|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aparat za peko kruha?
15.12.2009 7:25:28   
nataš
Pozdravljene! Dobila sem aparat za kruh in sicer v nemškem jeziku,,,,
rada pa bi preiskusila kako se ta stvar obnese ,zanima me ,če ima morda doma katera in kakšne ima izkušnje.?
pripraviš sestavine sam meša in peče'?
Potrebujem tudi dober recept za pripravo kruha.
Hvala in prijeten dan vsem.user posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aparat za peko kruha?
15.12.2009 8:04:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nataš

Pozdravljene! Dobila sem aparat za kruh in sicer v nemškem jeziku,,,,
rada pa bi preiskusila kako se ta stvar obnese ,zanima me ,če ima morda doma katera in kakšne ima izkušnje.?
pripraviš sestavine sam meša in peče'?
Potrebujem tudi dober recept za pripravo kruha.
Hvala in prijeten dan vsem.user posted image user posted image




jutro

jz imam pekač za peko kruha in je superuser posted image ga ne zamenjam za kupljen kruh, pa de me fentateuser posted image user posted image user posted image user posted image

moj recept je takle:

500g moke (jz dam pripravljeno koruzno moko, tako da ne rabim dajat drugih sestavin razen vode 350ml)
če imaš navadno moko pa je takle recept user posted image

500g moke
2tamali merci sladkorja
2 tamali merci soli
kvas 25g
350ml vode

moko uporabljam koruzno ker je najboljši kruh, če druzga spečem gre dec v trgovino si ga kupit k prav da so drugi zaničuser posted image sam je jedu tud druge dokler nismo najdel koruzno moko, k je ful dobrauser posted image user posted image user posted image

pa dober tekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nataš)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aparat za peko kruha?
15.12.2009 12:59:26   
Anonimen
napisi se tocno kaksen model imas,mogoce ga aktera ima in lahko dobis navodila


Tu pa nekaj receptov

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=4749

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=9516

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6583

http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6388

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aparat za peko kruha?
15.12.2009 18:05:05   
manna
Tud jaz imam aparat za kruh, znamke Severin. Ja, zmečeš noter in sam vse nardi. V treh urah je kruh pečen. Lahko daš noter mešanice ki že obstajajo (zmes za kruh, Mlinotest) ali pa si sama zmisliš; daš moko, suh kvas, vodo, semena, mleko, olje, maslo, sir, čebulo, skratka vse kar pač hočeš... V mojih slovenskih navodilih je na koncu še enih 10 receptov za kruhe. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aparat za peko kruha?
15.12.2009 21:05:12   
Janeja
Cvetka30, a mi zaupaš  katero koruzno zmes kupuješ?
Jaz sem imela eno, pa nam kruh ni bil preveč všeč.  Smo pa vsi ljubitelji koruznega kruha in če ga kupimo, je vedno le koruzni.

Od ostalih, ki sem jih pekla v aparatu pa mi je najboljša zmes iz Lidla za kruh s sončničnimi semeni.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?