|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HSG
13.3.2010 20:09:39   
didi82
xena@alex sem podobnih želja... sem zelo pozitvnih misli, kar se tega tiče..nč bat nama ne bo uspelo user posted image user posted image user posted image po cele dneve... na dva dni sva rekla, da bova probala, v času ovulacije, potem pa kukr se nama bo zahotelo... saj neki pod pritiskom pač ne gre... madona sej sem se že počutila kot, da imam vsak dan domačo nalogo, in po tolkem času poskušanja, maš dost, ker sploh ni več užitka, ker veš, da sexaš sam zato, da čimprej rata dobit user posted image ...  ja ja upam na to, da bove skupi zibale...

iz katerega konca Slovenije pa prihajaš, da vidim, mogoč sva si pa zelo blizu, pa bove skupi vozičkale user posted image user posted image user posted image user posted image ... in šle na kakšno user posted image ???

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: HSG
13.3.2010 20:20:19   
xena@alex
didi82 sem iz trebnjega pa ti....user posted image ja upam da bove skup zibale ,porivale,pestovale......... maš pa prou jest user posted image user posted image user posted image user posted image sam zato še da dobim user posted image tut če mam 1mesec pavze mi nč ne manka...user posted image mau sm se naveličala gledam sam še na plodne dni in takrat user posted image drgač se mi pa ne da ....  upam da nam rata da bo že konc s to obsedenostjo da morm pa nujn user posted image user posted image ... ja lepo bi blo če bi skup user posted image ja upam da si kje bliz....

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: HSG
13.3.2010 21:53:03   
didi82
jst sm pa iz okolice Ljubljane, vendar pa imava vikend na Dolenjskem v okolici Žužemberka... no nisve glih prov odaljene ni pa tko blizu... ampak ni problema, se bove že dobile pa tud če na pol poti...

user posted image user posted image user posted image  se ti lahko res dobesedno obrne, saj si prov pod pritiskom... zato smo pr ns kar mal spremenil režim... takrat ko nam paše, in ko so plodni dnevi...

ewo zdej grem pa še mal Hrib-arja pogledat, pol se pa pocrklat z mojim (plodni dnevi user posted image user posted image user posted image )....

Lahko noč želim... 

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: HSG
14.3.2010 8:16:58   
xena@alex
didi82 o ljubljančanka jest sm pa z vrhnke (v trebnje sem samo priseljena)sorodnike imam pa v ljubljani kako je svet majhn.user posted image kok si pa stara če smem vprašat user posted image .si že kako stvar kupila zauser posted image te je že kaj zamikal ,zasrbeli prstki..... jest priznam mene pri taprvem so še predn sm bla noseča zdj mi  pa prou pride.....user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: HSG
14.3.2010 20:38:50   
didi82
xena@alex  ewo mene pravkar prišla iz sončnega Portoroža...

komaj že čakam poletje...no nisem čista Ljubljančanka, sem bližje Vrhniki doma, kot Ljubljani (vedno rečem, da sem iz okolice Lj)... drugače sem pa stara 27, pa ti? koliko pa je star že tvoj prvi otročiček??.... za bebico pa nisem še čist nič kupila, sicer ne morem ko grem mimo kakšne trgovine za otročke, da ne bi uč vrgla....


kdaj pa pričakuješ ta mesec user posted image ??? jst 27.03. ja je še kar neki časa do tja, ampak vem, da bom zmogla in da nama bo uspelo, sem prepričana 100 %...


(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: HSG
14.3.2010 21:00:00   
xena@alex
didi82 jest bom pa letos stara 26,staram se a neeee..... naš mali bajsek je star 18mesecev,oooo vrjamem ko greš mim trgovine pa zagledaš ta pa oni bodi k bi ga kr kupu......user posted image .moja user posted image naj bi pršla konc mesca nekje sploh ne računam več k mi zmer par dni zamuja (3 do2 dni).si ti slučajn kaj na facebooku jest sm gor včasih pa če si bi lahk slikce šla 'pogledat.......user posted image user posted image user posted image držim pestke za naju

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: HSG
14.3.2010 21:17:44   
didi82
ewo sem ti poslala zasebno sporočilo, tko, da me kar klikni na FB-ju...

potem pa sva na istem kar se tiče tele tete user posted image ... res nama je namenjeno, da se bove skupaj veselile...

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: HSG
15.3.2010 12:08:15   
xena@alex
ko bi se vsaj upam da bodo tvoje prošne uslišane za težko pričakovaniuser posted image .držim pestke da naju ta mesec user posted image zapusti za celih 9 mesecev

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: HSG
15.3.2010 21:03:59   
Anonimen
Jaz sem klicala januarja, pa so mi dali zaporedno številko, pa rekli naj kličem v marcu, ko dobim menstro. Več mi pa ni povedala.


pri meni je bilo torej tako. v začetku oktobra sem bila pri dr. Ribičevi, s katero smo se dogovorile za laparo. čez teden dni (ko sm se opogumilauser posted image ) sem klicala, da se naročim. takrat mi je sestra po tel rekla, da je za čakat, in mi dala številko, kot tebi. naročila je, naj pokličem januarja, ko dobim M. Januarja sem torej klicala in dobila datum 30. marec.
uf, kakšna ceremonija. tako da dan D se bliža in močno močno upam, da bo uspešno vse skupi.

tebi pa želim da tudi čiiiim prej odpraviš. user posted image

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: HSG
16.3.2010 12:48:46   
ursap
jutri zjutraj imam HSG... malo sem živčna... :)  držim pesti, da bo vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: HSG
16.3.2010 13:17:41   
didi82
ursap brez živčnosti... jaz sem ga imela prejšnji torek 09.03. pa naj ti povem, da sploh ni bilo nič hudega... jaz sem čutila mal krče ko so mi kontrast spustii, drugače pa čisto brez bolečin... se da preživet... kar lepo mirna in sproščena bodi....

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: HSG
16.3.2010 14:52:01   
ursap
IZVIRNO SPOROČILO: didi82

ursap brez živčnosti... jaz sem ga imela prejšnji torek 09.03. pa naj ti povem, da sploh ni bilo nič hudega... jaz sem čutila mal krče ko so mi kontrast spustii, drugače pa čisto brez bolečin... se da preživet... kar lepo mirna in sproščena bodi....



hvala za spodbudne besede :)  bom jutri poročala kako je blo.

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: HSG
16.3.2010 15:11:36   
didi82
veš da bo vse ok.... držim pesti, jutri pa le sporoči, kako je bilo... a imaš to v Lj na Ginekološki?

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: HSG
16.3.2010 16:29:09   
xena@alex
uršap kako si preživela hsg!!!je blo hudo!!!
didi82 se strinjam s tabo nč ne boli medve sva obe preživeli a ne user posted image user posted image user posted image .....

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: HSG
16.3.2010 17:27:13   
ursap
IZVIRNO SPOROČILO: didi82

veš da bo vse ok.... držim pesti, jutri pa le sporoči, kako je bilo... a imaš to v Lj na Ginekološki?


ja, pregled imam na inštitutu za radiologijo, zaloška 7, lj

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: HSG
16.3.2010 17:27:52   
ursap
IZVIRNO SPOROČILO: xena@alex

uršap kako si preživela hsg!!!je blo hudo!!!
didi82 se strinjam s tabo nč ne boli medve sva obe preživeli a ne user posted image user posted image user posted image .....



nisem še imela, jutri (17.3.) zjutraj imam... :)

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: HSG
17.3.2010 11:06:20   
ursap
pozdravljene,

ravnokar sem se vrnila domov iz hsg-ja.... preiskave niso opravili zaradi povišane sedimentacije v krvi... zdravnica preiskave ni opravila, ker lahko pride do vnetij in kot posledica vnetij tudi operacija... preiskavo bi lahko opravila na lastno odgovornost, če podpišem izjavo, pa sem se odločila da rajši ne reskiram... sem pa v ponedeljek klicala svojo zdravnico in ji povedala rezultate krvi in je rekla, da je vse v mejah normale in da naj me ne skrbi, da bo šlo vse ok skozi... pa očitno temu ni tako...

no, to je to... naslednji mesec spet oddajat kri, da bom mela spet vse flekaste roke... user posted image

držim pesti za vse vas ostale...

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: HSG
17.3.2010 13:16:15   
didi82
ursap res mi je žaluser posted image , da nisi opravila HSG-ja, ampak ne zastopim, da ti tvoj osebni zdravnik pravi, da je vse ok, tuki je pa potem stanje čisto drugačno user posted image !!???!!!!

je pa absolutno boljš, da si prestavila na naslednji mesec, da slučajno res ne bi prišlo do kakšnih nepotrebnih komplikacij... 

upam, da bo naslednji mesec vse ok in da končno prideš na vrsto...

xena@alex kako si pa ti kaj, si se mi čist izgubila?????

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: HSG
17.3.2010 23:34:07   
xena@alex
uršap tut jest držim pesti da čim prej opraviš s temuser posted image user posted image
didi82 ta tedn nism mela nč časa k mi je tamau zbolu ma bronhitis .....tko d sm mu 24 ur na dan na razpolago,.....
in kako pa ti kej se že bližaš veseli novici bom kmal tetek.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: HSG
18.3.2010 7:37:21   
didi82
joj bošček mali, držim pesti, da se čim prej pozdravi tale tvoja žabica in mu pošiljam en velik velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... a potem si na bolniški?

o ja, drug teden v soboto je dan D ,ampak nočem neki ful upat..... kdaj imaš pa ti? ker jst tud hočem bit tetek....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: HSG
18.3.2010 13:08:17   
xena@alex
helllooo evo mene znorela sm skor pr dohtarci od 9 zjutri pa do 13h sm bla tam no ja vsaj u bolnco nama nau treba (zaenkrat še ne)..... ja sm na bolniški user posted image jest je pa ne pričakujem 29.3 no kak dan gor al pa dol ni pomembn...ampak veš da mam tak filing ko da se bo glih kar ulilauser posted image ..in kak občutek maš didi82 so kaki krči,špikanje.......user posted image al si fantastično......user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: HSG
21.3.2010 18:18:28   
xena@alex
didi82 plisssss help me user posted image   čist sm zmedena je možno da mam O en tedn pred user posted image .

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: HSG
21.3.2010 20:29:48   
didi82
oj bejba, dons sm pa cel dan mislia nate....user posted image    ja je možno, da imaš O en teden pred user posted image , ampak po čem sklepaš? si delala testke?

drgač pa tud jst sm čist zmešana, od četrtka me že skoz špika in boli po trebuhu, sploh ne vem ali naj počakam do petka ko imam kontrolo al kaj? izcedka mam nenormalno velik, sploh ne vem več...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: HSG
21.3.2010 20:38:09   
xena@alex
didi82 nek čudn izcedek  mam take zelenkaste barve je to O..... čist sm zmešana pa rahle krče mam pa ne vem je O al bo user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: HSG
21.3.2010 20:46:43   
didi82
o joj to pa še nisem nikol slišala, kaj pa če se je kej prijelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  držim pesti, da bi to na koncu pokazal en velik ++++++++++++++++++........

povej mi, si imela ti kakšne bolečine v trebuhu po HSG-ju? to se mi ne zdi normalno res ne, da me že 4 dni boli po trebuhu?????

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?