|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 18:07:18   
ajsek
Če bi bile pri vseh stvareh take zagovornice kvalitete nad ceno, bi bil H&M prazen. user posted image Jaz mislim, da gre pri vozičkih za 1000 evrov za vprašanje statusa staršev, ne pa dobrobita otrok. Dajte no, to je cena avtomobila (ali pa vsaj mopeda user posted image ), ne pa otroškega vozička.
Pa saj ni panike, kupujte, kar hočete, ampak ne pa potem tistim, ki si ne morejo privoščit dveh mesečnih plač dat samo za voziček, nabijat slabe vesti.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 18:13:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Če bi bile pri vseh stvareh take zagovornice kvalitete nad ceno, bi bil H&M prazen. user posted image Jaz mislim, da gre pri vozičkih za 1000 evrov za vprašanje statusa staršev, ne pa dobrobita otrok. Dajte no, to je cena avtomobila (ali pa vsaj mopeda user posted image ), ne pa otroškega vozička.
Pa saj ni panike, kupujte, kar hočete, ampak ne pa potem tistim, ki si ne morejo privoščit dveh mesečnih plač dat samo za voziček, nabijat slabe vesti.

A bi ti že prebrala kaj vam govorim ... duš ... me to razpištoli, ko že 10x eno in isto napišem, pa si folk še kar tisto posvoje razlaga, da se lahko zgražajo!


(odgovor članu ajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 18:13:54   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Če bi bile pri vseh stvareh take zagovornice kvalitete nad ceno, bi bil H&M prazen. user posted image Jaz mislim, da gre pri vozičkih za 1000 evrov za vprašanje statusa staršev, ne pa dobrobita otrok. Dajte no, to je cena avtomobila (ali pa vsaj mopeda user posted image ), ne pa otroškega vozička.
Pa saj ni panike, kupujte, kar hočete, ampak ne pa potem tistim, ki si ne morejo privoščit dveh mesečnih plač dat samo za voziček, nabijat slabe vesti.



Se podpišem tudi pod touser posted image user posted image Cene vozičkov so v vsakem primeru pretirane. Res se da marsikaj drugega kupit s tem denarjem.

Kot sem povedala, jaz imam voziček za 250 eur in je po 7 mesecih uporabe še vedno kot nov in super delauser posted image user posted image Imajo nekateri z 2- ali 3-krat dražjimi vozički precej več težav z njimi.

Tako je, večinoma se gre za status. Povej mi, kako drag voziček imaš in povem ti, kako dober starš siuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 19:15:24   
eternety
Jaz pa pravim, kakor komu paše. Če ti je voziček všeč, ga kupi in ne rabiš soglasja za nakup od nikogar. V starih časih so se vozili v lesenih vozičkih, pa so tudi preživeli in jim nič ni manjkalo. 

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 20:19:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eternety)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 20:32:10   
Anonimen
Zivepo, brezveze da karkoli naprej pojasnjuješ ... v vsakem primeru boš hohštaplerka še naprej user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 20:39:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 20:42:06   
ela24
Punce to je brezveze obsojat nekoga če se odloči za cenejši ali dražji voziček. Res je, da mora imeti ravno podlago za novorojenčka, in določene varnostne kompononte. Drugače, pa se odločamo (vsaj jaz) na podlagi funkcij, ki jih ima voziček in glede na to kako všečen nam je. Saj komu pa bo, če ne meni ki ga bom vozila naokrog.
Midva sva se odločila za stokka. In res stane 1000 eur. Ne me obsojat zaradi tega, takšna je bila najina odločitev. Vsak ima drugačne prioritete. Pravim pa, če si ga lahko privoščiva in si ga želiva zakaj pa ne. Saj nikomur ne storiva žalega s tem. Saj ga ne bodo sosedje plačaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 20:47:35   
Anonimen
ela24 ... pa saj ravno to hočem jaz dopovedat ... vseeno mi je, če voziček stane 50€, če izpolnjuje tisto, kar jaz zahtevam od vozička ... samo ne mi pa rečt, da se ne da za normalno ceno dobit vozička, kjer se da naslon za nogice dvignit, pa se da košara gor montirat ali da se vsaj v povsem ležeč položaj poleže ... ker se ga da. Sem šla malo po netu pogledat in se ogromno povsem solidnih vozičkov dobi za manj kot 350€ ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 16.2.2010 20:48:13 >

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 20:51:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 20:52:36   
eternety
Pravim pa, če si ga lahko privoščiva in si ga želiva zakaj pa ne. Saj nikomur ne storiva žalega s tem. Saj ga ne bodo sosedje plačaliuser posted image


Kvečjemu obratno. Denar mora krožit user posted image .

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 21:00:37   
m_o_i
user posted image  da ne bojo men mulca vzeli, ker ga bom v rabljenem vozu prevazala user posted image  user posted image
juuuj, kolko neke hude krvi je tu gor - sparajte zivcke, sparajte

pa brez zamere za tole neumestnost - malo heca mora bit user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 21:12:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 21:13:41   
m_o_i
ce pa diplomirana vozickologinja tak rece-bom pa verjela user posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 21:15:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: neverjetna cena
16.2.2010 21:26:26   
Anonimen
Ja saj vroče krvi je predvsem s tiste strani dovolj, ki zagovarja nizko ceno neglde na vse ... jaz pa pravim nizka cena (ali rabljen voziček) ja ni problema, ampak samo če mi zagotavlja sledeče:
  1. Najpomembnejše: možnost montaže košare, nastavljiv naslon za nogice, da nima školjčne oblike sedeža (kot naprimer buzz, bugaboo ipd.), sprednje varovalo, velika kolesa, da se da sedež naprej in nazaj obrnit, da se športni del zloži skupaj z ogrodjem, da se da ročaj dovolj visoko nastavit, enoten ročaj (ne dveh kljukic), lahko vzdržljivo blago, velika nakupovalna košara in dobra kvaliteta izdelave.
  1. Nekoliko manj pomembno: da se da na ogrodje lupinico (MC) montirat, ne prevelika teža, veliost zloženega vozička, všečen dizajn.
no če voziček izpolnjuje vse tole, mi je čisto vseeno če stane 100€ ... v bistvu ne, še prav vesela bi bila, če bi ga našla.

Ker zaradi mene če nekateri vozički stanejo 1000€ in več, ga ne maram pa če mi ga šenkaš ... no in v to skupino pašejo vsi vozički s školjčno obliko sedeža (buzz, bugaboo, stokke, ...), vozički z malimi kolesi  (razni maclarni), vozički, ki imajo na hrbtišču naklon nastavljiv s paščki itd. ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: neverjetna cena
17.2.2010 9:30:40   
vanilla
Otika, no tole si zdej super povedala.... Točno to: pač vsak naj kupi tak voziček, ki mu bo izpolnjeval tiste kriterije, ki so mu pomembni. Potem pa pač ni važna cena! Jaz sem tudi pri našem poceni Babyboomu pač gledala, če ma vse to, kar je meni pomembno.. če ne bi mel, ga ne bi kupila. Če bi mi bilo pač ekstremno pomembno nekaj, kar ta voziček nima, potem ziher ne bi kupila. Bi pač gledala kaj drugega. Vseeno bi pa probala sklepat kompromis, ker roko na srce, vozička, ki stane več kot 500 eur ne bi kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: neverjetna cena
17.2.2010 9:40:51   
romy
vanillia, a babyboom pa ima nastavljiv naslon za nogice in se da naslonjalo čisto v vodoraven položaj spustiti?

Sicer me pa zanima, če vaši otroci spijo samo na jogiju brez povštra, ker ste vse tolk histerične na ta vodoraven položaj?
Ker moj 5-letnik spi že od nekdaj na povštru, razen ko je bil dojenček, pa še takrat sem pod jogijem malo podložila. Tako da ta vodoraven položaj je čisto mimo. Saj ko je majhen spi v košari, ko je pa malo večji pa ima menda lahko malo glavico privzdignjeno. Ali ne? Sem slaba mama user posted image

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 9:44:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: neverjetna cena
17.2.2010 9:48:47   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: romy

vanillia, a babyboom pa ima nastavljiv naslon za nogice in se da naslonjalo čisto v vodoraven položaj spustiti?

Sicer me pa zanima, če vaši otroci spijo samo na jogiju brez povštra, ker ste vse tolk histerične na ta vodoraven položaj?
Ker moj 5-letnik spi že od nekdaj na povštru, razen ko je bil dojenček, pa še takrat sem pod jogijem malo podložila. Tako da ta vodoraven položaj je čisto mimo. Saj ko je majhen spi v košari, ko je pa malo večji pa ima menda lahko malo glavico privzdignjeno. Ali ne? Sem slaba mama user posted image


Ne, za nogice se ne da dvignit, vendar jaz v tem nisem nikoli vidla težav. Poleti je itak skos mela nogice na tistem ročaju za roke oz. loku, ki gre čez voziček. je bla še tak mala, da je lahko nogice gor naslonila. Ko je zaspala, sem pa spustila naslon čisto v vodoraven položaj - ajd mogoče 15% naklona je al pa še to ne. Nogice ji niso visele dol, ker je bla še taka mala. Zdej ko je starejša ji pa seveda visijo nogice, ampak jaz ne vidim v tem nobenega problema. Tako ali tako je zdej v vreči, ker je zima in vsa zadekana, tako da nima niti kaj viset dol, ker je "obložena" okrog in okrog.

Naslon za hrbet se da torej skoraj v čisto ležeč položaj oz. minimalno naklona, imaš "nešteto" opcij, ker je spuščanje naslona na trak, kar pa je meni super, ker potem lahko naštimam naklon takšen kot mi paše - nimam recimo samo 3 opcije kot imajo to vozički, ki so na klik al pa kaj.

Ja, o tem, kako otroci spijo v posteljicah pa raje ne bi.. Tu so tak histerične okrog tega, a itak je fajn, da majo pod jogijem kakšno brisačo zvito, fascikl, debelo knjigo - da rata rahel naklon, celo 30 stopinjski, zaradi refluksov itd.... Torej tak naklon v vozičku je potem itak isto kot v posteljici.
Pa koliko dojenčkov spi pri starših v veliki postelji - a tam komplicirajo kak vse jogi morš met za posteljico.... a ta, ki je pa v veliki postelji, je pa ok? Pa tam tut na pouštrih spijo, pa na roko naslonjeni oz. na zizo, pa obstaja bojazen, da ga še pomendraš ponoči.... tak da o vsem tem pametovanju raje ne bi.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 9:55:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vanilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: neverjetna cena
17.2.2010 10:20:03   
t_anja
Midva sva se za ta voziček odločila predvsem zato, ker nama je všeč in vsaj na pogled zagotavlja to za kar voziček potrebujemo. Lupinco oz. avtosedežek pa sva kupila rablenga na bolhi od Peg Perega z dvema adapterjema in nama za tistih par meseceu čisto ustrezal. Poleg tega je (po izkušnjah moje sestre) user posted image v vozičku dobro leto potem pa hoče bit vse prej kje drugje kot v  vozičku. Ko se bo user posted image postavil na noge pa si lahko umisliš že kolo s tremi kolesi, ki ima oporo. Vsaj tako je blo pri moji sestri.

Sestra je pri 1.user posted image dobila v paketu voziček, ki je bil samo športni del brez košare ali lupinice in ga je potem imela še za 2.user posted image pa mu ni nič mankalo. Nit otroku, nit tistemu, ki je otroka vozil.

To, da lupinca ni kompatibilna z vozičkom me pa sploh ne skrbi. Lupinica ni za to, da je otrok po 2 uri in več v njej, ker to ni dobro za njegovo hrbtenico. Velikokrat vidim po trgovinah, ko mlade mamice vozijo user posted image v lupinicah. Me kar zmrazi. Moj user posted image prav, da user posted image še s porodnišnice ne bi prnesu v tistem domou. Pa mu jst povem, da je kazen, če nimaš user posted image v avtosedežu. Bova pa ravno zarad tega, sploh na zečetku z user posted image   čim manj hodila naokrog. Ravjš v voziček s košaro na sprehod, kot po nakupih z avtom. Seveda če bo treba bova šla, samo čim manj.

Vsekakor za pa voziček ne bi dala 1000€ ali več, ker to je pa že res pretiravanje. Služi ti pa ravno tako kot en dosti cenejši.

Tako je moje mnenje. Vsaka pa dela potem kakor je njej prav. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: neverjetna cena
17.2.2010 11:55:59   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Punce to je brezveze obsojat nekoga če se odloči za cenejši ali dražji voziček. Res je, da mora imeti ravno podlago za novorojenčka, in določene varnostne kompononte. Drugače, pa se odločamo (vsaj jaz) na podlagi funkcij, ki jih ima voziček in glede na to kako všečen nam je. Saj komu pa bo, če ne meni ki ga bom vozila naokrog.
Midva sva se odločila za stokka. In res stane 1000 eur. Ne me obsojat zaradi tega, takšna je bila najina odločitev. Vsak ima drugačne prioritete. Pravim pa, če si ga lahko privoščiva in si ga želiva zakaj pa ne. Saj nikomur ne storiva žalega s tem. Saj ga ne bodo sosedje plačaliuser posted image


glej čist ok če kupiš takšen voziček, če ti odgovarja in če si ga lahko privoščiš. hvalabogu, ti user posted image  in nikakor ne grajam.
v tej temi smo se obregnili ob to dejstvo, da ni nujno da je voziček za 1000 evrov nevemkolikokrat boljši od vozička za 300 evrov.
vsak si pa kupi kar njemu paše in vsak pove svoje mnenje, ni mi pa všeč da nekdo vsiljuje svoje mišljenje češ da pa je ona kupila že pet vozekov pa menda ve kateri so ok. če bi vedla kateri so ok jih menda ne bi kupila 5.
jaz bom kupila tega ki mi odgovarja pa če se vsi na trepalnice mečejo ker ne stane tisoč evrov in ne bom imela niti kančka slabe vesti da sem zato slaba mama.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
17.2.2010 12:08:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: neverjetna cena
17.2.2010 12:28:52   
babyloverka
kaj sem rekla osebno za tebe? potem bi te napisala.

no če ti veš kaj je dobro za tebe potem ok, si dobila kar si želela oziroma boš očitno prišla do takega vozeka ki ti paše.
ma pa vska svoje mipšljenje

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?