|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice po 35. letu
2.3.2010 6:47:10   
KT
Zala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse to za danes, pa še z Alino pesti drživa, da bo vse OK.

< Sporočilo je popravil KT -- 2.3.2010 6:48:27 >

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Mamice po 35. letu
3.3.2010 12:26:56   
julci
tako midve sva danes prispele domov,moremo počakat 14 dni da dobimo izvide biopsije.Delali so ji kolonskopijo z odščipi črevesja,da bodo potrdili ali ovrgli sum na hirsprunga.Morem povedat,da so res ful prijazni vsi,bolnica je ful lepa.Je pa njen DR.videl,da je vsa prestrašena,kar se tiče bolnice.Tako sva  jo lahko zvečer tudi  zapustile.Je bla ful vesela.Sam poseg je dobro prestala.Zraven nje sem bla dokler ni zaspala,da ja ni bilo stresno zanjo,ko se je zbujala sem bila zraven nje.Tako da je blo kr za prestat.Upam pa da izvidi ne bodo prinesli kaj hudega.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Mamice po 35. letu
5.3.2010 9:22:12   
viator
Julci in Zala, čvrsto držim pesti na rokah in nogah, pa še pikapolonice pošiljam - user posted image user posted image user posted image , da ne bo ta nesrečni hirschsprunguser posted image . Pišuka, sem mal posrfala, kaj to sploh je...ej res upam, da se vse dobro izteče.  
Fino, da tale bolnica in preiskava ni bila prehud stres.

Lepo, da ste se oglasile izgubljene duše - Majrim, Duškica...DeVilla pozdravljena in dobrodošla.  

Mi smo preživeli počitnice, bilo je super, vreme krasno. Smo se nasmučali, nasankali, jaz sem tekla na smučkah, ker alpsko smučanje..kaj pa vem, nekako ni zameuser posted image

V tem času so operirali mojo sestro, na hrbetniciuser posted image - kar zoprna stvar - apnenec se ji nabira v hrbetničnem kanalu in med veretenci - posledica je slaba gibljivost in bolečine - je pa k sreči dobro prestala 4 urno operacijo. Zdej sledi rehabilitacija.  

Drugače smo pa po starem. Lara je prava čveka in trma, ostali 2 pa..mah pubertetauser posted image . Jaz pa komaj čakam na pomlad, pa sonček, pa daljše dneve....

Evo, tolk za danes..lepo se imejte!!!user posted image  

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Mamice po 35. letu
5.3.2010 16:11:00   
julci
Julci in Zala, čvrsto držim pesti na rokah in nogah, pa še pikapolonice pošiljam - user posted image user posted image user posted image , da ne bo ta nesrečni hirschsprunguser posted image . Pišuka, sem mal posrfala, kaj to sploh je...ej res upam, da se vse dobro izteče.
Fino, da tale bolnica in preiskava ni bila prehud stres.

Viator hvala za lepe želje in pestke,mi tud upamo da se bo lepo izteklo.Je pa res da teh primerov ni veliko,tud v slovenščini se najde bolj malo literature,ampak glavno da veš kaj te čaka.user posted image

Upam da bo tvoja sestra čimprej okrevala.


< Sporočilo je popravil julci -- 5.3.2010 16:12:37 >


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Mamice po 35. letu
8.3.2010 22:38:39   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: julci

Punce pozdravljene

končno so naju spustili domov po 14 dnevih preiskav,.........groza samo da hvala bogu vsaj vemo kako stvar stoji.2.3. imava preiskavo na črevesju na pediatrični v ljubljani,kjer se bodo odvisno od rezultata potem odločili.Pri Zali namreč sumijo da bi del črevesja bil brez peristaltike,kar pomeni brez živčnih končičev.Zato sava skoz imele probleme z kakanjem,zaprtostjo,kar je privedlo do tega da nazadnje ni kakala 11 dni.V bolnici so ji vsake 4 dni nardili klistir in tako bo do ljubljane,če ne bo šla sama.Do takrat pa imava dieto,ter mehčalce blata(parafinsko olje in lactekom),ter prašek za prebavo.Danes ko sva izvedeli,da naju bodo spustili si je od veselja obula kr škornje in je hotela domov kr v pižamci.user posted image samo da sva doma.

[/quote

Ljuba moja Julči in lepotička Zala-kaj jaz berem-joooooooojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: julci

Hojla punce

pri nas se svet vrti samo še okol kakanja.V soboto sva morale spet na klistir.Potem nama je nekot uspelo 3 dni kakat,zdaj spet dva dni ni,tako da če jutr ne greva v nedeljo spet v bolnico po pomoč.En teden še morma prestat,potem pa greva v Lj.ko bi videle kako je vesela ko se pokaka.Sama sebi ploska,pravi si pridna zlata pučka.Zadnjič me je vprašala,če ji ne bom čestitala,pa jo vprašam zakaj,pa mi reče,ker sem kakala .
Smo pa zdaj že 3 tedne brez pleničke,čez dan nam kr uspeva,ponoči pa še kdaj pa kdaj zmočimo hlačke .Pravi da imajo pleničke dojenčki v bolnici.


pikica boga user posted image
quote]IZVIRNO SPOROČILO: julci

Evo malo za dvig morale

Tako midve pa jutr greva v Ljubljano na pediatrijo,upam da ne bova tako dolgo not,kot sva bile nazadnje v slovenj gradcu.pa upam da ne bodo našli kaj hujšega.

Bote malo bolj pridne s pisanjem.


mislim na VAJUUUUUUUUUUUUUUUUUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: julci

tako midve sva danes prispele domov,moremo počakat 14 dni da dobimo izvide biopsije.Delali so ji kolonskopijo z odščipi črevesja,da bodo potrdili ali ovrgli sum na hirsprunga.Morem povedat,da so res ful prijazni vsi,bolnica je ful lepa.Je pa njen DR.videl,da je vsa prestrašena,kar se tiče bolnice.Tako sva  jo lahko zvečer tudi  zapustile.Je bla ful vesela.Sam poseg je dobro prestala.Zraven nje sem bla dokler ni zaspala,da ja ni bilo stresno zanjo,ko se je zbujala sem bila zraven nje.Tako da je blo kr za prestat.Upam pa da izvidi ne bodo prinesli kaj hudega.


SAMO DA JE ZA VAMA-res res upam da bo vse okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Mamice po 35. letu
8.3.2010 22:41:30   
Laubica
Vsem NOVIM in starim NOVIMuser posted image dobrodošleuser posted image
Viator-upam da bo sestra čimprej okrevala
Mirjam kako je primorska lepotička?je ustnica že zaceljena?
KT-ste že zdravi?
Hmmmmmmm-koga sem še pozabila Hana -kako si ti???????


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Mamice po 35. letu
13.3.2010 13:57:29   
julci
 da nas malo spravim na prvo stranuser posted image user posted image user posted image kaj ste res pozable na našo temo.

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Mamice po 35. letu
13.3.2010 14:50:31   
Laubica
Jaz grem večkrat pogledat -pa se nič ne dogaja pol pa za en čas pozabimuser posted image -JULČI-kaj novega pri vas?

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Mamice po 35. letu
13.3.2010 15:42:39   
julci
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Jaz grem večkrat pogledat -pa se nič ne dogaja pol pa za en čas pozabimuser posted image -JULČI-kaj novega pri vas?


Zaenkrat še čakamo na izvide,ki upam da bodo kje konectedna da bomo videli pri čem smo.Sedaj ka imamo večjo dozo lactekona po 3x na dan nam uspeva,da kakamo vsak dan,hvala bogu,sam da ni treba na klizme hodit.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Mamice po 35. letu
13.3.2010 21:11:16   
Laubica
Držim fige in pesti da bo vse ok-mislim na vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Mamice po 35. letu
15.3.2010 13:21:50   
hanna1
ojlauser posted image

...ja,smo res bolj počasnih prstov ratale..kaj češ,nas že malo EMŠO stiska za vratuser posted image ...tud jaz včasih preberem,za pisanje mi pa nekak zmanjka elanauser posted image ...drgač smo še kar v snegu,jaz ga imam letos vrh glave dovolj,bi mi prijal kakšen sprehodek na bližne vrhove,pol bo pa spet tik-tak že kar poletje tu in.....nam se pa počasi bliža birma,pa valeta,pa moja težja polovica bo praznoval abrahama....a mam res tak starga dedcauser posted image user posted image ...če bi on zdaj to bral,bi mi kar glavo odršavfu--ma sej je še fejst,mu nihče ne prisodi,pa itak ga še malo trga,tak da.....upam no,da bom zadela kaj na lotu,če ne me bo recesija stisnila za vratuser posted image ...drugač smo pa kar vredu in tud vam vsem želim čim več....sončka...zaenkratuser posted image


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Mamice po 35. letu
15.3.2010 17:39:41   
julci
Hana tvoja težja polovica  ne zgleda za abrahamauser posted image ,je čist ok.Je že moj user posted image vprašal,če kaj štrajkamo,da se že dolgo nismo vidli.Bo treba en horuk nardit.Ja financeuser posted image sem se skor,ko sem zagledala plačilno,sploh ker sem bla v bolniški zarad Zale.Upam da mesec hitro mine,če ne bo pa krizauser posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Mamice po 35. letu
21.3.2010 10:28:28   
julci
3 stranuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Mamice po 35. letu
21.3.2010 22:45:34   
KT
Ja takle mamo user posted image

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Mamice po 35. letu
21.3.2010 22:51:16   
KT
Konzervice moje zlate bom še vas vprašala za nasvet:

Najbolje od vseh tu poznate moje malo Alino, pa vseeno mi dovolite, da na kratko obnovim celotno zgodbo. Od 9. meseca dalje so Alini beležili zaostanek v razvoju. Obiskovala je NFT zaradi slabe grobe motorike, fina motorika je prevladala in posledično frajlica ni imela interesa za grobo motoriko. Shodila je pozno, t.j. pri 17 mesecih, govori še danes ne (pri več kot dveh letih in pol - uporablja le osnovne dvozložne besede mama, tata, papa itd.). Pri letu in pol smo bili pri Dr Macedonijevi, ki nas je "poslala" domov z diagnozo, da mala ni avtistična. Vse krasno, dokler nismo bili napoteni k psihologinji v ZD, ki je pred tednom dni zopet diagnosticirala avtizem. Po njenih besedah mala ne sledi navodilom in ne vspostavlja pravega kontakta s sogovornikom. Njena neverbalna komunikacija je po pravici povedano zavidanja vredna. Z gestami, mimiko obraza, artikulacijo glasu zna povedati skoraj da vse: kdaj je žejna, lačna, kdaj mora na stranišče, kdaj je žalostna ali vesela. Na testih se je odrezala sovrstnikom enako, a kaj ko verbalno ne skomunicira svojih čustev, zahtev, itd. Kar se tiče izražanja čustev, morem povedati, da je izredno čustvena, se veliko objema (ne samo z domačimi, ampak tudi z otroci v vrtcu in vzgojiteljicami, itd) in pusti "človeku blizu". Agresija: nič izrednega, običajna trma za njena leta, uveljavljanje svojega prepričanja in "sama", obdobje grizenja je - se mi zdi - prerasla, igrače rada deli.
Prosim vas za nasvet - naj soglašam z nadaljnjim obravnavanjem moje hčere in iskanjem dodatne diagnoze ali naj dam času čas in pustim Alini, da sama izpelje svojo razvojno pot?

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Mamice po 35. letu
22.3.2010 5:40:33   
julci
KT kaj naj rečem
Mislim da sama najbolj poznaš svojo punčko.Jaz bi na tvojem mestu poiskala še drugo mnenje.
Se spomnem da je Miha do 2let in 8 mesecev bil ko mutav,besede so bile samo mama ata,pa mogoče še katera.Ko pa se mu je odprlo je govoril vse ko bi bil navit.Je pa vse kar si mu rekel pokazal,tako da smo vedeli da zastopi.vsi pravijo da vsak otrok rabi svoj čas,pa bi nekateri radi da so že Nikola Tesle pri 3 letih.



_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Mamice po 35. letu
22.3.2010 9:12:44   
hanna1
KT,jaz sem precej odgovorov našla na sosednji temi za svojega sina in mogoče boš našla na teh temah kakšen koristen nasvet-in moje mnenje je da če punčka še ne pove vsega,sej naša še tud ne govori-pravzaprav pove cel stavek,ampak vsi sičniki so kar t-ji,al pa d-ji in pol si moram včasih kar zrajtat,kaj mi pripoveduje-verjetno bom tud z njo morala k logopedinji za govor,ampak sedaj se tega ne bojim in mi ni nerodno,kot mi je bilo pri Blažu...on pa sploh ni nč govoril do 3 leta,r je začel šele pri 5 letu in pol se najde kakšna brihta,ki nam namiguje (ena teta,ki obvlada vso teorijo,sam nima otrok),da smo ga zanemarjali.
http://www.ringaraja.net/forum/Sum_na_Aspergerjev_sindrom_ali_avtisti%C4%8Dni_spekter/m_4679522/tm.htm
http://www.ringaraja.net/forum/Mamice_otrok_z_avtizmom%2Fasper%25_sindromom/m_4902041/tm.htm

oziroma,kar cel forum:

http://www.ringaraja.net/forum/Otroci_s_posebnimi_potrebami/forumid_156/tt.htm

tukaj sem jaz dosti izvedela,sem pa prepričana,da tvoja deklica,glede na napisano,skor ne more imet suma na avtizem,je pa prav,da se o vsem pozanimaš in dobiš še dodatno mnenje,saj ji boš le tako lahko pomagala in jo prav usmerjala....želim vama lep dan in veliko užitkov v prvih spomladanskih dneh

< Sporočilo je popravil hanna1 -- 22.3.2010 9:16:24 >


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Mamice po 35. letu
22.3.2010 16:05:16   
viator
Uhh KT, tole je pa težka situacija. 
Kdo te je poslal k psihologinji v ZD? A je bilo to v okviru sistematskega pregleda? Kaj pa vem, a je mogoče na podlagi enega pregleda diagnozo postavit. Sploh pri teh malih otrocih - imajo lahko slab dan, jim ne potegne psiholog, pa nočejo sodelovati...ipd.

Dr. Macedonijeva se smatra za avtoriteto na tem področju, ne? Kaj pa če bi Alino, glede na psihologove izvide, spet k njej na pregled peljala?  

Če bi bila na tvojem mestu, bi verjetno poiskala še kakšno drugo mnenje.




(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Mamice po 35. letu
22.3.2010 21:43:27   
KT
Hvala, punce moje! Saj veste preberem vse možno, in normalno je, da v kakem stavku najdeš svojega otroka, drugače pa se tudi meni ne zdi, da bi bila Alina avtistična - mogoče pa ima kakšen del avtističnega spektra. Po obravnavi v razvojni v 9. mesecu in kasneje še enkrat (predvsem zaradi slabe grobe motorike), je bila nazadnje napotena še h logopedinji, ki jo obiskuje enkrat mesečno in k psihologinji. Sama logopedinja pravi, da vidi napredek, t.j. konkretnejšo odzivnost, pristnejši kontakt, glasu pa Alina pač ne artikulira. Do nedavnega je imela Alina drugo psihologinjo, od kar pa je prišla ta nova, pa se z Alino kar nista ujeli. Preprosto povedano, mala jo ignorira user posted image . Nekaj časa sodeluje, potem pa vstane, reče "pa-pa" in se začne oblačit user posted image .
V sredo ima zopet pregled v RA, pa bomo videli kaj bo povedala. Vam bom poročala.

Hvala še enkrat! Zlate ste.

< Sporočilo je popravil KT -- 22.3.2010 21:44:38 >

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Mamice po 35. letu
23.3.2010 7:09:34   
viator
KT, verjamem da te skrbi in da si prebrala vse živo na to temo. Alino pa ti najbolj poznaš in to tudi ogromno šteje. Če Alina ne mara psihologinje, potem pa ni nič nenavadnega, da jo ignorira in noče z njo sodelovat. Kakšnega mnenja pa je bila prejšnja psihologinja?

Ima pa vsak otrok svoj tempo razvoja in odstopanja od povprečja mogoče še ne pomenijo, da bi bilo kaj v resnici narobe.

Pesti držim za vaju in vama pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image . KT, drži se! Pa sporoči, kako sta zrihtali v sredo.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Mamice po 35. letu
24.3.2010 23:36:15   
KT
No, pa sva opravili še to, pregled v razvojni ambulanti namreč. Zdravnici v RA je naša frajla pošteno pomešala njene predstave o otrocih. Namigovala je znake Aspergerjevga sindroma, čeprav Alinina neverbalna oziroma znakovna komunikacija morebiti namiguje nekaj povsem tretjega. Na koncu se je odločila, da nas pošlje na dodatne preiskave na ORL (v maju), če morebiti Alina ne sliši dobro oziroma razloge zakaj ima težave z artikulacijo glasu.
Groba motorika Alini še vedno predstavlja velik zalogaj in pri vseh gibalnih podvigih Alina še vedno odreagira previdno in pazljivo. Priporočila je dodaten obisk kakšne telovadbe.
Pri vseh ostalih testih se je zopet izkazala in kar ne najdejo prave "diagnoze". Uf, saj ne vem kaj naj si mislim. Verjetno moram vse skupaj prespati in bo slika jutri morebiti jasnejša. kaj pa vem user posted image Namigovala je tudi, da bi bilo pametno povečati našo družino še za enega člana, a sama mislim, da sem kar zaključila s svojo "misijo". user posted image Alina se ji sicer ne zdi razvajena, "daleč od tega" so njene besede, a trenutno je vsa pozornost usmerjena v Alino in dejansko poznam vsak njen gib, vsako njeno gesto in posledično se mali frajli ni potrebno potruditi več kot toliko. Pa ni rekla, da bi bilo to kaj slabega, daleč od tega, ampak enostavno Alini ni treba, zakaj pa bi, če jo vsi okoli nje razumemo. Mah, bomo videli, najbolje, da pustimo času čas.

Me je pa popoldan frajlica izredno prijetno presenetila. V vrtcu je njena skupina pripravila kratko predstavo za mamice (ob jutrišnjem materinskem dnevu). Eno uro je sodelovala v vseh plesnih, glasbenih in igranih točkah. Na koncu pa je vsaka mamica prejela poljubček svojega nadebudneža. Kar solze stopijo v oči. Vse smo jih na koncu kar stiskale k sebi user posted image

Lep materinski dan konzervice moje user posted image



< Sporočilo je popravil KT -- 24.3.2010 23:38:00 >

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Mamice po 35. letu
25.3.2010 18:58:20   
viator
Uf, tole je pa res morasto...mislim tale različna mnenja raznih strokovnjakovuser posted image . Človek res več ne ve, kaj naj si misli in je dejansko malo zmeden.
Se mi pa zdi tisto, da dobi veliko pozornosti in da ker poznaš vsak njen gib in gesto, se mogoče manj potrudi. kar verjetno, veš. Sploh če je vse teste opravila dobro! In glede na to kar o Alini praviš ti, ki jo najbolj poznaš.

Glede grobo motorike - morda je Alina pač bolj previden otrok, kar pa tudi ni slabo. Ker če si otrok preveč upa, potem pa nimaš mirne minutein samo čakaš, kdaj bo spet kam padeluser posted image .

Se pa otroci z razvojem zelo spreminjajo in to da malček ni najbolj spreten ali pa da govori manj kot vrstniki, še nič ne pomeni. Te stvari se dajo nadoknadit, vsaj glede na moje izkušnje. Moja taprva punca je bila kar tam nekje do 7-8 leta gibalno precej nespretna in je pošteno zaostajala za vrstniki, potem so se pa stvari zelo izboljšale. Nazadnje je celo v šolski atletski reprezentanci nastopala, kar se mi je njenih mlajših letih zdelo znanstvena fantastika. Je pa res, da smo jo vpisali k športu....na karate.  Glede govora sta pa tudi Julci in Hana lepo izkušnje opisali..

Tako da glavo pokonci, ni vrag da se stvari ne bodo sčasoma postavile na svoje mesto!!!!!


Jaz sem zbolela...dolgo časa sem se z virozo borila in skakala naokrog, zdej pa sem še neki na pljuča fasala, pa moram biti malo doma in antibiotike jestuser posted image . No ja, bo že.....

Sem pa ta tale materinski dan dobila dve rožici (od starejših 2)user posted image , Larica pa je prinesla darilce - risbico na glineni plošči  in pesmico je zapela - Jaz sem mala roža...tudi meni so tekle solzeuser posted image user posted image user posted image .  Kolk so luštni tele naši mali pikci.

Hana - ste že praznovali Abrahama?

Julci - a je kej novega glede izvidov?

Mater sem firbčna, boljš da grem dol...user posted image

Lepo se imejte!




(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Mamice po 35. letu
30.3.2010 20:54:35   
Laubica
UF nekaj časa me ni pa se spet nekaj dogajauser posted image
KT-vse punce so ti lepo napisale in svetovale-jaz ti lahko samo še dodam -daj času časuser posted image user posted image user posted image
Viator-upam da si že boljšauser posted image
JULČI-kaj zdaj kaj se dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image
Pri nas pa ta velik bolan ta majhen pa upam da ga zguramo skozi brez dr.
jaz pa zmatrana zmatrana zmatrana-kaj je to??????????
Kaj bi dala da bi vsaj 1 dan se v miru naspala in imela cel dan MIR nikjer nikogaruser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu viator)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Mamice po 35. letu
30.3.2010 22:44:52   
hanna1
Laubica user posted image user posted image user posted image ,ja ko ti spanja manjka,se ti za vse drugo je....e user posted image .jes tud zdaj več vstajam ponoči in dam hano lulat in pol sem čist budna,posebej če še moja težja polovica veselo hrla poleg
Viator,abrahama praznujemo konec junija,se pa nam počasi približuje birma,....ki jo imamo v soboto 24 aprila ob....pol štirih popoldneuser posted image ...ker je ravno tega dne posvetitev novega škofa v Celju,pa so malo premaknili na popoldne...hja se ga bomo pa zvečer malo nacukaliuser posted image user posted image user posted image

ajoj,tele viroze,pa punce,ki ne znamo se dol ugasnt in mal počit...viator,čim prej se pozdravi,predvsem pa,....no saj tako sama veš.user posted image ....počivajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
julci,jz sem dobla eno brošuro z vsemi navodili,sam vzorčka pa ni noter....user posted image user posted image user posted image ...a moram tisto stran izpolnit,poslat in pol dobim,al kako

Kako ste kaj drugače,konzervice,ali vaši malčki lepo uspevajouser posted image ,...aja jes grem pa  najbrž drug teden v Ljubljano,sam še ne vem kdaj,imam na bolhi rezervirano tole posteljo za Hano...skor čis novouser posted image   http://www.bolha.com/oglas3347755/otroska-postelja


< Sporočilo je popravil hanna1 -- 30.3.2010 22:48:25 >


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Mamice po 35. letu
31.3.2010 10:10:42   
viator
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

jaz pa zmatrana zmatrana zmatrana-kaj je to??????????
Kaj bi dala da bi vsaj 1 dan se v miru naspala in imela cel dan MIR nikjer nikogaruser posted image



EN VELIK PODPIS!!!!!

No jaz sem malo boljša - glede kašlja in ostalega, sem pa tudi zmatrana!!!  Hana, sem mislila, da sem edina, ki vstaja ponoči, pa vidim da sva vsaj dveuser posted image . Tele nočne akcije trajajo že nekaj časauser posted image , tako da je moja utrujenost predvsem posledica premalo spanja. Da pa je mera polna imam še težave s spominom - kot stara mama sem žeuser posted image . Dam kafe na šedilnik, pa čez par sekund pozabim na to...in tako naprej. Sem dohtarci omenila, ker me je že malo skrbelo, pa je rekla, da bo minilo, ko bom normalno spala. Upam, da res...

Je pa zbolela Lara, tako da sva zdaj doma v dvoje.  Bile sva pri dohtarju, k sreči je le viroza, kašlja pa res grdo.


Hana, posteljica je super.

IZVIRNO SPOROČILO: hanna1


Viator,abrahama praznujemo konec junija,se pa nam počasi približuje birma,....ki jo imamo v soboto 24 aprila ob....pol štirih popoldne ...ker je ravno tega dne posvetitev novega škofa v Celju,pa so malo premaknili na popoldne...hja se ga bomo pa zvečer malo nacukali




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , super!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?