|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ambulanta za neplodnost
9.1.2010 17:50:41   
suziflo
pozdravljene......

mene pa zanima kako priti do ambulante za neplodnost????

Prihajam iz maribora. s partnerjem se trudiva že kakšno leto, pa nama ne uspe. 22.1. imam ginekološki pregled - (obvzem brisa) pri ginekologinji suzani završnik.
Kaj mi svetujete?? kako naj pridem do ambulante za neplodnost, saj bi rada vedela zakaj ne uspe. Ali so samo živci, ali pa so kakšne zdravstvene težavebodisi pri meni ali partnerju.

hvala

_____________________________

MOJA ELA: 3.1.2011
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ambulanta za neplodnost
9.1.2010 18:43:46   
jona klara
reci svoji ginekologinji naj ti da napotnico za v ambul. za neplodnost,ali pa pojdi samoplačniško na prvi pregled, da boš prej na vrsti, vprašaj jo kje v mariboru je to..tam, se pa boš vse pogovorila...veliko sreče, pojdi čimprej., ker že tako ti bo šlo kako leto samo za preglede, laparoskopijo ali kako operacijo, pa potem spet malo čakaš., da ti konzilij odobri, če so krivi živci ti pa ne more nobeden dokazati, so tudi pari, ki jim nič ne najdejo pa jim po več let ali nikoli ne rata imeti otroka, tudi sama sem v tem postopku, ki je mučen tako za psiho kot za vse ostalo, samo upamo, da enkrat bo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ambulanta za neplodnost
9.1.2010 20:02:30   
Anonimen
preden boš sploh prišla v postopek za neplodnosto, bo potrebno nekaj pregledov, pri tebi laparoskopija, histeroskopija, lahko HSG,  pri partnerju pa spermiogram

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ambulanta za neplodnost
9.1.2010 20:15:45   
Anonimen
Zapelji se v Ljubljano v Zdravstveni Zavod Dravlje. Privat ambulanta dr. Reš. Strokovnjak, ki sicer ne izbira besed, ampak boš hitro vedela, kako pri vama stojijo stvari.

Pa veliko sreče!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ambulanta za neplodnost
13.1.2010 12:13:15   
suziflo
predno sma se odločila za družino sem misila, da bo otrok spočet takoj:))

Ene imajo res srečo, da takoj zanosijo, druge pa nimamo toliko sreče. Jaz držim pesti za vse nas, da nam bo uspelo.


_____________________________

MOJA ELA: 3.1.2011

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ambulanta za neplodnost
15.1.2010 10:58:36   
baguSka
Strokovnjak, ki sicer ne izbira besed, ampak boš hitro vedela, kako pri vama stojijo stvari.


user posted image user posted image user posted image To pa res! Ampak je C.A.R.!! Love him!user posted image Drugace pa tud k njemu lahko prides z napotnico!! Ima koncesijo... samo ne smes bit obcutljiva na kaksne pikre besede.user posted image Ce mas mal smisla za crn humor, pol si zmagala.user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ambulanta za neplodnost
15.1.2010 11:00:51   
baguSka
Drugac pa sm slisala ze da je v MB tud ena fajn ambulanta za neplodnost... glih ena moja znanka je tam 'zanosila'. Po ne vem kolk dolgih letih mucenja in matranja po ambulantah za neplodnost. Pozanimaj se pri svoji G.!user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ambulanta za neplodnost
15.1.2010 11:30:41   
suziflo
:))) me je že strah...:))
joj upam, da nebom rabla do njega, mi bodo živci šli..:))

kmalu mam pregled, tam se bom pa posvetovala z mojo G kaj mi priporoča..Upam, da me bo dala na kakšne preizskave in da me ne bo odslovila s "to so živci".

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ambulanta za neplodnost
15.1.2010 11:33:48   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: suziflo

:))) me je že strah...:))
joj upam, da nebom rabla do njega, mi bodo živci šli..:))

kmalu mam pregled, tam se bom pa posvetovala z mojo G kaj mi priporoča..Upam, da me bo dala na kakšne preizskave in da me ne bo odslovila s "to so živci".


Strah cesa!?? Drugac ti pa res zelim, da nebi rabila do njega hodt.. oz do kogarkoli pac sploh!
Glede odslovitve "to so živci" pa: A se ti hecas??? Kar pustila bi se ji?? Lej, nekaj ti bo jasno - tukaj TI postavljas svoje zahteve in ce zelis napotnico za amb.za neplodnost - ti jo MORA dat!!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ambulanta za neplodnost
15.1.2010 11:55:19   
suziflo
jaz upam, da mi nebo tega rekla, vem da mi more dat... ampak vseeno...študiram na vse možne scenarije..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ambulanta za neplodnost
15.1.2010 12:05:12   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: suziflo

jaz upam, da mi nebo tega rekla, vem da mi more dat... ampak vseeno...študiram na vse možne scenarije..



jah lej.. ce ti rece ti rece.. to je tvoja pravica! tako da ti mora dat, ne glede na to kaj si ona sama misli!

..

moj os.G je tud strokovnjak za neplodnost, pa sem sla vseeno k njemu po napotnico za drugega.. sem se sicer zelela opravicit in mu povedat da jo zelim zaradi cakalnih vrst, ampak sploh ni zelel slisat! je takoj pripomnu, da ima vsak pravico sam zbirat in odlocat!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ambulanta za neplodnost
15.1.2010 12:20:41   
didi85
IZVIRNO SPOROČILO: suziflo

jaz upam, da mi nebo tega rekla, vem da mi more dat... ampak vseeno...študiram na vse možne scenarije..



Nič študirati ali skrbeti. Samo lepo idi k G in reči naj ti da napotnico. Tudi boš videla tukaj v MB so vsi zelooo prijazni lepo te sprejmejo povedo kak pa kaj nič ne komplicirajo. Ful so prijazni cel postopek. Idi pa čimprej ker se ful dolgo čaka preden prideš na vrsto.



(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ambulanta za neplodnost
19.1.2010 8:25:25   
daga79
tudi jaz imam suzano završnik noben problem ni dobiti napotnico za neplodnostno ambulanto- razloži ji kako dolgo že delata na otroku in ni nič ona ti bo naredila temeljit pregled potem napisala napotnico...veliko sreče z user posted image

(odgovor članu suziflo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ambulanta za neplodnost
12.2.2010 8:35:23   
Anonimen
A mi zna katera povedat kaj vsebuje prvi pregled v
ambulanti za neplodnost?

Z možem se trudiva že eno leto.
Od svojega G sm dobila napotnico za
ambulanto za neplodnost. Pregled imava naslednji mesec v
Dravljah pri dr. Rešu. Moškemu verjetno naredijo spermiogram...
Kaj pa ženski? Ultrazvok? Ali še kaj drugega?

(odgovor članu daga79)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ambulanta za neplodnost
17.2.2010 11:49:00   
baguSka
Kaj pa ženski? Ultrazvok? Ali še kaj drugega?


Men so nardil samo UZ. Ampak jaz sem mela ze izvide od prej sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ambulanta za neplodnost
8.5.2010 9:44:28   
trmica
ali mogoče katera ve, če bi mi dal moj G dve napotnici za neplodnostno ambulanto?user posted image eno sedaj imam za GK, bi jo pa imela še za Reša.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ambulanta za neplodnost
9.5.2010 19:15:29   
xena@alex
trmica povej g. kaj bi rada in jo prosi za dve napotnici jest mislem da ti bo ustregla...                      

(odgovor članu trmica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ambulanta za neplodnost
6.6.2010 9:19:06   
trmica
no punce, da vam povem, kako je s temi napotnicami.
sva bila pri Rešu, pa je rekel, da ima KC en poseben režim dajanja napotnic za neplodnostno ambulanto. ker imam ginekologa v leonišču, napotnice za kam drugam, kot tam NE BOM dobilauser posted image . Tako je bilo menda že v času, ko je Reš delal v KC, in taka praksa je menda še vedno. Šlo naj bi pač za konkuenco.user posted image

toliko o tem, da imamo pacienti kaj besede ...user posted image

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?