|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grčija - Halkidiki
6.2.2010 15:48:57   
al1*
Nekako se trenutno najbolj nagibamo k tej destinaciji za poletje. Je kdo tam že kampiral? Kakšna priporočila? Kaj se splača pogledat?


_____________________________

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grčija - Halkidiki
6.2.2010 22:13:16   
majuška10
Zdravo!
Jaz sem Halkidiki prečesala podolgem in počez - oba polotoka Kassandro in Sithonio..
Če se ne motim  je bil kraj kampiranja v Kassandri Pefkochori; (nisem sigurna)
vem pa da je Kassandra dosti bolj turističen polotok, kot Sithonia, na Sithonii smo bili mislim da v kampu z imenom Platanitsi, to je poleg kraja Sarti (tam so tiste znamenite plaže kjer so skale nenavadnih oblik.... noro).

Meni osebno je bila Sithonia dosti bolj všeč, tudi tamkajšnji kamp, je pa odvisno kaj iščeš..
Na tretji "prst" pa itak ne moreš, ker  baje grejo tja lahko samo moški... mislim da so tam neki samostani...

Mogoče naj še omenim, da sem bila tam že pred 9 leti, nevem kako je zdaj tam, najbrž je že kaj bolj turistično....

Pa še to, takrat smo mi bluzili po celi grčiji in smo kampirali v enem kampu, ki je bil del večje verige kampov, tako smo tudi ta dva kampa na Halkidikiju našli in vsi so bili brez pripomb...

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grčija - Halkidiki
7.2.2010 9:48:22   
al1*
IZVIRNO SPOROČILO: majuška10

Zdravo!
Jaz sem Halkidiki prečesala podolgem in počez - oba polotoka Kassandro in Sithonio..
Če se ne motim  je bil kraj kampiranja v Kassandri Pefkochori; (nisem sigurna)
vem pa da je Kassandra dosti bolj turističen polotok, kot Sithonia, na Sithonii smo bili mislim da v kampu z imenom Platanitsi, to je poleg kraja Sarti (tam so tiste znamenite plaže kjer so skale nenavadnih oblik.... noro).

Meni osebno je bila Sithonia dosti bolj všeč, tudi tamkajšnji kamp, je pa odvisno kaj iščeš..
Na tretji "prst" pa itak ne moreš, ker  baje grejo tja lahko samo moški... mislim da so tam neki samostani...

Mogoče naj še omenim, da sem bila tam že pred 9 leti, nevem kako je zdaj tam, najbrž je že kaj bolj turistično....

Pa še to, takrat smo mi bluzili po celi grčiji in smo kampirali v enem kampu, ki je bil del večje verige kampov, tako smo tudi ta dva kampa na Halkidikiju našli in vsi so bili brez pripomb...


Majuška10, hvala za informacije!
A ste spali v Eurocampih?



_____________________________

lp


(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grčija - Halkidiki
7.2.2010 17:45:45   
majuška10
Ojla!
Jooj veš da se ne spomnim imena verige teh kampov... mogoče... dobili smo en letak in v vsakem njihovem kampu, kjer smo prenočili smo dobili en žig ali nalepko (če bi jih imeli 10 oz. 15, bi dobili eno presenečenje, mislim da bi blo zastonj kampiranje...) sam mi smo jih zbrali cca 5 ali 6... ne spomnem se točno ker to je dolg nazaj...
ampak ne boste falili, če boste šli tja....je res fajn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grčija - Halkidiki
21.2.2010 16:01:35   
Splišni
Sam je pa to vse na mivki, a ne?

Mi smo lani kar precej Grčije prekampirali, mapak temu delu smo se pa ravno zaradi mivke izognili.

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grčija - Halkidiki
21.2.2010 17:41:04   
al1*
Mi pa imamo radi mivko.
Splišni, kje pa ste kampirali?


_____________________________

lp


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grčija - Halkidiki
23.2.2010 8:57:40   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Mi pa imamo radi mivko.
Splišni, kje pa ste kampirali?



Mi smo čli na Ohrid (spali 1-krat v motelu - slabo vreme), potem v Meteoro (spali 1 ali 2-krat krat v kampu), potem dol do morja (kampirali ene 5 dni), videli Delfe, potem smo šli na Peloponez na eno stran, ob Nafplio (kampirali ene 5 dni), si ogledali Korint, Epidavros in Atene, potem na drugo stran Peloponeza, da smo videli Olimpijo (spali 2-krat), potem smo šli pa še na Lefkas za ene 5 dni al kolk že.
Sam jaz sem iskala kampe, kjer ni mivke. Prav zato smo se Soluni in Halkidiki izognili.. In so res bili taki prijetni, mali kampi, ne dragi, z lepim plažam. Rs je bilo luštno. je pa Grčija tolk velika, mislim tolk ima plaže, da nikjer ni bilo niti malo gužve. O.K., razen na unih turističnih krasnih plažah na Lefkasu. Mnei je bilo prav hecno, kot bi bli napol sami v celi Grčiji. Smo pa bili konec junija in 1. polovica julija, mogoče zato.
Samo jaz sem se prav izogibala mivki, zato smo se izognili Solunu in Halkidiki. Edino ob Olimpiji smo šli v kamp na mivki, zaradi otroka. Pa potem v Ulcinju.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grčija - Halkidiki
23.2.2010 9:08:24   
Splišni
Evo mal slik:

Tole je Ohrid:

user posted image

Tole je Meteora, na vrhu teh skal so skiti samostani, se jih gre pogledat:

user posted image

Tole so Delfi:

user posted image

Takole so večinoma izgledale plaže po kampih:

user posted image

Tole je Nafplio:

user posted image

Rvo eno iz Aten:

user posted image

Pa straža pred skupščino:

user posted image

Pa še mal Lefkasa:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grčija - Halkidiki
23.2.2010 9:12:17   
uškinamama
lepe slike, sploh tista z valovi mi je naredila gušte

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grčija - Halkidiki
23.2.2010 16:17:42   
al1*
O, kake lepe fotke. user posted image user posted image
Komaj čakam na poletje. Midva z mojim sva na Peloponezu in v Atenah že bila, tako da tako daleč dol tokrat zagotovo ne gremo.
Gremo pa v drugi polovici julija

_____________________________

lp


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?