|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 20:48:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 20:48:58   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Gina, ne, zaenkrat ga še nisem naredila sem pa o tem brala in nameravala. Sploh, ker obožujem vonj marsejskega mila. Mi je pa DM tako do rok, da do tja še nisem šla.


Drugače ga imajo tudi v drugih trgovinah z zelišči in domačimi zdravili, pa še cenejši je tam.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 20:53:32   
viroza
Hvala ker si mi dala fanj idejo.Na žalost je pri nas tako da ko vse zgloncam v nulo se še z večjim užitkom svinja.Tako da sem suženj bajte.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 20:55:03   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Če bi meni pustil brisačo na tleh, bi jo našel na svoji strani postelje pod odejo!

Z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak... a se hecaš? user posted image
Na kero misliš?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 20:56:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 20:57:34   
bumerang
Ne da se mi citirat enega za drugim.
Drobtine pač padejo predal. Kaj pa vem, kako. Enostavno so. user posted image
Kuhinjske krpe se sušijo tudi na naši peči, tu in tam tudi brisače. Na srečo so suhe v manj kot eni uri tako da lahko gredo na svoje mesto.
Nekaj odtisov se najde tudi na našem hladilniku ampak se trudim, da jih pobrišem, ko jih opazim. Ponavadi kar takrat, ko osušim tudi okolico korita.
Če kaj trenutno potrebujem ali bom potrebovala v bližnjem času, me seveda počaka na pultu, sicer pa dam na mesto. Predal, kjer se hranijo kuhinjski pripomočki, tudi pri nas ni pospravljen, stvari so pač položene v predal. Vsak predmet v smer, ki jo zavzame. user posted image  S pospravljenim pač mislim, da so v ustreznem predalu ne pa npr. med kozarci.


IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

No, kako pa je "pravilno" pospravljena dnevna soba oz. predvsem kombinacija dnevne sobe in spalnice (če je to oboje v enem prostoru)? user posted image


Kako izgleda kombinacija, ne vem, verjetno pa je bolj težko pospravljena.
Naša dnevna je sestavljena iz velikega kavča in tepiha, pokončne mizice za prenosnik in mini omare. Pospravljeno pač pomeni, da povštri ne ležijo po tleh, da je tepih čist, tla brez madežev in omara brez prahu.
So pa po tleh igrače, s katerimi se trenutno igramo.


IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Če bi meni pustil brisačo na tleh, bi jo našel na svoji strani postelje pod odejo!

Z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak... a se hecaš? user posted image

Ne, zakaj?
Jaz upam, da se hecate tiste, ki pobirate za vašimi moškimi cunje po tleh.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 20:58:20   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Gina, ne, zaenkrat ga še nisem naredila sem pa o tem brala in nameravala. Sploh, ker obožujem vonj marsejskega mila. Mi je pa DM tako do rok, da do tja še nisem šla.


Drugače ga imajo tudi v drugih trgovinah z zelišči in domačimi zdravili, pa še cenejši je tam.


Tudi te mi niso ravno pri roki. Ampak bom nekoč poskusila, res. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 20:58:55   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Vprašanje je bilo za Bumerang, ki sem jo citirala (izjava o brisači). Razmišljam o tem, da kljub dobremu namenu (vzdrževanje reda in čistoče) jaz ne bi bila njen mož. user posted image


Brez skrbi, tudi ti zagotovo ne bi bila moja žena. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:00:44   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Če bi meni pustil brisačo na tleh, bi jo našel na svoji strani postelje pod odejo!

Z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak... a se hecaš? user posted image


Ma jaz tudi včasih pustim brisačo na tleh v kopalnici po tuširanju. Z namenom da ne stopim na tla, pa da ne močim preproge, ker jo je treba potem dat sušit. Brisačo pa čez 10 minut itak vržem v koš za perilo. Drugače je pa tako, da če sta dva človeka oba zelo na red mahnjena, potem oba vse naredita sproti, se pravi sproti ves čas po malem delata. In naredita v bistvu več dela, kot če bi 1x nekaj ur skupaj vse pospravljala in pucala za nazaj. V tem primeru tudi otroci nimajo možnosti razmetavat, ker je dvema takima to tako velika vrednota, da ne tolerirata tega niti malo, zato tudi otrok sodeluje enakovredno. To ni slabo, je fajn. Vendar vsi trije ves čas delajo. Morda se ne zavedajo, ker jim je to fajn, ali avtomatično, ampak delajo. Sploh za otroka je to fajn, da se nauči za sabo pospravljat. Tega v moderni družbi manjka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:01:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:02:32   
viroza
Ti te povabm za mesec al pa dva na obsk da mi zdresiraš dečke.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:03:21   
bumerang
Gina, jaz ne govorim o brisači na tleh, ki ima neko funkcijo ampak o tem, da nekdo zanalašč pušča vse cunje na tleh, ker se mu zdi za malo, da bi jih pobral. Ker jih bo itak žen(sk)a.
Tudi jaz pustim brisačo na tleh, če nisem ravno namenjena k pralnemu stroju, ker je umazana. Ampak v tem primeru čaka na določenem mestu. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:05:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:10:53   
Gina
Ja no bumerang, potem imava podobne poglede na svet, čeprav se mi zdi, da meni včasih zmanjkuje energije za vse skup. Sploh me ubija, kadar sem časovno na psu. Kadar imam čas, ni blema. Uživam. Aja, pa moj ni tako zelo na red udarjen kot tvoj. On dela to samo in izključno zaradi mene, sicer pa razmišlja kot LD. Ga ne moti nič.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:12:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:13:37   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: Gina
sicer pa razmišlja kot LD. Ga ne moti nič.

O, to pa ne bo držalo, da mene nič ne moti. Mene moti en kup stvari - ampak drugačne, kakor večino. user posted image


Ja no, ko te berem, mi vibriraš podobno (glede razmišljanja o redu). Lahko se pa motim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:14:39   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ti te povabm za mesec al pa dva na obsk da mi zdresiraš dečke.


"Dresiraš" lahko kvečjemu otroke, za moža je verjetno že malo prepozno. Je treba prej mislit.

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Nimam blazin po tleh, tepih ni 100%-no čist (najdeš kakšno drobtino, kakšen las, pač karkoli), za tla nisem prepričana, kakšna so (ker imam sedaj tepih čez celo sobo, od stene do stene), na omari pa JE prah in to prav lepo viden, saj imam črne omare. Igrač pa tudi, kolikor in kjer hočeš. Jih ne pospravljamo več, ker ni efekta. Samo še po kotih jih brcamo.
Jaz upam, da se hecate tiste, ki pobirate za vašimi moškimi cunje po tleh.

Moj sicer ne meče cunj po tleh (če že, kvečjemu visijo čez kakšen stol ali na radiatorju), ampak ko pa že pospravljam, pa ne gledam, za kom pospravljam, temveč samo na to, da pospravim. Ne vidim nobene razlike v tem, ali s stola vzamem moževe hlače ali svoje - saj smo enakopravni.


Glej, tudi pri nas je verjetno kak las na tleh pa kakšna drobtina, ker velikokrat jemo kar na kavču. Ni pa to neka tedenska umazanija, pač tisto, kar se nabere preko dneva. Če je res hudo, potem dodatno posesam (igra s plastelinom, das maso ali čim podobnim).

Vedno trdim, da je občutek pospravljenega in čistega veliko odvisen od opreme, zato sem načrtno izbirala tako, ki je enostavna za vzdrževanje in na kateri se umazanija manj pozna. Bi pa marsikaj naredila še bolj načrtno zdaj, ko imam kakšno izkušnjo več in internet.

Obleke na stolu nimajo česa iskat. Če jih dam na stol, jih lahko dam tudi na mesto, kar pomeni obešalnik za obleko, ki je v nošenju.

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

To je pa že drugače slišati. Kdor to počne s takšnim razmišljanjem... to je pa že *ebanje v glavo. Takšen bi pa pri meni brisačo pojedel! Ne zato, ker jo je pustil ležati na tleh, ampak zato, ker pričakuje, da je pospravljanje moje delo.


A dvomiš, da taki dedci obstajajo?

Počasi počasi boš ugotovila, da si še hujša od mene in da imaš bolj pospravljeno. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:15:59   
viroza
No drage moje pa ste prišle do zaključka da sem je.... stranka-sm sama kriva ker hočem pospravljeno.Pa še en nasvet bi rabla.Vodo v akvariju menjam vsakih 10 dmi in dam notri vso porkerijo ma voda takoj zasmrdi.Jo pol takoj menjam ma ne nuca.Maste kakšen nasvet?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:17:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:18:05   
Meggi
kar pomeni obešalnik za obleko, ki je v nošenju.


Tole me pa zanima KJE je nameščeno in kako izgleda? Edino če imaš posebej sobo za to! user posted image

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
26.12.2009 21:21:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:22:17   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja no bumerang, potem imava podobne poglede na svet, čeprav se mi zdi, da meni včasih zmanjkuje energije za vse skup. Sploh me ubija, kadar sem časovno na psu. Kadar imam čas, ni blema. Uživam. Aja, pa moj ni tako zelo na red udarjen kot tvoj. On dela to samo in izključno zaradi mene, sicer pa razmišlja kot LD. Ga ne moti nič.


Nenene, moj je živ anarhist. V svojem stanovanju ima vso plesnivo kopalnico na mizi pa ene pol metra papirjev, računov, po tleh pa take svaljke prahu, da moraš noge dvigovat. Tako je bilo pred kakim letom, ko sem bila nazadnje tam, kaj mora biti šele zdaj. Pospravljal vmes definitivno ni.
Telovadnica, kamor pridem jaz ene dvakrat letno user posted image  je kot da bi vanjo treščilo. Seveda je kriv naš maček. Avto ima tak, da ga moj sin kliče svinjak. Ampak mene to ne moti, je njegov in naj ima takega kot mu paše. V skupnih prostorih pa živimo tako, da se vsi počutimo dobro. Počistim tako res večinoma jaz, na mesto za sabo pa pospravlja sam.

Jaz sicer rada pospravljam in če bi kdaj ostala brez službe bi si začasno denar verjetno najraje služila z glancanjem stanovanj (brez likanja prosim user posted image ) ampak ko nimam časa, sem tudi jaz slabe volje in včasih tudi živčno ugotavljam, da je doma vse razmetano. Posebej, če v stanovanje posije sonce pod določenim kotom potem se mi zdi, da je vse lisasto. Ampak večinoma mi kar uspeva in se počutim prijetno in sproščeno.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:22:38   
Anonimen
mi imamo majhno stanovanje. pa je vseeno večino časa v pospravljanju (to pomeni, da je vedno kje kakšen kup, ki ga nameravam še "eliminirati"... si prav želim, da bi imela eno sobo dodatno za šaro, ki se mi je ne da pospraviti takoj...
pa še kakšno stvar bi bilo potrebno prenoviti,... enostavno se večinoma rajši ukvarjam z otrokoma,... če pa se pridno sama zaigrata in imam voljo do trošenja odvečne energije, se lotim kuhinje,... in mogoče še kaj skuham,...

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
zdaj si pa predstavljajte moje presenecenje, ko sem po treh dnevih prisla iz porodnisnice. 3 cele dneve so bili doma moji zlati trije dedci...
grem stavit, da si niti tiste z najbolj pestro domisljijo ne znate pricarat prizora, ki je pricakal mene!user posted image


uff,... pri meni je bilo dovolj, da je bil samo "ta velik" sam doma,... me je imelo, da bi šla nazaj v porodnišnico ležat! (in seveda mi ni dalo, da ne bi takoj začela pospravljati ostankov proslavljanja,...)

IZVIRNO SPOROČILO: nanč
Če ni reda,se ne morem učit.Neka vrste bolezenuser posted image


user posted image  jaz sem se ozdravila,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:23:15   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

No drage moje pa ste prišle do zaključka da sem je.... stranka-sm sama kriva ker hočem pospravljeno.Pa še en nasvet bi rabla.Vodo v akvariju menjam vsakih 10 dmi in dam notri vso porkerijo ma voda takoj zasmrdi.Jo pol takoj menjam ma ne nuca.Maste kakšen nasvet?


Filter za vodo na krožni sistem?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kako vam nekaterim uspe...
26.12.2009 21:24:08   
Anonimen

uff,... pri meni je bilo dovolj, da je bil samo "ta velik" sam doma,... me je imelo, da bi šla nazaj v porodnišnico ležat! (in seveda mi ni dalo, da ne bi takoj začela pospravljati ostankov proslavljanja,...)



tretji dan po prihodu domov sem v dnevni sobi vzpostavila za silo normalno stanje....

< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 26.12.2009 21:25:00 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?