|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:39:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Baje so moški biki dobri v postelji user posted image Drži ali ne drži??

Ne vem, ker mi ni dal user posted image ... PRASEC.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:40:28   
noranate
Kerensa, ti se kar k 36 letnici pripiši, ker ko enkrat prestopiš 30, leta kar gredo, jih ne dohajam večuser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:40:45   
Arwenko
Kul Madela, bova po MSN-ju zvečer, sem v službi (kljub bolezni user posted image ), pa tukaj nimam MSN-ja. 

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:41:12   
noranate
Biki dobri v postelji. Ne bi vedela, ker je moj bik v zgornji glavi, dol ma itak ovnovsko postoljeuser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:41:21   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Baje so moški biki dobri v postelji user posted image Drži ali ne drži??

Ne vem, ker mi ni dal user posted image ... PRASEC.



Te pa je res BIK!user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:42:57   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Kerensa, ti se kar k 36 letnici pripiši, ker ko enkrat prestopiš 30, leta kar gredo, jih ne dohajam večuser posted image



Noranate, bejž bejž. Veš kak je super, ko si 40. Majke mi!user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:43:11   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Baje so moški biki dobri v postelji user posted image Drži ali ne drži??

Ne vem, ker mi ni dal user posted image ... PRASEC.

Te pa je res BIK!user posted image

Itak... saj sem mu rekla, da ne ve, kaj zamuja. user posted image  In "v zahvalo" sem od njega dobila tale komad (besedilo poslušaj, vse ostalo ni pomembno):

www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=iaQHCGFeMUE&v=U9c-0bvgg8A

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:44:01   
Klemy82
Uf, ja, hormoni... pomlaaaaad booooo, RRjevke se gonijooouser posted image user posted image sej se jst tud, da ne bo pomoteuser posted image Samo na mojo veliiikoooo žalost sem trenutno na tem, da bom user posted image .... odpiram rusko fronto pa ni mi fajn, no!!!
Drugače pa...jst sem dvojček, moj je riba. Kao no-go kombinacija pa nama kar gre, noooo.... Aja, pa čisto vse prijateljice moje so škorpijonke,( razen ene, ki je lih da še strelecuser posted image ). Tudi kao no-go. Pri meni je vse no-go. user posted image Mater, imam jst rada izzive...user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:45:51   
noranate
Hektorina, saj pr men je že zdaj tisto stara koka mastna juhauser posted image , kaj bo pr 40. tem .user posted image Tam bom pa že energetski napitek: noricaaaa ti da krilaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:46:59   
noranate
Klemy, pr men so pa rusi ravnokar dokončal s paprikašem in se poslavljajouser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:47:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
pomlaaaaad booooo, RRjevke se gonijooo

Sorry, ampak jaz se gonim celo leto, tako, da nisem ravno pravi pokazatelj za prihod pomladi. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:48:27   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Baje so moški biki dobri v postelji user posted image Drži ali ne drži??

Ne vem, ker mi ni dal user posted image ... PRASEC.

Te pa je res BIK!user posted image

Itak... saj sem mu rekla, da ne ve, kaj zamuja. user posted image  In "v zahvalo" sem od njega dobila tale komad (besedilo poslušaj, vse ostalo ni pomembno):

www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=iaQHCGFeMUE&v=U9c-0bvgg8A



user posted image user posted image user posted image
Eh,škoda...jaz sem pa že čakala,kake pikantne informacije user posted image

A onga spodaj,bi slučajno morala razumer kaj poje user posted image Neki o papagaju,sam to sem razumela user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:49:07   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Kul Madela, bova po MSN-ju zvečer, sem v službi (kljub bolezni user posted image ), pa tukaj nimam MSN-ja. 


V redu,se tipkava zvečer user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:50:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Eh,škoda...jaz sem pa že čakala,kake pikantne informacije user posted image

Saj teh je pa dovolj tudi brez seksa. user posted image
A onga spodaj,bi slučajno morala razumer kaj poje user posted image

No, ja... da bi razumela, kaj mi je BIK hotel povedati, bi morala, ja. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:52:12   
noranate
moram kuhat, bokičuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:52:46   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Uf, ja, hormoni... pomlaaaaad booooo, RRjevke se gonijooouser posted image user posted image sej se jst tud, da ne bo pomoteuser posted image Samo na mojo veliiikoooo žalost sem trenutno na tem, da bom user posted image .... odpiram rusko fronto pa ni mi fajn, no!!!
Drugače pa...jst sem dvojček, moj je riba. Kao no-go kombinacija pa nama kar gre, noooo.... Aja, pa čisto vse prijateljice moje so škorpijonke,( razen ene, ki je lih da še strelecuser posted image ). Tudi kao no-go. Pri meni je vse no-go. user posted image Mater, imam jst rada izzive...user posted image




Jeeeeej,pomlad user posted image user posted image user posted image
A ti si najprej vprašala,kaj so po horoskopu,da imaš same škorpijonke za kolegice user posted image
To ti je pa dobro ratalo user posted image
Za njih je značilno,da so lahko eni najboljših prijateljev,kar jih imaš...po drugi strani pa so lahko tudi najhujši sovražniki-nočna mora user posted image

Eh,jaz pa grem še nekaj delat malo. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:54:54   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Eh,škoda...jaz sem pa že čakala,kake pikantne informacije user posted image

Saj teh je pa dovolj tudi brez seksa. user posted image
A onga spodaj,bi slučajno morala razumer kaj poje user posted image

No, ja... da bi razumela, kaj mi je BIK hotel povedati, bi morala, ja. user posted image


user posted image user posted image
Ma bom 1x v počasnem posnetku poslušala,da vidim,kaj ti je hotel BIK povedat user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:57:45   
Kerensa*
Pikantni detajli so pa že nekje na RR, ampak se pa niti pod razno ne spomnim, kje. Na srečo. user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 10:58:45   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Uf, ja, hormoni... pomlaaaaad booooo, RRjevke se gonijooouser posted image user posted image sej se jst tud, da ne bo pomoteuser posted image Samo na mojo veliiikoooo žalost sem trenutno na tem, da bom user posted image .... odpiram rusko fronto pa ni mi fajn, no!!!
Drugače pa...jst sem dvojček, moj je riba. Kao no-go kombinacija pa nama kar gre, noooo.... Aja, pa čisto vse prijateljice moje so škorpijonke,( razen ene, ki je lih da še strelecuser posted image ). Tudi kao no-go. Pri meni je vse no-go. user posted image Mater, imam jst rada izzive...user posted image




Jeeeeej,pomlad user posted image user posted image user posted image
A ti si najprej vprašala,kaj so po horoskopu,da imaš same škorpijonke za kolegice user posted image
To ti je pa dobro ratalo user posted image
Za njih je značilno,da so lahko eni najboljših prijateljev,kar jih imaš...po drugi strani pa so lahko tudi najhujši sovražniki-nočna mora user posted image

Eh,jaz pa grem še nekaj delat malo. user posted image


user posted image nisem nič spraševala, je kar tako naneslo. user posted image ZAenkrat se ne pritožujem. Edino tam okoli rojstnih deni imam bankrot, ker je vse naenkrat.user posted image Aja, hoRRoskop mi pravi, da je moj idealni partner vodnar. Yea, rite. Je bil samo eden, pa hvala, ne bi še enkrat.user posted image
Bodi pridna, Madela. Saj mene tudi danes čaka veselica- spalnico moram malo popedenat. Med drugim.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:05:43   
Arwenko
Ja, saj tudo oven-škorpijon je baje no-go kombinacija, pa nama gre načeloma kr vredu. Kar se pa recimo moje primarne familije tiče, pa ful drži to, z mamo, ki je bik sva ful v fajtih, non-stop, ker je ena bolj trmasta kot druga, s fotrom, ki je lev se ful štekava, ker sva si precej podobna, z bratom pa tak nevtralno (je rak), niti se ne fajtava, niti si nisva blizu...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:09:24   
Kerensa*
Jaz sem uspela ugotoviti to, da bi šla z bikom lahko samo v posteljo, v partnerskem odnosu z njim bi pa znorela. Z vodnarjem 99% časa lepo "gurava", ampak ko pa poči, pa poči fajn. Moj najboljši prijatelj je rak in se sploh ne moreva skregati, pa da se zgodi ne vem kaj. Ajde, pa tudi v postelji si upa (vsaj upal si je, no). Z dvojčkom imam slabe izkušnje zaradi posesivnosti in ljubosumnosti... ah, kje, klinc, ni šans, da se spomnim vsakega tipa zadnjih 15-ih let. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:26:06   
Klemy82
user posted image Kerensa, ti pa imaš zbirko!

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:27:06   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

user posted image Kerensa, ti pa imaš zbirko!


Še fajn, da je samo 12 znamenj horoskopa. Čeprav jo imam na "sumu", da je kdaj tudi kerega "duplirala"user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:27:14   
Kerensa*
Samo 4 sem naštela, no. user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:27:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina
Čeprav jo imam na "sumu", da je kdaj tudi kerega "duplirala"user posted image

A veš, da bi morala to prav razmisliti. user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?