|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 12:34:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 13:55:44   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Nisem nikjer zasledila nikogar, ki ima v nulo spedenano stanovanje.
Sem zasledila samo take, ki poskušajo vzdrževati red, in take, ki se na to ne ozirajo, in potem na take, ki jim vzdrževanje reda ne predstavlja neke posebne obremenitve, in take, ki se zaradi tega počutijo zelo obremenjene.
In pa seveda take, ki tiste, ki rade pospravljajo oz. imajo rade pospravljeno, zasmehujejo.

Poleg vseh naštetih sem jaz zasledila še tiste, ki imajo pospravljeno in se zgražajo nad tistimi, ki nimajo. user posted image


Zanimivo, meni pa se zdi ob vsaki taki temi, da se zgražajo nad nami, ki imamo rade pospravljeno. Češ da nimamo česa pametnejšega početi v življenju in take podobne.
Kar se nas tiče pa smo vse po vrsti povedale, da nam dol visi, kakšno je pri drugih, važno, da je pri nas čisto.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 14:01:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 14:34:33   
bumerang
Stvar prioritet v življenju. Meni stvari, ki tebi pomenijo veliko, ne pomenijo ničesar. Pravzaprav bi ob številnih naravnost trpela. Mi ni hujšega, kot če bi morala kam v kak kafič, če bi pa kdo še kadil vame, bi pa totalno pop.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 14:57:05   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
meni pa se zdi ob vsaki taki temi, da se zgražajo nad nami, ki imamo rade pospravljeno. Češ da nimamo česa pametnejšega početi v življenju in take podobne.

Jaz se sicer ne zgražam in si ne mislim tega, je pa res, da se velikokrat vprašam, kako se vam da in koliko časa vam ob gospodinjstvu, partnerju in otrocih sploh ostane zase. Za vas osebno in za svojo dušo. In velikokrat tudi preberem, da tega časa nimate (ne mislim tebe osebno, Bumerang). Ja zakaj neki ne? Ker samo skrbite za druge in drugo, sebe, svoje želje in potrebe pa postavljate na zadnje mesto. Vse ostalo vam je pomembnejše od sebe, vključno s pomito posodo. Evo, tega pa ne razumem.


Sama uživam v pospravljanju. Ponavadi gresta moška po svojih opravkih, jaz navijem muzko in gremo naši. Saj včasih zapaše se zleknt na kavč in gledat tv, ampak običajno me to ubija in sem potem še bolj zdelana. Tako pa pospravljam, kuham in pečem, vse hkrati. In to me sprosti. Seveda tega ne delam cele dneve, kot sem že zgoraj napisala vsak za sabo in sproti. Tako dec, ki tega ni bil navajen od doma, ker tam so imeli dobesedno svinjak in tamali, ki že odkar je shodil pomaga pri opravilih. To je nam del vsakdanjika in nikakor ne muka in še manj sužensjtvo stanovanja. Š vedno nam ostane veliko časa za nas, za norenje, sprehode, ustvarjanja,......
Pač, vsak ima svoj življenjski stil.
Meni je všeč pospravljeno, nekdo drug ima nastlano, kakor kdo.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 14:59:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 15:01:09   
Anonimen
meni je pospravljeno in čisto zelo zelo všečno, a sem se odločila, da si rajši prišparam nekaj živčkov za stara leta,... ker najbolj sovražim, da ravno vse spravim v tipi-top pa se zgodi kakšen metuljev efekt,...user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 15:11:26   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga
Ponavadi gresta moška po svojih opravkih, jaz navijem muzko in gremo naši.

No, v tem sva pa enaki. Ne morem pospravljati brez glasbe glasbe (ponavadi kakšen balkan rock užgem user posted image ). Ubogi moji sosedje. Ko slišijo kakšno "Sanjao sam moju ružicu" ali pa "Nož u srce", potem že vedo, kaj počnem. user posted image


Na srečo je večina mojih sosedov čez dan odsotnih. user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 17:15:14   
valči
Ja,super tale tema.

Jaz sem tudi ena taka,ki rada pospravlja,rada ima red,prav tako mož,ki je priden,edino cot ne zna vlečt iz kupa ven...Saj veste,kako to gre.
Drugače tudi sesa,kljub temu,da smo na kmetiji in je zunaj veliko dela.
Pa zvečer po večerji on kuhinjo pospravi,medtem,.ko jaz otroke umivam in jih dajem spat.

Otroci vedo,da me moti,da so igrače po tleh.In da zvečer mora bit vse pospravljeno.Legice v škatli,vse ostalo,kjer je treba.Če ni,grem sama zvečer jih sortirat.Pa likam večina vse,pa sesam skoraj vsak dan,ne maram na tleh nastlanega.

Evo,sedaj je obisk odšel,grem pospravljat...Sem kar nervozna...


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 18:04:50   
ZARA
Mah, jat imam tudi rada pospravljeno, vsaj za silo. Toliko, da mi ni nerodno, ko pride kdo na obisk. Koliko je to pa prepuščam vaši domišljiji... hehe...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 19:01:02   
Teya D.
Mi imamo pospravljeno toliko, da je vse na svojem mestu, da ni ravno zvrhan kup perila nekje na stolu.
Sesamo 2,3x tedensko, kakor je kdaj, generalka, kar se tiče prahu, posteljnine in res tisto s tavečjega je ponavadi en dan v tednu. Okna umivamo ko so umazana, zavese se prejo 1x na mesec, tudi odvisno kako in kaj je z njimiuser posted image . Brišem ne vsak dan, posodo imamo tudi 2x na dan za v stroj dat pa še kaj za na roke pomit. Pralni stroj....hmmm...kak je dan...včasih 2, včasih lahko 5. Tudi smo radi čisti in sveži kakor je že ena rekla.
Če koga kaj moti tudi jaz pravim naj si pospraviuser posted image , ker mi ni vse samo glancanje in letanje s krpo. Raje si vzamem čas za tamali, se mi zdi, da še prehitro zrastejo.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 19:24:25   
viroza
No bumerang sm te ubogala in sem vrgla mokro brisačo v postlo valda na njegovo stran.Ej bi ti mogla vidt pogled.Ma na ta račun je po večerju brez besed pospravu in najavil nov sistem pospravljanja.Živi bili pa videli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 20:15:20   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: viroza
A ja pa cilit bang dela čudeže.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem pa še ne tako zelo dolgo nazaj ugotovila, da se cilit bang lahko skrije pred običnim alkoholnim kisom - večno sem imela vodni kamen na ploščicah okoli kadi, dokler sem čistila s cilit bangom (pa sem vsak teden našpricala, pustila delovati nevem precej dolgo, potem pa še na vso moč drgnila), potem mi je pa ena svetovala kis in sem res probala, od takrat dalje pa so moje ploščice lepe in gladke brez vsakega truda - vsak teden samo našpricam s kisom, pustim kako minutko/dve, malo samo nahitrco in brez neke sile podrgnem z gobico in splahnem z vodo, pa so ploščice gladke in sijoče, česar s cilitom nisem mogla doseči. Pipe se zdaj tudi svetijo - cilit bang mi jih je pa poškodoval (se je naredila taka "megla" gor). Taklo da kis je zakon (kar mnogo RR-ovk sicer že itak ve user posted image )

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 20:18:24   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: viroza
No bumerang sm te ubogala in sem vrgla mokro brisačo v postlo valda na njegovo stran.Ej bi ti mogla vidt pogled.Ma na ta račun je po večerju brez besed pospravu in najavil nov sistem pospravljanja.Živi bili pa videli.


Faca! user posted image user posted image  Mojmu pa to ne vem če bi zaleglo - on kvečjemu sam pusti kako mokro brisačo v postelji, ker skoraj vedno, ko se gre tuširat, pozabi vzet spodnje perilo in potem gre v brisači zavit v spalnico ponj, brisačo pa lepo odloži na kinderpet ali pa po možnosti kar na posteljo. user posted image  

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 20:28:57   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: viroza
A ja pa cilit bang dela čudeže.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem pa še ne tako zelo dolgo nazaj ugotovila, da se cilit bang lahko skrije pred običnim alkoholnim kisom - večno sem imela vodni kamen na ploščicah okoli kadi, dokler sem čistila s cilit bangom (pa sem vsak teden našpricala, pustila delovati nevem precej dolgo, potem pa še na vso moč drgnila), potem mi je pa ena svetovala kis in sem res probala, od takrat dalje pa so moje ploščice lepe in gladke brez vsakega truda - vsak teden samo našpricam s kisom, pustim kako minutko/dve, malo samo nahitrco in brez neke sile podrgnem z gobico in splahnem z vodo, pa so ploščice gladke in sijoče, česar s cilitom nisem mogla doseči. Pipe se zdaj tudi svetijo - cilit bang mi jih je pa poškodoval (se je naredila taka "megla" gor). Taklo da kis je zakon (kar mnogo RR-ovk sicer že itak ve user posted image )
Za školjko rabim to je ista flaša kot npr. wc net. Mi je pri banji udarla plesen-menda črno je-sem probala 100 in eno varianto me je sam to rešlo. Se pa strinjam s tabo glede kisa-

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 20:31:01   
viroza
Ja za danes je nucalo bomo vidli kaj bo jutri.Pustimo se presenetet.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 20:32:54   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

No bumerang sm te ubogala in sem vrgla mokro brisačo v postlo valda na njegovo stran.Ej bi ti mogla vidt pogled.Ma na ta račun je po večerju brez besed pospravu in najavil nov sistem pospravljanja.Živi bili pa videli.


user posted image

No, boš poročala.

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Faca! user posted image user posted image  Mojmu pa to ne vem če bi zaleglo - on kvečjemu sam pusti kako mokro brisačo v postelji, ker skoraj vedno, ko se gre tuširat, pozabi vzet spodnje perilo in potem gre v brisači zavit v spalnico ponj, brisačo pa lepo odloži na kinderpet ali pa po možnosti kar na posteljo. user posted image  


No, če je na to že navajen, potem pa kam drugam.
V avto? user posted image

< Sporočilo je popravil bumerang -- 27.12.2009 20:33:29 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 20:43:57   
viroza
V omaro med najljubšo majco al pa srajco. Sicer sama sebi nardiš delo ma....Al pa pustiš tam kjer mu od riti pade. Pišuka sm pametna ko drugim pamet solim.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 21:03:33   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Faca! user posted image user posted image  Mojmu pa to ne vem če bi zaleglo - on kvečjemu sam pusti kako mokro brisačo v postelji, ker skoraj vedno, ko se gre tuširat, pozabi vzet spodnje perilo in potem gre v brisači zavit v spalnico ponj, brisačo pa lepo odloži na kinderpet ali pa po možnosti kar na posteljo. user posted image  

No, če je na to že navajen, potem pa kam drugam.
V avto? user posted image


Dans jo je obesil na stol od tamale - pa mu rečem, kaj to tu dela in mi odgovori: "ja, če me pa kregaš, da jo ne smem v splanici pustit". A na stol v jedilnici pa kaj bolj sodi kot v spalnico al ka. user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: kako vam nekaterim uspe...
27.12.2009 23:27:48   
nejcko
Meni je tudi všeč, da je stanovanje čisto in pospravljeno, ne maram sicer sterilnosti in muzejske urejenosti, ampak da je bivanje prijetno in življenjsko.

Ampak realno stanje je pa drugačno: doma imamo večinoma bombo. Zakaj? Prvič, 5 nas živi na 60m2. Drugič, nisem ravno gospodinjski tip. Tretjič, organizacija me je...e do amena; enostavno se ne znam organizirati, enostavno ne vem, kje začeti, enostavno ne vem, kaj kam pospraviti, kako se lotiti vsega skupaj. Ko se lotim, se lotim ene stvari v nulo, a je ostalo v razsulu ... enostavno ne znam in ne zmorem vzdrževati nekega celostnega reda ... ne gre.
In ker je stanje kaotično, sem spet vsa zgubljena in ne vem, kje začeti ... ma začaran krog.

Je pa fajn, da me nepospravlejnost ne moti ravno zelo zelo. Mi vsake toliko res plafon v luft vrže, ampak načeloma pa lahko kar fajn funkcioniram tudi v nereduuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: kako vam nekaterim uspe...
28.12.2009 7:56:13   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada
Jaz se sicer ne zgražam in si ne mislim tega, je pa res, da se velikokrat vprašam, kako se vam da in koliko časa vam ob gospodinjstvu, partnerju in otrocih sploh ostane zase.

Če vsak samo za sabo redno pospravlja, je časa za vse dovolj.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: kako vam nekaterim uspe...
28.12.2009 8:01:29   
TRIŠ
Nas je 6 in vsak pospravi za seboj pa je,razen dojenčka.Otroci se zelo dobro počutijo že ,če je soba pospravljena tip top.Se mi zdi da bi bila drugače suženjuser posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: kako vam nekaterim uspe...
28.12.2009 8:11:24   
TRIŠ
Lisička Dada tebi se človek res nasmeji že zjutrajuser posted image user posted image user posted image user posted image .Ja ni važno kakšno je stanovanje,važno je da se ti in tvoja družina v njem počutite lepo in prijetno.Jaz sem tip ki me zelo živcira razmetano stanovanje in ti povem ,da to tudi ni fino,ker poleg štirih otrok si velikokrat živčenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: kako vam nekaterim uspe...
28.12.2009 8:15:41   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada
Jaz se sicer ne zgražam in si ne mislim tega, je pa res, da se velikokrat vprašam, kako se vam da in koliko časa vam ob gospodinjstvu, partnerju in otrocih sploh ostane zase.

Če vsak samo za sabo redno pospravlja, je časa za vse dovolj.


Modrost dneva.
user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: kako vam nekaterim uspe...
28.12.2009 8:38:47   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

imeti čisto stanovenje. Prvič od porodniške sem doma 5 dni. Večinoma sem v službi, če pa nisem smo pa nekje na poti. Te praznike smo se odločili, da bomo doma v lepem in čistem stanovanju.In kaj se zgodi stanovanje je bilo lepo in čisto nazadnje v torek. Naj povem, da je stanovanjske površine 300 m/2 in, da smo vsi trije doma ves čas.
Zjutraj bogat zajtrk- ogromno posode- razmetana kuhinja, pospravim, grem pospravljat spalnico in otroško sobo medtem že kdo od moških kaj nasvinja- ker je spet lačem. Sin dobi obisk-spet razmetano, mi dobimo obisk spet razmetano.Kosilo- spet kuhinja za pospravit, večerja spet kuhinja za pospravit. Med tem še kakšen stroj operem in posušim je treba cunje zložit. Se kdo spomne kaj išče je spet razmetano. Ko pa je vse pospravljano mi pobegne v hišo pes z mokrimi tacami.

H kateri koli prijateljici ko pa grem je vse tip top, kljub temu, da imajo več otrok. Aja pa ne počnem vse sama mi pomaga mož ampak stanovanjeje ves čas bomba ali smo res pri nas doma sami norci?
Ali ste res tako organizirane, da se vse sproti takoj pospravlja in pomiva. Ni mi jasno, da sem večino časa v službi pa je stanovanje koliko toliko o.k. ampak teh par dni ko smo pa vsi doma je pa katastrofa.  

Točno to se jaz vedno sprašujem.
Pri nas je vedno kaos. In če že pospravim, je čez pet minut razmetano kot da bi strela udarila.
Ko pa grem kam na obisk raje vidim, da se ne potrudijo s pospravljanjem, ker se potem bolj domače počutim user posted image

< Sporočilo je popravil kasso -- 28.12.2009 8:40:16 >

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?