|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mleko
5.7.2005 17:49:16   
sheeba
rozica:zdravo punce
moj :duda:ima 9 m. kdaj ste vi začele dodajat mleko.sicer jast še dojim ampak zvečer bi mu rada skuhala kaj novega :love::love:zato ker tistih papic ki mu delam zdaj se je naveličal.pedjatrinja je rekla da do 1 leta ona mu nebi dala.ne vem kaj mu lahko škpdi in ko sem jast bila majhna ki so mi dajali kravlje?????? domače???????saj sem še živa:sloncek::sloncek::sloncek: prosim nasvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mleko
5.7.2005 18:00:13   
Marogica
poglej pod "Prehrana nosečnic, dojenškov..." tema "mlečni izdelki". TAm boš izvedela vse, kaj punce o tem mislimo

(odgovor članu sheeba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mleko
5.7.2005 18:01:31   
Anonimen
Bulfon, čisto podobna debata je danes na Prehrani....par forumov nižje, lahko si prebereš še tam.

Drugače pa sem jaz mojemu dajala mleko od šestega meseca naprej, ko sem začela uvajati gosto hrano. In sicer Alpsko 3,5 maščobe.

(odgovor članu sheeba)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   mleko
5.7.2005 18:21:17   
Blink1
Jaz sem ji zdaj dala alpsko, stara pa je 11 mesecev. Bi lahko že prej...

(odgovor članu sheeba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mleko
5.7.2005 19:26:03   
annna
Mi tud že od 6 m jemo domače kravje mleko (s sosedove kmetije) in imamo srečo da je vse o.k.

(odgovor članu sheeba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mleko
5.7.2005 20:14:28   
aleksandra 78
Jaz sem svoji kar dala od 10 -tega meseca naprej alpsko mleko 3.5
Veliko bolj je jedla kot z aptamilom ali hippom. Tisto tudi jaz ne bi jedla

(odgovor članu sheeba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mleko
6.7.2005 7:28:07   
BARBARA R.
Jaz še vedno NE.

:muca:

(odgovor članu sheeba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mleko
8.7.2005 22:14:22   
MaticAjda
Zivjo,

posledice hranjenja s kravjim mlekom se ne pokazejo takoj, je pa baje dokazano, da povzroca diabetes. Drgac pa nasi otroc niso teleta in meni je povsem jasno, da ne more biti isto. Ne vem no. Sicer pa sva se pogovarjale z medicinsko sestro in pravi, da nikakor ne alpsko...no, odlocitev je vasa...

(odgovor članu sheeba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?