|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 11:12:52   
k1
sem jezna že sama nase :hudicek:... kar iščem neke stvari, pa jih ni, pol pa se lotim pospravljanja v upanju, da najdem, pa zopet nič. bogve, kam sem založila, pol pa se bo čez kake pol leta našlo na čisto brezveznem kraju, ah...

izgleda, da me že EMŠO j*** :)-

še ma katera take probleme, ali sem edino sklerozno bitje na tem svetu :zmeden2::zmeden2: ?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 11:15:38   
urši*
mene mislim , da še ne emšo j*****, pa sem vseeno čist aut včasih:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 11:16:24   
soncece24
Pri meni je to klasika. Ko nekaj iščem 100% ne najdem, ko pa bom iskala nekaj drugega, pa najdem tisto ta prvo stvar. Pa nikoli ne vem kam sem kaj dala. Kaj češ, eni smo talenti. Pa ni emšo kriv!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 11:18:08   
Anonimen
Enkrat sem uro dala na neko mesto, da bo tam zato, da jo bom zagotovo našla, ko jo bom rabila. Seveda sem pozabila, katero naj bi bilo tisto posebno mesto in sem uro našla šele čez pol leta pri pomladanskem čiščenju. Ja, pa spotoma pozabim, kaj mislim, kaj sem hotela povedat, kaj sem hotela narediti... Zadnjič sem :love: razlagala eno zgodbico, pa sem se vmes trikrat ustavila, ker nisem več vedela o čem govorim. Povsem normalno. Da ne govorim o tem, kako je pozabljiv moj :love:. Prejšni teden sem ga morala jaz spomniti, da se mu služba začne dve uri prej kot ponavadi.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 11:18:39   
india
O ja, seveda, saj to je standard, stvari se tako dobro skrijejo, da moram vsekakor najprej stanovanje pospravit, potem jih pa najdem točno tam,kamor sem najprej pogledala ;)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 11:27:36   
k1
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

hvala, da ste mi objasnile, da nisem edina - se že boljše počutim :)-

lp:rozica:

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 11:32:46   
ZARA
Ja,sploh v nosečnosti in po CR se mi je to dogajal prov preveč!!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 11:33:29   
dory
jest mam ornk krizo glede pozabljanja...se isto minuto vcas pozabim kaj mi je blo naroceno...mam obcutek da sem vcas prou senilna v glavo :zmeden2:...vse pa se je zacelo dogajat med nosecnostjo in se huje po porodu in vseh neprespanih noceh...

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 13:15:22   
Anonimen
Ja, po Cr sem bila tudi jaz kar nekaj časa totalno aut. Se spomnim, senkrat sem Tiborju, ko je bil star kakšne 3 tedne, vodo v stekleničko kar izpod pipe nalila in mu dala notri adaptirano mleko. Kaj sem naredila, sem se spomnila šele po tem, ko je že vse popil.
Sicer sem pa že vseskozi pozabljivo bitje. Trenutno nimam nikjer šopa ključev. Pojma nimam, kje sem jih izgubila. Jih pogrešam že en teden.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 13:20:34   
Jančika_
No, jaz pa.... hm, kaj sem se že hotela napisat:zmeden:?

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 13:24:12   
Pupica
evo...še jaz se lahko vpišem na seznam pozabljivih. Moj :love: je že obupal nad mano. Kar je izredno nujnega me pokliče in spomni, ostalo gre mirno mimo mene:)-

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 13:36:51   
india
Jančika!!!:)-:)-:)-:)- Kratko in jedrnato!:)-:)-:)-

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 14:08:10   
dinika
Po CR sem zgublena. Si vse pišem na kolendar drugače?????:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 14:10:20   
morskadeklica
Še ena...
Grem v trgovino po 1 stvar, prinesem jih 5, med njimi seveda ne tiste po katero sem šla. Tolk o pozabljivosti;)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 17:37:19   
urbancek
Hahaha, sem pa že mislila, da samo mene baše teta roza. Če ne napišem na listek čez 5 minut več ne vem, kaj moram narediti oz. kaj sem imela v mislih.
Sicer je pa včasih kaj bolje tudi pozabiti, a ni tako.Lp

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 21:53:11   
Anonimen
Našla sem ključeeeee!!!!:bravo::racka::kuza:

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 22:06:27   
Joe
Dobro, da si napisala prejšnje sporočilo, Splišni, če ne bi vedela, da si jih iskala. In bi jih ne mogla najti. :)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   še katera pozabljiva??
9.7.2005 22:12:50   
piščanc
jaz sem tud pozabljiva!!!! tud moj me mora spomniti na nekatere stvari (mobitel, ključi...), včasih mi glava dela, včasih pa ...

danes sem čisto :(( :(( :((. oprala sem avtomobilske ključe :( :( , ki so bili v hlačnem žepu. seveda daljinsko odpiranje ne deluje. :(:((

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   še katera pozabljiva??
10.7.2005 23:08:52   
Joe
Jaz pa še zdaj ne morem pozabiti, kako brezvezno foro sem poknil v to temo. Žal mi je; vsem se opravičujem.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   še katera pozabljiva??
11.7.2005 8:24:43   
Anonimen
Ojoj, zdaj moram pa prav nazaj brat, kaj tako groznega:) si napisal.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   še katera pozabljiva??
11.7.2005 8:27:03   
Anonimen
Zdaj sem šla gledat ... a si že pozabil, da nisi nič napisal o svoji pozabljivosti ... pa zdaj ne moreš pozabit.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   še katera pozabljiva??
11.7.2005 12:43:31   
Joe
O moji pozabljivosti: sem skorajšnji profesor filozofije (po izobrazbi, žal ne po delovnem mestu).

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?