|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oblačila
29.1.2010 21:06:57   
Bonnie_RR
No, naš bi bil pa skoz v kavbojkah. Prva stvar, ko se zbudi, je vprašanje, če sem mu pripravila kavbojke. Drugo vprašanje je, če ima majico brez gumbov. Jih namreč enostavno ne prenese.

Js čist popustim ne, se pa velikokrat že vnaprej zmeniva, kako bo oblečen, da je potem zjutraj lažje (čeprav vprašanja ostajajo vedno enakauser posted image ). Zdaj se da z njim sicer že lepo zmenit (malo "diplomatsko" spogajat - npr. danes imaš majico z gumbi, jutri boš imel pa kavbojke in sp. hlače mcqueen strela - ki jih ima ful rad), včasih je bilo pa vsako pregovarjanje brezveze. Sploh gumbi so povzročili katastrofalno reakcijo in sprožili val teženja...user posted image user posted image user posted image

Aja, star je skoraj 4 leta.


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: oblačila
20.2.2010 23:32:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

majico brez gumbov. Jih namreč enostavno ne prenese.



joj, si me spomila....moj gumbov organsko ne prenese....niti enega samega...mu je Raho posodila eno scentsko majčko od NAS....z eno igrico na hrbtu....in se mali še ne more odločiti: všeč mu je igrica, zelo....ampak ima 3 gumbe spredajuser posted image  in je še zaenkrat nismo navlekliuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: oblačila
22.2.2010 10:14:10   
Sofi
Jaz sem pred časom tudi otroke matrala in jih oblačila v ozke žametke in srajčke, brezrokavnike, kavbojke take, da sploh ni mogel prav kolesa peljat, je pa izgledal naravnost svetovno. Ampak me je srečala pamet, hvala bogu. Običajno sta naša poba kar v trenerkah (zdaj pozimi imata trenerko in zimske škorenjčkeuser posted image ), ker sta živahna fantka in jima je tako najbolj udobno.
Se razume, da sta priložnosti primerno oblečena. Ampak vrtec in dom sta vsekakor priložnosti za udobjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: oblačila
22.2.2010 13:37:37   
barni
Nasa je sicer se majhna, pa je pravzaprav ves cas v trenirkah. V vrtec gre v trenirki, na obisk gremo v trenirki, najvec kar ji oblecemo so ene sportne zametke na elastiko zgoraj in spodaj.

Ne vem se mi zdijo kavbojke in zametke na pas tko zlo utesnjujoce. Morda zato, ekr sem tudi sama najraje v trenirki.

Mi je pa ravno sestricna omenila, da njena pupa, k je isto stara kot nasa, hodi v vrtec v centru LJ in da tam noben otrok ne pride v vrtec v trenirki. Zanimivo, pri nas pa so vsi v trenirki, morda se kaksna deklica obcasno znajde v kiklci. No, nasa je se nikoli ni imela.

Sedaj ko je zima ji pa itak dam spodaj pajkice, pa cez trenirko in je potem v vrtcu v pajkicah, ker mi zabe niso fajn (mene totalno vse srbi v zabah, pa potem kar mislim, da bi njo tut).

Je pa se majhna in boh ve kaj bo, ko bo vecja. No ce bo le letnemu casu primerno, naj se oblece kakor hoce.

ENkrat mi je sodelavka rekla, da je ta mala zjutraj tko tecnarla, da je ni mogla vec prenasat in ji je pustila, da se je oblekla po svoje. Edina stvar ki ji jo je ona dodala je bil listek za okoli vratu DANES SEM SE OBLAKLA SAMA user posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: oblačila
23.2.2010 16:28:27   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

jah, moj mali je sel julija v skibuckah v vrtec.
zjutraj se mi je mudilo in res nisem imela zivcev za pregovarjanje in prepricevanje.
sem ga raj v skibuckah peljala in sandale s sabo nesla.user posted image


No, mi smo imeli podobno štorijo in je bl vedno problem sred zime oblečt pulover in bundo, pa obut škornje,...... in enkrat se mi je mudilo, mali je bil pa ultra tečen kak bo šel v majčki in hlačah v vrtcec. In sva šla. Od takrat dalje se ni niti enkrat pritoževal nad oblačenjem.

Pa da ne boste mislile, da sva šča daleč. Avto je bil pred blokom, do vrtca pa je par minut vožnje, ampak je zaleglo.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: oblačila
23.2.2010 16:34:07   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skamp
Ta bitka se mi zdi cisto nepomembna.Popusti.
Tudi meni.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: oblačila
23.2.2010 17:45:11   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skamp
Ta bitka se mi zdi cisto nepomembna.Popusti.

Tudi meni.


se strinjam.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: oblačila
23.2.2010 18:01:23   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skamp
Ta bitka se mi zdi cisto nepomembna.Popusti.

Tudi meni.


se strinjam.



Enako. Le to še dodam, da mora biti otroku v prvi vrsti udobno. Moja dva starejša sta oba čisto na komot narejena, ne preneseta, da ju kaj v pasu tišči in veže, zato gre mulc velikokrat kar v trenerki v šolo. Tudi ok - še prehitro bo prišel dan, ko se bo začel zmrdovati in bo hotel najdražje znamke cot.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: oblačila
23.2.2010 18:28:46   
Anonimen
mislim, da so dandanes trenerke take, da ce fajn ne pogledas, se opazis ne,da je otrok v trenerki.
pa tudi, ce je!
glavno, da ni umazan in strganuser posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: oblačila
1.3.2010 12:12:04   
Taddy78
Uf, ko pomislim na naša obdobja, ki mimogrede še trajajo.
Začelo se je, ko je svoje prijatelje (5 bratov) videl, ko so prišli iz birme v srajcah. 2 tedna smo torej hodil v vrtec, kot da gre na poroko. Potem, so naenkrat postale aktualne kavbojke. Trenerke ni šans, da bi mu uspela oblečt, čeprav vem, da je v vrtcu dosti bolj udobno, če ima na sebi nekaj bolj lahkega.
No, potem pa smo prišli v fazo Spidermana in sem lahko vse kr. majčke in mikice ki jih je imel dala vstran, ker je na majci moral biti ta mož v pajkicah.
No, seda pri 4-h, smo Spidermanu dodali še Batmana, Ben10 in tudi kaka majčka z zmajem je vredu, tako da drugega kot to sploh več ne kupim, edino pri hlačah sedaj nimamo problemov, ker mu je vseeno, ali je trenerka ali so kavbojke. Za žametke sicer včasih reče, da so grde hlače, ampak jih obleče.

Meni se kar se tiče oblačenja res ni za prepirat z njim, pa pač imamo vse od kap, rokavic, sp. perila, v slogu risanih junakov. Pač ne kupujem več vnaprej, ampak sproti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: oblačila
21.3.2010 23:11:41   
Nasy
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

Ta bitka se mi zdi cisto nepomembna,.Popusti.

Meni je važno, da so otroci čisti (ko grejo od doma, kaki se vrnejo, ne bi komentirala), siti in ljubljeni. Tud v trenerkah user posted image


Podpis


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




pitje otrok
Lelly28 RR

Kaj največkrat pije vaš otrok, ko je žejen?

voda (77%)

sladkan čaj (0%)

nesladkan čaj (17%)

kupljen sok (0%)

domač sok iz sadja in/ali zelenjave (6%)


Število vseh glasov: 35

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!