|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero adaptirano mleko?
18.2.2010 18:29:11   
vekybel
Pozdravljene!

V zelo kratkem času bom postala mamica in se obračam na vas z nasveti glede adaptiranega mleka in sicer: ne vem še kako bo z dojenjem, upam da nam bo steklo a se v vsakem slučaju sprašujem kakšno adaptirano mleko bi uporabila če bo potrebno?
Malo sem si že ogledala kakšne vrste so pa me še posebej zanima od DM baby love, če je katera že kaj probala ali kakšno drugo?

Hvala že v naprej za odgovore in lep pozdrav. 

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 18.2.2010 21:17:54 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ADAPTIRANO MLEKO
18.2.2010 18:34:05   
majch
Mi smo meli novalac - minus pri tem je da ga dobiš samo v lekarni in je najdražji. Zdaj imamo aptamil - dobiš tudi v tušu in je cenej. Če je kriza kupim tudi kaj drugega, npr Hipp in moram rečt, da ni neke hude fore. Naredi tako ,da ti bo simpl za kupit, če bo kriza, boš pa itak sproti videla, če bebiki paše.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ADAPTIRANO MLEKO
18.2.2010 18:38:21   
štrumfek
dokler je imela krče sem ji dajala Novalac AC, sedaj pa Aptamil...

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ADAPTIRANO MLEKO
18.2.2010 18:45:13   
bambika
Mi uporabljamo DM mleko že 10.mesecev pa sem zadovoljna z njim, prav tako naša
mala. Smo pa probali Bebo, jo je zapirala in pa Novalac IT po katerem je bila kar naprej lačna.
Krče pa imajo skoraj vsi dojenčki, pa tud to mine, pri nas ni bilo nikoli tako hudo, da bi mogli
kupovati zaradi tega AM proti krčem.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ADAPTIRANO MLEKO
18.2.2010 19:55:41   
jekica
Mi smo uporabljali Bebo in je bilo super.

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ADAPTIRANO MLEKO
18.2.2010 20:41:25   
Najaa
Mi imamo aptamil od začetka (no, v P so ji dali bebo) in to tisto iz mullerja.
Razlike so minimalne, ampak naša ni hotla ne novalaca ne hippa, sta res drugačnega okusa.

(odgovor članu jekica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ADAPTIRANO MLEKO
18.2.2010 21:12:20   
zmajaz
Mi smo najprej, ko smo začeli dodajati, dali Milumil, potem smo pa probali Babylove in mu je odgovarjal, pa tudi kolikor sem brskala po forumih, sem ugotovila da so starši zelo zadovoljni z njim, na nemškem öko testu je pa itak dobil boljšo oceno kot Aptamil. Tako da mi smo potem ostali na Babylove - zdaj smo na dvojki.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero adaptirano mleko?
19.2.2010 9:06:08   
kristinaj
naše dva oba na aptamilu...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero adaptirano mleko?
20.2.2010 18:53:09   
vekybel
punce hvala vam za predloge.  user posted image user posted image user posted image
Kupila sem od "baby love" če bomo rabili pa bomo videli. Upam da se bomo dojili.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?