|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 16:50:01   
rina22
katrinka, za suzi user posted image user posted image user posted image user posted image da se čimprej pozdravi

Svet, za vse vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mate pa res pestrouser posted image

šivilja,bravo za zobekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3126
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 19:13:11   
anci banci
dobr večer

midva sva ostala sama, je ati mogu it na žurko(ker mora vprašat prijatelja ali bi mu bil priča-ma kateri izgovori-ha ha:) ) kr naj malo gre ven... ni bil že od septembra ...
in sedaj se crkljava...Svitko mi sedi v naročju..mami pa kot zombi za računalnikom:) drugače sploh ne morem biti budna..če se vsedem pred TV bom v minuti zaspala
je bila moja bodoča tašča na obisku in pravi, da se mu vidi da bo dobil še zgornje zobke (ma kje to ona vidi, jaz nimam pojma)....

nič punce .. želim vam lep vikend... jutri grem sprobat mojo poročno obleko ponovno ..pol pa na obiske...

nočko

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3127
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 19:16:48   
Svet
Rina, hvala za lepe želje...
Ancibanci....joj, poznam te občutke pred poroko...lepo, pa mal napeto..srečno...vem, da boš FUL lepa!

Moje babe spijo, jz pa bom izkoristla večer(če mi uspe) za en film.

Nočko!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3128
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 19:51:22   
Anonimen
ojla, zombi se javlja...
svet: jst res upam, da vam gre na bolje, držim pesti za vse....
ancibanci: tud jst sem čist napsihiran aod tega spanja in res si bom mogla malo fraj vzet, da se zluftam, ker če ne, sam druge sekiram, ko sem taka tečka neprespana...sicer pa lepo probavaj obleke...pa bravo za izpit!!!
katrinka:držim pesti tudi za vaju, da bosta čimprej bolje...
user posted image : nimam v bistvu, sem si dala Mireno vstavit, kar je kul, ker ni več krčev in močnih krvavitev kot pred porodom, mam pa že drugi mese tako šibko krvavitev po mireni glih toliko, da je in me nervira, ker čakam in upam,da se neha.prej sem bla pa čist boga, tako da Češnca, te razumem.aja, čokolada pomaga:)
no, ko mam minuto časa za forum pa pozabim, kaj sem hotela...
No, mi imamo par novih fint:
1.Hoče prijeti vse v roko, kar ima kdo drug.in če ne dobi al pa mu vzamemo, užaljen jok...kr neki..
2.gh mu ne diši preveč, se mi zdi, da se še bolj besno doji kot včasih...(a jeto sploh možno??')
Jah...pa zobke čakamo, pa jih kr ni...
no lepo preživite podaljšan vikend, mi bomo malo praznovali, malo bomo pa kulturni...(ko bi še spaliuser posted image )

(odgovor članu Svet)
  Neposredna povezava do sporočila: 3129
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 21:58:54   
_ella_
Anci banci- ali svit zdej še vedno zavrača dojko? pa glede nepresppane noči, me zanima, če jih imate pri sebi v ostelji ali morate vstajati, ko se zbujajo?
Kadar je moja taka da se kar naprej zbuja, jo vzamem k sebi in jo kar v polsnu podojim in uštimam. Zjutri niti ne vemkoliko je bila pokonci. Se je ustalil kar automatisem. Sicer jo dajem najprej v lastno osteljo spati.

Pri moji gre zdravstveno stanje na bolje, pri meni pa tudi. Dost mam že tega biti prehlajena. Še s malo skoraj nikoli ne greva ven, samo če je res sončno in toplo zunaj, kot v torek recimo Jutri si bom pa kopelj nalila, ko bo mala dopoldan še spala, da imam pol ure sama, potem ko sse pa zbudi, jo bom pa zraven vzela. Saj mislim da ni problem, ne če je še smrkava?????????? To boste vedletiste, ki imate že stareše otroke.

Anci-tisto poročno obleko pa obesi na FB sem že zlo ferbčna kakšna je. Tudi sama obožijem iste barve kot ti. Za poroko ti pa želim da se ti izteče tako kot si želiš.. Sama ssem kar en pomirjevalen tblet vzela, da se celo zadevo prestala brez " poškodb" user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem bila na fizikoterapiji ker mi nekaj v vratu šteka, in mi je terapevt razložil, zakaj imamo mrabljince. Namreč se zaradi nosečniškega hormona vezi zrahljajo, no to že vemo,in se potem tudi vretenca malo sesedajo, ker ligamenti popustijo zato pa pride do rahlega pritiska na živec. No alo lajično povedano, ampak tako nekako zgleda ta zadeval.

Vsem zombijem pa želim mirno noč, pa našim bolanim pikicam da se hitro pozdravijo. Novim zobkam pa vse čestitke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3130
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 22:10:11   
Galateal
O ja, podaljšan vikend. Upam, da boste uživale z dragimi.
Zame pa to pomeni žal, da moj dela štiri dni zapored po cel dan. In bova sami s punči in ene parimi zidarji, ki delajo v petek in svetek. En dan smo skoraj že odbrenkali, še tri. Potem pa bo mogoče malo počitka tudi zame user posted image
Zadnjič, ko sem vam pojokala, kako slabo ponoči spi že tri tedne, me je potem presenetila, ko je spala kar deset ur v kosu. Sem se že veselila, pa se je pokazalo, da je bil to le enkratni preblisk user posted image
Na noč mi sicer uspe ujeti kakšne štiri ure spanca (po delih), tako da ni tako hudo, kot imate verjetno nekatere druge. user posted image za vse.

Svet, tudi jaz ti pošiljam user posted image , da se tvoji sončici čim prej pozdravita!

Čestitike julijčkom za vse nove zobke user posted image Mi še čakamo prvega.

Tamala še vedno rada je pri meni. Ampak mora biti zelo utrujena, da zraven zadrema, ker drugače samo glavo vrti sem in tja. Firbec babji user posted image

Je pa imela obodbje, ko se je na vse pretege drla in ni hotela jesti. Takrat sem ji dala na dudo eno kapljico kapljic proti krčem, ki so sladke, da je zagrabila dudo, potem pa sem ji jo na hitro zamenjala za joško. Mogoče bi to pomagalo Anci banci. Poznam pa tudi primer, ko se je fantek od prijateljice kar čez noč nehal dojiti in je zahteval samo še hrano po žlički.

Lero, jaz bi se šla pogledati, za kakšno službo natančno gre in kakšne so možnosti za naprej. Bi morala res veliko pridobiti, da bi se predčasno odpovedala porodniški. Pa 100 km vožnje vsak dan... samo če bi bilo res nujno. To je moje mnenje. Se pa strinjam tudi s tem, kar so ostale punce svetovale.

Mirno noč želim... držim pesti









(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3131
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
5.2.2010 23:34:16   
_ella_
Evo punce sem ustvarla zaklenjen forum, če ste zaintresirane mi pošljite na SZ sporočilo, da vam pošljem povezavo, kam se it registrirati, potem vas pa samo še potrdim.

(odgovor članu Galateal)
Neposredna povezava do sporočila: 3132
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 10:03:55   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Še en zombi v klubu - od dveh ponoči nismo spali. Jo je kakec matral (tridnevni), in če sem prav videla zobek - mislim da je danes prebil dlesen.

Zdaj moram pa šivat za pusta- sta si zaželela starega grka in nodija (ma kje se to spomnijo)


oh poznam take zombije, no pri nas se ni zobkov tako da bodo tile zombije pogostiuser posted image
dobra si da znas to vse sivat - jaz sm bolj svoh pri rocnih spretnostihuser posted image ko smo ze pri zeljah, od sodelovke sinko si je pa zazelel lansko leto da bo kurent, se leto prej pa zeleni gaj...uffff je mogla sivatuser posted image

anci banci - uzivaj v sprobavanju oblekuser posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ursikam

1.Hoče prijeti vse v roko, kar ima kdo drug.in če ne dobi al pa mu vzamemo, užaljen jok...kr neki..
o ja, poznam to...to je tud mja zdaj pogruntala

Jah...pa zobke čakamo, pa jih kr ni...
mi tud....




hvala vsem za zelje da moja frajla cim prej ozdraviuser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3133
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 10:59:15   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Evo punce sem ustvarla zaklenjen forum, če ste zaintresirane mi pošljite na SZ sporočilo, da vam pošljem povezavo, kam se it registrirati, potem vas pa samo še potrdim.


Kaj to pomeni, da ne bomo več tu čvekale?

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 3134
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 11:00:26   
rina22

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka


IZVIRNO SPOROČILO: ursikam

Jah...pa zobke čakamo, pa jih kr ni...
mi tud....






Tudi mi čakamouser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3135
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 11:54:45   
_ella_

IZVIRNO SPOROČILO: rina22


IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Evo punce sem ustvarla zaklenjen forum, če ste zaintresirane mi pošljite na SZ sporočilo, da vam pošljem povezavo, kam se it registrirati, potem vas pa samo še potrdim.


Kaj to pomeni, da ne bomo več tu čvekale?



Dala sem pobudo za zaklenjen forum, ker se kradejo slike in vohunjajo. Tam bi imeli pa dostop samo me . Do zdej so se samo pozitivno odzvali na to idejo. Bi potem lahko čvekali samo tam. Linka nočem sem gor obesiti, da ne bodo drugi dobili dostop do strani.Kaki dobri računalničar le zmore na forum, četudi je zaklenjen . Lahko sprobamo, če nam pa ne bo všeč pa gremo sem nazaj.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3136
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 11:57:27   
_ella_
Belinka Šrimpf sta aktivirani

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 3137
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 12:17:45   
rina22
_ella_, tudi jaz sem ti poslala zsuser posted image mi pošlješ link, prosim?

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 3138
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 15:16:12   
zoga08
Hoj ella imaš ZS

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3139
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 15:51:54   
zoga08
Hoj, no še oglasm, tudi jaz sem za zaklenjen forumuser posted image .

Čestitke za opravljene izpite in kolokvije.
Upam da boste ta bubani čimprej zdravi, zombijke pa kmal naspane.
Spanje Lea spi v svoji sobi, hodim ponoči k nej če se zbudi, se tudi tam dojiva. Ko je bila bolana pa sem jaz spala v njeni sobi.

Zobki jih še čakamo.

LP

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 3140
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 15:56:55   
šrimpf
za branje foruma se je zdaj treba registrrirat

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 3141
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 18:49:46   
Galateal
_ella_ tudi jaz sem ti poslala ZS. Hvala, ker si se tako angažirala za naš sproščen klepet user posted image

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 3142
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 18:52:14   
Anonimen
ella, maš ZS...

(odgovor članu Galateal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3143
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
6.2.2010 20:39:57   
bybyka_1987
PUNCE DANES ME JE PA MOJ PIKEC MALI TAKO PRESENETEL  SE JE PA ZACEL AN NOGE PSOTAVLAT V POSTELJICI IN CIST LEPO STOJI SO SLIKCE NA FB
SE OPRAVICUJEM ZA VELIKE CRKE SELE ZDEJ SEM OPAZLA user posted image
pa se papiga mi nagaja kluva po tipkovnici


< Sporočilo je popravil bybyka_1987 -- 6.2.2010 20:42:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3144
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
7.2.2010 9:30:21   
anci banci

IZVIRNO SPOROČILO: _ella_

Anci banci- ali svit zdej še vedno zavrača dojko? pa glede nepresppane noči, me zanima, če jih imate pri sebi v ostelji ali morate vstajati, ko se zbujajo?
Kadar je moja taka da se kar naprej zbuja, jo vzamem k sebi in jo kar v polsnu podojim in uštimam. Zjutri niti ne vemkoliko je bila pokonci. Se je ustalil kar automatisem. Sicer jo dajem najprej v lastno osteljo spati.

Pri moji gre zdravstveno stanje na bolje, pri meni pa tudi. Dost mam že tega biti prehlajena. Še s malo skoraj nikoli ne greva ven, samo če je res sončno in toplo zunaj, kot v torek recimo Jutri si bom pa kopelj nalila, ko bo mala dopoldan še spala, da imam pol ure sama, potem ko sse pa zbudi, jo bom pa zraven vzela. Saj mislim da ni problem, ne če je še smrkava?????????? To boste vedletiste, ki imate že stareše otroke.

Anci-tisto poročno obleko pa obesi na FB sem že zlo ferbčna kakšna je. Tudi sama obožijem iste barve kot ti. Za poroko ti pa želim da se ti izteče tako kot si želiš.. Sama ssem kar en pomirjevalen tblet vzela, da se celo zadevo prestala brez " poškodb" user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem bila na fizikoterapiji ker mi nekaj v vratu šteka, in mi je terapevt razložil, zakaj imamo mrabljince. Namreč se zaradi nosečniškega hormona vezi zrahljajo, no to že vemo,in se potem tudi vretenca malo sesedajo, ker ligamenti popustijo zato pa pride do rahlega pritiska na živec. No alo lajično povedano, ampak tako nekako zgleda ta zadeval.

Vsem zombijem pa želim mirno noč, pa našim bolanim pikicam da se hitro pozdravijo. Novim zobkam pa vse čestitke.



dobr jutr:)

ja še vedno zavračmo jošk, spali bolj malo (sicer iz petka na soboto veliko bolj kot pa prejšnje dni, samo še vedno premalo).. Svit spi pri nama (se je mulček razvadil, ko sem imela gips in sedaj noče več nazaj v svojo posteljo...)
poročna obleka je že na FB-ju in si jo lahko ogledate.. jo bom tud tukaj obesla gor,za tiste ki niso na FB-ju...
ella upam da se pozdravš čimprej

sem se prijavila v zaklenjeni forum

evo obleke:)

user posted image

(odgovor članu _ella_)
Neposredna povezava do sporočila: 3145
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
7.2.2010 11:14:16   
vim
Zakaj je tako ogromna slika zdaj te pa ne vidim, razen plakatov na šipiuser posted image .

_____________________________

Postala sva starša najinemu sončku Gasperju

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3146
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
7.2.2010 13:07:13   
Svet
Anci banči-fenomenalna obleka, sam slika je pa res prevelika za tle:((
Sem jo šla na FB sčekirat! Norooo lepa!

(odgovor članu vim)
Neposredna povezava do sporočila: 3147
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
7.2.2010 17:00:56   
rina22
meni je najprej slikico tudi kazalo ogromno, zdaj pa mi jo normalno veliko kaže, tak da jo lepo vidimuser posted image

anci banci, noro lepa obleka in super zgledaš v njejuser posted image Na poroki boš blestelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 3148
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
7.2.2010 17:02:29   
rina22
Še eno vprašanje, če mogoče katera ve..... Sem še malo v šoku... Ponavadi sem Timeji kupovala igračke od Tiny love, prej sem pa šla na BC spletno stran in ni niti ene same igračke gor Kaj to pomeni, da se ne da več kupit igračk od Tiny love???!!!! user posted image Kaj ve katera kaj o tem???????

Sem čist v šoku,resuser posted image Ker so mi igračke od te znamke bile res oz. mi so zakon, zdaj pa to-user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3149
   RE: Julijske morske zvezdice in ježki
7.2.2010 17:09:04   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Še eno vprašanje, če mogoče katera ve..... Sem še malo v šoku... Ponavadi sem Timeji kupovala igračke od Tiny love, prej sem pa šla na BC spletno stran in ni niti ene same igračke gor Kaj to pomeni, da se ne da več kupit igračk od Tiny love???!!!! user posted image Kaj ve katera kaj o tem???????

Sem čist v šoku,resuser posted image Ker so mi igračke od te znamke bile res oz. mi so zakon, zdaj pa to-user posted image



Jaz to nič newem ... Zala ima tudi dosti igrač od Tiny Love. Po moje ni nič kaj takega, no v sami trgovini Baby Center še vedno imajo te igrače.

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 3150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  124 125 [126] 127 128   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?