|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 12:37:08   
ZARA
Ja!!
Zara je postala prava mala trma,zato jo kličem kar trmuljčica!!!To traja zdaj že kakšen mesec,zečelo se je pa ko smo bli pri tašči na obali...
Ne vem več,kako naj obvladujem izpade besa,joka,nekega čudnega topotanja z nogami....ma kr neki...
NE vem!!!
Preusmeritev pozornosti ne pali VEČ...in če ni po njenem je čist penasta,jao...ne morm več poslušat tega rjovenja,al kaj je to ??!!
In kolk časa to traja???
Ideje!!??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 12:40:27   
dory
jest ga mulca trmastga takrat dam na ignore...kwa pa cem:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 12:49:43   
Anonimen
Ko se trma in vpije, ji povej nekaj čisto potihem, morda bo zagrabila in bila dovolj radovedna, da utihne in prisluhne :)-

Sicer pa ga dam jaz tudi ponavadi na ignore.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 12:55:21   
Gina
Nič ne pomaga. Počakaš da napad mine.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 13:01:33   
CatJa
Vidim, da Jan le ni edini "Trmuljcek". Pa sej ne mors verjet, da so lahk otroc pri enmu letu tako trmasti. Ali gre res za prave bikce, ne samo po horoskopu?
Jaz sem ga nekaj casa ignorirala ali pa mu celo (:zmeden:) ugodila, potem mi je pa zadnc foter reku, da ce mi kaj ni vsec, naj bom pri tistem NE dosledna, ce ne mi kasneje tudi drugi ukrepi (npr. vpitje :( ) ne bodo vec pomagali. No, za tolazbo :zmeden2: mi je povedal, da jaz nikoli nisem bila tako trmasta. Ocitno je to po atiju "pojerbal" :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 13:08:42   
gala
:)-:)-:)-:)-:)-
Tale vzdevek je pa 1A!!!
Tud pri nas mamo eno tako, ponavad kadar mami kuha pa se nima časa z njo igrat. Se usede na tla pa dere in ko jo ogovarjam, mi mula mala hrbet pokaže pa se dere naprej. Jest jo pustim, ker z nožem v eni roki pa loncem v drugi ponavad ni najbolj pametno otroka met v naročju :)-
Tolažim se pa s tem, da ji bo trma v življenju še kako prav prišla.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 13:12:53   
Anonimen
Tudi pri nas si včasih zasluži vzdevek "TRMULJČICA"
Zadnje obdobje to kar pogosto poiskuša :(
Lp:sloncek:

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 13:53:28   
Anonimen
Ne vem, no, meni je bil vedno smešen, ko je to počel. Pa nisem mogla, da se ne bi smejala in ko je to videl, ga je minilo, ker je videl, da ni želene reakcije. Sicer pri vseh verjamem, da to ne pali, ker Tibor, kar se tovrstne trme tiče, ni pri tahudih.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 19:23:29   
ZARA
Ja,Spliš sej je men tud hecna k se napenja,da je kr rdeča...ampak včasih pa sploh ne odneha...in to traja in traja...sam res ne popuščam,ker če bo zavohala,da sem 'šibka' bo konc z mano...
Hvala za odgoovore,pa še kdaj 8)...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
11.7.2005 21:49:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   'TRMULJČICA ' !!!!????
11.7.2005 22:54:45   
Annny
Nekaj časa ignoriraj..ej, nobenega pametnega nasveta nimam..Ko boš pogruntala kaj pametnega, povej še meni, da bom pripravljena:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?