|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 9:45:30   
sasa1975
ojla,
 
KRTKOVA-ja potrjujem prisotnost za Azurja torej see vidimo
 
COJKA- včeraj ni bil moj dan in sem se kar premetavala iz kavča do postelje se nikakor nisem mogla spraviti do MŠ,mi boš dala prosim za prepisatuser posted image
danes se pa vidimo...ob 12.00 uri
 
ali je kmalu v porodnišnici predavanje PSIHOLOŠKE POTREBE NOVOROJENCA IN MATERE sem prešpricala...
 
lepo se imejte



_____________________________

PRVI JESENSKI DAN,Nika je imela 2.ceplenje-5mesecev,7730gr.67cm,lepo rastem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 9:57:35   
pupa*81
ja petrca, to je ta kis user posted image pa super za dopust user posted image

mami nax bom prepisala iz zapiskov MŠ široko previjanje, pol pa nej še kaka izkušena mami popravlja moje nebuloze user posted image


široko povijanje
rabiš: povijalna plenica (tista s štrikci), tetra plenica, pamperska (oz. plenica za enkratno uporabo)

že prej si zložiš na previjalno površino: spodaj povijalno, na njo pa 3x prepognjeno tetra plenico (1. prepogneš čez dolg rob in nato še 2x čez drugi rob user posted image ) in na to še pampersko. v vse skupaj daš otročka s suho rito, ritko namažeš s kremco. zaviješ ga v pampersko, nato tetra prepogneš čez in potem še povijalno zavežeš.

se pravi da je point tega širokega previjanja, da daš povrh navadne plenice še tetra in povijalno. recimo. najbrž je tle bolš razloženo: navadno povijanje in široko povijanje.


(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 10:25:28   
krtkova
Jutro!

Sm čist koma. Do pol 6h zjutraj nism spala.user posted image user posted image user posted image  Sm mislila, da se mi bo zmešalo!!

Drugače pa bolj malo novega, razen tega, da smo veseli, da je Real Madrid izpadel iz Lige Prvakov.user posted image user posted image user posted image

Marjanaj - za avto se ga bomo morale očitno res nasekat, ker že če da vsaka eno rundo, se bomo fino smejale na koncu.user posted image

MM - madonca , tok sva po trgovinah hodili, pa si vse pozabila kupit. A si mogoče noseča?user posted image user posted image  Naslednjič bom najprej tebe vprašala, kaj rabiš in bova najprej tvoje stvari obdelali. Pa še to; si vidla, jst sm mela listek. Pametni pišejo!!user posted image user posted image

Mkbk - je po mojem še vedno brez računalnika, v službi pa mogoče nima časa. Bom malo preverila. Jo tud jst že strašansko pogrešam. Zdej opcija je, da so jo zaprli v dom upokojencev, ker zgleda stara - jaz ji namreč še vedno nisem predala Cojkinega seruma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aglaia, dons se vidimo??!! Juhuhuuser posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 10:26:03   
krtkova
datum: 15.3.2010
ura: 17h

lokacija: Azur picerija, Cesta na Brdo ?

Prijavljeni:
- krtkova
- candy
- MM
- NN
- Bcljka
- Cojka
- marjanaj
- petrca
- živa
- majkl
- aglaia
- sasa1975

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 10:27:41   
krtkova
še to; takega očka, kot imam jaz mi resnično lahko zavidate. Pa nočem nobenga drugega očka s tem žalit, samo moj je res nekaj redkega. Dobra duša, da težko najdeš kje še tako, vedno pripravljen vsem pomagati, vedno na voljo za življenjske pogovore,............pa kljub temu, da je pristni gorenjece, nikoli škrt, nikoli!!!user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 10:42:01   
bcljka
oj srake!

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Joj, mene pa tako mika, da bi šla 5.6. na DM-ov tek. A bo to prezgodaj. Saj letos bi šla na 5 km pa zlo počas bi šla.user posted image



pomoje da ni, če se boš ok počutla... jst nameravam oktobra tečt na lj maratonu 21km... kar bo 4mesce po porodu... tko da s 5km bom začela že takoj k bom loh (trening) pa še to ne vem če bom zdržala k sm po 10km navajena met krog user posted image user posted image user posted image


nax - široko povijanje - jst sm na bibaleze.si najdla filmček o previjanju dojenčka in ti tud pokaže kako se ga široko previje... evo: http://bibaleze.si/multimedia/previjanje-in-oblacenje-dojencka.html ... pač tle ma že prpravleno povijalno s tetra plenico, ampak prpravš jo pa tko k je napisala pupa... men je po tem filmčku čist jasno kako se široko povije... upam da sm kej pomagala!
porodne zgodbe se pa že veselim! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 10:53:12   
krtkova
datum: 15.3.2010
ura: 17h

lokacija: Azur picerija, Cesta na Brdo ?

Prijavljeni:
- krtkova
- candy
- MM
- NN
- Bcljka
- Cojka
- marjanaj
- petrca
- živa
- majkl
- aglaia
- sasa1975
- mkbk

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 10:54:02   
krtkova
našla sm mkbk!!user posted image user posted image  Še vedno je brez računalnika in doma,ker je staknila neko virozo, a ji gre že na bolje. V ponedeljek pride!!user posted image user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 10:59:00   
pupa*81
u, Bcljka super link, tnx user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 11:00:39   
MaliMišek
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

datum: 15.3.2010
ura: 17h

lokacija: Azur picerija, Cesta na Brdo ?

Prijavljeni:
- krtkova
- candy
- MM
- NN
- Bcljka
- Cojka
- marjanaj
- petrca
- živa
- majkl
- aglaia
- sasa1975
- mkbk


To bo enih velikih trebuhov user posted image

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 11:10:53   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka
nax - široko povijanje - jst sm na bibaleze.si najdla filmček o previjanju dojenčka in ti tud pokaže kako se ga široko previje... evo: http://bibaleze.si/multimedia/previjanje-in-oblacenje-dojencka.html ... pač tle ma že prpravleno povijalno s tetra plenico, ampak prpravš jo pa tko k je napisala pupa... men je po tem filmčku čist jasno kako se široko povije... upam da sm kej pomagala!


Super link o širokem povijanju. user posted image   Tko je mene mami učila povijat, ko sva se s sestro igrali z dojenčki. Ampak najini dojenčki so bili pri miru.
Sicer pa...ve boste že vse pred mano rodile in potem lahko hodim od ene do druge na inštrukcije. user posted image  user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 11:51:20   
candy24
Pozdrav,

nekaj ste omenjale nosečniško pozabljivost. Kako da ne bi bile pozabljive, če pa razmišljamo za dva. user posted image user posted image Uf, si predstavljate kako težko pa mora bit tistim, ki nosijo dvojčke. user posted image Za trojčke pa sploh pomislit ne upam... user posted image

Sem pa imela danes pregled. G pravi da je vse ok, razen hemoglobin mi je padel iz 124 na 109. Upajmo, da se zadeva ne bo še poslabšala, ker potem mi tablete ne uidejo. user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 11:54:28   
krtkova
candy - dons me žal ne bo na telovadbo ker mamo MŠ že ob 14.30.user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 11:55:04   
candy24
M**** sem pozabljiva. user posted image Pozabla sem pripet link: http://www.youtube.com/watch?v=WfZDWtXDewA  Zdi se mi vreden ogleda. 

< Sporočilo je popravil candy24 -- 11.3.2010 11:57:49 >

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 12:00:20   
candy24
krtkova: ok. Se vidimo v ponedeljek. user posted image Ne vem zakaj - ampak link mi ne dela, ko sem zdaj kliknila nanj. user posted image V glavnem - če na youtube vpišete v iskalnik "baby handling", si poglejte prvi video. Pardon, ker sem tako nesposobna. user posted image


< Sporočilo je popravil candy24 -- 11.3.2010 12:03:43 >

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 12:11:52   
neka_noč
Živjo Srake!  user posted image

Včeraj sem vas brala, nič pisala... ni bil moj dan. user posted image   Sem bila čisto  user posted image . Doma sem imela tudi malega, ki mi je pošteno najedal živce.... 

Nax upam, da dobiš sobico. Veselim se tvoje porodne zgodbe. user posted image Upam, da ti uspe priti v pon. na srečanje...
A hrana je v Po. boljša kot v Lj.? Torej bodo meni kg kar ostale.. user posted image user posted image

Cojka veseli me, da je s Čojo bolje... Blek.. kaj si imela... user posted image Upam, da so dišeče svečke pregnale vonj.
Glede Tosame super - čakam novice. Lepo, da nisi pozabila - jaz sem že. user posted image  

Krtkova in MM user posted image   za uspešen shooping.

Aglaia ne vrzi nalepk stran - je ena prosila, da jih prinesem/-o na srečanje v pon. . Sem pa pozabila katera. user posted image NO, važno je, da jih prineseš... Jih bom jaz tudi. Imam jih viška. Moram pa še po nekaj zadev v Spar-a in jih še dobim, pa še tiste prinesem.

Candy ti si nova tukaj, ne? Veš, sem bolj pozabljive sorte.. user posted image Dobrodošla - še z moje strani!!! Upam, da nisem kaj zabrkljala- to velikokrat naredim... Se boš navadila.... user posted image   Sicer pa, še tri tedne in upam, pozabljivost mine ..... pa Omego tudi jem cca 3 dni.... user posted image user posted image user posted image user posted image

A sem kej pozabla? user posted image   Sigurno.... ah kaj čmo....

Sonček se je prikazal!!!!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Dajmo že pomlad! Razmišljam ravno ali moram ven privlečt zimsko vrečo, da bom user posted image v njej prinesla domov.... Kupljen  imam namreč spomladanski kompletekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 12:15:23   
neka_noč
Aja.... JUTRI NASTOPIM PORODNIŠKO  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 12:17:18   
krtkova
IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč

A sem kej pozabla? user posted image   Sigurno.... ah kaj čmo....



zihr si kej, sam smo navajene tega pri tebi (in meni).user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in čestitke za začetek porodniške!! Ni kaj, bliža se dan D!!user posted image

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 12:20:35   
candy24
neka_noč: user posted image za porodniško. To mora bit fajn filing! Drugače pa nisem nova, samo oprana s Perwollom. user posted image  user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 12:48:30   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: candy24

neka_noč: user posted image za porodniško. To mora bit fajn filing! Drugače pa nisem nova, samo oprana s Perwollom. user posted image  user posted image


user posted image babji!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 12:51:11   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova

IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč

A sem kej pozabla? user posted image   Sigurno.... ah kaj čmo....



zihr si kej, sam smo navajene tega pri tebi (in meni).user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

in čestitke za začetek porodniške!! Ni kaj, bliža se dan D!!user posted image


Joj, dan D . A veš, da me je kr mal groza? user posted image   Po eni strani komaj čakam, po drugi pa sploh ne dojemam....  še ne....
Zdaj, ko gremo v pon. na zgodnjo večerjo, se res počutim, kot da grem na ZADNJO VEČERJO! Zame bo prva in zadnja z vami. user posted image   (2 v 1)

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 14:05:32   
bcljka
a veste kaj se je pa men zdele zgodil... med delovanjem pomivalnega stroja je razpadla cev in je začela voda lit vn 1cm zrvan elektrike!!! no zdej mam že vodovodarja tuki in so čist zgorženi kdo je to delu in kako je to možno... user posted image skratka moja kuhna očitno res ni varna!!! po tem k je avgusta lani cela dol padla... so zdej še te cevi čist v ****u! user posted image ****ti RUTAR!!! stara je pa 4 leta!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 14:27:55   
neka_noč
Dobro, da je s teboj vse ok - voda in elektrika skupaj.... user posted image  
Za Rutarja sem pa že slišala, da ni vse ok...  Sama nimam izkušenj z njimi tako da ne vem ... Sem slišala od dveh mizarjev glede pantov, pa tudi na splošno glede pohištva, dobave.... user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 14:33:18   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč

Aja.... JUTRI NASTOPIM PORODNIŠKO  user posted image user posted image user posted image


Bravo!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 15:09:38   
petrca2507
Jst sm glih včeri brala o Rutarju po različnih forumih. Pritoževali so se nad ljubljanskim in njihovimi monterji.

bcljka...upam, da si OK.

neka_noč...super za porodniško. Če se bojiš, da bo ponedeljkova večerja tvoja zadnja večerja z nami, preden greš rodit, lahko hitro naredimo še eno. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?