|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 10:37:25   
candy24
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

candy - prilepi slikco tortic in boš vidla reakcije!!!user posted image user posted image  Drugače si pa absolutno dobrodošla!user posted image  edino rada bi te opozorila, da imamo ostre jezičke in da nas ne smeš preresno jemati. Si pa vabljena 15. na zgodnjo večerjo ob 17h, lokacija še ni določena, kjer nas boš spoznala še osebno.



Bom vedla za drugič kaj moram prilepit... user posted image Glede večerje - z veseljem pridem. user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 10:39:13   
marjanaj
krtkova sej gres lahko z nami poslusat ob 13h, ne pa da sama sediš v lokalu user posted image Si te kar predstavljam. user posted image Danes bodo govorili o prehrani dojenčka.

bcljka lokacije pa se nismo dorekle. Zaenkrat je bil edini predlog Azur.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 10:40:16   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

kaj je zdej z lokacijo za 15.? a smo že kej dorekle? user posted image


Zaenkrat prevladuje Azur user posted image .... se mi zdi, da nisem zasledila drugega predloga user posted image .

Zunaj so pa res sibirske razmere user posted image



(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 10:45:29   
candy24
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

Bom pa šla na telovadbo v Fužine danes. Moram malo migati, sam se mal zanemarla.



Jaz tudi pridem. user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 10:50:31   
candy24
krtkova: če hočeš lahko greva skupaj v lokal sedet. user posted image Ker živim na Rusjanovem trgu (pet minut stran od ZD Fužine) bi se vam teoretično lahko pridružila že ob dvanajstih... user posted image Ampak ne vem kdo bo potem pisal seminarsko... user posted image  

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 10:59:23   
neka_noč
Ojla Srake!
Ne, nisem pozabila na Vas in ne nisem še rodila... user posted image user posted image   Nisem si mogla vzet časa, da bi šla na rr, zdaj imam pa tooollllliiiiikkkkkooooooooo za prebrat, bom morala pa kmalu k frizerju.... user posted image

Vas bom drugič pokomentirala.... Edino kar sem dosedaj uspela na hitro videti napisano je, da se nekaj menite za zgodnjo večerjo.... user posted image   Njami! Itak, da sem jaz ZA! Lahko kar 15.03. , ja. No, saj vas še preberem, da vidim kaj ste že dorekle...  user posted image

Sicer pa, stalno nekaj skačem, urejam, ja, voda mi teče v grlo, ni kaj..

Zdaj imamo KONČNO jogi, ter končno vse odeje - sparovih pik tako ne bom več rabila. Hvala Agalia , ter Bcljka . Nekaj garderobe - beri čevlje, prehodno jakno, pižame sem tudi uspela nakupit za malega/velikega.. Počasi bom imela res vse urejeno. Domovanje je tip top. Končno! Razmišljam edino le, da bi pobrila Nikito.... user posted image Joke!

Skratka, upam da ste vse ok, da ste lepo preživele 8. marec.... Vam še kaj natipkam....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 11:07:36   
krtkova
Zgodnja večerja - ja kar predlagam:

datum: 15.3.2010
ura: 17h
lokacija: Azur picerija, Cesta na Brdo ?

Prijavljeni:
- krtkova
- candy
- MM
- NN
- Bcljka
- Cojka


... ostale, ki sem vas pozabila, se pa dopišite prosim.

Candy - sicer totalno odlična ideja za danes, samo sem se že prej odločila, da bom doma nekaj stvari uredila (pospravila), pa mi zdej to ne znese več pridt ob 12h. Se pa vidiva na telovadbi. Kako te spoznam? Jst bom mela (ostale ne se smejat) roza puhovko!! (me namreč vse spoznajo po tej bundi!!). Če jo bom pa že sklekla, pa rumeno torbo s telovadno opremo.


_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 11:11:11   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: marjanaj

krtkova sej gres lahko z nami poslusat ob 13h, ne pa da sama sediš v lokalu user posted image Si te kar predstavljam. user posted image Danes bodo govorili o prehrani dojenčka.



Marjanaj, sej vem, ti mene mal hecaš,a ne?user posted image  Že itak mam vsak dan svojo MŠ, a zdej naj grem pa še mal v vašo???user posted image user posted image user posted image user posted image  Prehrana dojenčka - upam, da moja joška!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 11:11:17   
petrca2507
Sem nazaj s pregleda. Spet sem imela UZ. user posted image  Ocenjena velikost user posted image  je 27cm, teža pa 380g. Bil je kar živahen, mahal z rokicam in nogicam. V eni roki je celo držal popkovino. G je rekla, da naj bi bila popkovina zardi utripa njihova prva ropotuljica. user posted image  Tole sm sicer prvič slišala in se mi je zdelo mal smešno.

Naslednji pregled imam 7.4. in bo morfologija. Prišla naj bi s polnim mehurjem. A je vedno tako?


So pa zunaj res izredne vremenske razmere. Piha kot hudič, sneg nese na vse smeri. Če nisi dobr ovit s šalom, ga veliko pristane tudi na obrazu. user posted image  user posted image

Glede zgodnje večerje v ponedeljek 15.3., sem tudi jaz za Azur. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 11:11:49   
marjanaj
Zgodnja večerja
datum: 15.3.2010
ura: 17h
lokacija: Azur picerija, Cesta na Brdo ?

Prijavljeni:
- krtkova
- candy
- MM
- NN
- Bcljka
- Cojka
- marjanaj

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 11:13:21   
petrca2507
datum: 15.3.2010
ura: 17h

lokacija: Azur picerija, Cesta na Brdo ?

Prijavljeni:
- krtkova
- candy
- MM
- NN
- Bcljka
- Cojka
- marjanaj
- petrca

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 11:23:42   
petrca2507
Še nekaj sem vam pozabila povedat...

Ko sem se vračala nazaj v službo, sem v pasaži MAXI-ja zavila še v Čokoladni atelje, ker so glih novo "robo pripeljal in vzela


slinčki obvezni
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
 
čokoladno tortico Oropucce (al neki takega)

user posted image

boljšega približka nisem našla na netu user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 11:25:29   
krtkova
petrcauser posted image user posted image user posted image , še dobr, da mi je mal slabo, ker sem se prenažrla riževega narastka z jagodnim prelivom!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 11:29:28   
candy24
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

Candy - sicer totalno odlična ideja za danes, samo sem se že prej odločila, da bom doma nekaj stvari uredila (pospravila), pa mi zdej to ne znese več pridt ob 12h. Se pa vidiva na telovadbi. Kako te spoznam? Jst bom mela (ostale ne se smejat) roza puhovko!! (me namreč vse spoznajo po tej bundi!!). Če jo bom pa že sklekla, pa rumeno torbo s telovadno opremo.



Jaz bom imela črno bundo in črn nahrbtnik z opremo. user posted image Sicer pa roza puhovke res ne bom mogla zgrešit. user posted image Se vidiva ob 13:45. user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 11:38:30   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: candy24
Se vidiva ob 13:45. user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 12:34:36   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč

sparovih pik tako ne bom več rabila



A jih lahko potem odstopiš meni? Me je ravno mami prosila, naj jih dam, če jih imam kaj ... In druge tudi prosim, magari 15. na večerji. Seveda pridem user posted image . Torej:

datum: 15.3.2010
ura: 17h

lokacija: Azur picerija, Cesta na Brdo ?

Prijavljeni:
- krtkova
- candy
- MM
- NN
- Bcljka
- Cojka
- marjanaj
- petrca
- živa

Edino to: a ni ena do 17h v službi? Petrca? Ker moj pride tudi ravno enkrat takrat domov, pa bi meni tudi bolj ustrezalo pol urice pozneje ... (ne pa da pridem tja in se že vse bašete!!!).

< Sporočilo je popravil živa -- 9.3.2010 12:35:11 >

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 12:47:53   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: živa
Edino to: a ni ena do 17h v službi? Petrca? Ker moj pride tudi ravno enkrat takrat domov, pa bi meni tudi bolj ustrezalo pol urice pozneje ... (ne pa da pridem tja in se že vse bašete!!!).


Če gremo v Azur, ga imam čist blizu (mogoče 5min z avtom). user posted image  Tko da bom lahko prišla pravočasno. user posted image
Sicer pa...predno se vse zberemo, bo sigurno ura več kot 17.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 12:53:55   
bcljka

datum: 15.3.2010
ura: 17h

lokacija: Azur picerija, Cesta na Brdo ?

Prijavljeni:
- krtkova
- candy
- MM
- NN
- Bcljka
- Cojka
- marjanaj
- petrca
- živa
- majkl


sm kr še majkl napisala k mi je rekla da bo pršla... user posted image

petrca - glede polnega mehurja... jst morm vedno s polnim pridet ker dam vedno prvo en kozarček urina... če bi mela praznga tega ne bi mogla user posted image


(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 13:08:33   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

petrca - glede polnega mehurja... jst morm vedno s polnim pridet ker dam vedno prvo en kozarček urina... če bi mela praznga tega ne bi mogla user posted image


Sej jst tud vedno dam najprej vodo pri sestri, potem grem pa v ginek. sobo. Zdej mi je pa rekla, da bom mogla pridt najprej noter, pol bom šla pa lahko na WC. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 13:25:20   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

petrca - glede polnega mehurja... jst morm vedno s polnim pridet ker dam vedno prvo en kozarček urina... če bi mela praznga tega ne bi mogla user posted image


Sej jst tud vedno dam najprej vodo pri sestri, potem grem pa v ginek. sobo. Zdej mi je pa rekla, da bom mogla pridt najprej noter, pol bom šla pa lahko na WC. user posted image


Da se ne boš polulala na mizi user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 13:30:47   
bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: MaliMišek

IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507

IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

petrca - glede polnega mehurja... jst morm vedno s polnim pridet ker dam vedno prvo en kozarček urina... če bi mela praznga tega ne bi mogla user posted image


Sej jst tud vedno dam najprej vodo pri sestri, potem grem pa v ginek. sobo. Zdej mi je pa rekla, da bom mogla pridt najprej noter, pol bom šla pa lahko na WC. user posted image


Da se ne boš polulala na mizi user posted image



sam to zna bit res z..... ker jst k pridm s čist polnim mehurjem uletim takoj do sestre da mi da kozarček, ne bi mogla niti minute več zdržat... sm tko natempirana... doma spijem od pol do en liter vode preden grem... do ambulante grem peš (17min)... in k pridem ke mi že skor vn teče... user posted image user posted image user posted image petrca, upam da ti nau treba predolg čakat user posted image

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 13:40:14   
Zvezdici


...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke *  user posted image
...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)       Št.    Št.           Pregled          Spol
 
18.2.2010

user posted image     zimska                     2.user posted image 1.user posted image   Vid: 24.02.2010    user posted image

3.3.2010
user posted image    LaMay (35)               3.user posted image 2.user posted image                                     user posted image    
user posted image    Tjasa27                    1.user posted image 0.user posted image   Urban: 28.1.2010   user posted image

17.3.2010
user posted image    lorelaj* (28)             1.user posted image 0. user posted image   Mina: 3.3.2010     user posted image
   

18.3.2010
user posted image  
  Pikapolonica80 (29) 1.user posted image 0.user posted image                                      user posted image

21.3.2010
user posted image    ursa_p                     2.user posted image 1.user posted image                                      user posted image

24.3.2010
user posted image    Zvezdici (21)            1.user posted image 0.user posted image          15.3 (P)                user posted image

9.4.2010
user posted image   neka_noč (36)          3.user posted image 1.user posted image                                       user posted image
 
16.4.2010
user posted image   
marjanaj (31)          1.user posted image 0.user posted image                                       user posted image

17.4.2010

user posted image   tanika1 (26)             1.user posted image 0.user posted image           25.3 (CTG)            user posted image
user posted image    nax05 (24)            1.user posted image 0.user posted image      Tai 27.02.2010       user posted image
 
20.4.2010
user posted image    NATAŠA35 (34)        4.user posted image 3.user posted image             9.3. (P)               user posted image

21.4.2010

user posted image    Aglaia (27)              1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

25.4.2010

user posted image     sasa1975               2.user posted image 1.user posted image                                        user posted image
 
29.4.2010
user posted image   cojka (28)                 1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

2.5.2010
user posted image    živa (32)                  3.user posted image 2.user posted image                                        user posted image

22.5.2010
user posted image     Gromska (29)          1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

25.5.2010
user posted image   Teja K (33)                 3.user posted image 1.user posted image                                       user posted image
user posted image   Blicka (34)                  1.user posted image 0.user posted image                                       user posted image

26.5.2010
user posted image    nanny.girl                  1.user posted image 0.user posted image                                       user posted image
user posted image     bubolin (25)             1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

30.5.2010
user posted image     MaliMišek (29)          1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

1.6.2010
user posted image    krtkova (34)              1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

4.6.2010
user posted image     mkbk                        2.user posted image 1.user posted image                                        user posted image

10.6.2010
user posted image    Majček28                   2.user posted image 1.user posted image                                       user posted image

11.6.2010
user posted image      majkl (31)                2.user posted image 0.user posted image                                       user posted image

18.6.2010
user posted image      bcljka (24)               1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

2.7.2010
user posted image       polhec (25)             1.user posted image 0.user posted image                                        user posted image

3.7.2010
user posted image       candy24 (24)          2.user posted image 0.user posted image                                         user posted image

8.7.2010

 user posted image   anajrim (28)              2.user posted image 1.user posted image                                          user posted image

25.7.2010
user posted image    
petrca2507 (29)       1.user posted image 0.user posted image              7.4. (MF)              user posted image
 

18.8.2010
user posted image    
  hermy1 (44),            5.user posted image 3.user posted image                                         user posted image     

26.8.2010
user posted image       lumpa6 (37)             7.user posted image 5.user posted image                                          user posted image                                 


27.8.2010

user posted image      tinkatonka                2.user posted image 1.user posted image                                         user posted image

10.9.2010
user posted image       katrinka                   2.user posted image 1.user posted image                                         user posted image

14.9.2010
user posted image     
Božička09 (27)          1.user posted image 0.user posted image                                         user posted image


Skupaj nas je 35 ljubljanskih user posted image (na seznamu).

9x user posted image

    9x user posted image

         17 x user posted image

Februark = 1
Marčevk = 5
Aprilčic = 10
Majčic = 5
Junijk = 5
Julijk = 4
Avgustovk = 3
Septemberk = 2

user posted image Da bomo lažje vodile seznamček vas prosim, da podatke za seznam obarvate z drugačno barv
o, da bo razvidno od ostalega teksta.user posted image




_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 14:03:27   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
sam to zna bit res z..... ker jst k pridm s čist polnim mehurjem uletim takoj do sestre da mi da kozarček, ne bi mogla niti minute več zdržat... sm tko natempirana... doma spijem od pol do en liter vode preden grem... do ambulante grem peš (17min)... in k pridem ke mi že skor vn teče... user posted image user posted image user posted image petrca, upam da ti nau treba predolg čakat user posted image


Jst mam vedno navado it na WC, predm se kamorkoli odpravim. Zdej se bom mogla kontrolirat, da tega ne naredim. user posted image

Najhuje je bilo pred 8 leti, ko sem imela UZ ledvic (zaradi zastrupitve). 10 ur pred pregledom nisem smela nič jest, mogla sem pa skoz pit. Na UZ je blo treba pridt s polnim mehurjem. Če ni bil čisto poln, so te tam posadil pred balon z vodo in si pil. user posted image  Potem so pa fajn namazal z mrzlim gelom in "masiral". Takrt sm res mislila, da bo poplava v sobi.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 14:22:22   
NATAŠA35
uuu madonca ste napisale...

sem rekla, da sem malo javim, predno me odnese proti P user posted image user posted image ...že včeraj se je začelo, špikanje v križu, bolečine v trebuhu, res da je včeraj lepo minilo, sedaj pa se spet ponavlja...dobro da imam danes še pregled, grem po tamalega po službi in direkt v ZD, pa bomo videli, kaj bo rekla...ali me bo poslala ali bomo še malo 2v1...pa moj je moral danes na teren in še to na primorsko, upam, da ga burja ne odpihne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa ne bi rada šla rodit, ker ene sobe še nisem uštimalauser posted image user posted image , pa vseh pajackov oprala in plenice zlikala...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 14:22:30   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507

Jst mam vedno navado it na WC, predm se kamorkoli odpravim. Zdej se bom mogla kontrolirat, da tega ne naredim. user posted image




Jst tud....sploh od kar sem noseča in bi lahko polulala vsako drugo drevo user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?