|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:29:16   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina
Čeprav jo imam na "sumu", da je kdaj tudi kerega "duplirala"user posted image

A veš, da bi morala to prav razmisliti. user posted image


Ja, ja,kar razmisli!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:32:15   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina
Čeprav jo imam na "sumu", da je kdaj tudi kerega "duplirala"user posted image

A veš, da bi morala to prav razmisliti. user posted image


Ja, ja,kar razmisli!user posted image



Ja, jaz sem ji pa "fauš", ker mam tako porazno bilanco horoskopskih znamenj, zdaj ko jadram proti jeseni svojega življenjauser posted image . Mater sn se zauser posted image bala. Vsaj za kako desetletjeuser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:34:09   
Kerensa*
Jaz zase nisem nikoli trdila, da sem angelček, kar se moških tiče. No, številka je še vedno daleč stran od tega, da bi se lahko reklo, da sem "lahka", ampak horoskop pa nikoli ni bil merilo za to, ali bi ali ne bi. user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:37:55   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz zase nisem nikoli trdila, da sem angelček, kar se moških tiče. No, številka je še vedno daleč stran od tega, da bi se lahko reklo, da sem "lahka", ampak horoskop pa nikoli ni bil merilo za to, ali bi ali ne bi. user posted image


Jaz resno mislim tam, ko sem rekla, da sem ti fauš. In res se malo (samo malo) kesam, ker si nisem dala duška, ko bi lahko. Zdaj pa sem v .....toplem golažu-do kolen. In NIKOLI ne razmišljam o ženskah, ki si jemljejo za kar mislijo da jim pripada za "lahke". Majke miuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 11:41:44   
Kerensa*
Jaz pa kar priznam, da sem si dala duška in mi ni žal. Na trenutke me še vedno prime kakšna neumnost, ampak zaenkrat se kontroliram oz. bolj delam na tem, da bi svojega g. Moža prepričala v kakšno "neumnost". user posted image
 
Kaj si pa mislim o tem, kaj si drugi mislijo o meni, je pa tako ali tako jasno. user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 12:47:04   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pikantni detajli so pa že nekje na RR, ampak se pa niti pod razno ne spomnim, kje. Na srečo. user posted image



Hmmm,spet nič zame user posted image user posted image

Ej,jaz se pa res za nobenega bivšega ne spomnim kaj je bil po horoskopu user posted image
Tako,da ne bi mogla ugibat,katero znamenje je idealno za bikice.
Škorpijon ziher ne,ker bi se v kratkem fentala. Pa po moje tud oven ne..
Ah,kaj vem! Zdaj sem z vodnarjem pa dobro laufa user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 13:03:21   
pridna_janja
jaz sem ribica 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 13:37:24   
noranate
mRRhe, kje ste?  Mi smo pokosilal, otroci so zunaj jaz pa okrevam po obilnem kosiluuser posted image . Dekline se derejo, da ta zgodnjo barvo nabirajo, k tako močno sonček sije.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 13:46:08   
madela
Jaz grem sedaj kuhat. Prejle sem pa malo pospravila in naredila red.
Zdaj trenutno imam pa eno mal daljšo čik pavzo user posted image Pa en capučino si grem nardit user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 13:46:59   
hektorina
noranate, jaz sem vmes malo delala, nenazadnje sem v službiuser posted image . Lepo, da uživate zunaj. Moj (kak mu naj rečem)...fant ne, ker je blizu abrahama, mož ne, ker me po 21 letih koruze še vedno noče vženit.... aja! PRILEŽNIK in sine uživata v družbi drug drugega, ker ima on doopust. Jaz pa sem iz kosila in mi takoooo ni za nič več! Pomlad me daje, očitno. Južno in severno od popkauser posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 13:56:07   
Arwenko
Evo, zdaj je pri nas tudi uradno objavljeno...naslednji mesec verjetno ne bo plač, vsaj po trenutnem stanju TRR-ja, naslednji teden sicer še dobimo potne stroške, to pa je tudi to. Zdaj pa mi samo bog pomagaj, da prodam ta vikend še kakšnega pasjega mladička, da bom preživela marec (moj mož je itak brez službe). 

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:06:34   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Evo, zdaj je pri nas tudi uradno objavljeno...naslednji mesec verjetno ne bo plač, vsaj po trenutnem stanju TRR-ja, naslednji teden sicer še dobimo potne stroške, to pa je tudi to. Zdaj pa mi samo bog pomagaj, da prodam ta vikend še kakšnega pasjega mladička, da bom preživela marec (moj mož je itak brez službe). 


user posted image , joj, težko bo... Pojma nimam, kaj naj ti rečem...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:09:08   
Kerensa*
O, sranje... user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:17:47   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Evo, zdaj je pri nas tudi uradno objavljeno...naslednji mesec verjetno ne bo plač, vsaj po trenutnem stanju TRR-ja, naslednji teden sicer še dobimo potne stroške, to pa je tudi to. Zdaj pa mi samo bog pomagaj, da prodam ta vikend še kakšnega pasjega mladička, da bom preživela marec (moj mož je itak brez službe). 


E pa dej,no! A zdaj to kar uradno objavijo,češ vi kar delajte,sam plače pa ne bo user posted image
Včasih,na trenutke sem prav jezna nse,da nisem v službi,ko pa preberem kaj takega,pa sem že skoraj vesela.
Arwenka,držim pesti,da kmalu prodaš še oba mladička. Ne obupat. Zdaj se že tako lepo sonček kaže,prijaznejše vreme,več sprehodov in mislim,da bosta kužka hitro našla nov dom.

Za plače,pa nimam besed. In kaj to pomeni,da se boš potem vsak dan zastonj vozila na tako razdaljo user posted image ,ker dvomim,da vam bodo drug mesec še torej dali vsaj za potne stroške.
Morda pa se stanje na TRR izboljša do prihodnjega meseca,pa ne bo tako črno,kot je sedaj videt.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:19:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madela
vi kar delajte,sam plače pa ne bo user posted image In kaj to pomeni,da se boš potem vsak dan zastonj vozila na tako razdaljo user posted image ,ker dvomim,da vam bodo drug mesec še torej dali vsaj za potne stroške.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:24:44   
hektorina
Sranje je to, da se sedaj firmam ful poznajo luknje, ki so nastale konec lanskega leta. Še večje sranje pa je, da nas bojo naučili stradat in nas držali na tanko...(znižanja plač, vprašanja o tem, če sploh bojo...) Kmalu termina povišanja plač sploh ne bomo poznaliuser posted image user posted image

Arwenko, bom stiskala palce, da se bo plača vseeno prikazala, ker drugače bo en velik šmorn. Midva pa sva celo zaposlena v isti firmi in če tu zašteka...nočem niti pomislit. Že ta vsakomesečna nižanja za 10% naju bojo počasi dotolkla.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:26:07   
Arwenko
Jaz to sicer že nekaj časa vem, glede na to, da je direktor moj foter, da se je ta stvar obetala, ampak zdaj je pa pač tudi javno ne. Problem je pa ful večplasten, po eni strani imamo delo, pa naročniki ne plačujejo, sodne izterjatve neuspešne, ker zaprejo firmo, pa ustanovijo novo, pa se jim gladko j***. Po drugi strani pa se v firmi pol stvari ni naredilo, to kar bi se moralo naredit in seveda posledično ni denarja. Največji dolžnik pa je, si lahko mislite država, oziroma občine, sploh ne tolko privatne firme. Zraven tega je ena firma, ki nam je dajala naročila dol zaprlo, itd, itd. tako se je kolesje pač zasukalo...

Saj če bi vsi ti plačali, ki so nam dolžni, bi brez problema izplačali plače, kaj ko pa ne...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:30:30   
hektorina
Arwenko, tako znana zgodba...pa ni in ni konca. Pa sploh to ni več prispodoba, ampak te dejansko sili na bruhanje, ko vidiš, kam gre naša lepa "kokoš". Bemo! Delaš, rintaš iščeš delo, se veseliš naročil, jih realiziraš, pol pa ko bi moral imeti plačane obveznosti pa denarja enostavno ni. Jaz sploh ne morem več komentirat tega, ker me bojo dol vrgli, ko bom začela preklinjat in grozit! RES sočustvujem s tabo in tvojimi!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:30:56   
madela
Arwenko,verjamem.Ko prideš v en tak začaran krog,temu ni ne konca ne kraja.
Upam,da se kolesje nekako obrne,da bodo vsaj plače user posted image

So pa tudi pri moževi firmi začeli neki packat...sicer plače so,sam jim uspešnost znižujejo user posted image
Dobivajo pa še kao neke ocene,za odnose s stranskami,odnose s šefi...in kratkomalo,tukaj slabo ocenijo in je takoj po 100€ plače manjuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:32:33   
Arwenko
Ja, hvala, jaz upam, da se bo zganlo tudi tistih par riti, ki so znotraj pripomogle pošteno k tej situaciji, pa bodo dejansko kaj naredili, ker je na njih tudi ne ravno zanemarljiv del krivde ne. Ker ogromno je res zunaje krivde, višje sile, da projekti ne grejo dalje oziroma so ustavljeni, tam ne moreš nič, pa če se na trepalnice postaviš, ampak upam da bodo tile sami pri sebi tudi malo razčistli...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:33:44   
Arwenko
ja, saj pri nas pravi zdaj, da bo tudi verjetno plača tak v dveh delih, nekaj malega 15., ostalo pa pol takoj ko bo lahko ne. Ne tolko da bi nižal jih, saj jih bomo dobili, samo vprašanje kdaj.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:37:58   
Klemy82
No, pa sem. Omedla, dobesedno omedla nitke prahu in mucke izpod postelje, pomila, pobrisala, pospravila, skuhala in pojedla. Čakam mojega, da pride domov... potem jo bom pa najbrž zgasnila na en sprehod, medtem, ko se bo voda grela, da lahko požehtam še piskre.
Ojoj, Arwenko, tole pa ni nič dobra situacija. Upam, da se vam finance kmalu popravijo in da dobite svoj zaslužen denar.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:38:16   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

ja, saj pri nas pravi zdaj, da bo tudi verjetno plača tak v dveh delih, nekaj malega 15., ostalo pa pol takoj ko bo lahko ne. Ne tolko da bi nižal jih, saj jih bomo dobili, samo vprašanje kdaj.


Ja, saj pol pa ne veš, kaj je boljše, če ti jo malo skinejo in izplačajo, al pa dajo en delček ostalo pa je v "luftu".

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:45:16   
Arwenko
Ja, res je, pa nimam kaj, lahko samo upam na boljše čase...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: mRRhe 2010
25.2.2010 14:47:31   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Ja, res je, pa nimam kaj, lahko samo upam na boljše čase...


ALOO! Nič upat, kaj upat! Bo boljše......samo časovno obdobje do tega me skrbi! Aja, pa držim pesti, da prodate kužke.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Rodila sem čez rok.
FLASK_A

Dobili smo:

fantka (55%)

punčko (45%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!