|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3letniki
22.12.2009 10:20:03   
sju
pri nas 3 letnik trenutno nič ne uboga...ne bi to in ne bi to...skratka kar mu rečeš da mora on nebi
ali ima katera podobno da se malo potolažim?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3letniki
22.12.2009 10:23:45   
eva1
Naša skoraj 3 letnica(še 15 dni) je popolnoma ista..zadnje čase kot bi na ušesah sedela..jezik pa ima tako dolg, da bi ji ga lahko 3x okoli glave ovil...tok za tolažbo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3letniki
22.12.2009 10:38:18   
ljupka
Moja je stara 3in pol,živa katastrofa!6letnik je začel ubogat in se mu da kaj dopovedat!Ona pa kr nekaj mesecev ,nič ne uboga,nagaja in to nalašč kakšno ošpiči!Bratcu skoz nagaja,moram vedno vmes posegat,trma na višku!Sam tolažim se da bo minilo,samo ne smem ji dovolit da je po njeno!Vem ker imam še enega večjega,pa smo enkrat to že dali čez!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3letniki
22.12.2009 11:21:34   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Naša skoraj 3 letnica(še 15 dni) je popolnoma ista..zadnje čase kot bi na ušesah sedela..jezik pa ima tako dolg, da bi ji ga lahko 3x okoli glave ovil...tok za tolažbo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image enako.ima pamet da te kap.in jezik za 15 let starega,da zineš,ko kako izjavi.user posted image uboga kokr kdaj,odvisno od dneva.sem pa ugotovila,da bolj ko zjamo,se deremo vsi,slabše je.ignor še vedno pomaga.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3letniki
22.12.2009 11:22:24   
naja78
aja!karakter dela tudi svoje.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3letniki
22.12.2009 11:55:57   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: sju

pri nas 3 letnik trenutno nič ne uboga...ne bi to in ne bi to...skratka kar mu rečeš da mora on nebi
ali ima katera podobno da se malo potolažim?

lp


Ja, pri nas je isto. Ne sliši, ne vidi in n naredi tistega, kar ona noče. Ko omenim čokolado je npr. prva pri meni. user posted image Tako namreč preverjam, če sploh dobro sliši, ker za pospravit igrače, oblečt se, it kam... ji moram rečt po 5x pa še vedno ne sliši ali pa se  vleče ko ena megla.
Je tako obdobje. Pripravi se, da bo trajalo celo leto, pol pa baje, vsaj upam tako, mine. user posted image

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3letniki
22.12.2009 19:07:40   
2.2.
ah...kje pa moja bo kmalu 3 stara in zelo posluša.....npr.: samo danes je ušpičila...karte vrgla v kamin, z piščalko skoraj razbila pol hiše žogico za balinat nekje staknila-od koga nevem in jo vrgla v tv, ko gremo barvat pobarvanke je mogoče pol minute zanimivo potem pa vse barvice ščice polomit, krede za tablo je na milijoooon koščkov, punčke brez glave....bo dovolj...
no ko gremo spat ko gre mimo pospravljenih igračk v škatli tako mimogrede prevrne(zanalašč) in reče gremo ajat lahko nooooč in odkoraka v posteljico....

se tolažim da bo enkrat minilo. po drugi strani pa pravi tašča da je bil moj možek isti tako da...nevem

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3letniki
22.12.2009 19:28:40   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: sju

pri nas 3 letnik trenutno nič ne uboga...ne bi to in ne bi to...skratka kar mu rečeš da mora on nebi
ali ima katera podobno da se malo potolažim?

lp


Ne ne rabiš se sekirat, pri nas bomo čez 6 dni dopolnili 3 leta in me je živa groza kaj mala frača dela... ne posluša, ne bi sama spala, ne bi pospravljala, ne bi .... maahhhh ne vem, no prva dva nista bila tako "težka"
Trmasta je kot user posted image če ona reče ne je to ne pa magari gre v kot user posted image ne zaleže nič...


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3letniki
22.12.2009 19:36:35   
mamamajča
Naš je tudi podoben. Ampak doma je angelček, ko smo sami. Kak nekdo stopi skozi vrata, se mu pa kar zmeša. Al pa ko kam pridemo.
Jaz to gledam z zelo pozitivne strani- star je tri leta- sam lula in kaka, sam se obleče, vse je že sposoben sam, SAM odloča. Hoče biti ena samostojna osebnost.
To je faza, ki bo pri njem izzvenela in se je sploh ne bo spomnil, starše bo pa stala lepo količino živcev.
Jaz mojemu ostro postavljam meje in ga nekako krotim, zaenkrat.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3letniki
22.12.2009 20:29:58   
Anonimen
Naš ima pa dve leti in pol, pa je ista slika. Poleg tega, da nič ne sliši in nič ne uboga, se pa zraven še za vsako malenkost joka(beri:dere). Ravno danes je moj dragi čist pop... da kaj za en user posted image ga je obsedu . Uh, je res lažje, ko vidiš, da je tut drugje podobna slika.

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?