|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 16:36:58   
pupa*81
kaj je zdej tle zaeno zatišje a? ste šle vse rodit user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 18:14:52   
neka_noč
Petrca meni ni treba 2x reči za še eno večerjo...  Sem takoj za. user posted image

Pupa res je zatišje user posted image Ne vem kje so vse - a vse shoopingirajo....  Za Cojko vem - sva govorili po telefonu.... Ostale pa....?
Mene bo pa jutri manj tu - bom ponovno skakala okoli - zaključek bolniške, DURS, ZZZS,..  Kmalu bom šla tudi po malega v vrtec in enega njegovega prijateljčka, ki bo prespal pri njemu... bo pestro.. 

Nam je pa "crknla" ključavnica pri enih zadnjih vratih pri Passat-u... je bil danes moj user posted image pri mehaniku.... pa mu je ponudil kar cela vrata, da zamenja.... ker nima ključavnice. user posted image Svašta! Nam pa res ni dolgčas - zdaj bomo še za to ključavnico okol skakal.... pa črte v Lukovi sobi tudi še nismo narisali... vozičke (vse je oprano) je treba tudi še "obleči" - pravi, da bo za vikend..... (to je rekel že prejšnji teden user posted image ) - gremo pa v soboto v Portorož,.... Kdaj hudiča za vikend? Si ga kar predstavljam, da bom šla rodit, on bo pa norel po uradih, sestavljal vozičke, risal črto, iskal in montiral ključavnico,.... user posted image user posted image user posted image
Aja, pa še to.... Sem zadnjič pozabila napisat - ko je bil govori o lupinici.... Moj user posted image mi je rekel, da itak da ne bo pozabil na lupinico... in pokazal na gugalnik - meni je tema padla na oči.... user posted image On bi prišel po naju z user posted image v porodnišnico z gugalnikom - sem mu rekla, kako si on predstavlja to namontirati v avto z varnostnimi pasovi - pa me je samo čukasto gledal - ni dojel kje je "point" , češ kaj ga sprašujem nekaj tako butastega... user posted image No, pa sem mu pokazala LUPINICO in povedala , da je pa res en bu***elj.... ker pri že enemu otroku bi pa lahko vedel,  kaj je lupinica... Potem je pa rekel, da ve, ampak da je zamenjal/zamešal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
No, upam, da ne zameša, ko bo šlo zares. user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 18:49:47   
pupa*81
aaaaa, ta z lupinico je svetovna user posted image morem še jst mojga user posted image testirat user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   [Brisano sporočilo]
11.3.2010 18:55:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrca2507)
  Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 19:31:46   
bcljka
oj!

jst sm živa! ampak čudn da sm sploh!
skratka pol so poštimal cev, so zamenjal neka tesnila al ne vem kaj... skratka user posted image user posted image za 3 delavce k so pršli v 10ih minutah... pa še tašča je uletela in mi vse pomagala počistt in pol mi je še en ogromn kup cunj zlikala user posted image in potem... grejem mleko da bova pile uno kavo za zmešat... in kaj se zgodi... glih komi k sm začela gret je kr raznesl posodo... mlek pa po celi kuhni user posted image what?!!user posted image in potem pucanje jovo na novo... najbl me pa jezi k je mlek steku med stekla v pečici in tega se ne da odpret (samo serviser lahko)... tko da zgleda steklo pečice zdej kt da ga še nikol nisem spucala... morm jutr serviserja poklicat...user posted image pa da je bil dan še bolj popolen, mi je kopalni plašč padu v wc user posted image user posted image user posted image sam to je blo smešn!!!user posted image user posted image user posted image

sm se potem mal potolažla pa sm šla v city park in sm si kupla 2 majčki s kratkimi rokavi od esprita ker je tak fajn krog in gre ful lepo čez trebuščekuser posted image user posted image user posted image potem sm se pa ustavla še v popku in kupla 1 modrc za dojenje pa mojmu user posted image majčko 100% oči user posted image glede na to da je on men kupu že 8 teh majc z napisi user posted image user posted image

evo tlele pa pripenjam mojo kuhinjo lansko leto (avgusta) na moj rojstni dan! TOLK O RUTARJU IN NJIHOVIH SUPER DUPER MONTERJIH!!!
user posted image
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   [Brisano sporočilo]
11.3.2010 19:39:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bcljka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 19:53:21   
bcljka
sicer pravjo da so črepinje za srečo, sam v trenutku k sm to vidla me je skor infarkt! dobr da se je to že zgodil ker pomisl da bi lahko se otrok plazu po tleh in bi to vse padl nanga!!!user posted image groza!!! reakcija rutarja na to pa: hja, mi nismo nč krivi, naši monterji so lepo montiral in takrat je držal... halouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 20:13:18   
pupa*81
joooj bcljka, pa komu si se zamerla danes user posted image to od monterjev pa no comment! in baje niso od lesnine nč bolš user posted image sm enkrat na enem blogu zasledila, da je nekomu cel zgornji del dnevne sobe padu na tla, pa tja kjer so se ponavad otroci igrali user posted image dobro da ni blo nobenga doma... odgovor lesnine: pričakovan user posted image

evo par objemčkov, da bo počutje mal bolš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 20:23:40   
bcljka
hvala user posted image
očitno ni bil dan... sej, vse se zgodi z razlogom... ker ubistvu sm lih hotla it v zdravstveni dom, k bi mogla it po bolniški list za marec (zdej k so mi zaključl)... pa nisem našla zdravstvene kartice (za katero se je izkazal da jo ma moj dragi sabo v kranjski gori namest svojeuser posted image )... no, ker če bi šla do ZD pol bi bla kriza ker me ne bi blo doma ob zlitju vode... uf!! to bi blo grozn!

drgač me je pa prijetno presenetla prodajalka v popku... ker sm taka stalna stranka v nosečnosti, no bolj je moj user posted image , ker jst sm kupla sam modrc pa eno majco, on je pa skor že celo trgovino pokupu (ene 5 stvari sploh še nisem oblekla)... in sm dobila kupon za gratis majco po porodu - 100% mami... user posted image user posted image user posted image sm bla vesela k otročiček user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 20:37:53   
Anonimen
pupa hvala za razlago za široko povijanje. Madonca če bom jaz to znalauser posted image bcljka hvala za link. Ga moram pogledati, da mi bo jasno kako se to v resnici naredi.

neka_noč hrana je v Po veliko veliko boljša kot v Lj. Res. V Lj je katastrofa. Ah dej nehaj, sej bojo šle tudi kilce lepo dol. Jeeeeejjjjjj za porodniškouser posted image Boš imela več časa za srake a neuser posted image neka_noč tale z gugalnikom je pa svetovna. Men je pa moj prbil zakaj rabiva košaro, ko sva pa lupinico kupila. Jaz ne vem, kaj bi on otroka cel dan vozil v lupiniciuser posted image Joj te deci.

Evo, da vam še mal "zamorim" z mojim dnevom D. Kot veste sem bila v soboto odpuščena iz Postojne in ko sva prišla domov sem začela ful krvavet, tako, da sva takoj letela v Lj porodnišnico (to je bilo okoli 11h). Tam so me dali takoj na ctg, zato da smo slišali srčka, če je vse ok, ker kri kar ni nehala lit. Vmes mi je sestra rekla, da je ctg zaznal popadek in če sem ga čutila, pa sem jo gledala ko tele v nova vrata, ker nisem čutila nič. Tam sem ležala kar dolgo, potem sem imela UZ in doktor se je odločil, da me pošlje direkt v porodno. Medtem so se pa začeli tudi že popadki, ki so bili prvo na 5 minut, ko pa sem prilezla do porodne, pa že na 2 minuti. Mojega so vmes poslali še jest, ker so rekli, da bo dolgo trajalo in moj bukselj, namesto, da bi šel jest, je šel kupit nov fotoaparat, ker svojega sinčka pa ne more slikat s starimuser posted image No, medtem so me zdravniki gledali in noben ni mogel ugotovit od česa jaz še vedno tok krvavim, tako, da tudi iz postelje nisem smela vstati. Vmes so se popadki tudi že malo umirili in bili spet na 5 minut, ampak le kakšno uro, tako, da so babice že mislile, da se bo stvar umirila in da ne bom rodila, a kaj ko se je začelo vse nazaj na 2 minuti. Od začetka sem bila odprta 1 cm, potem so me zopet pregledali ob ene 20h, sem bila odprta 2 cm in takrat se je dr potem odločil, da mi predre mehur. Od takrat naprej je šlo pa zelo hitro. Popadki so postajali vse močnejši, dobila sem tisto smejalno masko (ful mi je bilo smešno, ker sem se zavedala, da sem malo zadeta). Potem pa mi je babica čez čas, nekaj šarila s prsti notri, me je bolelo, ampak mi je še pospešila popadke (mi je rekla, da mi je prišparala še par ur popadkov). No in od takrat je šlo pa s svetlobno hitrostjo. Kar naenkrat mi je rekla, da bom 3x potisnila in bo mali zunaj. In res je bilo tako. Ob 22.42 sva dobila najinega žabončka. Ker je bilo z njim vse ok (dobil je oceno 9), sem ga dobila na trebuh, ampak le za kratek čas, potem so ga odnesli na intenzivno. Ok zdej pa upam, da vam nisem zamorila.

Aja še to. Moj Taiček je včeraj pojedel 4 obroke (od 8) po cuclju, prej pa skoz samo enega. Sem bila danes tok vesela. In zdele ob 18h sem ga jaz hranila po cuclju in je bil tudi že njegov 3 obrok danes, upam, da bo ponoči še en po cuclju. Pa prestavili so ga v sobico, ki je zadnja, preden gre na oddelekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrca2507)
  Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 20:56:13   
petrca2507
Jst se šele zdej oglašam. Popoldan sem bila s prijateljicam spet zmenjena za trening. Ampak dons nism nič laufala, sem samo gledala. V soboto sm se pa zmenila, da me vzamejo s sabo na tekmo v Medulin. Napoved vremena na tistem koncu je sonček in do 12 C.

Joj bcljka, ti pa maš prigode. user posted image
Sem mojga vprašala glede vode in elektrike. Je reku, da naj bi bilo tko zvezan, da čim kapljica vode "skoči" na elektriko, vrže varovalko ven. In da pri tem niti slučajn ne bi smel nobenga strest. Ampak...saj nikoli ne veš, kako je narejeno. Men bi se odpelal, če bi se kaj takega nardil, kot teb dons.

neka_noč...sm mojega testirala glede opreme. Ne morem verjet, ampak on vse pozna. user posted image Pri stolčku za hranjenje je celo reku, da tega ne rabiva kupovat, dokler otroček ne sedi. Malo me preseneča njegovo znanje. Po mojem se na skrivaj izobražuje. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 21:00:15   
živa
Ooo, nax, kako lepe novice user posted image user posted image user posted image . Bravo Tai user posted image -

IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč


Aglaia ne vrzi nalepk stran - je ena prosila, da jih prinesem/-o na srečanje v pon. . Sem pa pozabila katera. user posted image NO, važno je, da jih prineseš... Jih bom jaz tudi. Imam jih viška. Moram pa še po nekaj zadev v Spar-a in jih še dobim, pa še tiste prinesem.



Jaz sem prosila user posted image .

Zjutraj sem imela pregled pri G in mu je naredila 3. UZ user posted image . Ne boste verjele, ampak moj bejbi prehiteva za 3 tedne user posted image . Obseg trebuščka ima ohoho nad povprečjem ... user posted image . In jaz sem se zredila 4 kg v zadnjem mesecu user posted image . Me je dala še enkrat na test za sladkorno ...

Ok, vem, da ne migam, in ful se sekiram zaradi kilogramov, pa čisto preveč sem pod stresom, ampak sploh ne vem, kaj in kako naj jem, da se ne bi več zredila user posted image .

Pa še nič nisem naredila danes + prehlajena sem za znoret, najbolje, da grem kar dol z RR.

Lp,

živa

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 21:01:41   
živa
Aja, še za bcljko user posted image , s tole kuhinjo res nimata sreče.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 21:02:32   
bcljka
nax - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa spet ne vem zakaj mislš da nam težiš!! itak da ne!! moje trenutno najljubše čtivo so porodne zgodbe!! user posted image si predstavlam da je mogl bit grozn ker je blo tok prekmal pa vso to krvavenje... ampak sej vidš, zdej je vse OK user posted image kmal bo že doma in ko se vreme izboljša bosta lepo po sončku vozičkala... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
11.3.2010 21:07:43   
petrca2507
Jst tud rada preberem porodne zgodbe. Vsaka je zgodba zase in v vsaki lahko najdeš kaj pametnega in koristnega zase. Oziroma vsaj vidiš, kako vse skupaj poteka.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   [Brisano sporočilo]
11.3.2010 22:08:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petrca2507)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 7:42:01   
petrca2507
Dobro jutro user posted image

Danes je tko lep dan, da bi najraje doma ostala. Ker imam cel kup viška ur, sem se s šefom zmenila, da delam samo do 12h. user posted image

živa...men se je dons ponoč sanjalo to, kar si ti včer pisala (o prehitevanju otročka za 3 tedne). Zgleda pred spanjem ne smem več RR brat. user posted image


_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 7:58:48   
bcljka
oj srake!

evo mene že na faksu...user posted image user posted image user posted image ampak, ker sem tko vestna študentka sm jst to že vse doma nrdila (preveč časa mam res) in zdej po netu srfam user posted image user posted image user posted image dobr da je sam še 10minuser posted image pol sm se pa odločla da grem ob 9:00 na aerobiko (nosečke) k sm že lih pokonc user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 8:00:04   
pupa*81
nax hvala ker si delila to izkušnjo z nami, sej veš da smo babe firbčne user posted image me veseli, da te niso dolg matrali user posted image čeprav si bla itak na drogi, pa je bil čas relativen user posted image user posted image user posted image

pa fuuul sm hepi za Taia user posted image bravo mali, kar pridno papcej! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 8:02:23   
pupa*81
živa super za UZ, aja mali hoče kr prej ven snegeca pogledat user posted image glede kil se pa res ne sekiraj no, nosečnost je pa ja najlepši izgovor za se zredit user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 8:27:45   
živa
Dobro jutro!

Evo, otroka sta v vrtcu, jaz že doma; sem si dala malo časa za RR in grem potem res delat ... če me ne bo kaj drugega premamilo user posted image . Danes pride moja mami na obisk (saj ne vem, kdo bolj čaka, ona ali otroka ali morda tudi jaz, da bom imela še popoldne malo časa zase user posted image ) in sva se zmenili, da greva v šoping - za naju user posted image , ker se moja sestrična poroči čez 2 tedna. Naj bi šle v šoping, preden greva po otroka v vrtec, ampak me mika, da bi šle kar zdajle, ko pride, ker je manj gužve user posted image .

No, me je pravkar klicala, da je že skoraj na železniški postaji in jo grem iskat. Lepo se imejte!

živa

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 8:33:01   
katrinka
nax - lepa porodna zgodba...in veseli me da je s sinkom vse uredu...drzim pesti da boste vsi kmalu domauser posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 8:35:56   
Zvezdici
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

zvezdici - ti se pa tako malo oglašašuser posted image Seznamčke nam skos tako lepo urejaš. Upam, da si ok. A si začela jesti tiste tablete?



Saj berem vas nonstop. Pa ne vem kaj napisat. Se včasih malo zgubim. user posted image Ampak dolžnost se, pa le trudim izpolnjevati.
Jaz sem drugače ok.. še vedno doma brez akcije user posted image .
Tablete sem tudi začela jemati. Sedaj mi je že zvišala dozo in mi zagotovila, da je bolj koristno da jemljem kot če ne. Da če ne bi jemala, da bi bila večja škoda za user posted image .

bcljka - to ti je cela omara padla na tla?? user posted image user posted image Pa res dobro, da se je to sedaj zgodilo. Ja groza res!

nax - user posted image user posted image user posted image super za tvojega pobeka. Lepo napreduje. Upam, da bo čimprej doma z vama.
A pa so potem ugotovili zakaj si krvavela?

živa - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 8:36:42   
anajrim
Petrca - v outrletu vilagge palmanova je tako, jaz sem bila enkrat, za dojenčka skoraj ni nič razen otroškega oddelka v benettonu in pa ene trgovine z igračami...so pa same hude firme in meni osebno to nič ne pomeni...pa klub temu da je kao outlet je vse full drago...

nax - čestitke da gre žabončku na bolje!!!!

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: ljubljanske nosečke - 2.del
12.3.2010 9:11:15   
Anonimen
Ojla srake!

Jaz sem pa res blond. Za ponedeljek vam nič ne obljubim, vam bom sporočila kako pa kaj, ker glede na to, da sem bila včeraj do pol sedmih tam oz malo dlje, pa potem moram še letet domov mleko črpat, dvomim, da mi bo zneslo pridt kaj prej. Je pa tud odvisno ali me bojo zdaj kmalu sprejeli notri, glede na to, da mali že bolj je. vam sporočim, bi vas definitivno rada videla.

Zvezdici katere tablete pa ješ? Ne krvavitev je ostala neznana, je tako tudi naposano v materinski. So mi pa takrat rekli, da je ena možnost, da se je posteljica odluščila, so gledali z Uz-jem, samo niso mogli določit, ker je bila čisto zadaj, druga možnost pa, da ko me je g pred tem pogledal, preden me je odpustil iz Postojne, mi je šaril s prstom in me je ful ful zabolelo, tako, da so rekli, da je lahko tudi to sprožilo vse skupaj. Nič ni ziher.

cojka za Bled sem te pa spraševala, ker sem mislila če boš imela čas, da se dobiva. No sej sva na vezi, pa se bova zmenile za en dan.

A neka_noč se pa nič več ne javlja?

Pa odkar je krtkova na dopustu je prava zaspankauser posted image

(odgovor članu anajrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?