|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobozdravnik-kako otroka pripraviti da odpre ...
1.2.2010 10:28:19   
erna14
imamo skoraj tri letnika,ki ga ze cel vikend na pritisk boli zob in revcek noce tud jesti razen po slamici ali stvari ki se ne grizejo,ze 2x sva bila neuspesno pri zobozdravniku in sploh noce odpreti ust da bi mu popravili zobka???rabim nasvet,idejo,izkusnje imava zopet danes ob 1 zobozdravnika

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 10:29:56   
trobentic_@
A ste redno hodili k zobozdravniku?To kar naenkrat noče?
No,pri moji sosedi fantek tudi ni hotel odpreti ust,pa so mu vse na silo popravili-res pa je da sploh niso obiskovali zobozdravnika :/
kakšnega nasveta nimam-kot to da je treba redno na 6 mesecev hodit

< Sporočilo je popravil trobentic_@ -- 1.2.2010 10:30:36 >

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 10:39:04   
erna14
ja midva hodiva na 3 mesece k zobozdravniku da mu dela premaze cez zobke in nikoli ni bilo problema oz z malo pregovarjanja nam je uspelo da je drzal ustka odprta....ampak zdaj ko ga boli pa ni govora.....

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 10:43:27   
trobentic_@
Hja no,mi smo ogromno knjig prebrali in moj tudi zna da pač včasih boli ,ko zobozdravnik ali zdravnik kaj dela,ampak da je potem boljše-lepše...
Poskusi z kakšnimi nagradami user posted image   ,drugače pa ,če ne bo šlo zlepa,bo pa moralo zgrda
A zobozdravnica ni nil videla,če hodita na 3 mesece user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 10:45:50   
erna14
ja je ampak je delala sam premazze da nebi slo naprej,ampak je ocitno slo...tako da zdaj bo trba nekaj nardit

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 10:53:11   
trobentic_@
če imate knjižnico kje blizu pojdite kakšno knjigo iskat.Imajo zelo dobre knjige glede zobkov-bakterije zakaj,kako....

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 10:55:51   
erna14
ja bova pa zdajle iscem po netu ce je kak lustna risanka tud o tem....hvala

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 11:04:10   
mika
naša 5 letnca je dobila zvezdico  oktobra. sem ji povedala, da bo malo bolelo, ampak hitro minilo..1,2,3. rekla sem, da ne bo hudo, da jo bom čuvala in me bo držala za rako. tako je tud bilo. sicer  se je malo upiarala, da se boji, potem pa ji je zobozdravnica rekla, da bom jaz šla ven in bo zobek popravila brez mene. Sem jo stisnila k sebi, prijela za roko in ji govorila..še malo še malo....in ni bilo problema. je bila ponosna nase in  rekla, da ni bilo hudo. domov je šla z velikim nasmeškom.

prejšnji teden sva imeli pregled in je celo sama sedela na stoluuser posted image .

povej mu, da zobozdravnica mora popravit zobek, da mu ob tebi ne bo hudo, poudarjaj, da boš cel čas zraven in bo spet lahko je, da ga zobek ne bo več bolel...
Povej mu šele ko bosta pred zdravstvenim domom, ker drugače bo paničaril že prej.

če pa vama ne uspe, kot ni uspelo pri hčerki od moje sestrične...hčerka je tudi sedela na njej, z roko je držala njene roke, eno nogo pa dala če z njene noge, zobozdravnica je odprla usta in vrtala...druge ni.

upam, da vama uspe na bolj nežen način. user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 11:09:02   
erna14
hvala,za nasvet

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 17:00:21   
trobentic_@
kako je bilo?

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 21:44:38   
erna14
O HVALA....no prisli smo k zobarju,seveda sva se celo pot do tja in se tam pogovarjala o zobarju itd...no prideva v ordinacijo,se usedeva on name in zobozdravnica pogleda in mu je lepo razlozila da ma notr velikega crvicka,ki ga bo njena cebelica pojedla ce dovoli in on on lepo se nasloni name in odpre usta na use in ona mu zvrta,ocisti mislm jaz kar nisem mogla vrejt svojim ocem...ampak potem ga je pa zgleda zabolel k mu je se neki cistla v zobku in je bilo konec lepega jok grozno...ampak smo ga moral prjet ker je morala zapreti luknjico z plombico,ampak je bilo kar hudo res je jokal grozno.na koncu je bilo vse ok dobil je 2 stempiljki,piscalko in potem sem mu pa obljubla da si lahko eno stvar izbere,ki si jo zeli ker je bil zelo priden in ja izbral si je heppy meal v meku:))))ampak sem bla pa tako ponosna na mojga fanta...uglavnem zobek nas ne boli vec...jupi...hvala vsem za trud pri nasvetih

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu trobentic_@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
1.2.2010 22:08:51   
K_a_t_i
user posted image Bravo, Žiga!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
2.2.2010 14:51:27   
honey
Bravo, super user posted image Vseeno ti pa predlagam, da si v knjižnici sposodiš knjigico ZAJČEK SREČKO PRI ZOBOZDRAVNIKU ali pa jo celo kupiš. Jaz jo našemu večkrat preberem za lahko noč, kar tako, iz preventive user posted image No, drugače hodiva redno na 6 mesecev na kontrole, vedno odpre usta brez problema, pustil je vse zobke premazat, v glavnem nikoli nobenega problema user posted image . Ampak ta knjigica je res zelo dobra - govori o tem, kako zajčka boli zob in se boji iti k zobozdravniku, ker ga bo bolelo. 

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zobozdravnik-kako otroka pripraviti da od...
2.2.2010 15:54:17   
mika
Bravo Žiga za pogumuser posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?