|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 10:18:34   
Jada82
Dobro jutro!

Pri nas tudi lepo sonček sije, jaz pa sem takooo slabe volje.

Najbolj me je razžalostilo to, da sem ugotovila, da se letos še sigurno ne bomo selili na svoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Namreč po prvotnem načrtu naj bi v ponedeljek položili parket, sedaj pa nekaj ni ok in mora dati izravnalno maso, ki se potem vsaj en teden suši ... s tem se mi vse zamakne, pohištvo itd. Joj, kar groza me je. Skratka, tako dobro jutro je blo ... sem kar jokala ene pol ure. Enostavno ne morem več tuki bit v tem stanovanjčku s taščo in staro mamo od mojega, ne morem, konec! Na živce mi gre vse in vsi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Plus tega pa me ful boli spodaj v trebuhu levo, tudi ponoči. Kot bi bil mehur ali kaj, pojma nima. Potem grem npr. ponoči lulat, pa še ene pol ure boli, pol je bolje. Ne vem, pa še zdi se mi, da se mi je trebuh povesil. Upam, da se kaj ne pripravlja???? user posted image user posted image user posted image user posted image

V glavnem, kaj drugega ne bom pisala, ker res nisem pri volji, samo žalostna žalostna žalostna .... jah, včasih kak dan tudi tako pride ...


(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 10:29:21   
Lara73
tole s selitvijo se ti pa res kar odmika. in ne znam si predstavljati, da bi jaz mogla bit v istem stanovanju kot tašča in po možnosti še stara mama! taščo sicer imam v isti hiši, je pa se ločeno. tudi vhod, tako da je tudi cel teden včasih ne vidim. Mogoče se pa zato bolje razumeva. večkrat pojdi domov, pa tvoj naj bo tudi tam. da malo preklopiš.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 11:30:25   
punsha
Lep sončen pozdravček iz Gorenjskeuser posted image
Joj, kako je lepo zunaj, prav čudovit dan.
No ko bi bila še jaz vsaj dobre volje. Pa sploh ne vem, gotovo so hormoni, pa vseeno. 2 dni smo imeli žurko doma, ker je dragi praznoval in je bila ves čas polna hiša. Zvečer se pripravim, da bom pač pospravila pa moj pravi naj pustim, bo on takoj zjutraj. No sedaj je sredi dneva, stanovanje pa še vedno v razsulu. Potem pa naj ne bom slabe volje... Že od večera mi trebuh otrdeva po 4-5x na uro, tako da samo počivam. No normalno, sem bila itak preveč pokonci. No in druga stvar, ki jo vsak vikend najtežje čakam...da z mojim skupaj pozajtrkujeva in malo posediva za mizo. No danes lahko le sanjam zajtrk. Sem pač počivala...in ja...ostala brez zajtrka. Mah saj so same malenkosti, čisto brez veze, jaz pa kar jokam. Grem sedaj stanovanje pospravit pa cunje dat prat...

Pa sem se spet najamrala tukaj gor...user posted image

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 12:25:28   
mucica2
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Dobro jutro!

Pri nas tudi lepo sonček sije, jaz pa sem takooo slabe volje.

Najbolj me je razžalostilo to, da sem ugotovila, da se letos še sigurno ne bomo selili na svoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Namreč po prvotnem načrtu naj bi v ponedeljek položili parket, sedaj pa nekaj ni ok in mora dati izravnalno maso, ki se potem vsaj en teden suši ... s tem se mi vse zamakne, pohištvo itd. Joj, kar groza me je. Skratka, tako dobro jutro je blo ... sem kar jokala ene pol ure. Enostavno ne morem več tuki bit v tem stanovanjčku s taščo in staro mamo od mojega, ne morem, konec! Na živce mi gre vse in vsi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Plus tega pa me ful boli spodaj v trebuhu levo, tudi ponoči. Kot bi bil mehur ali kaj, pojma nima. Potem grem npr. ponoči lulat, pa še ene pol ure boli, pol je bolje. Ne vem, pa še zdi se mi, da se mi je trebuh povesil. Upam, da se kaj ne pripravlja???? user posted image user posted image user posted image user posted image

V glavnem, kaj drugega ne bom pisala, ker res nisem pri volji, samo žalostna žalostna žalostna .... jah, včasih kak dan tudi tako pride ...




IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Lep sončen pozdravček iz Gorenjske
Joj, kako je lepo zunaj, prav čudovit dan.
No ko bi bila še jaz vsaj dobre volje. Pa sploh ne vem, gotovo so hormoni, pa vseeno. 2 dni smo imeli žurko doma, ker je dragi praznoval in je bila ves čas polna hiša. Zvečer se pripravim, da bom pač pospravila pa moj pravi naj pustim, bo on takoj zjutraj. No sedaj je sredi dneva, stanovanje pa še vedno v razsulu. Potem pa naj ne bom slabe volje... Že od večera mi trebuh otrdeva po 4-5x na uro, tako da samo počivam. No normalno, sem bila itak preveč pokonci. No in druga stvar, ki jo vsak vikend najtežje čakam...da z mojim skupaj pozajtrkujeva in malo posediva za mizo. No danes lahko le sanjam zajtrk. Sem pač počivala...in ja...ostala brez zajtrka. Mah saj so same malenkosti, čisto brez veze, jaz pa kar jokam. Grem sedaj stanovanje pospravit pa cunje dat prat...

Pa sem se spet najamrala tukaj gor...



punce glavo pokonci, sej bo, vse se bo uredilo da bo tako kot mora bit, tud zase upam...

je po moje danes en tak čuden dan, k sm tud jaz kr neki slabe volje pa še sama dober ne vem zakaj, kr neki mi roji po glavi pa kr neki razmišljam pa tako, pa čisto brez volje, utrujena kot da bi ne vem kaj delala, sm zdej spala 1 uro in pol...pa nč ni bolš...hvala bogu za ta forum da lahko kej pojamramo, se mi kr zdi da je malo boljše, sam vn je treba dat... pa tud js user posted image user posted image pa sploh ne vem zakaj...hormoni....


nč grem tud js pospravit do konca


(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 12:51:13   
punsha
Ja je prav hecno ko pride kak takle dan. Ampak saj bo bolje. Pri sebi vidim, da sem na splošno kar dobre volje, nasmejana, pozitivna. Pride pa kar kak trenutek, ko me kar nekaj vrže iz tira (pa zato kar hormone krivimuser posted image ), ampak sem potem, ko se pogovorim, ali pa vsaj tukajle pojamram, boljše. Sedaj sem pospravila, cunje se perejo, jaz pa sem že boljše voljeuser posted image . Potem pogledam nazaj, pa se mi vse skupaj zdi prav nesmiselnouser posted image . Hvala bogu da je tako.

Nekaj sem vas hotela vprašat. Glede kake knjige o porodu, priprava na porod, ali kaj takega. Mogoče kake tehnike priprave, sproščanje, v glavnem na temo porod. Ali katera kako dobro priporoča. Sicer nisem še nič gledala kaj sploh obstaja, ampak bi rada kaj dobila. Počasi sem očitno začela malo o tem razmišljati...No bi bila vesela vsakega predloga.

Vsem skupaj pa en veeeelik nasmeh na ustauser posted image

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 13:43:52   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Nekaj sem vas hotela vprašat. Glede kake knjige o porodu, priprava na porod, ali kaj takega. Mogoče kake tehnike priprave, sproščanje, v glavnem na temo porod. Ali katera kako dobro priporoča. Sicer nisem še nič gledala kaj sploh obstaja, ampak bi rada kaj dobila. Počasi sem očitno začela malo o tem razmišljati...No bi bila vesela vsakega predloga.



Jaz sem ob prvi nosečnosti dobila od kolegic za rojstni dan Knjigo avtorice Ina May Gaskin: Modrost rojevanja (porodni vodnik vodilne svetovne babice). Knjiga govori o naravnem porodu, pa o porodnih zgodbah. Če te je strah rojevanja, ti jo priporočam. Napisana je na tak način, da ne rabiš vsega brat, ampak samo stvari, ki te zanimajo.

Kar se pa moških in pospravljanja tiče, je pa verjetno povsod isto. Moj tudi vedno obljubi, da bo zjutraj pospravil, pa nikol nič od tega. Da o raznih cunjah, ki jih pušča po stanovanjune izgubljam besed...user posted image
Mucica2, ti me samo pocukaj, če me vidiš v Merkatorju. Če vidiš kako malo, tečno, okroglo...sem ziher ta pravauser posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 13:48:04   
Lara73
mi danes malo bolj pospravljamo. sem mulca zaposlila, da mi pomagata. Pol je pa tok enga repenčenja: a spet jest, sej samo še pospravljamo, a nimam nič prostega časa, bla bla bla... ma sta včasih prov za čez kolen dat!

zunaj pa sonček...

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 14:07:51   
ninček1
Dan!

Po posteljnino sva šla dirkektno v trgovino Aljaž, ki zalaga baby center.Ker je ceneje in to konkretno!
Si lahko pogledaš na strani http://www.aljaz.si/catalog/2008-09/index.html
cenika ni, vendar pokličeš pa ti povejo koliko kaj stane.Priporočam, ker so razlike v ceni do 40 eur pri posteljninah za posteljo. Za zibelko recimo do 30 eur....

Glede tistega paketka, pa nisem jaz klicala, ampak sem kopirala iz ene druge teme na forumu....sem zasledila, ko so se punce pogovarjale, tako, da kar pokliči, da vidiš kaj ti rečejo.Jaz bom tudi naslednji teden.


_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 14:10:54   
ninček1
Dan!

Po posteljnino sva šla dirkektno v trgovino Aljaž, ki zalaga baby center.Ker je ceneje in to konkretno!
Si lahko pogledaš na strani http://www.aljaz.si/catalog/2008-09/index.html
cenika ni, vendar pokličeš pa ti povejo koliko kaj stane.Priporočam, ker so razlike v ceni do 40 eur pri posteljninah za posteljo. Za zibelko recimo do 30 eur....

Glede tistega paketka, pa nisem jaz klicala, ampak sem kopirala iz ene druge teme na forumu....sem zasledila, ko so se punce pogovarjale, tako, da kar pokliči, da vidiš kaj ti rečejo.Jaz bom tudi naslednji teden.



_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu mucica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 14:12:38   
ninček1
Mater sem levauser posted image user posted image user posted image Kak moram označit, da mi zajame sporočilo tistega kateremu hočem odgovorituser posted image user posted image user posted image ...mislim, da mi nosečnost načenja sive celice....

< Sporočilo je popravil ninček1 -- 21.11.2009 14:13:00 >


_____________________________

Tin, rojen 25.1.2010

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 15:42:17   
niwci
Pri nas je tudi bil danes tako lep sonček. Sem zjutraj naredila kratek sprehod z dragim in je blo prav luštno. Potem pa smo imeli obiske, neka žlahta od mojega in smo zvedeli, da bodo tudi pri njih februarja pestvali. IIII kok lepo user posted image user posted image user posted image

Enkrat ste se pogovarjale od te črne črte pod popkom, mene pa zanima, če se vsem nosečkam popek obrne navzven al je normalno, tudi če se ne? Jst imam tako napet trebuh že od 3 meseca naprej in skoz čakam kdaj se bo obrnil, pa nič. Je samo zožan, ku očke od kitajčka user posted image

Jada kok te razumem. Sicer se jaz ne selim čisto na svoje, samo v zgornje prostore (natančneje 2) in tudi čakamo te majstre in kar ni in ni...me tudi že čisto ob živce spravlja, ker se stiskamo z mojim na mali postelji (sej ni tako hudo se stiskat, neuser posted image ).

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 17:29:29   
Jada82
Oh punce moje ... no, saj zdej sem že boljš! Ene parkrat sem jokala .... pa je bolje, mamici pa mojemu .... no ja, saj, kaj pa je teh 10 dodatnih dni v primerjavi z življenjem, a?

Resno sem se odločila, da bom začela še kaj dodatnega delat, poleg le branja knjig - križanke, novoletne voščilnice itd. Pa spet bom šla mal k staršem za kakšen teden na spremembo okolja, tud če mam zdaj bolniško od komisije. Če me bodo iskali, bom rekla, da so tukaj zboleli in sem morala drugam. Kaj pa naj, znorim tu?!

No, tako da bomo že nekako .. saj morda je še bolje zame in mojega user posted image , da se čim kasneje odseliva, ker tu res počivam in ležim, ker mi vse naredijo drugi, tam na svojem pa vem, da ne bom!

Tko da ... poskušam vidt dobre strani user posted image Vidim pa, da vas je več brez volje danes ... izgleda je tak dan ...
hehe, moj mi je pa naredil bananin shake, ki sem si ga že tako dolgo želela in je bil takooo dober user posted image user posted image user posted image
Zdaj sem ga pa v trgovino poslala po mačjo hrano .... za našega revčka user posted image , ki komaj čaka, da se preseliva nazaj, saj je ves osamljen ....  user posted image Pa še pirček si bo prinesel in bom malo pri njemu probala ....čist tko, da vidim, kako je, že tako dolgo nisem kakšnega kozarčka, da se niti ne spomnim user posted image

Nič, prijeten večer vam želim, pa da bi bile dobre volje!!!


(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 19:44:23   
vaney
Ja, danes je pa res nekam čuden dan...tudi jaz sem slabe volje, bebika mi že od jutra z nogometnimi brcami strelja direkt v mehur, da se od bolečin še vstat ne morem, pa še Anže nam je zakuhal, jaz pa več ali manj sama doma in mi je vsega skupaj za danes dost. Vidim pa, da nisem edina, pa mi je kar malo lažjeuser posted image user posted image

V glavnem, držte se, jutri prihaja nov dan, upam, da bolj prijazen...

Lepo spiteuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 20:31:15   
lorelai28
ojla, še ena se vam pridružuje (s podivjanimi hormoni vreduser posted image ), pričakujemo user posted image nekje sredi februarja.

se vas trudim brati, ampak čisto preveč čvekate, tako da mi ne znese sledit najboljeuser posted image user posted image

lp

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 21:17:41   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Lara73

mi danes malo bolj pospravljamo. sem mulca zaposlila, da mi pomagata. Pol je pa tok enga repenčenja: a spet jest, sej samo še pospravljamo, a nimam nič prostega časa, bla bla bla... ma sta včasih prov za čez kolen dat!

zunaj pa sonček...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  si kr predstavljam kako tarnata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 21:18:33   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: ninček1

Mater sem levauser posted image user posted image user posted image Kak moram označit, da mi zajame sporočilo tistega kateremu hočem odgovorituser posted image user posted image user posted image ...mislim, da mi nosečnost načenja sive celice....


klikni pri unemu, ki ga hočeš citirat, ikono CITIRAJ.user posted image

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu ninček1)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 21:27:48   
dskubin
Dober veče, punce!

Jaz pa sem se danes nasprehajala, najprej smo bli vsi v mestu na sprehodu ob reki in ko so šli otroci spat sem šla še sama malo pofirbcat okoli, pršla domov zmatrana... in zadovoljna. Zdej pa uživam malo v tišini, ker je moj peljal tamaladva malo ven, da se zdibjata, imata čisto preveč energije za bit cel popoldan doma ;)

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 21:40:07   
punsha
Jaz bi pa takooo jedla nekaj, že cel dan... pa sploh nimam občutka za hrano. Mali mi pritiska na želodec, tako da se počutim, kot bi bil ves čas čisto polhn tale želodec, po drugi strani mi pa samo hrana roji po glavi in bi kar jedla. In potem sploh ne vem, al sem že toliko pojedla, da imam vsega dovolj, al sem lačna al...user posted image . Joj, zdej sem pa zakomplicirala. No jaz bi jedla, pa je pomoje želodec polnuser posted image . nekaj takega...

Vidim da nas je bilo kar nekaj, ki smo imele čuden dan. No pa je le prišel večer in jutri je nov dan user posted image . Pozitiven, nasmejan, poln energije...juhuuu

lep večer še naprejuser posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 21:44:50   
Aja1
Dober večer.

Tudi jaz imam zdaj miiiir. user posted image  Mož v službi, Neja pa spi. user posted image

Jada - potrpi še malo. Bo pa potem toliko lepše. user posted image  Verjamem pa, da te take zadeve vržejo iz tira. Mene bi tudi.

Lorelai28 - dobrodošla.user posted image

Zdaj bo treba pa počasi kar spat. Neji je vseeno, če je vikend. Ona ob ob 7ih pokonci. Popoldan pa dobimo ene obiske, tako da bova dopoldan spet kaj sladkega spekli. Uf....kile bodo šle pa spet gor. user posted image

Nočko vsem in božajte svoje trebuščke. user posted image

_____________________________




(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 22:19:44   
kora33
ola punce...moram vam malo pojamrat.....
nova gripa je v našem malem lepem kraju na grozljivem pohodu...danes je moja mama govorila z enim zdravnikom in mu povedala zame...pa je rekel...obvezno cepit...majke...jaz se nočem...zdaj sta se cepili sestra in ona, da ne bosta zboleli in mi gripe prinesli...grozljivka...kot v kakem znanstveno fantastičnem filmu...panika in alarmantno stanje....jaz več ne vem, komu naj verjamem in komu ne in sem totalno sesuta...živci so na podnu in zdi se mi, da se bom zdaj zdaj zlomila....
da pa vse to še ni dovolj...je mali zopet zakuhal...to je pa že preveč..je imel neko vnetje teden pred jesenskimi počitnicami...bil na antibiotiku...potem je bil še po počitnicah en teden doma, da se kao dobro pozdravi...potem en teden v šoli...vikend zopet vročina...ta ponedeljek je bil doma, a ker že v nedeljo ni imel povišane temperature je šel v šolo...danes..zopet 37.8.....pa saj bom znorela...svet se mi sesuva kot hiška iz kart...
strah me je za malega...za malo, ki pridno raste v mojem trebuhu...zame...pa sej to ni res, ko da se je nekaj naščuvalo proti meni....
no pa sem potarnala...za nazaj sploh nisem brala, ker nimam volje in niti časa v tej krizni situaciji...zdaj sem si samo vzela čas, da malo svoje skrbi nekam zlijem in vidim, ali bo to vsaj za pikico pomagalo...
vse, ki delate v zdravstvu...cepljenje...da ali ne????????????????????????
sranje...pa res mora biti ta nora gripa prav zdaj, ko bi naj me preživljale lepe mesece, ki se jim reče nosečnost.....
no , da ne bo ta moja tragedija predolga...vsem želim čim več zdravja in sreče....pa pozitivno...kolkor se da...
jaz ne vem, če še zmorem....
lep pozdrav in lahko noč

_____________________________

sreča je

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   [Brisano sporočilo]
21.11.2009 22:31:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kora33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 22:41:27   
kora33
hvala zimska...
sej a veš...moj razum mi tako govori...samo kaj, ko potem poči in se ti strga....jaz tudi upam, da bo šla mimo mene in če ne bi bil nace zdej skoz neki bolan...pol bi verjetno bila bolj močna...tako me pa to sesuje....čist....
mi je pa jasno, da se v kletko ne morem spravit...lahko preselim moja dva k mojim staršem...samo kaj nej pol...se mi sami strga...ne ne..pol raje umrem v njunem naročju...ha ha ha...no zdej pa že malo pretiravam...samo je pa panika cela res....je bil krizni štab...pa...sej pravim, ko v znanstveni fantastiki...da te sezuje....
hvala še enkrat in lp

_____________________________

sreča je

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 22:42:06   
elaaa
Lorelai28 - pozdravljena.

Kora33 - glede gripe sem poklicala svojo osebno zdravnico, saj sem na svojem delovnem mestu novi gripi zelo izpostavljena. Imamo namreč potrjene primere. Zdravnica mi je cepljenje odsvetovala, je pa rekla, da noben virus gripe ne gre v kri (obstajajo veliko bolj nevarne bolezni, kot je gripa), kar pomeni, da otrok ni v nevarnosti. Zoprno je res za nosečnico, ker je njeno telo že tako obremenjeno s plodom, potem pa še virus. Rekla je, da naj v primeru simptomov pridem k njej in to je vse.
Sama gledam na to zelo mirno. Če bom virus staknila, bom pač en teden imela visoko vročino, bom na WCju in bom mirovala. Menim, da prej kot jo preboliš, prej imaš okrepljen imunski sistem. izogniti se ji pač ne bo možno.
Krepimo svoj imunski sistem že prej z zdravo prehrano, vitamini (predvsem s C vitaminom), gibanjem na svežem zraku ... in bodimo pozitivni.

Lep pozdrav in še lepše sanje.
user posted image


(odgovor članu kora33)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 22:48:23   
kora33
ela hvala tudi tebi...
lej lih tega js ne štekam...eni pravijo tako...drugi drugače...pol bi se pa naj navaden smrtnik znal pravilno odločit...še dobro, da sem tolk pri pameti...mogoče bi katera ob takih nasvetih, ki sem jih jaz danes dobila direkt iz kriznega štaba in so bili namenjeni osebno meni...letela direkt cepit...sej res ne bomo mogoč nikol vedeli, kaj je bolj prav...jaz upam , da to, kar sem se odločila...cepljenje NE...mi je pa žal, da sta se zdej zarad mene cepili moji dve, ker, da mi kao, ker ne bosta zboleli, ne bosta mogli prinest virusa...larifari...samo se mi zdi škoda, da sta to naredili, brez da bi mi povedali...sta povedali, ko je bilo že mimo...jao sem jezna res....

_____________________________

sreča je

(odgovor članu elaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Februarke 2010
21.11.2009 22:55:32   
elaaa
kora33 - samo ne se sekirat. To pa res škoduje user posted image . Mama in sestra bosta preživeli, ti in user posted image tudi. Če bo pa kdo odležal ta en teden ali 14 dni pa ... pa pač bo. Tudi v naši hiši (zgoraj) so vsi bolni. Res se ravno ne stiskamo, a če bo prišlo še k nam ...
Ne sekiraj se. Če sem iskrena, kljub mojemu pozitivizmu, me skrbi bolj, ko bo user posted image rojena.

Lp

(odgovor članu kora33)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?