|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se še kar branimo določenih jedi...
10.2.2010 8:24:44   
žab*ca
Zanima me kdaj ste začele dajati svojim otrokom jesti svinjsko meso,med,arašide(smoki),lešnikove namaze(evrokrem).Predvsem me zanima zaradi možnosti alergije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se še kar branimo določenih jedi...
10.2.2010 8:48:53   
mama_milchy
Naša pri skoraj 11 mesecih je že poskusla med - ji ni blo nič; poskusla je tudi Nutelo - tudi ji ni blo nič; že od 7 meseda je jogurtke, skutke in mlečne izdelke pa se je alergija (kot zgleda) šele zdaj pojavila;

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se še kar branimo določenih jedi...
10.2.2010 11:52:52   
Evica22
Mi smo z naštetimi jedmi začeli postopoma po prvem letu. In za zdaj hvala bogu ni nobene alergije. 

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se še kar branimo določenih jedi...
10.2.2010 11:53:34   
Evica22
Le meda se še nekako bojimo...je pa recimo Milchschnitte, ki tudi vsebuje med. 

(odgovor članu Evica22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se še kar branimo določenih jedi...
10.2.2010 11:57:49   
mateyka
v vrtcih ne dajejo svinjskega mesa na jedilnik do 3 leta.
glede meda bi pa rekla, da lahko probaš kaj kmalu, samo ne surovega (zaradi bakterij) - v kakem pecivu recimo je ok (spečeno). vem da je v enih albert keksih med notri.
smokijev ni treba dat imho, ker imaš toliko boljših variant - bio kroglice iz prosa ali kaj podobnega (bio trgovine, majo pa tudi v kakih večjih hipermarketih na dietnih oddelkih). naša še pri 2h in pol letih ne mara smokija, ker je od začetka jedla te prosene kroglice in so ji zdaj zgleda bolj všeč user posted image
za eurokrem in podobne sladkarije, sem pa v popolni temi ker pri nas noben to ne je in samo zaradi nje bom to kupovala, ko bo to znala povedat - ponujala pa ravno ne bom user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se še kar branimo določenih jedi...
11.3.2010 22:07:56   
Nina00
Svinjino pri treh letih, a ne doma, ker je ni na našem jedilniku. Med pri letu in pol. Smokija še ni probal. Ga bo verjetno kdaj kje na obiskih, doma ga ne bo dobil. Evrokrem pri treh letih na obisku na palačinki - doma ga ne jemo, obožuje pa palačinke z medom.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se še kar branimo določenih jedi...
12.3.2010 6:51:24   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Zanima me kdaj ste začele dajati svojim otrokom jesti svinjsko meso,med,arašide(smoki),lešnikove namaze(evrokrem).Predvsem me zanima zaradi možnosti alergije.



Svinjina: pri 9-12 mesecih
Med: ga je samo enkrat poskusila in ga ne mara (tako kot tudi ne midva z možem)
Arašide: pri 1 letu
Smoki: jih nikoli ne kupimo, si jih pa obilno postreže na kakšnem rojstnem dnevu
Evrokremi in ostala sladka packarija ji ni všeč, tako, da je po mojem ni še niti dobro probala.

Torej, načeloma potencialnih alergenov ne pred pred letom, jaz sem naredila izjemo le pri jagodah in pršutu (kuhanem in pečenem, ki sta manj slana) - oboje je namreč dobesedno požirala z očmi.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se še kar branimo določenih jedi...
2.4.2010 10:29:28   
ninicananica
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

v vrtcih ne dajejo svinjskega mesa na jedilnik do 3 leta.




V našem vrtcu dajejo svinjsko meso tudi malčkom, se pravi skupini od 1 do 3. Ampak so to res majhne količine. Naša malčica je čisto vse zgoraj naštete stvari (svinjsko meso, evrokrem, med) - doma in v vrtcu. Zelo rada pa pozoba tudi arašide, ker jih res obožuje. Stara je pa 2 leti in nismo imeli nikoli težav z alergijami.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se še kar branimo določenih jedi...
18.6.2010 14:02:15   
sjmm
svinjina....ni na našem jedilniku

med...po 1 letu

smoki in arašidi....po 1 letu...pa še to na kakem rojstnem dnevu

nutelo ...po 1 letu...na kakšni palačinki...samo na koncu smo ugotovili, da ima rajši palačinko z marmeladouser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?