|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:52:37   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

ČUFTI:

sestavine:
-1 kg mešanega mletega mesa(to je  cca. za 4 odrasle osebe)
- jajce
-1 čebula
-1l paradižnikove omake(tetra pak)

Prepraženo čebulo in jajce primešaš k mesu in narediš kroglice.
Omaka:V posodo dam par kapljic olja in čez zlijem paradižnikovo omako in počakam da zavre.Dodam ajvar ali kečap in cca. 3 deci vode,začinim(sol in začimbe za sarme) in počakam da zavre.Nato dam z žlico čufte v omako(omaka mora obvezno vreti ker drugače čufti razpadejo!) in kuham cca. 30 minut na zmernem ognju v pokriti posodi.

to je touser posted image

aja:lahko daš na olje predno zliješ omako,tudi žlico sladkorja in počakaš da kalmelizira,ampak ja cuker vedno  zažgem zato dam raje ajvar ali pa kečap


jaz dam v meso še riž user posted image



Tamika ja jaz dam tud notri še riž, pa eno začimbo za mleto meso, no pa omakico malce drugače naredimuser posted image


a se riž prej skuhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:54:01   
Čebel@
vabljene!

http://www.ringaraja.net/forum/Pti%C4%8Dki_in_%C4%8Debelice_februar%C4%8Dic_2009_10%25del/m_4828408/tm.htm

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:54:42   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Tamika jutrouser posted image No ti maš 4 mulčke majhne doma povej kako je s trmo in kako jo obvladaš?

Sjmm a se ti kej spomniš pri tvojih 3?



ne me na to spominjat user posted image , prvi ok, drugi trma, trma, trtji sredina, četrti user posted image

nasvet... se pridružujem tvojemu, no mi smo delali tako, kot si napisala user posted image

knjiga.. Izbruhi togote in druge oblike otoškega vedenja: MACKONOCHIE

UPAM, DA KAJ POMAGA user posted image   ups


In kdaj je trma pri drugem popustila?


ga je držala kar lep čas, pa majko je bil še malček user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:55:42   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

ČUFTI:

sestavine:
-1 kg mešanega mletega mesa(to je  cca. za 4 odrasle osebe)
- jajce
-1 čebula
-1l paradižnikove omake(tetra pak)

Prepraženo čebulo in jajce primešaš k mesu in narediš kroglice.
Omaka:V posodo dam par kapljic olja in čez zlijem paradižnikovo omako in počakam da zavre.Dodam ajvar ali kečap in cca. 3 deci vode,začinim(sol in začimbe za sarme) in počakam da zavre.Nato dam z žlico čufte v omako(omaka mora obvezno vreti ker drugače čufti razpadejo!) in kuham cca. 30 minut na zmernem ognju v pokriti posodi.

to je touser posted image

aja:lahko daš na olje predno zliješ omako,tudi žlico sladkorja in počakaš da kalmelizira,ampak ja cuker vedno  zažgem zato dam raje ajvar ali pa kečap


jaz dam v meso še riž user posted image



Tamika ja jaz dam tud notri še riž, pa eno začimbo za mleto meso, no pa omakico malce drugače naredimuser posted image



jaz tudi user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:55:54   
brkn83
pozdravljene.

No naša noč nič kej dobro prespana, pa vseen sem se malo spočila.

Bova pa se zdele odpravla malo ven, dokler je še uredu vreme. Popoldan pa itak ne bova mogla ven, ker imam js delo, ati gre na trening, nik pa k babici. Mogoče bo šel z babico in dedijem malo na sneg.

Prave čveke ste, da ko pridem vidim da bo že 10 del odprt.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:56:23   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

urša si dobila pošto? si jih že nabrala 50.


Sem dobla slikice in ovitke ja mislim da dva dni nazajuser posted image user posted image user posted image Hvala ti. Joj 50 jih še ni sam morm preštet kok mi jih še fali. Ti boš mojo pošto jutri dobila - sem jo včerej oddalauser posted image


ti še dosti manjka ti še pomagam zbirat?



grem preštetuser posted image user posted image user posted image



Tvojih 18 mam, svojih pa ne najdemuser posted image je moj pospravljaluser posted image user posted image user posted image ga morm vprašat kam jih je dal

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:57:09   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

ČUFTI:

sestavine:
-1 kg mešanega mletega mesa(to je  cca. za 4 odrasle osebe)
- jajce
-1 čebula
-1l paradižnikove omake(tetra pak)

Prepraženo čebulo in jajce primešaš k mesu in narediš kroglice.
Omaka:V posodo dam par kapljic olja in čez zlijem paradižnikovo omako in počakam da zavre.Dodam ajvar ali kečap in cca. 3 deci vode,začinim(sol in začimbe za sarme) in počakam da zavre.Nato dam z žlico čufte v omako(omaka mora obvezno vreti ker drugače čufti razpadejo!) in kuham cca. 30 minut na zmernem ognju v pokriti posodi.

to je touser posted image

aja:lahko daš na olje predno zliješ omako,tudi žlico sladkorja in počakaš da kalmelizira,ampak ja cuker vedno  zažgem zato dam raje ajvar ali pa kečap


jaz dam v meso še riž user posted image



Tamika ja jaz dam tud notri še riž, pa eno začimbo za mleto meso, no pa omakico malce drugače naredimuser posted image


a se riž prej skuhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


riž je surov, se skuha skupaj z mesekom user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:57:26   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

ČUFTI:

sestavine:
-1 kg mešanega mletega mesa(to je  cca. za 4 odrasle osebe)
- jajce
-1 čebula
-1l paradižnikove omake(tetra pak)

Prepraženo čebulo in jajce primešaš k mesu in narediš kroglice.
Omaka:V posodo dam par kapljic olja in čez zlijem paradižnikovo omako in počakam da zavre.Dodam ajvar ali kečap in cca. 3 deci vode,začinim(sol in začimbe za sarme) in počakam da zavre.Nato dam z žlico čufte v omako(omaka mora obvezno vreti ker drugače čufti razpadejo!) in kuham cca. 30 minut na zmernem ognju v pokriti posodi.

to je touser posted image

aja:lahko daš na olje predno zliješ omako,tudi žlico sladkorja in počakaš da kalmelizira,ampak ja cuker vedno  zažgem zato dam raje ajvar ali pa kečap


jaz dam v meso še riž user posted image



Tamika ja jaz dam tud notri še riž, pa eno začimbo za mleto meso, no pa omakico malce drugače naredimuser posted image


a se riž prej skuhauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 10:57:49   
Čebel@
katjuša......prepozno sem videlauser posted image
tamika,urša......jaz dam tudi začimbe v meso,če je le mleto,če je pa masa za čevapčiče pa ne.....riža jaz ne dam,ker pol mi je preveč podobno filanim paprikamuser posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 11:00:50   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

urša si dobila pošto? si jih že nabrala 50.


Sem dobla slikice in ovitke ja mislim da dva dni nazajuser posted image user posted image user posted image Hvala ti. Joj 50 jih še ni sam morm preštet kok mi jih še fali. Ti boš mojo pošto jutri dobila - sem jo včerej oddalauser posted image


ti še dosti manjka ti še pomagam zbirat?



grem preštetuser posted image user posted image user posted image



Tvojih 18 mam, svojih pa ne najdemuser posted image je moj pospravljaluser posted image user posted image user posted image ga morm vprašat kam jih je dal


A NISI DOBILA 2 MOJI POŠTI MISLIM DA BI JIH MOGLO PRIT ŠE NEKI ČEZ 20 SEJ NISEM ZIHER K NISME ŠTELA

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 11:01:41   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

katjuša......prepozno sem videlauser posted image
tamika,urša......jaz dam tudi začimbe v meso,če je le mleto,če je pa masa za čevapčiče pa ne.....riža jaz ne dam,ker pol mi je preveč podobno filanim paprikamuser posted image

NI PANIKE ups črke....



(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 11:02:52   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

katjuša......prepozno sem videlauser posted image
tamika,urša......jaz dam tudi začimbe v meso,če je le mleto,če je pa masa za čevapčiče pa ne.....riža jaz ne dam,ker pol mi je preveč podobno filanim paprikamuser posted image

NI PANIKE ups črke....



sem še na 10tko nalimala da boš hiher videlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 9.del
13.1.2010 11:39:30   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Tamika jutrouser posted image No ti maš 4 mulčke majhne doma povej kako je s trmo in kako jo obvladaš?

Sjmm a se ti kej spomniš pri tvojih 3?



pri prvi so nam vreli živci...je skoz govorila...ne, ne jz sem se tko naučila in tko znam...ni blo šans ji kej v glavo vtepst...itak je tko še dona...sam, če smo kam šli je bla pa k angelito in, po večini, če sva bili sami tudi...zadeva ratala ful bed k smo Jančka dobili, a je bil zelo priden in nezahtevan dojenček...sam, da je bil situser posted image

Jan....še nikol trmast v 11 letih...sem tok vesela...ja mamin sinko

Miha....scrkljanček na kubik.....bil dolgooooo, trmast glih ne...ni bil nikol v vrtcu....sam se je rad pod mamino kiklo skril....je pa imel in še ima ta glavno besedo med našimi ta velkimi tremi....je dost Sašo podoben....no, glih po tleh se ni nikol noben metal...se spomnim...sva vedno nakupovala z vsemi tremi, pa jz sem vsa poletja do Mihčevega vstopa v šolo bla sama z njimi čez poletje v kampu...ati je bil bol stric za obiske...tko, da se lahk in jih lahk kr pohvalim....sam štos je tud v tem, da jz včas popustim oziroma imam kar dosti volje, da sem jim vsako problematično stvar nekako približala...tko, da moj nasvet je samo potrpljenje.....to še zmeri pride najbolj prov....tud zdej k so že večji


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 200 [201]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?