|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 21:58:28   
Anonimen
Kontrola ja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 21:58:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Men tud slabo nalaga vse skupaj...moram mojga poslat na čik, ker se je še on prklopu, morda celo na RR user posted image zadnjič se je spetuser posted image sem ga dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sta mela vi2 temo dvazakoncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 21:58:48   
mate0ja
čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrr. Na 195 strani sem z branjem ostala pa sm vse popustila, ko sm vidla didlinin poziv k hitrostnemu limanju postov, da dons končno zaključimo prvidel, ki je bil večinoma v znamenju bla bla bla.... zdej pa morm letet (lunca pa prosim ne spet dobesedno vzet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

A sneži? NNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Kepe padajo z neba. Tle snežna podlaga kar raste. Pravzaprav vidiš kako raste. Najbolj mi je to všeč, ker smo cel vikend lahko doma zabunkani in samo skozi okno gledamo user posted image user posted image

Sam tole pa morm pokomentirat:

KLEO kdaj za boga je bil pa tvoj na zadnje v svoji domovini? Oz kdaj je bil toliko časa, da je lahko opazoval kako njihove ženske dol. Pa prosim, če mu poveš, da SM jest rekla, da naj se zgleduje po boljših od sebe ne po slabših. Drgač pridem še jest z nyjo. No zdej pa spet mal brat da se vključim.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 21:59:06   
Anonimen
oujeaa bravouser posted image še dve strani

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 21:59:36   
lunca144
user posted image 198

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 21:59:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Men tud slabo nalaga vse skupaj...moram mojga poslat na čik, ker se je še on prklopu, morda celo na RR user posted image zadnjič se je spetuser posted image sem ga dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sta mela vi2 temo dvazakoncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:00:08   
Anonimen
Mateja čer čeruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:00:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Men tud slabo nalaga vse skupaj...moram mojga poslat na čik, ker se je še on prklopu, morda celo na RR user posted image zadnjič se je spetuser posted image sem ga dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a sta mela vi2 temo dvazakoncauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ej niti brat nisem mogla, tolk je vse nečitljivo tam napisano. A je sploh še tam una tema o teh dveh? sam nya, ti maš pa tud povezaveuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:01:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Mateja čer čeruser posted image


čer čer

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:01:37   
lunca144
...........matejauser posted image a,apet bla,bla,bla,pišemuser posted image user posted image user posted image









user posted image user posted image user posted image ................................

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:01:45   
Anonimen
Mateja nič brati za nazaj, boš jutri pri kavi, ti samo sodeluj sedaj smo pri didlini in njenemuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:02:50   
Anonimen
didlinaa - ne vem, sem prebrala sam prva dva posta

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:02:57   
Anonimen
Mateja, žal od Kleo mož ni edini tak,jih še veliko poznam takih user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa dober večer.user posted image In ja, ZAVIDAM TI, KER BOŠ JUTR DOMA GLEDALA SKOZZI OKNO SNEG, jaz pa že zgodaj zjutraj kidala in se zakopavalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:02:57   
lunca144
user posted image ja naya,obvlada sceno na rr-u in fb,res si pravi 007

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:04:01   
mate0ja
aha torej pri bosancih.

Lunca. A nism smeškota zraven dala no.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Na še par da bo bolj držal



_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:04:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

didlinaa - ne vem, sem prebrala sam prva dva posta


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ninny, kaj naju mate v obdelavi danes?user posted image user posted image mu naročim, da pride mal pošnofat? Nicka ne vem njegovegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:04:33   
Anonimen
didilna se bom spomnila nate,ko bom na toplem in se bom verjetno takrat samo obrnila na drugo stran v posteljiuser posted image

(odgovor članu lunca144)
  Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:05:09   
lunca144
Punce,ne mi zamert,ampak res moram na kafe,pridno dokončejte tele dve strani.Lahko noč,vsem skupi.

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:05:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: nya

didlinaa - ne vem, sem prebrala sam prva dva posta


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ninny, kaj naju mate v obdelavi danes?user posted image user posted image mu naročim, da pride mal pošnofat? Nicka ne vem njegovegauser posted image


user posted image kot vidim, imata svoje teme tukaj gor. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:05:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

didilna se bom spomnila nate,ko bom na toplem in se bom verjetno takrat samo obrnila na drugo stran v posteljiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

packeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:05:37   
mate0ja
ti posodim malo moje samozavesti. Jest sm dons edina spravla avto iz parkirplaca pred službo. Dva naša deca sta se zakopala. Si predstavljaš kje je zdej moj ego? Iz lustra dol visi pa osle kaže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:05:46   
RMRM
Čer, čer!

Vidm da junijke niso izumrle user posted image user posted image user posted image user posted image .




_____________________________

Otrok je kakor zvon. Kakor boste peli vanj, tako bo odmevalo. (Magajna)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:06:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

Punce,ne mi zamert,ampak res moram na kafe,pridno dokončejte tele dve strani.Lahko noč,vsem skupi.


lunca lahko noč, se beremo kaj jutri. Uživaj ob kavici.

(odgovor članu lunca144)
  Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:06:23   
Anonimen
RMRM  se tud sprašuje na fb kdo je LŽ? k jo mamo vse za frendico :))))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: junijski sončki in sončice 2008 1.del
8.1.2010 22:06:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

Punce,ne mi zamert,ampak res moram na kafe,pridno dokončejte tele dve strani.Lahko noč,vsem skupi.


Dej ne seri no, kaj te čaka nagi nagi možek, da se ti tako mudi? Slovka je vsaj poštena, da mora pač opravit še zadnje zakonsko opravilo konec dneva, ne pa mi tle lapat s kavouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca144)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?