|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponovni vpis v vrtec Grosuplje
1.2.2010 11:30:15   
zmayci
živjo punce,...

Mene zanima ali je kašna mamica oz. njen malček iz Grosuplja že biv v tretje zavrnjen? Jaz in moja Lara se letos vpisujeva v tretje. Lara je rojena leta 2006 in nevem več kaj naj naredim za pozitiven odgovor vrtca. Čisto sem obupana. Približuje se april ponovni vpis in Lara bo stara 4 leta če je ne sprejmejo v vrtec bova morali direkt v šolo. Mislim, da je to zelo boleče za otroke, saj ne spozna nobenih delovnih navad, nezna sedeti pri miru, nič.... user posted image

Zanima me če bo vrtec v Grosuplju zopet zavrnil 26 otrok letnika 2006 in kako bodo potlej naši otroci sploh funkcionirali v šoli ?....?.....?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
1.2.2010 11:38:59   
emaa
Ne vem kako je v Grosuplju, če pa delata v Ljubljani, jo pa tja vpišita, ni več jaslična, bo verjetno mesto dobila in to že zdaj med letom. 

(odgovor članu zmayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
1.2.2010 21:44:19   
ZmajTolovaj
JOJ kriza! Naša je 2007 in smo zdaj dobili prostor v tanovem vrtcu, smo bili 2x zavrnjeni. Katastrofa, res. Jaz bi tudi na tvojem mestu poskusila LJ ... če ti ni preveč iz poti, ne vem, kje imata službo. Držim pesti, da zrihtate ...

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
2.2.2010 8:37:37   
Hope2
A ta nov kontejnerski je zdaj že odprt? Če se najde prosto mesto sredi leta, te kaj obvestijo po pošti ali moraš ti spraševat kak je stanje? Pa še eno vprašanje, kdaj bo spet vpis?

Zmajci na katerem mestu pa ste?



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 2.2.2010 8:38:20 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
2.2.2010 12:23:47   
zmayci
vidm, da ns je kar nekaj, ki nismo ble sprejte. Hvala za odgovere.

ZmajTolovaj ti si ena izmed srečnih. Sigurno se počutiš kot da si zadela na lotu user posted image

Hope2 letos sva na 13 mestu, ampak sem že spraševala za novi kontejnerski vrtec če bi se nardilo da bi dobile mesto, pa so mi rekl da za letnik 2006 NE za letnike 2004 ter 2005 pa DA.
to se pravi nič ne bo. Ponovni vpis je možen do 30. aprila.
Mislim, da ta sistem ni vredu saj bodo vsi otoci 2006 stali čisto brez vrtca in da se občina ne potegne za otroke, ki bodo potem morali takoj v šolo nevidim logike. Lahko bi vsaj naredil izjemo in sprejeli vse otroke letnika 2006 v posebni oddelek... kar koli...user posted image

Starši nimamo strokovne izobrazbe za vzgajanje otrok, zato pa imamo vrtce.... raziskave tudi kažejo da je najbolje če otroka sprejejo v vrtec z drugim letom saj se tako naučijo največ...

Punce hvala za mnenja papa user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
2.2.2010 14:12:16   
Hope2
Vse bolj se mizdi, da bomo na istem kot vi. O vrtcu lahko torej le sanjamo. Letos smo bili na 132 mestuuser posted image

Še dobro, da nam je uspelo zrihtat super privat varstvo. Se čisto strinjam s tabo, saj vidim kako malček uživa, koliko več pobere tam, čist nekaj drugega ko ima še vrstnike zraven za igrat...

(odgovor članu zmayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
7.2.2010 23:03:08   
ZmajTolovaj
Ja, kontejnerski vrtec je odprt in začnemo v torek. Aleluja, pravim, res se mi je skor marija prikazala. Ko sem že čisto obupala .... Drugače pa je tam 5 oddelkov, en 1-2 leti, trije 2-3 leta in en 3-4 leta. Glede na to, kako počasi se premika okoli te problematike v Grosuplju, glede na to, koliko bo letos spet otrok, glede na to, koliko je govora o pomanjkanju denarja .. nam bolj slabo kaže. Jaz bom zdaj vpisala še mlajšo, ki bo septembra eno leto, ampak niti v sanjah ne pričakujem, da dobimo plac. Je pa treba počas začeti nabirat točke za zavrnitev user posted image ..   user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
7.2.2010 23:04:07   
ZmajTolovaj
Aja, slišala sem pa nekaj o novih prostorih v Dvorih, ampak to pa čisto tako, mimogrede, tako da ... nisem ziher, če se res kaj dogaja.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
8.2.2010 10:11:47   
Fleka
Ja,odprl naj bi se Waldorfski vrtec-kdaj pa ne vem.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
8.2.2010 17:26:21   
zmayci
Mislm obup kaj se use dogaja v Grosuplju. 3 in 4 letniki en oddelek katastrofa, kam pa usi ostali otroci, ki gredo direkt v šolo potem c c c. Kaj starejši otroci niso deležni enakega obravnavanja user posted image
Fleka glede Walfdorfskega vrtca. Smo dobili letake na domove... Se spominš .... no jaz sem poklicala kdaj in kje bo vrtec in odbila sem naslednji odgovor vrtca ne bo kljub temu, da je na letaku tako pisalo in kasneje mi je gospa tajnica povedala, da če bo veliko zanimanje za vrtec se zna narediti, da vrtec bo. Seveda nisem mogla brez tega da pripomnem če ona mogoče ve koliko je bilo zavrnjenih otrok v grosupeljškem vrtcu... in ona tega seveda ni vedela sem ji pa pripomnila da če bi vedela bi odprli dva vrtca ....
ZmajTolovaj res misliš, da imaš z zavrnitvijo več točk...???..... oziroma možnosti za sprejem
Tajnica iz vrtca mi je zagotovila da je otrok lahko zavrnjen več kot 3x...user posted image


Pozdravček

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ponovni vpis v vrtec Grosuplje
15.2.2010 15:01:07   
Sestri
Drage mamice

Če je morda katera pomislila, da bi svojega princa ali princeso zaupala v privat varstvo, potem vas lepo vabim v našo družbo nadebudnežev, ki jih skupaj paziva s sestro, ki je specialna pedagoginja, prav v Grosuplju. Če katero zanima, me pokličite na telefon 041268609

Sončen pozdrav od Tine in Urške

(odgovor članu zmayci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?