|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: HSG
8.3.2010 21:22:15   
sandra_sandra
ursa.p želim ti veliko sreče,ni tok hudo da se na da zdržat..
a ta klomifen jemlješ če nimaš ovulacije? jst bom poskusila svoje jajcevode odmašiti z glino med ko čakam na laparo..

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: HSG
8.3.2010 23:27:17   
xena@alex
Res je kot so omenile že prej klomifen ti spodbudi ovulacijo če nimaš svoje.Punce nč bat hsg ne boli tojk groznuser posted image   jest sm mela v ljubljani in sm dubla 2tableti proti bolečinam .je pa res da je ful neprijetn občutek ko se ti tekočina pretaka po jajcevodih.user posted image jest upam da bom ta mesec user posted image držim pesti da boste tudi ve dobr opravle hsg.user posted image

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: HSG
8.3.2010 23:56:57   
ursap
IZVIRNO SPOROČILO: sandra_sandra

ursa.p želim ti veliko sreče,ni tok hudo da se na da zdržat..
a ta klomifen jemlješ če nimaš ovulacije? jst bom poskusila svoje jajcevode odmašiti z glino med ko čakam na laparo..



jaz osebno še ne jemljem klomifena. do sedaj sem naročena na hsg, moj pa je že imel spermiogram. aprila imam posvet pri zdravniku, potem pa bom videla kako naprej.

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: HSG
9.3.2010 13:30:37   
nkt
Živjo!

Sem nova na forumu in vam želim prav tako povedat, da HSG ni tako boleč kot sem si vse skupaj predstavljala. Je pa res, da nisem imela zamašenih jajcevodov in me mogoče zaradi tega ni bolelo. Zadeva pri meni pa je ta, da jaz že imam dva sončka in si želim še tretjega user posted image , pa žal ne rata user posted image . In zaradi tega me je G poslal na to preiskavo pri kateri pa je bilo vse OK. Zdaj še čakam na izvide, da potem lahko grem nazaj k svojemu G, da vidimo kaj bo rekel za naprej.


(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: HSG
9.3.2010 14:09:30   
didi82
čao,

ewo danes sem bila na HSG-ju in moram vam povedati, da sploh ni nič hudga.... nisem imela nobenih bolečin, razen takrat, ko ti spustijo kontrast... to pa traja par minutk, vendar se da potrpet... nisem pa dobila nobenih tablet proti bolečinam.... bolečine pa so take, kot takrat preden priteče rdečka....

tko, da Ursap kar korajžno nič se bat... imam pa vse jajcevode prehodne, razen maternica je malo čudne oblike, ampak mi je rekel, da to ni nobena ovira... se je pa potrebno 3 dni vzdržati spolnih odnosov oz. je potrebno imeti zaščito, da ne pride do infekcije..

se je pošalil in mi rekel, da zdej pa kar takoj veselo user posted image user posted image user posted image  in ni potrebno čakati na naslednji ciklus...

no tako lepo se imejte, grem počivat..

se še slišimo...

by by...

(odgovor članu nkt)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: HSG
9.3.2010 17:25:08   
xena@alex
didi82 so ti kaj omenili kake oblike maternice maš!!k jest jo mam nazaj,v obliki črke T in so rekl da bo treba operirat.UU tale klomifen je pa ubijalski že 2dni me tako jajčniki vrjetn še maternica zravn bolijo da je za znort raztrgal me bo!!1user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: HSG
9.3.2010 17:31:38   
Monstera
Meni so na izvid napisali, da priporočajo podroben UZ maternice, ne vem zakaj, nekaj o čudni postavitvi.
Drgače pa na HSgju ne dajejo nič več proti bolečinam, lahko pa same vzamete kar želite.

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: HSG
9.3.2010 19:07:41   
didi82
oj ,

ne nič mi niso točno omenili, kakšne oblike je, ker je reku, da ni nč pretresljivega, da to ni nobene posebnosti, in ne bo treba na nobeno operacijo, je samo rekel, da kar veselo na delo... upam samo, da nama uspe...

Xena@alex zakaj pa ješ klomifen? so ti ga dali kljub temu, da te bodo operirali??

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: HSG
9.3.2010 20:03:42   
xena@alex
monstera a to majo po tanovem,jest sm mela hsg decembra v lj. in sem dubla dva prospana,kje si pa ti mela hsg!

didi82 klomifen jemlem ker bi radi imeli še enega in če nam rata bom šla na operacijo po porodu ker pol ne bom smela imeti otrok,ta bi bil naš zadnjiuser posted image .klomifen imam pa zato ,ker nimam ovulacije,jajcevodi prehodni vse O.K.user posted image . user posted image tečka redna vsak mesec ovulacije pa ni čudno ne.sem vesela user posted image da nimaš kaj hujšega,ker tako obliko k mam jest (deformirano maternico) ni fajn met ful boli pri user posted image ker mi dol pritiska tko da zame ne pridejo vse poze v poštev!!user posted image čeprav se jih nebi branila!!

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: HSG
9.3.2010 21:57:54   
didi82
aja jst nimam nobenih bolečin pri user posted image .... čist brez problema... sedaj pa moram tko al pa tko počakat, da grem do svoje osebne ginekologinje, mi je tud že namignila drgač, da naj bi dobila klomifen, čeprav ovulacijo imamo, sicer kakšen mesec manj, kot običajno... so mi delali krvne teste na podlagi katere ti vidijo kakšno ovulacijo imaš...

jaz upam, da mi oz. nam uspe čimpreje...

koliko časa pa že ješ klomifen??

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: HSG
10.3.2010 13:34:54   
Monstera
xena@alex, ja to je po tanovem. Kakšen mesec ali dva ne dajejo več nič proti bolečinam.

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: HSG
10.3.2010 16:59:34   
xena@alex
monstera pol sm jest še dobr skos pršla!!user posted image
didi82 to je moj prvi mesec kar sm na klomifenu in upam da zadnji . user posted image koliko cajta se pa vidva že matrata in user posted image .

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: HSG
10.3.2010 17:37:50   
didi82
ja midva sva v tem že leto in pol, pa žal še vedno brez uspeha... upam, da nama bo uspelo sedaj po tem postopku, ker mi je dr. rekel, da lahko kar takoj začneva delati na tem ni treba nč en ciklus počakat... po forumu sem brala, da je kar dosti puncam uspelo, nekaterim pa še vedno ne... bomo videli... upam na najboljše...

koliko časa pa vidva že poskušata ustvariti user posted image ????

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: HSG
10.3.2010 18:48:12   
xena@alex
nama po hsg-ju ni ratalo.user posted image 14mesecev že poskušava pa še zmer nič,pri prvemu user posted image sva pa rabila 2,5 leti .ko sem pa kumi vidla user posted image je šlo pa vse narobe.ampak mi ni žal . bo to vajin prvi user posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: HSG
10.3.2010 23:20:30   
didi82
ja to bo najin user posted image   prvi, ki si ga res neskončno želiva..... upam, da nama uspe čimpreje, drugače pa baje tud mene čaka klomifen....

kako pa to da si šele po 14 mesecih dobila klomifen? saj bi ti ga lahko dali že prej... (ali ne?).. ali vama je pri prvi bebici potem uspelo po naravni poti? kakšne probleme pa si imela ko si zanosila? (ali sem preveč firbčna???????)


(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: HSG
11.3.2010 18:58:44   
xena@alex
didi82 ne nisi firbčna. pri prvemu bi se mogla glih naročit na hsg ampak tisti masec user posted image ni blo sem delala test in zagledala user posted image to je blo veselje.prve tri mesece je bilo vse o.k. pol so mi pa odkril slatkorno (gestacijski diabetes) ,sem bila na strogi dieti in inzulinu,pol so najdl slabe pretoke v maternici,premalo plodovnice otrok ni tko rastu k bi mogu majhen je biu,1mesec sem bila v lj. porodnišnici zaradi hipertenzije (povišan pritisk) sprožil so mi porod tko da sm rodila 1mesec prej!!upam da te nism prestrašla user posted image . lahko da bo pri tebi vse O .K. bom držala pesti za magične user posted image in to kmalu da me razveseliš z novico o user posted image .

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: HSG
11.3.2010 19:13:38   
sandra_sandra
zivjo punce
a katera slučajno ve kok časa se čaka na laparo.op. v lj??

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: HSG
12.3.2010 8:03:45   
didi82
Xena@alex joj kaj si vse morala preživeti, pa verjetno potem kar pozabiš na to, ko imaš enkrat v roki svojo bebico... upam, da nam uspe čimpreje da zagledamo en velik debel +++++.... poročam ko bo kaj novega pri meni... sedaj imam ravno ovulacijo, in imam full bolečine v desnem jajčniku (špikanje),tega pa pred hsg-jem nisem imela, malo sem že čutila, samo ne toliko kot sedaj...

Sandra_sandra mislim, da se na laparo čaka ene 2-3 mesce, nisem pa čisto prepričana, pokliči pa boš točno vedela... h kateremu zdravniku pa hodiš?

(odgovor članu sandra_sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: HSG
12.3.2010 16:07:54   
xena@alex
didi82 POL PA KAR V AKCIJO NA VELIKO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo čim prej prjel.ja res je ko imaš enkrat user posted image v rokah vse pozabiš tut bolečine pr porodu!!hehehe ampak mi ni žal če je treba grem še enkrat čez to sam da mam user posted image .jest upam da mi kaj kmal poveš veselo novgico.da bom tetek ha ha ha hauser posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: HSG
12.3.2010 19:48:07   
Anonimen
sandra_sandra

jst sm bila oktobra v Lj pri dr. Ribičevi, s katero sva se dogovorili, da pokličem januarja, ko dobim M. Ko sem januarja poklicala, so me naročili 30. marec, tako da se čas hitro obrne. še malo pa bom tam, bomo videli kaj in kako bo.


(odgovor članu sandra_sandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: HSG
12.3.2010 22:17:45   
didi82
Xena@alex takoj, ko bom zagledala en velik + ti bom sporočila.... upam, pa tudi da bo vama tudi uspelo že kar po 1 krogu jemanja klomifena... (in potem bom tudi jst postala tetek he he...)

joj zakaj moramo nekateri čez toliko preprek, da nam nekaj uspe??????????


(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: HSG
13.3.2010 10:46:02   
tecnobica
IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

sandra_sandra

jst sm bila oktobra v Lj pri dr. Ribičevi, s katero sva se dogovorili, da pokličem januarja, ko dobim M. Ko sem januarja poklicala, so me naročili 30. marec, tako da se čas hitro obrne. še malo pa bom tam, bomo videli kaj in kako bo.




A toliko časa se čaka pri njej? Meni so rekli, naj pokličem marca, ko dobim user posted image . A to pomeni, da bom čakala potem še dva meseca? Pa si dobila kakšne kontracepcijske tablete? Ker če mene naročijo na en datum, ni nujno, da bom dobila user posted image v pravem času, ker imam zelo neredne user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: HSG
13.3.2010 15:02:57   
xena@alex
didi82 joj jest bi bla presrečna če nama rata v prvem krogu.user posted image lahko pa da se nama uresniči želja in bove istočasno user posted image . če vama rata bom mogla vsem povedat da sm tetek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   sam da nauta zdj od navdušenja user posted image user posted image user posted image 24ur vaju bo še pobral.kokrat pa moršuser posted image vsak dan ali na dva dni........ kumi čakam veselo novico madona sm bl navdušena k ti joj krizauser posted image user posted image kaj si boš misnla............ lpuser posted image

(odgovor članu didi82)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: HSG
13.3.2010 18:20:38   
Anonimen
tecnobica, ja, toliko časa. že več kot leto sva v Lj, pa samo čakamo in čakamo. madonca ej. drugač pa, ko polkičeš da se naročiš za laparo, ti poveš datum zadnje M, in na kolk časa maš cikel. potem ti dajo datum. jst mam zelo zelo redne M, tako da ne vem, kaj pa v tvojem primeru. tako da že nestrpno čakam 30., ker po treh letih nism več pametna (po vseh dosedanjih izvidih vse BP) kaj se dogaja.
srečno

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: HSG
13.3.2010 19:13:12   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

tecnobica, ja, toliko časa. že več kot leto sva v Lj, pa samo čakamo in čakamo. madonca ej. drugač pa, ko polkičeš da se naročiš za laparo, ti poveš datum zadnje M, in na kolk časa maš cikel. potem ti dajo datum. jst mam zelo zelo redne M, tako da ne vem, kaj pa v tvojem primeru. tako da že nestrpno čakam 30., ker po treh letih nism več pametna (po vseh dosedanjih izvidih vse BP) kaj se dogaja.
srečno


Jaz sem klicala januarja, pa so mi dali zaporedno številko, pa rekli naj kličem v marcu, ko dobim menstro. Več mi pa ni povedala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?