|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
28.1.2010 15:12:49   
živa
... ker me nervira kot user posted image !!! Zamašen nos, namreč. Grlo sem nekako pomirila s propolisom. Že itak ponoči slabo spim, vsaj enkrat moram lulat, potem težko zaspim nazaj, ponoči se mi je pa zamašil še nos; sem vstala ob pol 4h in si špricala noter fiziološko, da se mi je vsaj malo odmašil, nato pa špricnila noter še otroški Operil. Saj nos sem imela potem kar odmašen, ampak me je do opoldne pekla sluznica. Danes v službi se stalno usekujem (ubogi sodelavci!) in sem, ker imam stalno suha usta, spila po mojem že več kot 3 litre vode, posledično sem vsaki dve uri na WC-ju in že čisto živčna, ker moram do jutri zaključiti en projekt (pa še žametke me tiščijo, ko sedim user posted image ).

Uf, sem tečna user posted image !

Skratka, kako naj čim hitreje pozdravim prehlad oz. za nedoločen, dooooooolg čas, lahko kar za vedno user posted image odmašim nos?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
28.1.2010 17:04:52   
divans1
Hm, nč kej ekstra, veliko sadja oz. vitamina C in veliko tekočine popij. user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
28.1.2010 17:45:24   
novakatja
Jaz se ti pridružujem. Znorela bom s tem zamašenim nosom.
V prvi nosečnosti, ko sem bila prvič noseča v manj virusnem terminu, je bilo le za dlako boljše, ker sluznica v nosu itak nabrekne. Tako da se je treba s tem kar malo sprijazniti! Na žalost.
Sicer jaz tudi za čez noč uporabim sinčkov Operil, če se da, ne vsak dan. Sicer pa si pripravim inhalacije, uporabim fiziološko, C vitamin, za grlo pa kakšne zeliščne tablete za lizat.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
28.1.2010 19:36:22   
skuštrana
Nos odmaši čebula, narezana in obešena poleg postelje kjer spite. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
28.1.2010 20:13:07   
urshak
Jaz sem se ga rešila z inhalacijami. V lekarni se dobi PO HO olje. Ene 8 kapljic nakapaš v vrelo vodo in potem inhaliraš.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
30.1.2010 10:50:11   
Zofy
Pa s fiziološko si lahko nos spiraš kolikorkrat hočeš. Pa kakšen Lekadol +C si privošči tu pa tam, meni je G rekla, da lahko med user posted image .

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
30.1.2010 15:09:53   
naja78
če je zelo hudo-zvečer daš pač kapljice za nos lahko otroške-operil p.
lekadol +c,tantum verde,septolete,veliko čaja,spanje.

pa vse to LAHKO vzameš.deluje samo lokalno(tabletke za grlo,pastile).operil je dovoljen sicer pa velja z njem ne pretiravati.

tako pravi Pušenjak,malo na med.over net preberi.
imaš pa 100 ljudi sto čudi-ena bo raj trpela in ne nič vzela,kot druga.
jaz se vsekakor poslužujem vsega.user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
30.1.2010 16:14:57   
Aja1
Jaz zvečer uporabim Operil P, da vsaj spim lahko približno normalno.

_____________________________




(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
30.1.2010 16:19:44   
dskubin
če je zelo hudo-zvečer daš pač kapljice za nos lahko otroške-operil p.
lekadol +c,tantum verde,septolete,veliko čaja,spanje.

Meni pa jeravno v lekarni septolete odsvetovala user posted image .

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
30.1.2010 18:08:44   
Barbara_L
Septolete ne smeš.Meni je v lekarni dala Isla moss, pa so kar pomagale. Pozdravila sem se z lekadolom, čajem, medom, pomarančami.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako pozdraviti prehlad v nosečnosti
30.1.2010 19:37:15   
naja78
pa kaj ve poslušate farmacevte ali G??jaz tam sploh nič ne sprašujem!!!mislim da bi user posted image bile velikrat bolj bolane, če ne bi smele nobenih drugih reči??(antibiotike,kot nujno,druga zdravila,....)user posted image user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?