|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 20:04:34   
jona klara
bebi-i mi kr lušte naredila, kje v kopru pa so placi za to če ni skrivnost, to je mija najljubša jed, vsako leto jih nabiram na krku, jih tudi vlagam....njami

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 20:57:44   
mojškra

Meni je pa konstantno user posted image in tisti ki si je izmislil frazo jutranja slabost laže, pri meni traja slabost 24/24.

[/quote]

s* To pa ti verjamem, meni je blo prve  tri mesece tako slabo,da nisem spravila nič v sebe, no nato sem pa malce mogla na infuzijo, ker sem resnično vse zbruhala. No potem pa po tretjem mesecu pa do konca pa sem pridobila veeelikooooo kg user posted image .Ampak to je že dolgo nazaj pred 9 leti.

< Sporočilo je popravil mojškra -- 27.2.2010 21:01:28 >

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 21:07:05   
mojškra
HOJLA

Očitno smo se danes vse martinčkale na sončku. Jaz sem pa šla malce na Dolenjsko v zidance - kjer sem se tudi fajn nažrla-tako da je trebušček poln kot sodček. Ja regrat se že kaže tudi po vinogradih na dolenjskem-vendar je še majčken. Tako da naslednji vikend, ko grem k mami na štajersko, tam bo sigurno že, si ga naberem za cel teden user posted image .

Vidim, da imamo vse podobne znake, glede šraufanja, jaz imam še zraven pekoč občutek na koži-zelo zanimivo, če se dotaknem me malce tako čudno zapeče ali kako, saj ne vem kako naj opišem user posted image . Skratka čakamo,grejemo,želimo, upamo, se veselimo in žalostimo....

nočko-grem ležat, sem mal preveč hodila pa sem zmatrana

< Sporočilo je popravil mojškra -- 27.2.2010 21:08:14 >

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 21:54:42   
špica84
dober vecer.jst sm ko bi me tramvaj povozil po tej celodnevni.a potem grem v pondelk samo do leonisca tam k je moj spermiogram delal.

no pa zacnimo z dopustkom

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 21:57:02   
Anonimen
jona klara, dr. Tomaževič mi je delal punkcijo v prvem postopku in ET v drugem. Pa v drugem postopku me je skos gledal na UZjih - sploh ni pustil, da bi me gledal kdo drug, čeprav nisem njegova pacientka. user posted image

fargi, misliš, da si ti imela 8 dan vgnezditveno? Mogoče je bil pa ta izcedek od drugega user posted image .. Ne vem, no.. Jaz skor ne verjamem,. S tem, da sem se prejle spet malo rozasto obrisala na WCju.

(odgovor članu mojškra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
27.2.2010 21:59:25   
Rakica_80
Punce lepo spančkajte, jaz tudi grem počasi, grem kakšen dober film pogledat pa spančkatuser posted image
Mojškra, tudi mene je včeraj zvečer zelo srbela koža, pa še neke majhne spuščaje sem dobila po telesu, srbi za znoret, verjetno od teh vseh zdraviluser posted image

user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:19:54   
Anonimen
Dobro jutro, punce.

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:20:48   
Anonimen
Vem, da se je tole vprašanje že milijonkar pojavilo, ampak z brksalnikom ne najdem nič pametega. Torej: koliko največ vam je M zamujala pri Dipherelinu?



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:24:16   
Urshy78
dobro jutro user posted image user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:36:03   
Rakica_80
Dobro jutrouser posted image
user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:38:40   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vem, da se je tole vprašanje že milijonkar pojavilo, ampak z brksalnikom ne najdem nič pametega. Torej: koliko največ vam je M zamujala pri Dipherelinu?





Diphlerin nisem uporabljala, ampak mislim, da nobena stvar ne preprečuje prihod user posted image user posted image  Nevem točno, bom malo prebrskala, pa če kaj najdem ti povemuser posted image
Uhhh, danes je moj 8 dan in še nedelja.....vsako krat mi je prinesla nedelja vragauser posted image , tako da če povem po resnici se bojim nedeljeuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:44:42   
Rakica_80
Anonimna, sem prebrala, da Diphlerine je enako kot Superfact, te spravi v umetno meno-upam, da sem dobro razumelauser posted image  in se lahko zgodi da ti user posted image  zamuja. Meni je po Superfactu zamujala 2 tedna, tako da ne se sekirat, bo že priteklauser posted image

Urshy78, smo pa zgodnjiuser posted image user posted image  Jaz si navijem uro ob 7, ker jemljem Prometrijum vsake 8 ur 3 krat na dan, potem pa itak ne morem več zaspatuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:52:45   
Urshy78
BEBIII, sem že od sedmih zjutraj pokonc, ko bi lahko spala pa ne morem user posted image
vidim, da je pri tebi zaenkrat še vse tako kot mora biti. naj tako ostane user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:55:18   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Punce lepo spančkajte, jaz tudi grem počasi, grem kakšen dober film pogledat pa spančkatuser posted image
Mojškra, tudi mene je včeraj zvečer zelo srbela koža, pa še neke majhne spuščaje sem dobila po telesu, srbi za znoret, verjetno od teh vseh zdraviluser posted image  




pri meni ne more biti od zdravil, saj si dajem le v nožnico, tako, jaz mislim da se nekaj dogaja. Tak pekoč občutek sem jaz imela po poškodbi kolena, ko se je celilo. Tako da mogoče je pa to pozitiven znak user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:55:43   
Urshy78
Bebiii, a ti jemlješ Prometrium točno na 8 ur? meni so pa rekli, da jemljem Utrogestan 3x na dan, po zajtrku, kosilu in večerji, ampak je včasih na več in včasih na manj kot 8 ur.
upam,da ni to narobe user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 8:59:13   
Rakica_80
Ja, zaenkrat je še vse belo, upam, tudi jaz da tako ostane vsaj eno letouser posted image
Drugače, sem včeraj dobila na obrazu tudi 2 mozoljčka, kar ni dober znak zame, vedno mi pride preduser posted image  No, prsi so za enkrat še boleče, zvija me nič več, trebuh od ET dalje nimam nič napet, skratka nič posebnega, nobenih znakov zauser posted image samo čakam lahkouser posted image
Če mi ne priteče do jutri zjutraj, grem takoj zgodaj na krvnega, pa bom vedela takoj na čem sem, da si ne bom trgala živcev do 6.3user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:03:40   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra



pri meni ne more biti od zdravil, saj si dajem le v nožnico, tako, jaz mislim da se nekaj dogaja. Tak pekoč občutek sem jaz imela po poškodbi kolena, ko se je celilo. Tako da mogoče je pa to pozitiven znak user posted image


Jaz si tudi dajem v nožnico, ampak zraven Prometriuma jemljem še, aspirin, Agrulab in Elevituser posted image
Oprosti ma ne razumem, kaj si hotela s tem povedat, zadnje cajte bolj slabo razumemuser posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:06:17   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

Bebiii, a ti jemlješ Prometrium točno na 8 ur? meni so pa rekli, da jemljem Utrogestan 3x na dan, po zajtrku, kosilu in večerji, ampak je včasih na več in včasih na manj kot 8 ur.
upam,da ni to narobe user posted image



Ma nič ne more bit narobe, ti jemlji, tako kot so ti rekli, jaz moram jemat točno na 8 ur, ob 7, ob 15 in ob 23 uri...sem si sama razporedila ure, ker če ne bi morala budit ob 3-4 zjutrajuser posted image Maaa jaaa še to mi mankauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:10:24   
Urshy78
BEBIII, poskusi se čim manj obremenjevati z znakci, saj veš da je pri vsaki drugače. držim pesti user posted image user posted image user posted image


no sej če bi morala Utrogestan jemati točno na 8 ur, bi mi že to verjetno povedali na GK.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:27:34   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

BEBIII, poskusi se čim manj obremenjevati- bolj težkouser posted image  z znakci, saj veš da je pri vsaki drugače- to pa je res držim pesti-hvalauser posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image


no sej če bi morala Utrogestan jemati točno na 8 ur, bi mi že to verjetno povedali na GK.- Sigurno, ja seveda, tudi jaz sem prej jemala Utrogestan tako kot ti.



_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:30:03   
Rakica_80
Suzi, kako je danes situacija, mislim nate in držim pesti, da se je izcedek umiril in v sredo naj ti hormon pokaže, da si srečkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:32:23   
špica84
dobro jutro,jst sm se dons spravla generalno pospravit stanovanje,ker potem nevem kdaj ga bom user posted image

< Sporočilo je popravil špica84 -- 28.2.2010 9:33:00 >

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:33:08   
Urshy78
suzy, gospodarica, Tanja, Selena, kakšno je stanje???

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:34:25   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: špica84

dobro jutro,jst sm se dons spravla generalno pospravit stanovanje,ker potem nevem kdaj ga bom user posted image


pridna user posted image
jaz sem ga pa že včeraj malo pospravila, danes ga bom pa še malo user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:52:06   
gospodarica
dobro jutro!
no...moj šesti čut me nikoli ne prevara...test je bil negativen....user posted image pa še zaenkrat ni

za vse ostale pa držim pesti

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?