|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rižolino
12.1.2010 15:14:21   
anci banci
Pozdravljene

ali katera ve, če rižolino od podravke vsebuje kake prikrite mlečne beljakovine? Na deklaraciji nisem našla ali vsebuje ml.beljakovine ali ne...Moj sonček je namreč alergičen na kravje mleko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rižolino
13.1.2010 13:03:41   
JAPE
Tudi mene to zanima.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rižolino
15.1.2010 13:24:32   
anci banci
kaj a res nobena tega ne ve?

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rižolino
15.1.2010 13:29:22   
Hanuši
Ne bom pametna, samo mislim, glede na to, da je sedaj toliko alergij in, da so predpisi za otroško hrano res strogi, da mora biti res vse na deklaraciji. Pa še glede na to, da se z mlekom pripravlja, mislim, da mlečnega ne vsebuje. Bi ti pa svetovala, da se kar direktno na uvoznika obrneš - Podravka d.o.o. Lj

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rižolino
19.1.2010 11:50:05   
anci banci
hanuši .. hvala za odgovor:)

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rižolino
19.1.2010 11:52:46   
bella02
Anci banci, moja starejša hčerka ima alergijo na kravje mleko in je jedla rižolino, grisolino in mislim, da tudi medolino.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rižolino
19.1.2010 11:53:45   
nokes
ne vsebuje, ker imamo potrjeno alergijo na kravje mleko in so nam v bolnici zaradi refluksa svetovali, da mleko (aptamil ADC) gostim z rižolinom. govorim o rižolinu od podravke ostale riževe zadeve pa ne vem, mislim, da povsod piše ali je to mlečna kašica ali brezmlečna.


_____________________________

nokes

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rižolino
19.1.2010 12:35:04   
vila MaLiNa
Kako pa ga gostiš?

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rižolino
19.1.2010 13:40:53   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: vila MaLiNa

Kako pa ga gostiš?


na 100 ml mleka (90 vode+ 3 merice aptamila) dam eno merico (isto kot pri aptamilu) rižolina. bolj je vroča voda, lepše še rižolino raztopi, zato najprej dam rižolino, nato počakam, da se ohladi in dam aptamil. če naredim 150 ml, dam pač merico in pol.

_____________________________

nokes

(odgovor članu vila MaLiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rižolino
21.1.2010 21:14:20   
Rumi
En lep pozdrav.
Ko ste ravno pri rižolinotu ravno preizkušam, če je mogoče alergen.  Tudi alergija na mleko. Imava težave s kožo v osnovni bolezni.Rižolino sem dodajala ponoči,kot so mi svetovali v bolnišnici. Sem pa začela dodajati zjutraj kar zgoščeno z adc mlekom po žlički, pa se mi je zdelo, da se precej bolj praska in koža se mu bolj lušči kot običajno (osnovna bolezen). Dva dni ne dodajam rižolinota ne ponoči ne zjutraj in se mi zdi da se manj lušči koža in manj se praska. Bom pa testirala še kakšne dva dni, da bom čisto prepričana. Lp

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rižolino
22.1.2010 13:39:50   
anci banci
u super.. hvala za odgovore...potem mu lahko dam ta rižolino...

(odgovor članu Rumi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?