|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 20:50:35   
petrca2507

IZVIRNO SPOROČILO: MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova
a ste slišale kakšno vreme nas čaka v sredo????????


Raj ne pomislim na napoved.  Dons sm šla samo do pošte in sm mislila, da me bo odpihnilo. Da o tem, s kakšno frizuro sem prišla nazaj, ne govorim.

Verjetno si zgledala kot da bi se počesala s petardo user posted image

Torej...v sredo smo vsi doma.  

user posted image user posted image user posted image sem takoj za!!!




Ja...petarda v laseh...tko nekak je blo. Nazajgrede sm šla kr čez Namo. user posted image Domov pa raj s kapo na glavi. So se vsaj lasje mal bolj glave držal. user posted image

Drugič bom mogla it čez Namo še z zavezanimi očmi. Spet sm se ustavla na oddelku z nosečniškimi cunjami in si kupila 2 majčki. user posted image

Glede večerje...mojmu sm že sporočila, da si naslednji ponedeljek kuha sam. Je reku "OK, pol bom imel standard". To so makaroni na najbolj enostaven način. user posted image
Ko bo znana lokacija, prosim napišite z veliko, da mi bo padlo v oči. user posted image Od vsega vetra sem dobila skor vnetje desnega očesa. user posted image Peče ko hudič.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 20:53:03   
krtkova
Petrca - kje v Nami imajo za nosečnice? Morm si iti kaj kupit, vse mi postaja premajhno!!

Nama je bilo pa dolgčas in sva šla delat rižev narastek z jabolki!! Mnjami! Tkole bo verjetno zgledal:

user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 21:04:05   
anajrim
V nami je v Benettonu nosečniški oddelek, imajo pa ogrono majic 50% znižanih... se splača!!!

Lep večer pa pazite jutri da vas ne odpihne...


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   [Brisano sporočilo]
8.3.2010 21:05:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtkova)
  Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 21:07:25   
bcljka
jst sm tud že tm gledala, pa mi ni blo čist nč ušeč!!! user posted image ampak krtkova glede na to da so ti UGGice najgrši možni čevlji... men pa najlepši... pomen da mava čist kontra okus in ti bo zihr ful stvari ušeč user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 21:10:31   
krtkova
bcljka - a misliš v Nami? Sm se zdele spomnila, da sm v benettonu že gledala in da mi tud ni blo nič všeč. user posted image user posted image Ena majca, rdeče siva črtasta edin mogoče. Mah.... Rabim hlače in puloverje. Moj trenirke (zgornji del) me že tiščijo!!user posted image

Mogoče jst pridem jutri v Fužine. A ni telovadba ob 13.45, kdaj mate pa ve MŠ?

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 21:20:27   
majkl
ideja o Azurju sploh ni slaba za 15. Bovška pizza je zakon tmuser posted image

a se lahk začne že ta pomlad-k tole ni za nikamor
jst bunde ne morm več niti dobr zapret zarad trebuščka...sm misnla, da bojo že kakšne prehodne jakne pršle počas v poštev

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 21:29:35   
anajrim
Ups sorry, sem mislila na ZD fužine!!!
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka


IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

Krtkova in bcljka - jaz pridem jutri na telovadbo, če le ne pride kaj nepredvidljivega vmes!!!

lep vetroven dan želim vsem...



sej jst ne hodm na telovadbo... mam na faksu obvezno sproščanje in jazzbalet zdej en mesec ob torkih... in vabm še kkšno nosečko zravn da bi blo bolj zabavno... predvsem na jazz user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   [Brisano sporočilo]
8.3.2010 21:34:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anajrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 21:35:08   
bcljka

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

bcljka - a misliš v Nami? Sm se zdele spomnila, da sm v benettonu že gledala in da mi tud ni blo nič všeč. user posted image user posted image Ena majca, rdeče siva črtasta edin mogoče. Mah.... Rabim hlače in puloverje. Moj trenirke (zgornji del) me že tiščijo!!user posted image

Mogoče jst pridem jutri v Fužine. A ni telovadba ob 13.45, kdaj mate pa ve MŠ?


jep, v nami user posted image drgač sm pa jst čist zadovolna s temi mojim majčkami iz popka z napisom... pa še raztegljive so tko da mi bodo do konca prou user posted image user posted image user posted image
v bundo se tud jst še komi stlačm, ampak še nekak gre k sm si letos kupla eno večjo user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 21:41:46   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

V nami je v Benettonu nosečniški oddelek, imajo pa ogrono majic 50% znižanih... se splača!!!

Lep večer pa pazite jutri da vas ne odpihne...




Ja...jst sm imela postanek v Benettonu. user posted image Sm ga imela že prejšnji teden, ampak teh majčk, k sm jih dons vzela, takrat nism vidla. user posted image Al pa sm bla peveč slepa. user posted image

majkl...pomlad boš še mal sanjala. user posted image Sm zdej gledala vreme po Sloveniji ob 21h. A te zanima?
* Kočevje, rahlo sneži, -4C
* Letališče Cerklje ob Krki, rahlo sneži, -2C
* Letališče E. Rusjana MB, rahlo sneži, -2C
* Novo mesto, rahlo sneži, -2C

Naprej ne bom nadaljevala, da ne bo še v LJ začel snežit. user posted image

< Sporočilo je popravil petrca2507 -- 8.3.2010 21:42:39 >


_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   [Brisano sporočilo]
8.3.2010 21:49:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrca2507)
  Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 21:57:37   
marjanaj
evo mene nazaj iz Atlantisa user posted image Kej tacga, sem mislila, da me bo kar pobralo. Sej je bilo vse super in odlicno in sploh in oh, ampak, ko sem po eni uri miganja v vodi sla ven iz bazena, sploh nisem mogla hodit! Kar dol me je vleklo (lastna teza) in sem se skor nazaj v vodo prekucnila user posted image To ne mores verjet. Kako je to, ko eno uro ne cutis svoje teze in uzivas kot da si peresno lahek, potem pa se postavis nazaj na realna tla user posted image . Res, bila sem kot robot. Drzala sem se za kriz in pocasi prestavljala eno nogo za drugo user posted image . K ta huj upokojenec. user posted image Še bom šla user posted image . Vidim da tehle mojih pridobljenih 12 kilc ni mala šala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
8.3.2010 22:40:02   
krtkova
rižev narastek je svetovno uspel!!!user posted image user posted image

nočko

jutri smo na vezi

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 7:27:53   
petrca2507
Dobro jutro srake user posted image

Glede na včerajšnje napovedi sem mislila, da bo zjutraj že vse belo. Pa k sreči ni bilo. Je pa hudičevo pihal in sem na poti v službo kar mižala, ker me še vedno desno oko matra. user posted image  Zdej pa vidim, da je še snežit začel. user posted image

krtkova...čestitke za narastek. Upam, da ga nisi preveč pojedla in si lahko spala. user posted image

marjanaj...kdaj je ta telovadba v Atlantisu? Mogoče bi se še jaz enkrat pridružila.

Toliko zaenkrat na hitro. Moram še nekaj narest v službi, potem pa šibam na pregled.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 8:22:59   
MaliMišek
Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

rižev narastek je svetovno uspel!!!user posted image user posted image

nočko

jutri smo na vezi

Meni so se že za dobro jutro pocedile sline user posted image ....kako je fajn zgledal tale vajin narastek, user posted image , mnjami!!!

Drugače sem danes čisto vremenska, sem se komaj privlekla do službe user posted image .

Tudi meni postaja vse premajhno, ampak upam da zdržim s temi cunjami še teh par dni, dokler hodim v službo ... če ne bom pa kr doma .... diagnoza-premajhne cunje user posted image


(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 8:29:54   
anajrim
punce da vas malo pozdravim, zunaj kar močno piha in ni nič kaj prijetno naokoli hodit... držite se rajši notri, pa pazite da vas ne odpihne!!!

Papa


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu MaliMišek)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 8:45:49   
pupa*81
hoj sračke! pr men pa mede že od ponoči user posted image  user posted image piha pa tako da ne morš verjet user posted image

dobr da vidim snegec, pa sm mal bolš volje, k spala sm prou za en ku.rc user posted image me tako boki bolijo, pa sm se celo noč prekladala iz enga na druzga in nazaj... na hrbtu pa ni šans user posted image - zdej razumem zakaj nočejo babe rojevat v ležečem položaju user posted image user posted image user posted image sej vem da sam jamram, ma nekje morem, tej moji papagaji me nočejo nč poslušat in tolažit user posted image bi mogla najbrž na BF farmo it user posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 9:10:33   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

Nama je bilo pa dolgčas in sva šla delat rižev narastek z jabolki!! Mnjami! Tkole bo verjetno zgledal:

user posted image


Njamiii user posted image user posted image . Zgleda lepo!


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 9:44:03   
marjanaj
petrca telovadba v vodi za nosecnice je v Atlantisu vsak ponedeljek in sredo od 19h do 20h. Jaz imam še en obisk že plačan, tako da vsaj 1x moram še it user posted image

Evo sem se lih kar spet skeširala user posted image Je bil serviser za pralni stroj pri meni, pa je takoj šlo 50 € user posted image brezveze...

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 9:46:33   
krtkova
Jutro!!

Najprej sporočam, da fotka narastka je sneta iz neta. Najin je bil (jasno) stokrat lepši in boljši!!user posted image user posted image

Dons sm še kr dobr spala, sam 1x sm se zbudila user posted image .

Zdej pa čakam očija, da pride na kavo, ker je bil zelo prijazen in sta z mojim že ob 7h zvozila vse preostale škatle s šaro lastnikov v Trebnje!user posted image

Drugač pa nimam nič pametnega za povedat. Sm hotla iti mal v mesto, pa me je minilo, ko vidim, da sneži in berem, kako piha.user posted image  Bom pa šla na telovadbo v Fužine danes. Moram malo migati, sam se mal zanemarla.

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 9:58:06   
marjanaj
krti a prides prej na drink ob 12h?

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 10:19:08   
krtkova
Kaj pa vem, tale ura ob 12h mi ne ustreza najbl. Ker ve boste ob 13h šle, jaz pa pol 45 nimam kaj delati. Premalo, da bi šla v kako trgovino in preveč, da sama tam sedim v lokalu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 10:31:20   
candy24
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

glede šopka... šopek je lep, sam tip je pa čudn user posted image user posted image user posted image



Logično da je čudn, če mu pa med nogami rastejo rože namesto kaj drugega... user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
9.3.2010 10:33:46   
bcljka
oj!

jst sm spet že iz faksa... sam dons sm mela ob 8ih... to je cel luksuz... user posted image pa k sm hodila proti faksu bi blo bolš če bi mela smučarska očala k so mi trde snežinke letele direkt v oči tko da sm mogla na pol mižat! user posted image
učeri sm še upala da so se zaj... pr vremenski napovedi... zdej je šlo pa to upanje po zlu user posted image

kaj je zdej z lokacijo za 15.? a smo že kej dorekle? user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?