak, da mi kaj ven ne pade user posted image

ponoči se mi je sanjalo, da sem močno krvavela in me je moj mogel odpeljat v P.....panika totalna!

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 18:46:26   
mucica2

Pozdravček vsem user posted image

Pozdravljena lorelai28. Lepo da nas je vedno več oziroma da sem še kakšna pridruži

Danes sem pa dobila previjalno user posted image user posted image , sam sem jo še enkrat pri nama (v hiši) na podstrešju shranla, dokler je ne bom rabila. Sma bila danes pri tej kolegici k mi je dala previjalno na kosilo, ampak je blo tako domenjeno da jst sploh nisem vedla da greva tja, in sicer v Slovensko Bistrico. Ampak mi je moj zjutri rekel da grema mal na boljši sejem pogledat, itak sem bla takoj za to, da grem nekam mal hodit, pol ko sva šla pa nazaj po avtocesti sm pa jst predlagala da grema k tek kolegici mal na obisk, pa otroke pogledat, tamlajša hčerka njena je moja krščenka (sm ji krstna botra), moj pa je bil kr tiho, pol sm pa tam izvedela da sta itak bila zmenjena da pridema na kosilo, jst pa čist presenečena. DOber sta tole uštimala. ampak je blo prav fajno presenečenje. Pol sva bla pa še mal pri mojmu pa avto moj sva znotraj spucala, posesala in pobrisala pa mal še pri moji stari mami, zdej sm pa končno doma. Sm šla pod tuš, pa nekaj sm si oprala, pol sm pa rekla da morm it mal pogledat ka kej pravite.

ninček1: in katero posteljnino sta izbrala? in koliko sta dala?

(odgovor članu lorelai28)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 18:50:09   
mucica2

aja punsha zdrži, sej bo user posted image user posted image (lahko pa tudi da si res mela kake prebavne motnje)

pa mene tud zanima kako je s twixy, upam da je vse ok (zvesta a se ti je kej oglasila?)

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 18:51:21   
zvesta
mucica, bom ji sedajle spet pisala, a nimam nobenih novičk od nje, niti jih ni na sosednji temi... je pa twixy v Nemčiji, tako da je vse malo drugače kot pri nas...

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 19:00:37   
niwci
lorelai dobrodošla!

punsha ne straši s takimi zgodbicami. Moremo še use malo zdržat. Je pa res da se v takih trenutkih začneš spraševati ali boš prepoznal kdaj v P. Jaz še ne razmišlam o tem, ma ko si me lih spomnila... kar panika.
Pri sebi pa še nisem opazila, da bi mi trebuh otrdeval. A to se v vsaki user posted image dogaja?

Jst sem tudi zvedela, da bo še ena kolegica pestvala drugo leto. res bo pestro...

(odgovor članu kora33)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Februarke 2010
22.11.2009 19:28:59   
dskubin
Pri sebi pa še nisem opazila, da bi mi trebuh otrdeval. A to se v vsaki user posted image dogaja?

Meni ni v prvih dveh nosečnostih skoraj nič otrdeval trebuh (mogoče kakšenkrat ampak res že proti koncu, ko sem res pretiravala s kakim delom), nikoli nisem pila magnezija ipd., enostavno ni bilo potrebe po tem. In zdej je isto, nimam še kakih težav (tok tok tok). V prvo sem delala do zadnjega dneva in še selili smo se in sem vse živo prenašala (sem hotla rodit malo prej, ker sem imela PDP 1.11., no pa mi je ratal 2 dni prej), v drugo sem šla mesec pred porodniško na bolniško, ker imam tako delo, da je decembra nemogoče furat ta tempo po 12 in več ur na nogah in tečt okoli, pa še diabetes sem imela in je s tem tehtanjem in jedilniki kar dosti dela + 15 mesečnika sem imela doma, zdej pa tudi grem še dokonca v službo, če me kaj ne preseneti, pa tudi še včasih dvignem tudi tavelikega, ki ma skor 18 kil (ima le komaj 4 leta in se rabi pocartat). No, seveda čimmanj dvigujem, izogibam se nosit težke stvari iz trgovine, in če se le da se izogibam težjim fizični delom, kar pa se kuhanja in pranja in čiščenja tiče lahko pa še vse sama (sej tu mi drugega niti ne preostane, tako da HB, da je tako in se počutim v redu). In otroka imam tudi sama skor cele dneve še, pa gre. Res se ne smem pritoževati! Še najbolj mi škodi in mi začne pritiskat vse dol, če se zasedim (pred računalnikom, na avtobusu,..) in mi je to še najbolj neprijeten del dneva user posted image No, sej naslednji teden me čaka še 1 večje pakiranje pa pol na letalo kufre nest pa domov, pol pa bom malo izpregla, če se bo le dalo user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?