|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok v Postojni
1.2.2010 9:32:59   
živa
Hoj!

Danes gremo pogledat bejbija user posted image , pa me zanima, ali je katera pred kratkim bila, ker bi rada vedela:
- ali je cena še vedno 80 evrov in
- ali moram prinesti s sabo kak CD ali DVD.

In kako je bilo?

Hvala,

lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ultrazvok v Postojni
1.2.2010 9:55:30   
romy
Smem vprašat v katerem tednu si, da greš na 3D?

Hvala in lp

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D ultrazvok v Postojni
1.2.2010 10:02:04   
Maxica
http://www.bolnisnica-po.si/index.php?id=110

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ultrazvok v Postojni
1.2.2010 10:07:25   
zoey
Bila sem v začetku decembra, dvomim da se je od takrat podražilo user posted image Delala mi ga je dr. Jordanova in sva se ful nasmejali. Je rekla, da tako trmastega otroka še ni videla user posted image Ni bil ravno kooperativen, me je kar namatrala (premiki, vstajanje, skakanje, L, D bok) in prebutala z UZ-jem po trebuhu, pa se ni dal motit. Se je pa posvetila in je trajalo več kot pol ure, potem je pa obupala user posted image CD dobiš tam. Lepe slikce in filmčke želim.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D ultrazvok v Postojni
1.2.2010 10:32:45   
živa
Maxica, hvala, sem gledala to povezavo in klicala tja, pa se ni nihče javil, zato sem vprašala še na RR. Sprašujem zato, ker sem nekje zasledila, da če prideš brez CD-ja, je dražje. No, sem ugotovila, da so bile to dezinformacije user posted image .

Sem pa 27 tednov noseča.

Pri meni se prvi ni in ni hotel obrniti tako, da bi ga videli v obrazek, pa je bil na srečo dr. tako prijazen, da me je še enkrat naročil na nedeljo, ko je bil dežuren user posted image , in potem smo ujeli kako grimaso user posted image . Drugi je bil bolj prijazen do mene user posted image ; kakšen bo tretji, pa izvem danes user posted image .

Lp,

živa


(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?