|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet je začel kakati v hlačke
14.1.2010 19:50:53   
vilpol
Imam sinčka,ki je star 3 leta. Pred približno pol leta smo ga odvadili od lulanja in kakanja v pleničke (razen ponoči). Od takrat naprej je vedno povedal da ga tišči kakat,za lulat pa mu je kdaj pa kdaj "ušlo". Zdaj pa se dogaja že 14 dni,ko se vsak dan pokaka v hlačke,čeprav ga večkrat na dan opozarjamo naj gre v wc če ga bo tiščalo. nevem zakaj se je to začelo dogajati? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet je začel kakati v hlačke
15.1.2010 8:41:39   
leo**tia
ne vem..naš je imel 2 leti ko ni več imel pleničke,ne čez dan in ne ponoč...od začetka sem ga 1krat na noč zbudila za lulanje,parkrat je tud postelja bila mokra ampak se je splačalo.nikoli se pozneje ni pokakal,polulal se je,parkrat..nam je pomagalo ko smo se odvajali in s je 2krat v hlačke pokakal sem ga par min pustila pokakanega in ga je to motilo..pol pa je prosil na wc,ni še znal niti govoriti je za lulat pa kakat rekel::TAKO,TAKOuser posted image ..KAKO DOLGO PA JE BREZ PLENIČKE??mogoče samo obdobje,in bo ga minilo..user posted image

(odgovor članu vilpol)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?