|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:55:57   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
fargi, misliš, da si ti imela 8 dan vgnezditveno? Mogoče je bil pa ta izcedek od drugega user posted image .. Ne vem, no.. Jaz skor ne verjamem,. S tem, da sem se prejle spet malo rozasto obrisala na WCju.



suzika, jst mislim da sem 17.dan krvavela zarad drugega zarodka, tak da pomoje un izcedek ni bil od tega...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 9:58:40   
vrtnica.m
Dobro jutro dober dan punce,

eno vprašanje imam za vas. Ker se preveč sekiram zaradi teh mojih foliklov me zanima, a je bila katera kdaj na punkciji in ni imela nobene celice?

hvala vam in lep dan želim
m.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 10:06:26   
Rakica_80
Gospodarica,dej počaki še malo, dokler se ne vlije ne zgubi upanja, držim močno močno pestke zateuser posted image user posted image user posted image user posted image
Vrtnica.m, ni rečeno, da če imaš malo foliklov da ne bo nobene celice, jaz sem jih v 1 postopku imela 18, pa samo so se tri oplodile, sedaj sem imela samo eno celico in jo sedaj grejemuser posted image Vem da je človek razočaran in ti misli švigajo samo na vprašanja, A BO,SE BO OPLODILO,.....kakšen šok je bil zame, ko mi je rekel, samo ena celicauser posted image Po moje in izkušnjah drugih, manj celic bolj kvalitetne souser posted image

< Sporočilo je popravil BEBIII -- 28.2.2010 10:08:10 >


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 10:13:09   
jona klara
dobro jutro punce!
no zdaj pa vidite kdaj pa jaz vstanem, ampak sem že nekaj sanjala in proti jutru postajala bolj nemirna, ne vem kaj šele bo, ko se začne zares.

urshy-znakecov še kr ni?ene jih pač nimajo, važno je, da si nosečkauser posted image user posted image ,komaj čakam, da javiš kako bo na uz.....no takrat pa se tudi meni začne, tako da dvojno komaj čakam, da mine še 2 tedna, drži se, pusti se razvajati, uživaj v vsaki minuti, ki ti ja podarjena

suzy-tudi nate mislim in upam, da bo lep debel plusek in seveda vse okej, držim pesti, kako se počutiš?hvala ti za info glede tomaževiča, a sedaj si ti drugič v postopku, sedaj ti je on delal et? če pa nisi njegova pacientka pa full lepo, da se je tsko zavzel zate in ti samo delal uz, pčunkcija je bolela, no če je pa on delal pa itak bo uspelo in boš kmalu ugotovila da si srečkauser posted image user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 10:14:28   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Gospodarica,dej počaki še malo, dokler se ne vlije ne zgubi upanja, držim močno močno pestke zateuser posted image user posted image user posted image user posted image
Vrtnica.m, ni rečeno, da če imaš malo foliklov da ne bo nobene celice, jaz sem jih v 1 postopku imela 18, pa samo so se tri oplodile, sedaj sem imela samo eno celico in jo sedaj grejemuser posted image Vem da je človek razočaran in ti misli švigajo samo na vprašanja, A BO,SE BO OPLODILO,.....kakšen šok je bil zame, ko mi je rekel, samo ena celicauser posted image Po moje in izkušnjah drugih, manj celic bolj kvalitetne souser posted image



...mislim nate veš.....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 10:19:02   
jona klara
gospodarica-ne izgubit upanja, mogoče še nisi test delala pravi čas, važno je, da še nimašuser posted image , še vedno je upanje in bodi prepričana, da ti uspe, pravijo, da je polovica odvisna od naših močnih misli, poskušaj se prepričati, čeprav vem, da je težko, misli nase in na tvoje počutje, držim pesti, da ti uspeuser posted image user posted image user posted image user posted image

bebi-komaj čakam, da nam ti javiš veselo novico, ne skrbi ta nedelja ne bo takšna kot so bile prejšne, sedaj bo vse drugačeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kmalu boš srečnica


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 10:29:47   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Gospodarica,dej počaki še malo, dokler se ne vlije ne zgubi upanja, držim močno močno pestke zateuser posted image user posted image user posted image user posted image
Vrtnica.m, ni rečeno, da če imaš malo foliklov da ne bo nobene celice, jaz sem jih v 1 postopku imela 18, pa samo so se tri oplodile, sedaj sem imela samo eno celico in jo sedaj grejemuser posted image Vem da je človek razočaran in ti misli švigajo samo na vprašanja, A BO,SE BO OPLODILO,.....kakšen šok je bil zame, ko mi je rekel, samo ena celicauser posted image Po moje in izkušnjah drugih, manj celic bolj kvalitetne souser posted image



...mislim nate veš.....


aaaaa tudi jaz nateuser posted image user posted image user posted image  kaj imaš občutek, da bo kaj prej?user posted image
Jaz pa sem sedaj spet videla izcedekuser posted image nič novega, pa še nedelja jeuser posted image
Maaah, če ne bo nič, kot pravi Mismis, grem ene par piv spituser posted image itak gremo na kosilo, pa si bom kr privoščila alkoholizmauser posted image

Jona klara iz tvojih ust v moj trebuhuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 11:05:22   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Ja, zaenkrat je še vse belo, upam, tudi jaz da tako ostane vsaj eno letouser posted image
Drugače, sem včeraj dobila na obrazu tudi 2 mozoljčka, kar ni dober znak zame, vedno mi pride preduser posted image  No, prsi so za enkrat še boleče, zvija me nič več, trebuh od ET dalje nimam nič napet, skratka nič posebnega, nobenih znakov zauser posted image samo čakam lahkouser posted image
Če mi ne priteče do jutri zjutraj, grem takoj zgodaj na krvnega, pa bom vedela takoj na čem sem, da si ne bom trgala živcev do 6.3user posted image


držim pesti, pa javi jutriuser posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 11:07:19   
HANYBANY
Punce moje, mene je začelo vse j**** grlo me boli, nos se mi je zamašil, zdaj sam še vročino čakam, kaj če sem v takem stanju mi vseeno naredijo ET? user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 11:48:26   
mojškra
BEBIIII-ja ne ta ti ne razumeš, jaz tako čudno napišem, da me potlej nihče ne razume (službena manija user posted image ).

Hotela sem povedati, da sem v življenju imela 2x tak pekoč občutek. Prvič ko sem bila noseča, je bilo isto, pa takrat pri poškodbi. Pekoč občutek ali srbeč nastane zmeraj takrat ko se znotraj nekaj dogajauser posted image  (veš, tako da se je prijelo ....). To sem hotela povedati. Upam da sem zdaj bolj razumljivo napisala. Vem zmotilo te je, ko sem napisala, pekoč občutek pri poškodbi-potem ko sem imela dobro prekrvavitev, ko je bilo vse ok, sem imela pekoč in srbeč občutek-TO JE V POZITIVNEM SMISLU, da se zdaj ne boš kaj mučila z vprašanjiuser posted image .

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 12:03:07   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Ja, zaenkrat je še vse belo, upam, tudi jaz da tako ostane vsaj eno letouser posted image
Drugače, sem včeraj dobila na obrazu tudi 2 mozoljčka, kar ni dober znak zame, vedno mi pride preduser posted image  No, prsi so za enkrat še boleče, zvija me nič več, trebuh od ET dalje nimam nič napet, skratka nič posebnega, nobenih znakov zauser posted image samo čakam lahkouser posted image
Če mi ne priteče do jutri zjutraj, grem takoj zgodaj na krvnega, pa bom vedela takoj na čem sem, da si ne bom trgala živcev do 6.3user posted image



BEBIIII -mozoljčki-to ni nič, jaz sem imela celo nosečnost mozolje potem. tako da-vse kar se pojavi, vzemite za pozitivno.  Stare žiničke pravijo (če ima ženska mozolje v nosečnosti bo fantek user posted image .  Zakaj jemljete toliko zdravil? Jaz nimam nič drugega kot utrogestan.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 12:05:45   
Rakica_80
Mojškra, sedaj te popolnoma razumemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja upajmo, upajmo in upajmouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

TittyK, čim manj bolečo punkcijo, pa javi nam kako je šlouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nedelja, 28.03.
TittyK - Delna punkcija
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz spet nimam izcedka, ja punce moje dejte mi povedat a ste tudi ve imele rjavkast izcedek od Prometriumauser posted image  Mogoče je to od tega, jaz nevem, sem čisto zblojenauser posted image Kdu če vse zntuser posted image
 


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 12:08:50   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Mojškra, sedaj te popolnoma razumemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja upajmo, upajmo in upajmouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

TittyK, čim manj bolečo punkcijo, pa javi nam kako je šlouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nedelja, 28.03.
TittyK - Delna punkcija
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz spet nimam izcedka, ja punce moje dejte mi povedat a ste tudi ve imele rjavkast izcedek od Prometriumauser posted image  Mogoče je to od tega, jaz nevem, sem čisto zblojenauser posted image Kdu če vse zntuser posted image
 




user posted image user posted image user posted image -veselimo se, juhu hu, veselimo seuser posted image user posted image user posted image , in navijamo za vse našeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 12:11:54   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

Zakaj jemljete toliko zdravil? Jaz nimam nič drugega kot utrogestan.


Jaz jemljem Prometrium, kot ti Utrogestan je podobno. Agrulab jemljem, ker imam PCO jajčnikov, od tega sem že par kil shujšala,jupiiiiiuser posted image , aspirin za dobro prekrvavitev, Elevit, zaradi vitaminov in folne kisline.
Ma veš kaj mi je rekel lani en G. v bolnici, ko sem ležala zaradi lažje hiperce, da tudi Utrogestan in Prometrium ne pomaga za user posted image , če maternica ni pripravljena na vgnezditev, pomaga edino, če se primeuser posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 12:21:21   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IZVIRNO SPOROČILO: mojškra

Zakaj jemljete toliko zdravil? Jaz nimam nič drugega kot utrogestan.


Jaz jemljem Prometrium, kot ti Utrogestan je podobno. Agrulab jemljem, ker imam PCO jajčnikov, od tega sem že par kil shujšala,jupiiiiiuser posted image , aspirin za dobro prekrvavitev, Elevit, zaradi vitaminov in folne kisline.
Ma veš kaj mi je rekel lani en G. v bolnici, ko sem ležala zaradi lažje hiperce, da tudi Utrogestan in Prometrium ne pomaga za user posted image , če maternica ni pripravljena na vgnezditev, pomaga edino, če se primeuser posted image




PCO jajčnikov-policistični jačnik? Jaz imam tudi policistični jajčnik, pa mi tega niso dali, zakaj ne? So pozabili? Elevit pa itak jemljem že nekaj časa. Za aspirin pa nisem vedela. Kje so ti to predpisali, v LJubljani (mislim aspirin ).

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 12:30:12   
Rakica_80
Meni je Reš že na razgovoru, ko me je pregledal, rekel vi imate PCO-policistične jajčnike in da od tega dne moram jemati Agrulab, dobila sem dve škatli-100 tablet, in moram jemati do konca, baje je to podpora jajčnikom, da lahko funkcionirajo koliko toliko, ker jaz sploh nisem imela svojih ovulacij in user posted image  so bile zelo pozne.
Kaj imaš ti samo en policistični jajčnik? Drugače tudi meni niso dali nič v LJ samo Utrogestan.

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 12:38:00   
Rakica_80
Ma kot sem rekla, če se ima za primit se bo, kljub vsem tem kemikalijam...
So primeri, ki imajo kot jaz, zamšena oba jajcevoda, PCO,slab spermigram, pa so kljub temu vsemu naravno zanosile, meni je rekel Reš, da niti ne rabim pomislit na naravno, ker to sploh ni mogočeuser posted image
Tako, da nimam druge kot hodit iz postopek v postopek in čakat čudež.
Upam, da se je ta moja Morula primila, mogoče pa bom le čez kakšno leto zanosila naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 12:39:32   
Rakica_80
Nič punce, grem jaz k bratu na kosilo, si pišemo kaj kasneje. Imejte se lepouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2118
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 13:13:12   
TittyK
Ojla punce!

Evo moje poročilo iz delne punkcije. Vse je potekalo hitro. Malo sem bila zbegana, nobeden ti nič ne pove, ne prej ne pozneje...še dobro, da so bile tam punce za punkcijo in da so mi kaj obrazložile. Potem pridem do punkcije in dr. ni vedla ali bi mi naredila delno punkcijo ali ne ker so folikli baje vsi veliki in ni bilo manjših, glede na izvide krvi pa so se odločili za odstanitev nekaj foliklov iz levega jajčnika. Je kar bolelo, še dobro da je šlo hitro... Bolj me skrbi za jutri, ko bo trajalo. Jutri na punkciji sta dr. Tomaževič in dr. Zorn. A imate kaj izkušenj z njihovimi punkcijami?

Vsem, ki čakate držim pesti, ostalim pa tudi želim srečno.

LP,

Titty

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2119
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 14:10:03   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: TittyK

Ojla punce!

Evo moje poročilo iz delne punkcije. Vse je potekalo hitro. Malo sem bila zbegana, nobeden ti nič ne pove, ne prej ne pozneje...še dobro, da so bile tam punce za punkcijo in da so mi kaj obrazložile. Potem pridem do punkcije in dr. ni vedla ali bi mi naredila delno punkcijo ali ne ker so folikli baje vsi veliki in ni bilo manjših, glede na izvide krvi pa so se odločili za odstanitev nekaj foliklov iz levega jajčnika. Je kar bolelo, še dobro da je šlo hitro... Bolj me skrbi za jutri, ko bo trajalo. Jutri na punkciji sta dr. Tomaževič in dr. Zorn. A imate kaj izkušenj z njihovimi punkcijami?

Vsem, ki čakate držim pesti, ostalim pa tudi želim srečno.

LP,

Titty



HOJLA-no sam da ni preveč bolelo. Jutri pa potem še enkrat držimo pesti. KO sem imela ET pa je dr. Zorn prišel samo pogledat, pa se mi je zdel čisto tako odštekan kot dr. Tomaževič. Je pa ena že pisala na tem forumu da ji je delal Tomaževič, in da je enkrat blo OK, drugič pa bolelo. Tako da po moje je čisto odvisno od dneva počutja vsake posameznice. Saj veš včasih nas ena ranica boli kot za znoret, drugič če pa si bi isto naredila pa ne-po moje luna vpliva na nasuser posted image user posted image user posted image . Tako, da vse bo ok, in želim čimveč lepih celic, čimmanj bolečin-zdaj pa počivaj.

< Sporočilo je popravil mojškra -- 28.2.2010 14:11:21 >

(odgovor članu TittyK)
Neposredna povezava do sporočila: 2120
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 14:24:20   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Ma kot sem rekla, če se ima za primit se bo, kljub vsem tem kemikalijam...
So primeri, ki imajo kot jaz, zamšena oba jajcevoda, PCO,slab spermigram, pa so kljub temu vsemu naravno zanosile, meni je rekel Reš, da niti ne rabim pomislit na naravno, ker to sploh ni mogočeuser posted image
Tako, da nimam druge kot hodit iz postopek v postopek in čakat čudež.
Upam, da se je ta moja Morula primila, mogoče pa bom le čez kakšno leto zanosila naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image


Mislim da si ti brava borka, in da tvoj pikec zdaj že veselo raste in se razvija. Glede zanositve naravno, sem se jaz matrala 6 let, prvič pa sem naravno zanosila.(po operaciji)  Moj ma ful dobra semenčeca, jaz imam policistični jajčnik, pa endometriozo. No in nič ni ratalo. Zdaj pa sem na poti, kjer ste ve in upam z vami, da nam uspe. Ti moraš kri dati že v soboto a ne? Super, jaz pa potem čez 6 dni -za tabo. Če pa boš juter šla dati kri, pa držim pestiuser posted image .

No kaj se pa Reša tiče, sorči meni je prvič rekel, da endometrioza nima nobenega vpliva na zanositev, in da naj grem kar na umetno. Enkrat mi je kar cisto prediral tamle na pregledu, in potem se je ful vstrašil, ker je noter bila rjava tekočina. Če bi se takrat to razlila-bi bila katastrofa. Tega mi ne bi smel delati.

No in po tistem sem šla takoj h dr. Tomaževiču, me je operiral, ker mi povedal da endometrioza ima še kako močan vpliv na zanositev, me operiral, in naslednji mesec sem zanosila.  No takšne izkušnje sem pač jaz imela pri njem, ti pa mogoče imaš dobre-saj veš kako je to. Skratka ne obupaj, in če je tako -si na dobri poti-le verjeti moraš vase.

OJOJ SEM SE RAZPISALA user posted image


(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2121
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 14:29:12   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

dobro jutro!
no...moj šesti čut me nikoli ne prevara...test je bil negativen....user posted image pa še zaenkrat ni

za vse ostale pa držim pesti




Šele zdaj sem dojela, da si delala test, ej nikar ne obupaj, kot za vse ostale, je to lahko lažno, dokler ni user posted image , ne smeš obupat, ampak UPAJ UPAJ, čeprav se ti zdi drugače.


(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 2122
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 15:16:32   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: HANYBANY

Punce moje, mene je začelo vse j**** grlo me boli, nos se mi je zamašil, zdaj sam še vročino čakam, kaj če sem v takem stanju mi vseeno naredijo ET? user posted image


meni so ga.user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 2123
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 15:23:37   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: HANYBANY

Punce moje, mene je začelo vse j**** grlo me boli, nos se mi je zamašil, zdaj sam še vročino čakam, kaj če sem v takem stanju mi vseeno naredijo ET? user posted image


meni so ga.user posted image


velika čajčka spi, pa v posteljo. Čee ne boš imela vročine, ga po moje bodi naredili.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 2124
   RE: Januar/februar 2010 IVF/ICSI
28.2.2010 17:48:26   
Anonimen
gospodarica, kateri dan po ET pa si danes?


titty, če sta jutri Zorn in Tomaževič, zahtevaj Tomaževiča!!! Mene je pri Zornu fajn bolelo, tako, da ga nočem nikoli več!

No, jaz sem imela danes (12 dan) spet dva svetlo rjava izcedka na papirju, drugače je še belina.


(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?